Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

ΛΛΛΛΛΛΛΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠΠΠΠΠΠΠΠΠΟΟΟΟΟΟΟΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ.....................

Η ΩΡΑ ΙΝΕ 12 ΚΑΙ 14 ΛΕΠΤΑ...ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ,ΛΙΠΟΝΝΝΝΝΝ

ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑ ΠΠΠΠΠΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΜΜΑΑΑΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΛΙΚΟ...ΟΤΙ ΕΠΙΘΙΜΙΣ ΝΑ ΓΙΝΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΙΤΑ....ΟΤΙ ΚΑΛΙΤΕΡΟ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΑ ΔΟΣΙ ΔΙΠΛΑΣΙΑ....ΚΑΙ ΣΙΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΟΡΑΚΙΙΙΙΙΙ.. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΛΙΠΟΝΝΝΝ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΠΑΡΤΥΥΥΥΥΥΥ... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:194904olsgis3xqe.gif66316ok93eaxzhn.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΕΕΕΕ.... :S:S

ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΦΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.. :dry::dry: ..ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΒΑΛΟ ΤΗΝ ΙΠΟΓΡΑΦΙ ΜΟΥ.... :blink::blink::blink::blink:

ΤΗ ΝΟΜΙΖΕΣ ????????????ΠΟΣ ΤΕΛΙΟΣΑ????????

ΕΕΕΕΕ ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!ΕΧΟ ΑΚΟΜΑ... :ohmy::ohmy::ohmy:

ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΑ..... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΠΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΙΙΙ.... :laugh: :dry::dry::blush::blush:

ΠΟΥ ΤΕΡΙΑΖΙ...

ΝΑ ΖΙΣΙΣ ΜΑΡΑΚΙ,

ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΓΡΙΟΥΛΑ ΝΑ ΓΙΝΙΣ

ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΜΑΛΙ....

ΠΑΝΔΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΣΙΣ

ΤΗΣ ΝΙΟΣΙΣ ΤΟ ΦΟΣ

ΚΑΙ ΟΛΙ ΝΑ ΛΕΝΕ

ΝΑ ΜΙΑ ΣΟΦΟΣ!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑΑΑΑ ΠΟΛΛΛΛΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΡΑ ΟΜΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΟΣΟ ΤΟ ΔΟΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ....ΛΙΠΟΝ ΠΡΙΝ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΑ..ΔΕΝ ΠΟΛΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ....ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΑΛΑΞΟ{ΙΠΑ ΕΓΟ}...ΚΑΙ ΑΛΑΞΑ...ΚΑΙ ΑΚΟΥ ΤΗ ΒΓΙΚΕ....

ΝΑ ΖΙΤΙΣΙΣ ΜΑΡΑΚΙ

ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΜΕΓΑΛΙ ΝΑ ΓΙΝΙ

ΜΕ ΠΟΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΠΑΝΔΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΠΙΣΙ

http://yoursmiles.org/t-sex.php?page=2

ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΟ ΣΟΣ

ΚΑΙ ΟΛΙ ΝΑ ΛΕΝΕ

ΝΑΑΑΑ ΜΙΑΑΑΑΑ ΣΤΟ ΦΟΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?????????????...ΑΚΟΜΑ ΚΙΜΑΣΤΕ? :dry::dry::dry:

ΕΓΟ ΕΧΟ ΠΟΛΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ.......ΝΑ ΠΙΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΤΥ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ...ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΠΟΛΥ.... :blush::blush::blush::blush:

ΑΑΑΑΑ ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙ...ΑΝΤΕ ΠΟΛΙΧΡΟΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΓΕΜΕΤΑ ΕΦΤΙΧΙΑ... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΓΙΩΡΓΟ.....ΤΗ ΚΑΝΙΣ?

ΚΙΤΑ ΕΧΤΕΣ ΙΧΕ ΓΕΝΕΤΛΙΑ Η ΛΟΛΛΙ ...ΣΙΜΕΡΑ ΟΜΟΣ ΕΧΙ ΓΕΝΕΤΛΙΑ Η ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΙΝ ΒΑΖΟ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΑΚΙ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΙΝΕ?

ΑΑΑΑ ΜΑΡΑΚΙ....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!...ΣΟΥ ΙΠΑ?????...ΟΧΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα καλημερα!

Καταρχην ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ!!!!!!!!

Νικουλινα αμαν με τις εικονες!!!!!Θα κατουρηθω πανω μου κ ποιος τα μαζευει μετα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Δε μου λες στην Κατερινη δεν εισαι??Μηπως να κατεβω κανενα σαββατοκυριακο να σε γνωρισω???Αλλα θα παρω κ παμπερς μαζι μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Φιλια σε ολες κ στον ΑΝΕΜΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Καλημερα καλημερα καλημερα!

Καταρχην ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ!!!!!!!!

Νικουλινα αμαν με τις εικονες!!!!!Θα κατουρηθω πανω μου κ ποιος τα μαζευει μετα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Δε μου λες στην Κατερινη δεν εισαι??Μηπως να κατεβω κανενα σαββατοκυριακο να σε γνωρισω???Αλλα θα παρω κ παμπερς μαζι μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Φιλια σε ολες κ στον ΑΝΕΜΟ!

ΕΓΟ ΜΕΝΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ.....ΚΟΝΔΑ ΙΝΕ...

ΘΑ ΧΑΡΟ ΠΟΛΙ ΝΑ ΣΕ ΓΝΟΡΙΖΟ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΧΤΕΣ ΘΙΜΙΣΑ ΕΣΕΝΑ ΣΙΜΕΡΑ ΟΜΟΣ ΕΧΙ ΣΙΡΑ Η ΜΑΡΑΚΙΙΙ....ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΙ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΙ Η ΧΡΙΣΑ.....ΟΠΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΙΣ ΟΛΟ ΠΑΡΤΥ ΘΑ ΙΜΑΣΤΕ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!

καταρχας Χρονια Πολλα στο Μαρακι μας και στο γλιφιτζουρακι μας που ειχε χθες γενεθλια απο οτι καταλαβα γιατι εχασα καποια επεισοδια απο τον καιρο που εχει να μπω! Πολυχρονες και καθε τους επιθυμια να πραγματοποιηθει!

χαθηκα αυτες τις μερες γιατι μου ετυχε κατι πολυ δυσαρεστο! εχασα την νονα μου. βασικα την μητερα της νονας μου αλλα ηταν και αυτη νονα μου γιατι αυτη με νοιαζοταν πιο πολυ, αυτη με αγαπουσε πιο πολυ και ενδιαφεροταν για μενα και την οικογενεια μου. οταν γεννησα δεν εφυγε απο το πλευρο μου, ηταν συνεχεια διπλα μου και πονουσε μαζι μου! ο Θεος να την φυλαει και να την προσεχει. Νιωθω καλα γιατι θα ειναι και ο γιος μου εκει πανω μαζι της και θα την προσεχει! καλο ταξιδι νονα μου και να σαι σιγουρη πως θα εισαι συνεχεια στο μυαλο μας και στην καρδια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑΑΑΑΑ!!!!!

Νίνα μου, γλυκό μου κοριτσάκι σε ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ!!! Εχω τόση ώρα που χαζεύω τα βιντεάκια και τις εικόνες που μου έβαλες! ΤΕΛΕΙΕΣ!! Πολύ γέλιο έριξα..σε ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μου και ανταποδίδω όλες τις ευχές..με το καλό να σου στείλει ο Θεός ένα μωράκι κοπέλα μου!!

Πέρσια μου λυπάμαι πάρα πολύ που έχασες ένα τόσο δικό σου ατομο..Ξέρεις πως για ότι θες εδώ είμαι..

DIOSA μου ολύ χαίρομαι που σε είδα στο φόρουμ..Φαντάζομαι πως κάτι σοβαρό συμβαίνει και εύχομαι να είναι περαστικό. ΔΕν σε ξεχνάμε και σε έχουμε όλες στο μυαλό μας..Εύχομαι να επιστρέψεις γρήγορα πίσω και να είναι όλα καλά.

ΦΙλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!

Καλά είσαι άπιχτη βρε Νίνα έχει πόση ώρα γελάω!!!Τέλεις οι εικόνες και τα βιντεάκια..

Ήμουν στα μέρη σου και μόλις γύρισα σπίτι,να βάλω μαγιώ και να φύγω Χαλκιδική!Την επόμενη φορά που θα έρθω θα πιούμε καφέ!!

Μαράκι μου Χρόνια σου πολλά!!!Πολύχρονη με υγεία πάνω απ'όλα και ευτυχία!!Η ώρα η καλή και ένα γερό μωράκι σύντομα!!!

Σας αφήνω γιατί με περιμένει ο αντρούλης μου στην πόρτα για να φύγουμε!!!

Πολλά φιλιά σε όλους..Γιώργο ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!!!!!!!!

Μαράκι.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persia έγραψε:

κοριτσια μου καλημερα!

καταρχας Χρονια Πολλα στο Μαρακι μας και στο γλιφιτζουρακι μας που ειχε χθες γενεθλια απο οτι καταλαβα γιατι εχασα καποια επεισοδια απο τον καιρο που εχει να μπω! Πολυχρονες και καθε τους επιθυμια να πραγματοποιηθει!

χαθηκα αυτες τις μερες γιατι μου ετυχε κατι πολυ δυσαρεστο! εχασα την νονα μου. βασικα την μητερα της νονας μου αλλα ηταν και αυτη νονα μου γιατι αυτη με νοιαζοταν πιο πολυ, αυτη με αγαπουσε πιο πολυ και ενδιαφεροταν για μενα και την οικογενεια μου. οταν γεννησα δεν εφυγε απο το πλευρο μου, ηταν συνεχεια διπλα μου και πονουσε μαζι μου! ο Θεος να την φυλαει και να την προσεχει. Νιωθω καλα γιατι θα ειναι και ο γιος μου εκει πανω μαζι της και θα την προσεχει! καλο ταξιδι νονα μου και να σαι σιγουρη πως θα εισαι συνεχεια στο μυαλο μας και στην καρδια μας!

Συλληπητήρια κοριτσάκι μου!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλοσ στα κοριτσια μουυυυυυυυ......

ποσ ιστε?

ΜΑΡΑΚΙΙΙΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.....ΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...