Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

χρισα μου.....να πω γεραματα????????? οχι βεβεα νεαρι κοπελα ισε.....

τοτε θα πω ανανγαστικα...η δουλεα φτει....εγο εχτεσ δοδεκαμισι ποτιζα θα λουλουδια στη αυλι....αλα βεβεα σε μενα τορα ξεκιναι η μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ti legame? hmmmmm maraki swse me!!!!

Oxi kale astieuome..Mono kala eipame..Pws eisaste oloi polla kala koritsia/agori :woohoo: pws desame oloi mazi k pername poli euxarista tin wra mas..Legame k ta 4ixologika mas :woohoo: :woohoo:

Gia tin nikulina eipame pws einai poli trelloutsa (apo kali ennoia)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

ti legame? hmmmmm maraki swse me!!!!

Oxi kale astieuome..Mono kala eipame..Pws eisaste oloi polla kala koritsia/agori :woohoo: pws desame oloi mazi k pername poli euxarista tin wra mas..Legame k ta 4ixologika mas :woohoo: :woohoo:

Gia tin nikulina eipame pws einai poli trelloutsa (apo kali ennoia)

:kiss::kiss::kiss:

ΕΕΕΕΕΕΕΕΓΓΓΓΓΓΓΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????????????????

ΜΕ ΠΑΡΑΞΕΓΙΣΑΤΕ ΛΙΓΑΚΙ..... :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ άσε με πλήγωσες τώρα!! :(:(

Ποια δουλειά μωρέ,που κάθομαι συνέχεια?

Μάλλον το αντίθετο θα έλεγα...

Και δεν άρχισα τώρα να δουλεύω..Δουλέυω απο πολύ μικρή..

Anyway..

Γιώργο άδεια απο Δευτέρα δηλαδή??

Σε χάνουμε μετά για δυο εβδομάδες??

Άντε να περάσει και η επόμενη ν'αρχίσει και η δική μας η αδειούλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Αχ άσε με πλήγωσες τώρα!! :(:(

Ποια δουλειά μωρέ,που κάθομαι συνέχεια?

Μάλλον το αντίθετο θα έλεγα...

Και δεν άρχισα τώρα να δουλεύω..Δουλέυω απο πολύ μικρή..

Anyway..

Γιώργο άδεια απο Δευτέρα δηλαδή??

Σε χάνουμε μετά για δυο εβδομάδες??

Άντε να περάσει και η επόμενη ν'αρχίσει και η δική μας η αδειούλα!!!!!!

ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ ΠΑΣ ΕΚΙ...ΔΙΛΑΔΙ ΞΙΠΝΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ....ΑΛΑ ΑΜΑ ΔΟΥΛΕΒΕΤΕ ΕΤΣΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

Χρύσα82 έγραψε:

ΤΟΥΛΑΚΙΣΤΟΝ ΠΑΣ ΕΚΙ...ΔΙΛΑΔΙ ΞΙΠΝΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ....ΑΛΑ ΑΜΑ ΔΟΥΛΕΒΕΤΕ ΕΤΣΙ.... n1510907975_118459_3931.jpg[/quote:2saeqpr0]

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ne xrisa mou tha me xasete gia 2 evdomades .16 aug. tha ero piso doulia.

aftes tis 2 weeks tha maste stin diadikasia gia spermategxisi . eneseis klp 18 aug. ipologisame tha kanoume tin topothetisi !

ante na ne i teleftea ! pirame ke milaraki apo tin Agia Eirhnh pistevo tha mas voithisi! den tha mas afisi etsi

tha mou lipsete poli :(

Όλα θα πάνε καλά θα δεις.. Κ εγώ σήμερα το έφαγα το μηλαράκι!!

Εύχομαι να μας βοηθήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

vre xrisa mou pou ta vriskis poli gelio xaxaxaxaxa :)

Η νινα τα βρίσκει!!

Κ εγώ γελάω μόνη μου στη δουλειά!! Θα με δει κ κανένας και θα με πει χαζοχαρούμενο..!! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΕΕΕ ΤΟ ΜΙΛΟ ,ΓΕΑΜΠΑ ΤΟ ΤΡΟΣ ....ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΙΣ ΑΣΚΙΣΙΣ!!!!!!!!!!!!

ΕΓΟ ΘΑ ΣΕ ΜΑΘΟ?????????????? ΙΠΑΜΕ ΟΧΙ ΙΠΝΟ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕ!!!!!!!!!!!

Εντάξει εντάξει..Είπαμε μετά τις διακοπές ασκήσεις!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Anemosss78 έγραψε:

Η νινα τα βρίσκει!!

Κ εγώ γελάω μόνη μου στη δουλειά!! Θα με δει κ κανένας και θα με πει χαζοχαρούμενο..!! :S[/quote:3qu6tftm]

Γιωργο...εγο φτεο...εγο ,εγο...κανενασ αλοσ... :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

a nina kala to ipopsiastikaaa :P

εχο και αλεσ βρε γιωργο....αλα δρεπουμε να θα βαλο..... :dry::dry::dry: αντε καλα αφου επιμενισ{ετσι δεν ινε??????? επιμενισ}θα βαλο μια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo έγραψε:

Giwrgakh kalimera,

sas eyxomai kalh epityxia, na mhn se xanadw se tetoia topic alla na anoixeis to diko sou " Egina mpampas".

Filakia polla

αμιν!!!!!!!!!!!!!!.......μακαρι .......αντε γιωργακιιιι..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να ετουμε στο τοπικ σου να μασ πισ τη κανισ και να μασ βαζισ εσι φοτο με το παιδακι σου...και που ξερισ μπορι να πιαστουνε και 2 ακομα και 3.... :blink::blink: αλα ιμε σιγουρι ποσ θα χαρισ πολι και 3 να ινε.. :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρισα τη εγινε ???????? που πιγεσ??? σε θιμιτικαν? σε εβαλαν δουλεα????????

πεσ τουσ ποσ ιπα ΕΓΟ να μασ αφισουν ισιχεσ.....ιχαμε και μια σιζιτισι σοβαρι εδο....μασ διακοπτουνε ετσι στα καλα καθουμενα....οχι τιποτα αλο ,αλα με ανανγαζουν να σικοτο να κανο και καμια δουλεα στο σπιτι.....και δεν εχο ορεξιιιιι....

Γιοργο αν δεν ισε καλα....εγο εδο ιμε...ψιχολογοσ τησ παρεεασ...σασ κανο να γελετε...οποτε δεν ισε καλα πεστο μου και και εγινεσ καλα μετα...

ααααα μεχρι τορα αll free,ποτε θα αρχιζο να σασ χρεοσο να σασ δω...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

χρισα τη εγινε ???????? που πιγεσ??? σε θιμιτικαν? σε εβαλαν δουλεα????????

πεσ τουσ ποσ ιπα ΕΓΟ να μασ αφισουν ισιχεσ.....ιχαμε και μια σιζιτισι σοβαρι εδο....μασ διακοπτουνε ετσι στα καλα καθουμενα....οχι τιποτα αλο ,αλα με ανανγαζουν να σικοτο να κανο και καμια δουλεα στο σπιτι.....και δεν εχο ορεξιιιιι....

Γιοργο αν δεν ισε καλα....εγο εδο ιμε...ψιχολογοσ τησ παρεεασ...σασ κανο να γελετε...οποτε δεν ισε καλα πεστο μου και και εγινεσ καλα μετα...

ααααα μεχρι τορα αll free,ποτε θα αρχιζο να σασ χρεοσο να σασ δω...χαχαχα

Εδώ είμαι,είχα λίγη δουλίτσα αλλά τους είπα ότι με φωνάζεις και μ'αφήσανε στην ησυχία μου :silly: :silly:

Ναι ψυχολόγος η Νίνα,αν δεν είσαι καλά σου βάζει μια φωτό ή ένα βιντεάκι και σου φτιάχνει το κέφι!!

Άντε Γιωργάκη..γρήγορα στην κόκκινη λίστα..όχι τίποτα..να παίρνουμε κ εμείς σειρά! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια.. για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφεια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα.. για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..
    • Καλησπέρα Λευκη μου!!! Χαιρομαι που εισαι τοσο καλα!!! αυτη η ψυχολογια ειναι η καλυτερη για το μπεμπακι σας!!!🥰 Με το καλο η αυχενική σου!!! 🙏❤️🧿
    • Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶 @elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07 @Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07 @annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07 @Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08 @Elenaki_ Αυχενική 24/07 @ΛΕΥΚΗ Αυχενική [μεταξύ 30/07-05/08] @Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;
    • Ευχαριστω Ελενακι μου για τις συμβουλες!!! ετσι ειναι οπως τα λες!! και στατιστικα να το παρουμε λογικα θα πανε ολα καλα.. Σε 15 μερες σχεδον η αυχενικη σου!!!! με το καλό!!!! 🙏❤️🧿
    • @_piripiri_ & @Kallia.Geo τι τυχερές που είστε που νιώθετε τις κινήσεις του μωρού! Κι εγώ ανυπομονώ να έρθει αυτή η στιγμή! @Kiddo μου την Πέμπτη έχω τον επόμενο υπέρηχο και Παρασκευή φεύγω για διακοπούλες! Την Πέμπτη και επίσημα 15 εβδομάδες και προχωράμε! Πάντως κορίτσια αν και ακόμα δυσκολεύομαι με ναυτίες, αναγούλες και εμετούς, τώρα οι μέρες περνάνε πιο εύκολα, καμία σχέση με τις πρώτες εβδομάδες που η κάθε μέρα μου φαινόταν αιωνιότητα!!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...