Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

Καλημέρα! Νίνα, θα "κλέψω" τις εικονίτσες κ θα τις στείλω στον άντρα μου στη δουλειά! Να γελάσει λίγο ο καψερός! Ειδικά αυτή με αυτόν που σκάβει κ όλοι κοιτάνε θα του αρέσει πολύ!!! :P:P:P Πάντως, για την πρώτη που έβαλες, έχω να πω ότι με αυτή τη στάση μόνο τις αράχνες στο ταβάνι θα πιάσουνε... Δεν πειράζει... Θα κάνουν κ καμιά δουλειά! :P

Χρύσα για συνάντηση είμαι μέσα!

Πιπίτσα καλά αποτελέσματα απο τον γιατρό σου!

Εμένα σήμερα έχει γενέθλια η βαφτισιμιά μου (του Στέλιου δηλαδή, αλλά το ίδιο είναι), γίνεται 7!!! Απίστευτο πόσο μεγαλώνουν τα παιδιά! Καλοφώτιστο κ υγιές να είναι το μπουμπούκι μου!!! :kiss: Θυμάμαι στη βάφτισή της, τα είχαμε μόλις πρωτοφτιάξει με τον Στέλιο! Αχ, ήταν υπέροχος νονός! ΜΑ ΠΩΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ, Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

stedim έγραψε:

Καλημέρα! Νίνα, θα "κλέψω" τις εικονίτσες κ θα τις στείλω στον άντρα μου στη δουλειά! Να γελάσει λίγο ο καψερός! Ειδικά αυτή με αυτόν που σκάβει κ όλοι κοιτάνε θα του αρέσει πολύ!!! :P:P:P Πάντως, για την πρώτη που έβαλες, έχω να πω ότι με αυτή τη στάση μόνο τις αράχνες στο ταβάνι θα πιάσουνε... Δεν πειράζει... Θα κάνουν κ καμιά δουλειά! :P

Χρύσα για συνάντηση είμαι μέσα!

Πιπίτσα καλά αποτελέσματα απο τον γιατρό σου!

Εμένα σήμερα έχει γενέθλια η βαφτισιμιά μου (του Στέλιου δηλαδή, αλλά το ίδιο είναι), γίνεται 7!!! Απίστευτο πόσο μεγαλώνουν τα παιδιά! Καλοφώτιστο κ υγιές να είναι το μπουμπούκι μου!!! :kiss: Θυμάμαι στη βάφτισή της, τα είχαμε μόλις πρωτοφτιάξει με τον Στέλιο! Αχ, ήταν υπέροχος νονός! ΜΑ ΠΩΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ, Ε?

Καλημέρα Δήμητρα!!

Να χαίρεστε την βαφτισιμιά σας!!

Σαν νερό περνάνε τα χρόνια!!Άντε να κανονίσουμε κ εμείς καμιά συναντησούλα!Καλά θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσ και την ΔΙΜΙΤΡΟΥΛΑ μασ....

χερουμε που γελατε ολι.....να σασ δω εγο οταν θα εχο εγο ανανγι για ψιχολογο,πιοσ θα προτο σκοτοθι μα με ανεβασι....θα δω εγο....

εχο μια ακομι καλιτερι αλα ξερο εγο βρε χρισα να την βαλο.....εκινι που φουκονου και στο τελοσ την εβδομαδα σπανε...την τιμασε?

με τροι ο κολ...μου...θα με διοξουν απο εδο ...σασ θο λεο....σιγορα θα με διοξουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα διμιτρα αλα ιτελα να γραψο και αλα μου βγικε....την να κανο ενα μιαλο εχο χιμονα καλοκερι...και αφτο τετιο καιρο ψινετε απο ζεστι....και ολο ασκισισ σκφτετε.....το χιμονα θα σου πω τη κανι χιμονα{το μιαλο}..

λιπον ..να χερεσε το βαφτισιμια σου{σασ}..να ινε γερι ...και να περιμενι την νονα να την φερι ενα τρανο δορω...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παιδιά.........

Πάει να σπάσει το κεφάλι μου............

Έχω κάτι νεύρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angry: :angry: :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Άνθρωπο σκοτώνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ......... δεν είμαι καλά............................

Έχω ανοίξει topic..............

Διαβάστε να ενθουσιαστείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Πάω να βάλω τα μπιφτεκάκια μου και να φτιάξω καφεδάκι.................

See you................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιτσα πιγα και γιρισα...και οπου πιγα ετσι γιρισα..μαλον πιο ζαλισμενι...ιδεεα δεν εχο απο αφτα...και ουτε δεν θελο να μαθο ποτε...λιπαμε ομοσ που περνασ τετια διαδικασια για να κανι ενα παιδακι....

διαβαζο και καταλαβενο ποσο ασκετι ιμε τελικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πίπίτσα, να σου πω τη θετική πλευρά? Αφού ρυθμιστούν όλα αυτά, η σύλληψη θα είναι παιχνιδάκι! Σε καταλαβαίνω, κ εγώ βαρέθηκα γιατρούς κ εξετάσεις (γενικά μιλάω) αλλά, το ξέρεις κ εσύ, θα κάνουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ για ένα παιδάκι... Όσο για τα νεύρα, δικαιολογημένα... νομίζουν μερικοί ότι η εξωσωματική είναι μια καλη ευκαιρία να βγάλουν χρήματα... Ούτε που σκέφονται πόσο ταλαιπωρείται η γυναίκα... Κάνε εσύ τις εξετάσεις σου, κάνε κ το (ή τα) παιδάκι(α) σου κ γράφτους όλους! Μην αφήνεις κανένα να σε ταράζει έτσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα κι εγω!!! Τι νομίχατε ότι με δηλητήριασε η γειτονοπούλα και χάθηκα???

Όχι είμαι ακόμα εδώ..κι αυτό το καλοκαίρι!!!

Περάσαμε πολύ ωραία με την 'Άντρια..3 ώρες μιλούσαμε και δεν καταλάβαμε πώς πέρασε η ώρα!!

Είχα πάει στο χωριό να δώ τα ανηψάκια μου και τώρα γύρισα με απίστευτο πονοκέφαλο!!

Πάω να σας διαβάσω και επιστρέφω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν...

Γιωργάκη με το καλό η 'αδεια!!

Πιπίτσα μου δεν διάβασα ακόμα το τόπικ σου αλλά να είσαι ήρεμη κορίτσι μου και μην το βάζεις κάτω!

Δημητρούλα μου να χαίρεστε τη βαφτισιμιά σας!! Κι εμας η δικιά μας γιόρταζε χθες!

Χ΄ρυσα μου τι κάνεις?

Κύρια Νίνα ντροπή σου!!! Εγώ να σας κουτσοπμπολέψω??? :blush:

Πού τις βρίσκεις αυτές τις φώτο θα σκάσω!!!

Οι άλλες πού είναι? Πέρσια, Χρυσάνθη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Ήρθα κι εγω!!! Τι νομίχατε ότι με δηλητήριασε η γειτονοπούλα και χάθηκα???

Πάω να σας διαβάσω και επιστρέφω!!!

Καλώς την!!

Βρε Μαράκι μου τόσα ακούγονται κάθε μέρα..Ανησυχήσαμε!!! :P:P:P

Εντάξει? Τα διάβασες τα νέα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Λοιπόν...

Χ΄ρυσα μου τι κάνεις?

Καλά είμαι Μαρία μου, περιμένω να σχολάσω να πάω σπιτάκι μου!!

Θέλω έναν παγωμένο καφέ να πιώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Χρύσα μου τι κάνεις κοπέλα μου?

Ναι επιτέλους τα διάβασα!!!! Έχει απιστευτη ζέστη!!

Να σου πω την αλήθεια δεν ξερω τί γίνεται έξω..Εδώ μέσα έχω παγώσει απο τον κλιματισμό..

Σκέφτομαι να πάω για ψώνια το απόγευμα για 2-3 πραγματάκια που θέλω,απο την άλλη όμως βαριέμαι..Δεν ξέρω τί θα κάνω τελικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Δήμητρα μου!!

Κι εγώ πρέπει να πάω να πάρω κάτι δωράκια αλλά βαριέμαι απίστευτα!! Βασικά αν δεν είχα το ιδιαίτερο στη μέση θα πήγαινα ανετα και μετά σπιτάκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι και τα βαφτισίμια σαν τα παιδιά μας τα βλέπουμε!Η δικιά μου θα γίνει 2 τον Σεπτέμβριο..Είναι μια τρέλα!!

Έχει δυο μέρες σκέφτομαι τί δώρο να πάρω στον αγαπημένο μου αντρούλη για την επέτειό μας! Κλείνουμε 2 χρόνια γάμου! Θα είμαστε στην Μήλο!! Για ρίξτε καμιά ιδέα γιατί έχω στερέψει το καημένο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Πίπίτσα, να σου πω τη θετική πλευρά? Αφού ρυθμιστούν όλα αυτά, η σύλληψη θα είναι παιχνιδάκι! Σε καταλαβαίνω, κ εγώ βαρέθηκα γιατρούς κ εξετάσεις (γενικά μιλάω) αλλά, το ξέρεις κ εσύ, θα κάνουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ για ένα παιδάκι... Όσο για τα νεύρα, δικαιολογημένα... νομίζουν μερικοί ότι η εξωσωματική είναι μια καλη ευκαιρία να βγάλουν χρήματα... Ούτε που σκέφονται πόσο ταλαιπωρείται η γυναίκα... Κάνε εσύ τις εξετάσεις σου, κάνε κ το (ή τα) παιδάκι(α) σου κ γράφτους όλους! Μην αφήνεις κανένα να σε ταράζει έτσι...

Πιπίτσα μου θα συμφωνήσω απόλυτα με την Δήμητρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μαρακι ,καλα ...δροπι μου ε?...καλα θα σε εχο ιποψι μου.....

:angry: :angry: :angry: εσι μα κοτσομπολεβισ και εσι φοναζισ......μου ιπε η αδρια ποσ ιπατε για μενα που ιμε λιγο τρελουτσικι..... :blink::blink::blink: κααααλααααα...

και εγο που σε σκεφτικα και σου εδοσα το γραμα... :dry::dry: καλα μαρακι ..καλα... :ohmy::ohmy::ohmy:

ετσι επιδι θιμοσα τορα θα σου βαλο ενα προστιχο.... :ohmy::ohmy:και ασ με διοξουν μετα... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Έτσι είναι και τα βαφτισίμια σαν τα παιδιά μας τα βλέπουμε!Η δικιά μου θα γίνει 2 τον Σεπτέμβριο..Είναι μια τρέλα!!

Έχει δυο μέρες σκέφτομαι τί δώρο να πάρω στον αγαπημένο μου αντρούλη για την επέτειό μας! Κλείνουμε 2 χρόνια γάμου! Θα είμαστε στην Μήλο!! Για ρίξτε καμιά ιδέα γιατί έχω στερέψει το καημένο..

ΖΙΤΑΣ Η ΓΝΟΜΙ ΜΟΥ ΤΗ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣ ΔΟΡΟ??????????????? ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΙΣ....ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ.....ΤΟ ΤΕΛΙΟ ΔΟΡΟΟΟΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: b-(b-(b-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

Χρύσα82 έγραψε:

ΖΙΤΑΣ Η ΓΝΟΜΙ ΜΟΥ ΤΗ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΙΣ ΔΟΡΟ??????????????? ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΙΣ....ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ.....ΤΟ ΤΕΛΙΟ ΔΟΡΟΟΟΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: b-(b-(b-(329_adult.jpg[/quote:3p96nawp]

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κλαίω απο τα γέλια....Είσαι απίστευτη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

nikoulina apo oti vlepo i paraskevi prepi na ine i tixeri sou mera etsi ????? :)

γιοργου ...σιγνομι δεν ιξερα που ισε και εσι εδο....

εγο παιδι μου δεν δουλεβο ...ιμε σινεχια σπιτι...δεν δουλεβο λογοσ υγιασ.....εστι καφε μερα σε μενα ινε παρασκεβι...και ακομα καλιτερι επιδι πλιρονετε και ο ανρασ μου καφε παρασκεβι....

αααα και οταν λεο λογο υγιασ...δεν φτει το κεφαλι η το μιαλο...αλα φτενε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα καλα τη νομιζατε ποσ ινε?????????????????? :angry::angry:

ινε γανδι για χερι ,με μονο ενα δαχτιλο.....γιατη να χριαστουνε και τα 5 ???????????????...μονο ενα φτανι.... :blink::blink::blink:

κιτα χρισα ...αν μου στενισ θα μετρα ,θα σου πλεξο εγο.....εσι μονο μετρα παρε....αααα και μια φοτο....να δω την χροματα του τεριαζιιι

:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη να σου κανο βρε γιωργο...μπικεσ και εσι...μολισ θα εβαλα.....

αλα φτει η χρισα που ζιτισε μια ιδεεα ....εγο ιδεεα θα τη εδινα?λουλουδι ,κερια ,και σαμπανια???????????...δεν ιμε εγο αφτην ....ιμε λιγο πιο τρελουτσικι ..ποσ ιπε και η ανδρια....χαχαχα....

αλα γελασεσ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nίνα μου τέλειο το δώρο!!!!!!! Όταν θα χρειαστώ κι εγώ τις συμβουλές σου για δώρα θα σε ενημερώσω...Εγώ είπα ότι είσαι τελλούτσικη με τις φώτο και τα βιντεάκια και φαίνεσαι άνθρωπος με χιούμορ!! Για καλό το είπα...δεν με παρεξηγείς ε???

Γιώργο μου πήγα να δω τα ανηψάκια μου για αυτό δεν μπήκα καθόλου! Μόνο χυμό ήπιαμε..Τα mojito όλοι μαζί!!

Χρύσα μου κάνε εσένα δώρο!!! :blush::P Αν είχες χρόνο θα σου έλεγα να κάνεις ένα βιντεάκι με φώτο σας...Δεν μου έρχεται κάτι άλλο ρομαντικό προς το παρόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...