Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

maraki24 έγραψε:

Οκ!!!!! Να πιουμε και στην υγειά των κοριτσιών!!!

Είδατε που με μαλλώσατε???

Να τον πιείτε στην υγειά μας τον χυμό!!!

:dry::huh::dry: Εμείς ..?? Εμείς σε μαλώσαμε?? :unsure::unsure:

Μάλλον μπερδεύτηκες καλέ..Εμείς δεν κάνουμε τέτοια.. ;) :silly: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε λίγο φεύγω..πάω σπίτι να φάω γιατί γλυκά ακούω(βλέπω) και μου ανοίγει η όρεξη!!

Θα τα πούμε αργότερα..Ελπίζω να είναι καμία μέσα..

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θα φύγω σε λίγο..έχω να ενοχλήσω μια γειτόνισσα εδώ πιο κάτω!!! :laugh: :dry:

Η Νίνα πού εξαφανίστηκε??

Χρύσα μην πέσεις στον πειρασμό...συγκρατήσου σου λέω!!!! Α και χυμό θα πιω ε΄γω επειδή δεν πίνω καφέδες..Η γειτονοπούλα καφέ θα πιεί!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια καλα να περασετε. :woohoo: :woohoo: ....εεεε ....και οχι πολι κοτσομπολια...!!!!!!!!!!! προσοχι ..ιμε ολο αφτια... :blink::blink::blink:

χρισα ...θα φασ γλικο???? αφου θα φανε θα κοριτσια για μασ...λεσ να μιν χορτασουμε και εμισ??????? αα θα πιουμε και χιμο..... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

maraki na pite ke kana mojito gia mena! :P

αααα και για μενα τροσ καμια μπριζολα ακομα....πιναοοοο..και ο ανδρουλισ μου θα αργισι να ερτη... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σιμπετερα ..ποσο μου λιπισ....που ισε?????????????????? :dry::dry:

και εχο την τελια φοτο να σου διξο...... ;););)

και ιτελα και απανδισι...!!!!!!!!!!!!!!!!! :unsure::unsure:

με αφτην την στασι τη πιανισ??????????????? αγορικοριτσο?????????? :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μοjito ακουω και γλυκά...Όχι θα αντισταθώ και επιμείνω στη διαιτα μου...

Νίνα τι λες καλέ...εννοείται πως θα κουτσομπολέψουμε!!!

:woohoo: :lol:

Για ποιες μας πέρασες καλέ??? :blush:

Γιώργο μου θα κάνουμε εμείς την αρχή και μετά γενική συμμάζωξη!! Τι λεω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωω... Για... συμμάζωξη (Μπαμπινιώτες γίναμε σήμερα! :woohoo: :P ) είμαι κ εγώ "μέσα"... Βέβαια η Κύπρος μου πέφτει κομματάκι μακριά... Κάπου πιο κοντά βρε παιδιά? Καλά να περάσετε κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσι διμιτρα ελα λιτοχορο ..που ινε και κονδα....να βρετουμε σαβατο και με την χρισα που ερχετε εδο το σαβατοκιριακα...μια που ερχετε κατερινι...

τι λεσ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή η ιδέα, Νίνα, αλλά θα έχω περίοδο κ δεν θα είμαι για πολλά-πολλά... Μάλλον δεν θα πάω ούτε στους γονείς μου το Σ/Κ... Δεν το έχω αποφασίσει ακόμα βέβαια. Λιτόχωρο πάντως θέλω να έρθω κάποια στιγμή μέσα στον Αύγουστο κ θα ήταν ωραία να βρεθούμε. Τώρα που δεν ανησυχώ κ για τον μπαμπά μου πολύ, θα μπορούσα να τους αφήσω κ να κάνω καμιά βολτίτσα από εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

αχ σιμπετερα ..ποσο μου λιπισ....που ισε?????????????????? :dry::dry:

και εχο την τελια φοτο να σου διξο...... ;););)

και ιτελα και απανδισι...!!!!!!!!!!!!!!!!! :unsure::unsure:

με αφτην την στασι τη πιανισ??????????????? αγορικοριτσο?????????? :laugh: :laugh: :laugh: 39714_135297883171928_100000751520229_154581_2475532_s1.jpg

to katafera na balo to foto...ala fenete mikriii...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΟ ΙΣΕ ΓΙΩΡΓΟ ΑΚΟΜΑ?????????

ΔΕΝ ΣΚΟΛΑΣΕΣ?

ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΙΣ ΠΕΤΗΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΟΣΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΤΑΣΙΣ...ΔΙΛΑΔΙ ,ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΣΕ ΠΙΕΣ ΣΤΑΣΙΣ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΙΕΣ ΑΓΟΡΙΑ...

ΕΔΟ ΤΗΝ ΘΕΛΟ....ΝΑ ΜΟΥ ΠΙΙ ΕΔΟ ΤΗ ΠΙΑΝΟΥΜΕ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα..

Επανήλθα..

Όχι δεν έφαγα γλυκό,μόνο της νερόβραστες φακές μου..(Για καλό σκοπό είναι όμως..!!)

Μojito ακούω και μου άνοιξε η όρεξη..Γιώργο μου να σε κάνει mojito ο άνδρας μου να πάθεις πλάκα!Μας είχε μάθει πέρισυ ένας φίλος του πατέρα μου γνώστης της κουζίνας(σεφ) και των κοκτέιλ και πίναμε όλο το καλοκαίρι(Γι αυτό έβαλα και 4 κιλά).

Εν τω μεταξύ την προηγούμενη εβδομάδα πήρα λαιμ και ακόμα δεν έκανα ένα να πιω.Σήμερα θα κάνω σίγουρα..

Μαρία εντάξει θα βάλω λίγη ζάχαρη μέσα.. :whistle::whistle:

Νίνα μου με αυτήν την στάση μάλλον πουλιά στον αέρα θα πιάσεις μονάχα :silly: :silly: :lol: :laugh: :woohoo:

Τί κάνουν οι γειτόνισσες??Ακόμα τα λένε?

Δήμητρα να κανονίσουμε για Λιτόχωρο αλλά και για Θεσσαλονίκη αμα θέλεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andria μου............ καλά μου είσαι μικρή μου???????????????

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Είπα να πω μία πολύ πρωϊνή καλημέρα....................

Σε 1h έχω ραντεβού με Ενδοκρινολόγο........ να δούμε λιγάκι τις ορμόνες μου & να ζητήσω επανέλεγχο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera paidia....

th kanete? pos iste?....pao na kano kafe kai erxoymeeeee...

ipolipes poy iste?????????

xrisa exi doylea?

maraki....poy ise?...mas kotsompolepses kala extes kai tora afanti...kala,,,!!!!!!!!!!!

kafeeeeee...mpas kai ta erti moni ths.........ala ,den pira kamia apandisi....pao ego...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδιά..

Πιπίτσα μου ελπίζω να είναι όλα καλά με τις ορμόνες σου.

Άντρια τι λέγατε για μας ?? Γι αυτό φτερνιζόμουν όλη την ώρα??

Οι υπόλοιπες που είστε??

Γιώργο, πραγματικά από όσα mojito έχω δοκιμάσει και στα μαγαζιά ο άντρας μου το κάνει καλύτερο!

Απ’όσο θυμάμαι παίρνει 2 ίδια ποτήρια. Στο ένα βάζει το λαιμ πλυμένο και κομμένο στα 4,1 κουταλιά της σούπας καστανή ζάχαρη ή μαύρη και φύλλα δυόσμου(4-5) ανάλογα το μέγεθός τους. Τα πατάει με το ειδικό εργαλείο ( ένα ξύλινο μικρούτσικο είναι, σαν αυτό περίπου που έχει το γουδί, απλά έχει ‘δόντια’ από κάτω δεν είναι λείο) να βγουν οι χυμοί τους!

Στο άλλο ποτήρι γεμίζει πάγο και βάζει Bacardi (γιατί το άλλο ρούμι είναι πανάκριβο) περίπου 2/4 και 1/4 σόδα(νομίζω).Τα ανακατεύει και τα ρίχνει στο άλλο ποτήρι! Όσο περνάει ώρα γίνεται και καλύτερο!!

Χθες άργησε να έρθει σπίτι τελικά γιατί έβλεπε αγώνα έξω και δεν ήπια..

Θα τον ρωτήσω το απόγευμα πως το κάνει ακριβώς μήπως έκανα κανένα λάθος. Νομίζω στη δοσολογία είναι η διαφορά στην γεύση με τα μαγαζιά..

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιπον γιρισα.....τη λεγατε?.....αααα γιατ την επισκεψι...

και για πεσ μασ βρε αδρια τη λεγατε ?εεε τη λεγατε?...εσενα τα ροτισο ,επιδι η φιλαναδα μασ ,ουτε για καλιμερα δεν μπικε σιμερα.....η μιποσ κουραστικε εχτεσ?.....χορεψσατε και ολασ? εεε?

μαρακιιιιιι ιιιιιιι ιιιιιιι....να παρο και ανασα λιγο...χαχαχα

πιπιτσα...αντε καλεσ εξετασισ να εχισ...

γιωργο...καλιμερα ....

φιλιδαδα....αργισε εχτεσ να ερτι?...διλαδι οχιιι????????διπ για διπ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'σαι καλά Γιώργο μου !!

Ναι Νίνα,άργησε να έρθει,είδαν το ματς και μετά ήπιαν κ ένα ποτάκι και όταν ήρθε εμένα με είχε πάρει ο ύπνος στον καναπέ!

Βρε παιδιά,παλιά καθόμουν μέχρι τη 1-2 ή και 3 και έβλεπα τηλεόραση και τώρα 12 και 15 έχω κοιμηθεί!Τί γίνεται με μένα??

Βέβαια 6:15 σηκώνομαι,αλλά εδώ και 4 χρόνια το ίδιο πρόγραμμα έχω..

Και το πρωί τα Σαββατοκύριακα που θέλω να κοιμηθώ λίγο παραπάνω 7-8 το αργότερο ξυπνάω,ότι ώρα κ αν κοιμηθώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα!! Καλή βδομάδα με υγεία! Ωω κατάλαβα.. οπότε είστε στο πατρικό σε κάποιο χωριό και σας ήρθαν "βόλτα" το διήμερο..! Εντάξει τι να κάνεις; Μέσ' το πρόγραμμα είναι και αυτά..! Τουλάχιστον τα παιδιά το απολαμβάνουν!! 😍😍😍 Έλα ρε!!! Έφτασες τόσο;! Περνάει ο καιρός!!!! 😍😍😍😍 Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!! Έλα μωρέ το μωράκι!!! Αχχχχχ τι ωραία!!! Πόσο χάρηκα!!!!! Από πότε περίπου άρχισες να το νοιώθεις;;; Να ξέρω και εγώ η τρελή που το ψάχνω και από τώρα και μόνο κάτι τραβήγματα και ποναλακια νοιωθω..!! 😂😂😂  Πως έχεις αντέξει ρε φίλε τόσο καιρό;;; Εγώ δεν την παλεύω με τίποτα...! Αύριο εντέλει θα έρθει το doppleraki και είμαι να σκάσω!!! 😫😫😫 Άσχετο.. η  vbac γιατί προϋποθέτει να γεννήσεις αργότερα; Υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος; Sorry δεν γνωρίζω καθόλου..
    • κι εμενα παντως μπανια με αφηνει κανονικα.. μου ζητησε απλα να προσπαθω να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και να αλλαζω κατευθειαν μαγιο. επισης μου ειπε οτι ειναι μια απο τις καλυτερες ασκησεις για τις εγκυους. απιστευτο ε; δεν το ηξερα.. το αντιθετο φοβομουν γτ πολλοι γυναικολογοι δεν επιτρεπουν τα μπανια.. για τα νυχια που τον ρωτησα, μου ειπε οπου κ να ψαξεις δεν θα βρεις επιστημονικη βιβλιογραφεια με αποδεδειγμενα θετικη είτε αρνητικη επίδραση.. το αφησε πανω μου... τα μαλλια μου ζητησε να μην βαψω μεχρι την 13η εβδομαδα.. για τα υπολοιπα δεν εχω ρωτησει, την Τεταρτη αν ολα ειναι καλα θα τον ρωτησω 2-3 πραγματα..
    • Καλησπέρα Λευκη μου!!! Χαιρομαι που εισαι τοσο καλα!!! αυτη η ψυχολογια ειναι η καλυτερη για το μπεμπακι σας!!!🥰 Με το καλο η αυχενική σου!!! 🙏❤️🧿
    • Γνωρίζοντας τα κουκούνια μας 👶 @elenitsa2. Επόμενος υπέρηχος 10/07 @Antonia2 Επόμενος υπέρηχος 10/07 @annitakianna Επόμενος υπέρηχος 15/07 @Xrisa95 Υπέρηχος 18/07-Αυχενική 06/08 @Elenaki_ Αυχενική 24/07 @ΛΕΥΚΗ Αυχενική [μεταξύ 30/07-05/08] @Mboo Επόμενος υπέρηχος ;;
    • Ευχαριστω Ελενακι μου για τις συμβουλες!!! ετσι ειναι οπως τα λες!! και στατιστικα να το παρουμε λογικα θα πανε ολα καλα.. Σε 15 μερες σχεδον η αυχενικη σου!!!! με το καλό!!!! 🙏❤️🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...