Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

maraki24 έγραψε:

Να 'μαι κι εγώ...Πήγα για το ιδιαίτερο και τώρα γύρισα!! Μαγειρεύω μπριζόλα και μπρόκολο...Είμαι σε δίαιτα σας το είπα??? Π΄ρεπει να χάσω τα κιλά που θέλω γιατί μετά θα αρχίσω τις πρόβες του νυφικού!

διλαδι μαρακι εσιτροσ την μπριζολα και ο καλο σου τροι το μπροκολο?????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

η υελιζ ,θα ενφανιστη σε λιγεσ μερεσ...τουλακιστον ετσι ελπιζο... :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ανδρια...αν ινε να ερτι ,ποτε θα ερτι...αφου το τεστ βγικε αρνετικο..ασ ερτι οποτε θελι...τη σκασ ...θα ιταν πιο δισκολο αν δεν θα ιχεσ κανι τεστ και θα ισουνα ανχομενι..ερχετε δεν ερχετε...τοτε ναι...τορα ομοσ...ξερισ ποσ δεν ισε....τελιοσε αφτο...και παμε παλι απο την αρχι...νρ.2.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα εγώ θα φάω και την μπριζόλα και το μπρόκολο!! Ο αντρούλης μου το βράδυ θα φάει μπριζόλα και πατατούλες και εγώ απλά μια σαλατούλα!!

Χθες βράδυ έτρωγε παγωτό φραουλα (το αγαπημένο μου) και εμένα να μου τρέχουν τα σάλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Xrisa mou den eimai down epeidi 8a er8ei aplws gia to pote 8a er8ei..As er8ei na mou figei k autos o ponokefalos!!! grrr

:kiss::kiss::kiss:

Ναι Andria μου,καταλαβαίνω..Άντε να έρθει κ αυτή να μην σε ταλαιπωρεί!!

Γειτονάκια δηλαδή ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina mou prepei na er8ei avrio giati

1)8a paw krouaziera k den 8elw na eimai adia8eti k

2)stis 20 tou augoustou 8a paw ginaikologo gia na doume pws proxwrame k den 8elw na mas xalasei to programma mas..

Nai xrusa mou k perpatites paei i mia stin alli :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ βρε Μαρία μου τα ίδια τραβάω..

Εχθές μαγείρεψα (για σήμερα) για τον άντρα μου ένα απο τα αγαπημένα μου φαγητά,Κοτόπουλο με πατάτες στον φούρνο με μπόλικη μουστάρδα!!!

Και για εμένα έκανα νερόβραστες φακές :( αν και δεν έχω παράπονο,μ'αρέσουν πολύ περισσότερο απ'ότι με λάδι..Είμαι φαν του ξυδιού και βάζω μπόλικο!!

Αλλά δεν είναι άδικο βρε παιδί μου?Να τρώνε ότι θέλουνε κ εμείς δίπλα τους να -(ξερογλυφόμαστε????:blink::blink: )-

ΥΓ..Υπάρχει αυτή η λέξη??? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Νίνα εγώ θα φάω και την μπριζόλα και το μπρόκολο!! Ο αντρούλης μου το βράδυ θα φάει μπριζόλα και πατατούλες και εγώ απλά μια σαλατούλα!!

Χθες βράδυ έτρωγε παγωτό φραουλα (το αγαπημένο μου) και εμένα να μου τρέχουν τα σάλια!!!

τουλακιστον χορτασε το ματι... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου υπάρχει δεν υπάρχει αυτή η λέξη..όπως τα λες είναι!!! Ξερογλυφόμαστε!!

Έχω πεισμώσει όμως και θα τα καταφέρω!! Βέβαια ο καλός μου λέει ότι θέλω δεν θέλω το Σεπτέμβρη με το άγχος του γάμου θα τα ΄χασω αλλά δεν θέλω να τρέχω μέχρι την τελευταία στιγμή για διόρθωμα του νυφικού..Ούφ..μόνο που το σκέφτηκα αγχώθηκα!! Πλησιάζει ο καιρός κορίτσια!!!

Νίνα μου στο παγωτό το μάτι δεν χορταίνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Κ εγώ βρε Μαρία μου τα ίδια τραβάω..

Εχθές μαγείρεψα (για σήμερα) για τον άντρα μου ένα απο τα αγαπημένα μου φαγητά,Κοτόπουλο με πατάτες στον φούρνο με μπόλικη μουστάρδα!!!

Και για εμένα έκανα νερόβραστες φακές :( αν και δεν έχω παράπονο,μ'αρέσουν πολύ περισσότερο απ'ότι με λάδι..Είμαι φαν του ξυδιού και βάζω μπόλικο!!

Αλλά δεν είναι άδικο βρε παιδί μου?Να τρώνε ότι θέλουνε κ εμείς δίπλα τους να -(ξερογλυφόμαστε????:blink::blink: )-

ΥΓ..Υπάρχει αυτή η λέξη??? :dry:

κατσι να κιταξο στο δικουμου λεξικο.. :whistle::whistle::whistle: στο δικουμου το γραφι.. :laugh: :laugh: :laugh: τορα βεβεα αφτο το λεξικο μανο εγο και καπιι αλι χιλιαδεσ ξενουσ απο δω απο την ελλαδα... :pinch::pinch::pinch:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

Χρύσα82 έγραψε:

κατσι να κιταξο στο δικουμου λεξικο.. :whistle::whistle::whistle: στο δικουμου το γραφι.. :laugh: :laugh: :laugh: τορα βεβεα αφτο το λεξικο μανο εγο και καπιι αλι χιλιαδεσ ξενουσ απο δω απο την ελλαδα... :pinch::pinch::pinch:[/quote:nah45gn9]

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ότι την χρησιμοπποιούμε,το ξέρω..απλά μου φάνηκε περίεργη όταν την έγραφα... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά λέξη είναι το "ξερογλυφόμαστε"! Αφήστε... Κάθε φορά λίγες μέρες πριν την περίοδο θέλω να φάω τα πάντα! Έτσι κ τώρα... Το τι έχω φάει από χθες κ σήμερα δεν λέγεται... :blush: Ευτυχώς μόλις έρχεται δεν θέλω ούτε να μυρίσω φαγητό! :blink:

Μαράκι εγώ πάντως από το άγχος του γάμου είχα βάλει κιλά (μια ζωή ανάποδη είμαι)! Καλά κάνεις κ προσέχεις τώρα, μετά τον γάμο ούτως ή άλλως θα τα ξαναβάλεις τα κιλάκια! ;)

Νίνα ευχαριστώ για τη βοήθεια για την εργασία μου... Βιντεάκια, ε? Δεν το είχα σκεφτεί... :dry::dry: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Μια χαρά λέξη είναι το "ξερογλυφόμαστε"! Αφήστε... Κάθε φορά λίγες μέρες πριν την περίοδο θέλω να φάω τα πάντα! Έτσι κ τώρα... Το τι έχω φάει από χθες κ σήμερα δεν λέγεται... :blush: Ευτυχώς μόλις έρχεται δεν θέλω ούτε να μυρίσω φαγητό! :blink:

Μαράκι εγώ πάντως από το άγχος του γάμου είχα βάλει κιλά (μια ζωή ανάποδη είμαι)! Καλά κάνεις κ προσέχεις τώρα, μετά τον γάμο ούτως ή άλλως θα τα ξαναβάλεις τα κιλάκια! ;)

Νίνα ευχαριστώ για τη βοήθεια για την εργασία μου... Βιντεάκια, ε? Δεν το είχα σκεφτεί... :dry::dry: :silly:

η καλιτερι ιδεεα ινε θα βιδεο ;););) αν θεσ σου δινο και κατι φοτο που εχο ;););) εκινι σαν την τουρτα... :woohoo: :woohoo: :woohoo: και πεστουσ που τορα τελεφτεεα με αφτα ασκολιεσε....αφτα σε απασκολι.. :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:silly: :silly: :silly:

Εγώ να τα πω αυτά στους καθηγητές... Αυτοί μάλλον δεν θα τα εκτιμήσουν... :blink::blink: :woohoo: Αλλά τώρα που το σκέφτομαι γιατί να μη το εκτιμήσουν? Ψέμματα θα πω? :dry::dry::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα μου κι εγώ το έχω αυτό..συνήθως όταν αγχώνομαι τρωω!!! Αλλά τότε θα έχω και τη δουλειά και όλη μέρα θα τρέχουμε για καλούμε κόσμο..αστα!

Χρύσα μου και γειτονοπούλα..στις 4:30 δεν είπαμε??? Αφού δουλεύει καλέ το κορίτσι!!! Νομίζεις είναι σαν και εμένα που όλο κάθομαι????

Νίνα μου αν βοηθήσεις τη Δήμητρα με βιντεάκια νομίζω θα είναι η πιο ευχάριστη εργασία που θα διαβάσουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχι :silly:

Ο άντρας μου μου λέει ότι είμαι ύπουλη γιατί με τα νάζια και την ευαισθησία τους ξεγελάω όλους!!! Αλλά χαζομάρες λέει..επιδή δεν θέλει να παραδεχτεί οτι τον καταφέρνω!!!

Γειτονοπούλα να σου φέρω κανένα γλυκάκι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...