Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

maraki24 έγραψε:

ΗΡΘΑΑΑΑΑ!!!!!

Νίνα μου, γλυκό μου κοριτσάκι σε ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ!!! Εχω τόση ώρα που χαζεύω τα βιντεάκια και τις εικόνες που μου έβαλες! ΤΕΛΕΙΕΣ!! Πολύ γέλιο έριξα..σε ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου και ανταποδίδω όλες τις ευχές..με το καλό να σου στείλει ο Θεός ένα μωράκι κοπέλα μου!!

ΦΙλάκια σε όλες!

ΚΑΛΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙΙ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ!!!!!!!!!!!!...

ΑΑΑΑΑ .....ΜΑΡΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΟΥ ΙΠΑ??????....ΑΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα μου ευχαριστώ πάρα πολύ!! Καλά να περάσεις Χαλκιδική..καλά μπάνια!

Νίνα μου ομολογώ ότι το τελευταίο βιντεάκι έιναι το καλύτερο :blush:

Εγώ ξύπνησα πολύ πρωί...Έφυγε ο αντρούλης μου για δουλειά και εγώ άρχισα γενική στο σπίτι..ΜΕτά πήγα για ψώνια και τώρα κάθομαι μοναχούλα! Ο καλός μου μου έστειλε ένα πολύ όμορφο μπουκετο με λουλούδια με μια πολύ γλυκιά καρτούλα!

Το βράδυ θα πάμε σε βάφτιση,τίποτα το ιδιαίτερο...

Εσύ Νίνα μου τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΟ ΚΑΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΙΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ...ΠΟΥ ΟΛΟ ΝΙΣΤΑΖΙ.... :blink::blink::blink:

ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΖΕΣΤΙ ΣΙΜΕΡΑ....

ΜΑ ΚΑΛΑ ΕΣΙ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΙΣ ΣΙΜΕΡΑ.ΚΑΝΙΣ ΔΟΥΛΕΣ??????

ΟΧΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΙΣ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΕΣ.... :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΓΟ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΓΕΝΕΤΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟ ΔΟΥΛΕΣ...ΠΟΤΕ....

ΔΑΞΙ ΑΦΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΙΤΑΝ ΛΙΓΟ ΔΙΣΚΟΛΟ...ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΚΙΝΙ ΕΓΟ ΕΚΛΙΝΑ ΚΑΙ 40 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΦΙΓΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΙΣ ΠΟΣ ΙΜΟΥΝ...ΤΕΛΟΥΣ ΠΑΝΔΟΝ...ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΟΥ ΤΟΡΑ.....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΟΥ ΙΠΑ?????? ΑΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AXΑ...ΤΟ ΤΕΛΕΦΤΕΟ??????...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟ ΟΛΟ...ΑΛΑ ΘΑ ΜΕ ΔΙΟΞΟΥΝ ΜΕ ΚΛΟΤΣΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΝ...ΧΑΧΑΧΑ..

ΚΑΛΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ? ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ....ΠΟΥ ΤΟ ΑΛΑΞΑ ΛΙΓΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου κι εγώ αυτό λέω αλλά ποιος θα καθαρίσει?? Σήμερα μάλλον θα είναι και η πρώτη φορά που δεν θα σβήσω κεράκια εκτός αν μου κάνει καμια έκπληξη ο καλός μου..Αλλά κι αυτόε έχει πολύ δουλειά οποτε μοναχούλα θα περάσω τα γενέθλια μου...ή μάλλον λάθος με εσένα Νϊνα μου..τόσες πολλές φορές χρόνια πολλά κανείς δεν μου ευχήθηκε!!! :laugh: :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ...ΕΓΟ ΙΜΕ ΕΔΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΣΙΜΕΡΑ....

ΙΔΕΣ Η ΑΛΙ Η "ΓΑΙΔΟΥΑ" ΣΙΚΟΤΙΚΕ ΚΑΙ ΕΦΙΓΕ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ....ΠΑΡΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΕΔΟ ΜΕ ΜΑΣ...ΔΡΟΠΙΤΙΣ....ΔΡΟΠΙΤΙΣ....{SORRY XRISA,,,}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες Νίνα μου...Άλλες στις παραλίες κι άλλες μοναχούλες!!! :P:angry: :laugh:

Αυτό για σένα...

Θα σε αφήσω κι εγώ προς το παρόν, να ξαπλώσω λίγο, νύσταξα!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια σου πολλά Μαράκι μου! Πολύχρονη, υγιής κ ευτυχισμένη να είσαι πάντα! Με το καλό ο γάμος κ σύντομα με ένα, δύο, τρία, όσα θέλετε παιδάκια!!! :kiss::kiss::kiss:

Χρύσα καλά μπανάκια!!! Βουτήξτε κ για εμάς, ε?

Νίνα είσαι απλά υπέροχη... ! Δεν έχω λόγια! συνέχισε να μας φτιάχνεις τη μέρα!!!

Diosa μας λείπεις πολύ! Φαντάζομαι όμως πως έχεις τους λόγους σου... Να προσέχεις κοριτσάκι, να μη στεναχωριέσαι πολύ κ ό,τι κ αν χρειαστείς βάλε μια φωνή εδώ, έτσι?

Γιώργο κ Μαριάννα καλές διακοπές! Να περάσετε υπέροχα κ όταν με το καλό επιστρέψετε όλα να είναι καλύτερα!

Εγώ γύρισα από βολτίτσα κ φαγητό. Το βράδυ θα μείνουμε μέσα μάλλον. Βγήκαμε χθες κ λέμε να μη βγαίνουμε κάθε μέρα, να μην συνηθίζουμε κιόλας... :dry:

Σας φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ...

ΔΙΜΙΤΡΑ ΤΗ ΚΑΝΙΣ?ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΣΑ ΘΑ ΜΕΝΕΤΕ? :dry::dry:

ΑΧ ΚΑΙ ΕΜΙΣ...ΦΟΒΑΤΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΣ ΘΑ ΜΕΝΙ ΧΟΡΙΣ ΒΕΝΖΙΝΙ :blink::blink::blink: ΑΦΤΟΣ ΔΟΥΛΕΒΙ ΚΑΤΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΜΕΡΑ ΠΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΦΤΟΚΙΝΙΤΟ ΚΑΤΟ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΙΣ ΜΕΣΑ.. :(:(:(:(

ΜΑΡΑΚΙ..ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ....ΚΑΙ ΠΑΛΙ....ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΕΛΙΟΣΕ ΑΚΟΜΑ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ....ΚΑΛΑ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΤΗΙΜΙΣΙΣ ΧΡΟΝΙΑ :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Α Α ! ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!! Με το καλό να αρχίσουν να φουσκώνουν οι κοιλίτσες αυτό το μήνα!

Δήμητρα μου ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τις ευχες σου!

Νίνα κοιμάσαι ακόμα????

Εμείς χθες πήγαμε στη βάφτιση αλλά είχε απίστευτη ζέστη εκεί και δεν άντεχα..Μου φέρανε και τούρτα όταν δεν το περιμένα και έσβησα και κεράκια!!!

Σήμερα ο αντρούλης μου πήγε δουλειά και ε΄γω είμαι μοναχούλα! Πήγα εκκλησία και προσευχήθηκα για όλες μας και για σένα Γιώργο!

Να δω πως θα περάσεις η μέρα σήμερα! Άρχισα και το φολικό από σήμερα!

Φιλάκια σε όλες και καλά να περάσετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ciao bella.... :laugh: :laugh:

ΚΑΛΙΜΕΡΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

ΟΧΙ ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΚΙΜΑΜΕ....ΑΚΟΜΑ...ΞΙΠΝΙΣΑ ΝΟΡΙΣ{8 Η ΩΡΑ}..ΕΧΟ ΜΙΑ ΠΟΛΙ ΝΙΚΟΚΙΡΑ ΓΙΤΟΝΙΣ...ΚΑΙ ΕΚΙΝΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΠΛΙΝΕ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΧΡΙΠΟΥΣΕ ΤΑ ΚΑΝΓΕΛΑ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΞΙΠΝΙΣΑ.... :angry::angry::angry::angry:

ΕΣΒΙΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΚΙ ΕΧΤΕΣ...ΟΡΕΕΑ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΙ....ΝΑ ΣΟΥ ΤΙΜΙΖΟΥΝ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΟΝ ΙΣΕ!!!ΠΟΣ ΓΕΡΑΣΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ... :blink::blink::blink::blink: ...ΚΑΛΑ ΙΣΕ ΜΙΚΡΙ ΑΚΟΜΑ ,,ΔΕΝ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΣΕ ΑΚΟΜΑ...ΕΓΟ ΠΟΥ ΠΙΑ ΙΜΕ ΓΡΙΑ ΕΚΙ ΙΝΕ ΤΟ ΔΙΣΚΟΛΟ :dry::blink::dry::blink::dry:

ΕΜΙΣ ΣΙΜΕΡΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ..ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΑ ,ΟΧΙ ΣΤΗ ΜΠΑΝΙΕΡΑ!!! :S:S:S ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΙΝΑΒΛΙΑ...ΕΡΧΕΤΕ ΕΔΟ Ο ΔΙΜΙΤΡΙΣ ΜΠΑΣΗΣ..ΚΑΙ ΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΙΣ ...ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΙ ΠΑΡΕΕΑ ΟΛΙ ΜΕΡΑ ΣΙΜΕΡΑ..... :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΑΑΑ ΚΑΛΟ ΜΙΝΑ ....ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΜΑΡΑΚΙ....ΞΕΧΑΣΑ ΠΟΣ ΜΠΙΚΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΙΝΑ.... :ohmy::ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου κι εγώ 8 ξύπνησα! Άσε έκαναν λάθος και μου έβαλαν 24 κεράκια αντί 25 οπότε κι εγώ θα ξεχάσω ότι μεγάλωσα ένα χρόνο!!! :woohoo: :lol:

Κι εσύ τι λες ότι γέρασες??? Τώρα στο άνθος της νιότης σου!!

Καλά να περάσετε σήμερα..

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΓΕΡΑΣΑ..ΕΧΟ ΜΙΣΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΣΠΡΟ....ΕΦΤΙΧΟΣ ΕΝΑ ΠΟΛΙΠΟΛΙ ΕΞΙΠΝΟ ΑΝΤΡΟΠΟ ΑΝΑΚΑΛΙΨΕ ΤΟ ΒΑΦΙ ΓΙΑ ΘΑ ΜΑΛΙΑ...ΧΑΧΑΧΑ..ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΡΙΒΟ ΛΙΓΑΚΙ...

ΣΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΜΟΝΟ 24 ?????????..ΧΑΧΑΧΑ...ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΟΥΝ ΠΑΝΔΑ ,ΝΑ ΜΕΝΙΣ ΣΤΑ 24 .....ΧΑΧΑΧΑ...ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΑΠΑΝΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Είδες Μαράκι που έσβησες κεράκια τελικά? Όσα λιγότερα, τόσο καλύτερα! Ξέρω εγώ! ;)

Η Χρύσα θα πλατσουρίζει τώρα, ε? B)

Νίνα... Το είχα πει κ στη Diosa, δεν μιλάμε για χρόνια!

Εμείς μέσα χθες... :( Καλά ήταν μωρέ, είδαμε ταινιούλα κ χαζέψαμε διακοπές στι ίντερνετ... Κ σήμερα μια από τα ίδια μας κόβω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ...ΤΗ ΚΑΝΟΥΝ ΘΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ?????????

ΤΟΡΑ ΓΙΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΑ...ΟΡΕΕΑ ΙΤΑΝ.....ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΙ ΟΡΕΕΑ..

ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΕΤΙΜΑΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΙΝΑΒΛΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα …

Καλό μήνα και καλή εβδομάδα! Τελευταία εβδομάδα στη δουλειά και μετά 10 μέρες ξεκούραση!!!! B)B)

Αχ έφτασε και για μας ο καιρός! :woohoo:

Μπήκα νωρίς γιατί μετά θα έχω δουλίτσα και δεν θα μπορώ! :(

Νίνα μου πώς ήταν η συναυλία? Κ εγώ πήγα στον Αλκίνοο Ιωαννίδη το Σάββατο! Ήταν πολύ ωραία! :woohoo: :woohoo:

Εχθές γυρίσαμε πολύ αργά για να μην πετύχουμε κίνηση .. νυστάζωωωωω…….

Έκανα όμως για όλες-ους βουτιές, να μην έχετε παράπονο! ;)

Φιλάκια θα τα πούμε αργότερα!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ!!!!!!

ΝΙΚΟΥΛΙΝΑ ΚΑΠΩΣ ΕΣΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ :

:laugh: :laugh: :laugh:

KALES DIAKOPES !!!!!!! 163447_20418437.jpg

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly:

Καλημέρα Γιώργο..Καλό μήνα!! Ο Αύγουστος είναι ο αγαπημένος μου μήνας.!!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και σε όσες κοπέλες προσπαθούν!!!!!

Εύχομαι να μετακομίσουν πολλοί στην κάτω λίστα!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Καλημέρα PIPITSA μου!!

Καλό μήνα!!!!!

Να βάλουμε και καμια φωτό απο Θαλασσες?? Έχω όρεξη σήμερα! ;)

Μήλος!!! images-20100802.jpg

Καλημέρα Χρύσα μου!!!!

Αν περιμένεις από μένα να βάλω φώτος........ σώθηκες.........

Είμαι τόόόόσο σχετική!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα..Καλό μήνα σε όσες και όσους δεν ευχήθηκα!

Τι κάνετε? Εγώ ξύπνησα, ήρθα στο γραφείο και ζεσταίνομαι απίστευτα! Δεν φαντάζεστε πόση ζέστη έχει στην Κϋπρο, εχθές είχε 46 βαθμούς!!

Γιώργο εσύ μπορείς να με καταλάβεις!!!! Καλές διακοπές σου εύχομαι!!

Χρύσα μου μια βδομάδα έμεινε..υπομονή και θα περάσει κι αυτή!

Πιπίτσα μου χαίρομαι που ξύπνησες αισιόδοξα σήμερα..μου άρεσε το καινούριο ποστ που άνοιξες!

Δήμητρα μου τι κάνεις?

Νίνα κοιμάσαι ακόμα?????

Εγώ χθες βαρέθηκα τόσο πολύ...ήμουν μόνη στο σπίτι και δεν ειχα τι να κάνω! Το βράδυ μόνο πήγαμε για φαγητό με ένα ζευγάρι πολύ φίλοι μας..μου φέρανε δώρο προιοντα για περιποίηση σώματος και λάσπη για μάσκα σώματος!!!!! Θα τη δοκιμάσω και θα σας πω αποτελέσματα!!!

Και σήμερα κάπως έτσι θα περάσει η μέρα μου..βαρετά..Έχω ένα ιδιαίτερο το μεσημεράκι και γενικά μόνη σαν το λεμόνι!!!!

Άντε ξυπνήστε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου ημέρα Μαράκι!!!!!!!!!!!!!!

Thanks............ για το postaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το ΣΚ μας ήτο πολύ ήσυχο.............

Χαλαρώσαμε...... κάναμε ο καθένας τις δουλίτσες του............

Καλά......

Ανανέωσα το μπαλκονάκι μας & μου έχει φτιάξει τη διάθεση απίστευτα.......

Κι ενώ μονίμως είχα τρέλα με τα φυτά που έχουνε ανθάκια.......

Τώρα..... στην πλειοψηφία του το μπαλκόνι μας έχει πρασινάδα........

Τα λατρεύω τα "μωρά" μας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...