Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια! Κάθομαι στο μπακόνι με το netbook-άκι κ προσπαθώ να γράψω καμιά λέξη για το διδακτορικό... Δεν άντεξα όμως κ μπήκα! Δυστυχώς όμως δεν πιάνει καλά το ασύρματο ιντερνετ, είναι λίγο μακριά το ρουτερ... Τεσπα...

Giotatzo καλωσήρθες! Εύχομαι από εδώ κ πέρα μόνο επιτυχίες!

Μακάρι η Αγ. Ειρήνη να μας βοηθήσει όλες... Αν κ τον Αύγουστο δεν γίνει κάτι, θέλω να πάω κ εγώ στο μοναστήρι. Χθες δεν μπόρεσα να πάω στην εκκλησία, είναι μακριά για μένα κ δεν οδηγώ, (διάβασα πως είναι δυτικά κοντά στο carrefour, ε?) ελπιζω όμως να γυρίσει γρήγορα από τη δουλειά ο Στέλιος να πάμε μαζι σημερα.

Μαράκι, στείλε στον ταχυδρόμο προσκλητήριο για τον γάμο, θα λάβει το μήνυμα... :P

Κάνω κ εγώ καφεδάκι κ επανέρχομαι... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΟΣ ΤΗΝ ΔΙΜΙΤΡΟΥΛΑ..... :P:P

ΔΙΜΙΤΡΑ ΑΝ ΔΕ ΣΟΥ ΒΓΕΝΟΥΝ ΘΑ ΛΟΓΙΑ,,ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΦΟ ΕΓΟ ΟΤΙ ΘΕΣ. :woohoo: :woohoo: ..ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΔΕΑΚΙ. ;);) ..ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕΕΕΕΕΕ :blink::blink::blink: ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ ΒΙΔΕΟ ΘΑ ΚΙΤΑΝΕ. :dry::dry: .ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝΕ ΛΙΓΟ ΔΙΣΚΟΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΣΙΧΙΑ ΣΟΥ.....ΤΗ ΚΑΚΟ ΚΟΣΜΟ ΙΠΑΡΧΙ...

Είδες τί περνάω?? Μα να μην μ'αφήνουν να ηρεμήσω λίγο??

:P:P :laugh:

Οι υπόλοιπες που χαθήκατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

KALIMERA KORITSIA ? POS IMASTE SIMERA?

XTHES PIGA EKKLISIA STIN TIMI TIS PAFOU (KIPROS) KE PROSEFXITHIKA GIA EMAS KAI GIA OLES ESAS NA MAS VOITHISI OLOUS H AGIA EIRHNH NA KANOUME TA MORAKIA MAS KAI NA XEPERASTOUN OPOIESDIPOTE DISKOLIES !

MIN FOVASTE NA PISTEVETE KAI THA MAS VOITHISI , EINAI TO STIRIGMA MAS PEDIA!

Καλημέρα Γιώργο!!

Μπράβο σου,σ'ευχαριστούμε πολύ!

Μακάρι να έχουμε όλοι καλά νέα σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΤΗΣ ΟΣΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ...

<<ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΡΙΑΣ ΠΑΝΤΟΔΥΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΔΥΝΑΜΕ ΤΗ ΜΕΣΙΤΕΙΑ ΤΗΣ ΘΕΟΤΟΚΟΥ ΤΗ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΤΟΥ ΑΡΧΙΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΓΑΒΡΗΙΛ ΚΑΙ ΠΑΣΩΝ ΤΩΝ ΟΥΡΑΝΙΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΣΙΑΣ ΜΗΤΡΟΣ ΗΜΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΩΝ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΒΟΗΘΗΣΟΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΗΝ ΣΟΥ(Η ΤΟΝ ΔΟΥΛΟΝ ΣΟΥ)ΕΠΙΒΛΕΨΟΝ ΕΠ ΕΜΕ ΚΑΙ ΕΛΕΗΣΟΝ ΜΕ ΚΑΙ ΕΞΕΛΟΥ ΜΕ ΤΗΣ ΕΠΙΒΟΥΛΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ>>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΕ Ο ΜΑΝΑΒΙΣ{ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΕ,ΔΕΝ ΙΝΕ ΓΙΦΤΟΣ..ΕΧΙ ΔΙΚΟΤΟΥ ΚΤΙΜΑ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΙ}..ΚΑΙ ΠΙΓΑ ΝΑ ΠΑΡΟ ΝΤΟΜΑΤΕΣ{ΚΑΛΕΣ..ΠΟΛΙ ΚΑΛΕΣ}ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΙΠΟΝΑΚΙ ΓΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΙ ΜΟΥ....

ΚΑΙ ΒΕΒΕ Η ΓΙΤΟΝΙΣΕΣ ΕΔΟ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΟΛΕΣ ΑΡΧΙΖΑΝ ΤΗΣ ΕΡΟΤΙΣΙΣ,ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΕΤΙΑ..ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΦΕΟ....ΠΟΤΕ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΞΑΝΑ!!!!!!!!!...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΙΞΕΡΑ ΚΙ ΕΓΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΧΟΡΙΟ ΕΔΟ..ΘΑ ΠΑΝΔΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝΕ Η ΜΑΝΙΕΣ...ΘΑ ΠΑΝΔΑ...ΕΧΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΚΑΚΙ ΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟ ΚΑΙ ΙΝΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΕΚΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

K egw edw eimai apo to prwi alla den sas egra4a..Den eimai k poli kala simera..Eimai kommeni, exw ponokefalo ponw ta kokkala mou k perimenw tin akatanomastsi!!!! :(:(

Ακόμα δεν ήρθε??

Περαστικά βρε κορίτσι μου..Άντε ακόμα έτσι είσαι??Ανέβα λίγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΑΣΕ ΧΟΡΙΟ ΕΔΟ..ΘΑ ΠΑΝΔΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝΕ Η ΜΑΝΙΕΣ...ΘΑ ΠΑΝΔΑ...ΕΧΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΚΑΚΙ ΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟ ΚΑΙ ΙΝΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΕΚΙ....

Ξέρω κ εγώ απ'αυτά κ εγώ δεν μένω κέντρο...Και σε εμάς έτσι είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγώ...Πήγα για το ιδιαίτερο και τώρα γύρισα!! Μαγειρεύω μπριζόλα και μπρόκολο...Είμαι σε δίαιτα σας το είπα??? Π΄ρεπει να χάσω τα κιλά που θέλω γιατί μετά θα αρχίσω τις πρόβες του νυφικού!

Γειτονοπούλα εδώ είσαι??

Σας το είπαμε κορίτσια? Με την ¨Αντρια ανακλύψαμε ότι είμαστε στην ίδια γειτονιά!!!

Νίνα μου πολύ περίεργες οι γειτόνισσες σου! Κι εγώ όταν ήμουν στο χωριό τα είχα αυτά και ξέρω!!!

Δημητρούλα διαβάζεις??

Χρύσα μου σε καταλαβαίνω..κι εγώ βαριέμαι!!

Χρυσανθη μου πού είσαι? Όλα καλά?

Γιώργο μου κι εγω πήγα εκκλησία και προσεύχηθηκα για όλους και όλες μας! Θα γίνει το θαύμα!!

Η συμπεθέρα που χάθηκε Νίνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χρισα να τουσ δισ...ολεσ περνουν απο ενα μπολ στο χερι και καφε μια κανι την δουλεατισ...μια καταριζι φασολακι...αλι μπανιεσ...αλι καταριζι κατι αλο.....και ολεσ μαζι κοτσοβολιααααααα.....ασε σε πιανουν θα γελια....και αν περνασ απο εκι σε ροτανε,που πασ τη κανι ,αν μαγιρεψεσ και ολα θα καλα......

αχ εχο μια φιλι μου που ινε απο κατερινι...αλα αγορασε διαμερισμα εδο και μενι εδο τορα....και καφε φορα που ερχετε σε μενα ,μα καφε φορα...την ροτανε "τινοσ ισε εσι κοριτσι?"...η φιλιμου να σκαι ...

τελεφτεεα φορα την ροτισαν.."η μανσου πια ινε???????"...χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina mou avrio perimenw kanonika den exw ka8isterisi aplws ekana xoriaki tin deutera k itan arnitiki epomenws apo4e avrio to argotero logika 8a me episkeftei...

Nai i marigoula mou menei stin geitonia tis manoulas mou :)

Xrisa mou den eimai down epeidi 8a er8ei aplws gia to pote 8a er8ei..As er8ei na mou figei k autos o ponokefalos!!! grrr

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...