Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μεχρι να γιορταζι ομοσ ο ανδρα σου...θα σου ετιμαζο το δορο σου για το σαβατο....και εσι κρατα γερα θα σου ερτι...και δεν θα ξερισ που να κριφτησ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

μεχρι να γιορταζι ομοσ ο ανδρα σου...θα σου ετιμαζο το δορο σου για το σαβατο....και εσι κρατα γερα θα σου ερτι...και δεν θα ξερισ που να κριφτησ....

Ωχχχχ.Μαράκι μου τί σε περιμένει??? :pinch::pinch::pinch::pinch::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

μαρακι δεν νομιζο να κανονισεσ καπου να φιγσ το σαβατο?

αν θα φιγισ να θο ετιμαζο για αυριο...

Κ εγώ περίμενα τώρα..Κρίμα είχα προετοιμαστεί και ψυχολογικά :(

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

Κ εγώ περίμενα τώρα..Κρίμα είχα προετοιμαστεί και ψυχολογικά :(

:woohoo:[/quote:2rv34dtx]....

εεεεε οχι σαββατοοοοο ινε ι μεγαλι μερα.... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

τη να σου κανο βρε γιωργο...μπικεσ και εσι...μολισ θα εβαλα.....

αλα φτει η χρισα που ζιτισε μια ιδεεα ...

Εγώ..εγώ φταίω.. images-20100729.jpg

ναι ναι γιωργο αφτην ,αφτην φτει....αφτη και μονο αφτην..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου προς το παρών δεν έχουμε κανονίσει κάτι αλλά πολύ πιθανόν το μεσημεράκι να την κάνουμε!! Θα δείξει φυσικά..αν μου ετοιμάζει τίποτα ο καλός μου ή αν το ξέχασε!! Βέβαια το βράδυ έχουμε να πάμε σε μια βάφτιση!

Ακόμα να έρθει το ιδιαίτερο μου και άρχισα να εκνευρίζομαι,,,Με το συγκεκριμένο είχα πρόβλημα γιατί πήγαινα στο σπίτι και τους περίμενα έξω κανα μισάωρο μέχρι να ερθουν..Αλλά επειδή οικογενειακώς υπάρχει πρόβλημα είπα να δώσω μια τελευταία ευκαιρία με τη συμφωνία να έρχονται αυτοί σε εμένα...Να δούμε όμως πόσο θα αντέξω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

nikulina έγραψε:

Κρίμα που θα λείπω..και δεν θα έχω πρόσβαση και σε pc.. :([/quote:306gnk8q]

ΕΣΙ ΘΑ ΤΟ ΔΙΣ ΠΡΟΤΙ ....ΜΑΛΟΝ ΑΥΡΙΟ.....ΞΕΡΙΣ ΠΟΥ... :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Θα με φάει η αγωνία μέχρι το Σάββατο!!

Τέλειο το βιντεάκι!!

Σας αφήνω ήρθε η μικρή!!

Φιλάκια τα λέμε αύριο!!

ΦΙΛΑΚΙ ..ΜΑΡΑΚΙ...ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΠΟΥ ΚΑΝΙΣ....ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΣΕ ΘΑΒΜΑΖΟ.....ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΣΟΒΑΡΑ ΤΟΡΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... :):)

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΓΙΩΡΓΟ.... :):)

ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΡΟΤΙ ΙΜΕ ΣΙΜΕΡΑ???? ΠΟΥ ΙΣΤΕ???? ΝΑΙ ΞΕΡΟ ,Η ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΣΑΣ ΙΣΤΕ....

ΧΡΙΣΑ ,ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΕΕΑ ΦΟΝΙ ,ΠΟΣ ΙΣΕ? ΕΧΙΣ ΔΟΥΛΕΑ ΣΙΜΕΡΑ?????????? :dry::dry::dry:

ΠΙΠΙΤΣΑ ΠΟΥ ΙΣΕ ΚΑΙ ΕΣΙ?

ΜΑΡΑΚΙ?????????

ΕΛΑΤΕ ,ΠΙΝΟ ΚΑΦΕΕ ΚΑΙ ΙΜΕ ΜΟΝΟΧΟΥΛΑ..... :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες και φυσικά στο Γιώργο!!

Νίνα μου σε άκουσα που φώναξες και είπα να έρθω για παρεούλα!!

Τι κάνεις? Πρωινή σήμερα...

Εγώ από το πρωί προσπαθώ να μιλήσω με το γιατρό μου γιατί από χθες πονάω πολύ όταν πάω για πιπί μου, έχω συχνοουρία και πονάω και κατά τη διάρκεια των ασκήσεων!! Εσύ κατάλαβες Νίνα μου... :blush:

Λέτε να είναι καμιά ουρολοίμωξη???

Κι εχω ένα σωρό πράγματα σήμερα να κάνω..Θα πάω αισθητικό σε λιγο, μετά για ιδιαίτερο, να πάω να πάρω τα προσκλητήρια του γάμου που είναι έτοιμα, να δω μια φίλη μου που θα έρθει να με επισκεφτεί και μετά πάλι ιδιαίτερο..και κάτι ψώνια που πρέπει να γίνουν...ουφ κουράστηκα μόνο που τα είπα!!! :unsure:

Οι άλλες πού είστε??¨

Χρύσα? Πέρσια? Πιπίτσα πώς είσαι σήμερα?

Εσύ Άντρια μου καλύτερα?? Δημητρούλα?

Άντε ξυπν'ηστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα με το γιατρό μου..τελικά είχα δίκιο..ουρολοίμωξη!! Και από πού προέρχεται??? Συχνές επαφές συνήθως αλλά εμείς δεν είχαμε!!! κάποιος μας έχειματιάξει κορίτσια όλο κάτι μας συμβαίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙ....

ΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ.......ΑΛΑ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟ ΙΝΕ ΓΙΑΤΗ ΔΕΝ ΚΑΝΙΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΝΑ ΔΙΣ ΤΗ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΙ ΑΦΤΟ.....ΕΕΕΕ ΔΕΝ ΙΝΕ ΔΙΝΑΤΟΝ ΚΑΦΕ 3 ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΚΑΤΙ....ΜΙΑ ΜΙΚΙΤΕΣ ,ΑΛΙ ΟΡΟΥΛΙΜΟΞΙ...ΔΕΝ ΙΝΕ ΣΟΣΤΑ.....ΙΣΕ ΤΟΣΟ ΕΒΕΣΤΙΤΗ?ΠΟΣ ΘΑ ΚΑΝΙΣ ΤΗΣ ΑΣΚΙΣΙΣ?ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΚΑΝΙ ΕΣΙ ΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ...ΟΠΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΡΑΠΙΑ,ΜΑΖΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ....ΠΟΝΑΣ Η ΕΧΙΣ ΤΣΟΥΞΙΣΟ????

ΑΙΣΘΙΤΙΚΟ....ΜΜΜΜΜ....ΟΡΕΕΑ ,ΕΤΙΜΑΖΕΣΕ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ...ΕΕΕΕ?

ΑΧ ΠΟΛΕΣ ΔΟΥΛΕΣ ΕΧΙΣ ΣΙΜΕΡΑ....ΘΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΙΣ?

ΧΡΙΣΑ ΜΑΛΟΝ ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΠΟΛΙ ΔΟΥΛΕΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΟΣΟ ΜΕ ΝΕΒΡΙΑΖΟΥΝ ΑΦΤΑ....ΔΙΑΓΝΟΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΟΝΟ!!!!!!!!!! ΣΟΥ ΕΔΟΣΕ ΚΑΙ ΤΕΡΑΠΙΑ ΑΠΟ ΤΗΛΕΦΟΝΟ?

ΠΙΓΕΝΕ ΠΑΙΔΙΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΙΣ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Goodmorning!!!!!!!!!!!!!!!

Μπήκα για μια καλημέρα στα γρήγορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ήμουν έξω από νωρίς & ξαναφεύγω εντός ολίγου....................

Μέχρι να πιω μια τζούρα καφέ....................

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τί χαμπάρια παίδες???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια.. για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφεια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα.. για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..
    • Καλησπέρα Λευκη μου!!! Χαιρομαι που εισαι τοσο καλα!!! αυτη η ψυχολογια ειναι η καλυτερη για το μπεμπακι σας!!!🥰 Με το καλο η αυχενική σου!!! 🙏❤️🧿
    • Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶 @elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07 @Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07 @annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07 @Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08 @Elenaki_ Αυχενική 24/07 @ΛΕΥΚΗ Αυχενική [μεταξύ 30/07-05/08] @Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;
    • Ευχαριστω Ελενακι μου για τις συμβουλες!!! ετσι ειναι οπως τα λες!! και στατιστικα να το παρουμε λογικα θα πανε ολα καλα.. Σε 15 μερες σχεδον η αυχενικη σου!!!! με το καλό!!!! 🙏❤️🧿
    • @_piripiri_ & @Kallia.Geo τι τυχερές που είστε που νιώθετε τις κινήσεις του μωρού! Κι εγώ ανυπομονώ να έρθει αυτή η στιγμή! @Kiddo μου την Πέμπτη έχω τον επόμενο υπέρηχο και Παρασκευή φεύγω για διακοπούλες! Την Πέμπτη και επίσημα 15 εβδομάδες και προχωράμε! Πάντως κορίτσια αν και ακόμα δυσκολεύομαι με ναυτίες, αναγούλες και εμετούς, τώρα οι μέρες περνάνε πιο εύκολα, καμία σχέση με τις πρώτες εβδομάδες που η κάθε μέρα μου φαινόταν αιωνιότητα!!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...