Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tesh έγραψε:

καλημερα σε όλες!!!!!!!! Τι κάνετε? Ολα καλά? εγω τα συνηθισμένα...γραφειο - δουλεια.

Καλημέρα!

Κ εγώ τesh μου μια από τα ίδια!!

Περιμένω να περάσει η ώρα να φύγω Π-Σ-Κ . Μετά την δουλειά.. μαζεύω τα μπογαλάκια μου και σε άλλη παραλία..

;)

Μαράκι γιατί χάθηκες χθες??

Ρε παιδιά πάλι κολλάει το mammy..Για να μπώ προσπαθούσα πόση ώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΞΙΠΝΙΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ,ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΠΑΙ ΤΑ ΝΕΒΡΑ....ΑΛΑ ΕΤΣΙ ΙΝΕ ΟΤΑΝ ΕΧΙΣ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΚΙΜΑΣΕ ΑΡΓΑ....ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΙΣΑΝ ΣΤΗΝ ΙΣΙΧΙΑ ΜΟΥ ΕΚΙ ΝΑ ΜΙΛΙΣΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ...ΜΠΟΡΕΣΑ ΛΙΓΟ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΜΠΙΚΑ....ΣΤΑ ΚΡΙΦΑ...ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκιααα!!

Χρύσα μου έχω δουλέψει και γω ως γραμματέας του αφεντικού και σε καταλαβαίνω...είναι δύσκολη δουλειά.. τουλαχιστον λες ότι είναι καλός... κάτι είναι και αυτό!! Αλλάαα όταν ξαναμείνεις έγκυος με το καλό να τους κάνεις όλους να κάθονται σούζα!!! :P:P Και να περάσεις ένα τέλειο ΠΣΚ !! :kiss::kiss:

Συμπεθέρα μου πολύ καλή η ιδέα να δίνουμε το ρολοϊ με το βιβλίο.. πολύ μαρεσε!!! :P:P anytime is a good time ;);)

Οι επισκέπτες φύγανε αργά ε? Ξάπλωσε και μην κάνεις τίποτα σήμερα...

tesh μου μου καλημέρα και σεσένα κουκλίτσα μου... όλα καλά?? :kiss::kiss::kiss:

Μαράκι μου έλα αμεσως να μας πείς που χάθηκες!! :P:P:P Περιμένουμε!!!

Χθές που λέτε φιλενάδες μου... μάλλον έκανε την εμφάνισή της η "φίλη" μας... σήμερα θα μάθω αν όντως ήταν αυτή.. θα σας ενημερώσω...

ΑΑΑΑ δεν σας είπα σήμερα το πρωί μου ήρθε περίοδος!!! :woohoo: :woohoo: επιτέλους!!! 39η μέρα σήμερα!!! αμάαν!! δεν θέλω να μεγαλώσει ο κύκλος μου!!! :angry::angry::angry: Ρε κορίτσια ένα παράξενο πράγμα... μετά τη γέννα είναι η 2η φορά που μου έρχεται και δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε πόνους ούτε πρήξιμο τίποτα!! Λέτε να συνεχίσει έτσι? Καλά θα ήταν να μην πονάω!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Καλημέρα παιδάκιααα!!

Χρύσα μου ..... Και να περάσεις ένα τέλειο ΠΣΚ !! :kiss::kiss:

Σ'ευχαριστώ πολύ,σίγουρα θα είναι τέλεια θα έχουμε super παρέα!!:woohoo: Δεν μπορώ άλλο..Θέλω να φύγω!!Με πήρε μια φίλη μου τώρα τηλ.για να μου πεί ότι αυτοί ξεκινάνε και με ξεσήκωσε!! :(

DIOSA έγραψε:

Ρε κορίτσια ένα παράξενο πράγμα... μετά τη γέννα είναι η 2η φορά που μου έρχεται και δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε πόνους ούτε πρήξιμο τίποτα!! Λέτε να συνεχίσει έτσι? Καλά θα ήταν να μην πονάω!! :P:P:P

Μακάρι αλλά σε μένα δεν συνέχισε.Την Τρίτη φορά υπέφερα πάλι! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ....

ΝΑΙ ΜΟΥ ΦΙΓΑΝΕ ΘΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΙΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ...

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΡΟΤΕΣ 3 ΜΙΝΕΣ ΔΕΝ ΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΙΜΑΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΕΡΤΙ ΠΕΡΙΟΔΟ....ΑΦΤΟ ΤΟ ΜΙΝΑ ΟΜΟΣ ΙΧΑ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΙ ΜΕΡΑ,.ΚΑΙ ΜΟΥ ΙΧΕ ΦΟΥΣΨΟΣΙ ΤΟ ΣΤΙΤΟΣ...

ΚΑΛΑ Η ΜΑΡΑΚΙ ΙΠΕ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΡΙΣΙ..ΠΟΥ ΙΝΕ?ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΜΠΙΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ..ΠΑΛΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΙ ΘΑ ΠΑΤΕ?

ΚΑΙ ΕΓΟ ΑΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΙΠΑ ΠΟΣ ΘΑ ΠΑΟ ΚΑΦΕ ΜΕΡΑ ΘΑΛΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΦΙΓΟΥΜΕ...ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟ ΣΚΟΥΡΟ ΧΡΟΜΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα μπήκα στο σπίτι............. από τις 8 παρά το πρωϊ............

Η μέση μου πάει να "σπάσει"........... αλλά Δόξα Τω Θεώ...... όλα καλά!!!!!!!!!

Εχθές έκοψα και το μαλλί (καλά.......... 1 μήνα το σκεφτόμουν....... πάντα ζεσταίνομαι πολύ το καλοκαίρι.......... αλλά δεν προλαβαίνει να μακρύνει όπως το θέλω........ γιατί το κόβω το έρμο............

Τί γίνεται?????????????

Έχουμε νέα καθόλου??????????????

Πάω να φτιάξω το frappedaki μου κι επιστρέφω!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Εχθές έκοψα και το μαλλί (καλά.......... 1 μήνα το σκεφτόμουν....... πάντα ζεσταίνομαι πολύ το καλοκαίρι.......... αλλά δεν προλαβαίνει να μακρύνει όπως το θέλω........ γιατί το κόβω το έρμο............

Πάω να φτιάξω το frappedaki μου κι επιστρέφω!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΠΙΠΙΤΣΑ...

ΓΙΑ ΤΗ ΣΕ ΠΟΝΑΙ Η ΜΕΣΙ??????ΣΙΚΟΣΕΣ ΚΑΤΙ Η ΕΧΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ?

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΚΑΙ ΙΠΟΜΟΝΙ,ΘΑ ΠΕΡΑΣΙ...

ΚΑΙ ΕΓΟ ΖΕΣΤΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΑΛΙ..ΑΛΑ ΔΕΝ ΘΟ ΚΟΒΟ....ΕΓΟ ΘΕΛΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΟ ,ΜΑΛΟΝ ΑΥΡΙΟ....ΚΟΚΙΝΟΜΑΛΑ ΕΔΟ ΚΑΙ 15 ΧΡΟΝΙΑ....ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΔΑΒΙΕΣ ΞΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΘΑ ΛΙΠΙΤΙΚΑ ΠΟΛΙ ΘΑ 45 ΕΥΡΟ ΠΟΥ ΠΛΙΡΟΣΑ ΤΟΤΕ....ΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΟΤΙΣΟ..ΑΦΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΠΕΦΤΙ ΠΟΛΙ ΤΟ ΜΑΛΙ???????????ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ...ΙΝΕ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΟΤΙΣΟ..ΑΦΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΠΕΦΤΙ ΠΟΛΙ ΤΟ ΜΑΛΙ???????????ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ...ΙΝΕ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙ...

Νίνα αυτό ακριβώς θα σας ρωτούσα τώρα κ εγώ!! :blink:

Μου πέφτουν πάρα πολύ τα μαλλιά. Συνήθως πέφτουν Σεπτέμβριο και ανησύχησα.

Μου είχανε πεί ότι στην εγκυμοσύνη τα μαλλιά σταματάνε να πεφτουν και ότι μετά την γέννα πέφτουν πολλά-πολλά μαζί!

Η αλήθεια είναι ότι επειδή το είχα παρατηρήσει, στην εγκυμοσύνη δεν έχανα τρίχα μέχρι και πριν μια εβδομάδα δηλαδή έπρεπε να τις τραβάω που λέει ο λόγος για να βγουν.

Έχει μια εβδομάδα όμως που πέφτουν συνέχεια, παντού αφήνω τρίχες!! :S :S :ohmy:

Diosa τα φώτα σου. Ενημέρωσέ μας για το θέμα.. :)

Πιπίτσα καλημέρα! Με γειά το μαλλί!

Μαράκι πού είσαι καλέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikulina μου γεια σου!!!!!!!!!!!

Έχω μπει στη φάση που περιμένω περίοδο και πάντα πονάει η μέση τότε……

Το μαλλί πάντα μου άρεσε μακρύ, πιο πολύ βέβαια αρέσει στον αγαπημένο μου, αλλά δεν άντεξα άλλο…….. από το να το πιάνω κότσο & να θέλει κάθε μέρα λούσιμο……….. ας δυναμώσει κιόλας λιγάκι……..

Και πήγα και σε άλλο Κομμωτήριο, όχι εκεί που πηγαίνω τα τελευταία 9 χρόνια κι έμεινα πολύ ευχαριστημένη, έτσι για αλλαγή………… επιτόπου, μπήκα-ρώτησα και βγήκα……….. κουρεμένη!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Για να τα βάψω πάντως………. θα κάνω παιδάκια πρώτα…….. εάν κι όποτε…….. και κάποια στιγμή θα τα βάψω……… έχουνε αρχίσει και φαίνονται οι λευκές (είμαι καστανόξανθη!) Έχω που έχω θέμα με την περίοδο……… τις ορμόνες……. εάν πέσουνε και τα χημικά……… «την κάτσαμε τη βάρκα!»

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Πιπίτσα και με γεία το μαλλί και περαστικά για τη μέση... :):)

Συμπεθέρα τελικά που αποφασίσατε να πάτε ( ξέχασα να ρωτήσω πριν) εγώ θα έλεγα να πάτε Ρουμανία αφού εκεί θέλει και ο αντρούλης σου!! Αλλά όπου και να πάτε τελικά ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!(αλήθεια εκεί που θα πάς (όπου πάς) θα έχεις internet ??? :blink::dry: ή θα σε χάσουμε??

Για τα μαλλιά τώρα... εμένα απόταν έμεινα έγκυος και μέχρι και τώρα δεν πέφτουν καθόλου... ίσως φταίει που έπινα σίδηρο... δεν ξέρω... και εμένα συμπεθέρα τα μαλλιά μου είναι μέχρι τη μέση μου τώρα... όσο ήμουν έγκυος δεν τα κούρεψα καθόλου ούτε και μετά... λέω να τα αφήσω έτσι... μαρέσουν... μόνο από Σεπτέμβριο λέω να τα καθαρίσω λίγο στις άκρες γιατί λογικά με τη θάλασσα και τον ήλιο θα σπάσουν.. αν και βάζω αμυγδαλέλαιο και βλέπω ότι κάνει δουλειά... Α συμπεθέρα οι ανταύγειες κάνουν ζημιά στο μαλλί μη ξανακάνεις... :)

Συμπεθέρα και Χρύσα λέτε και εμένα να αρχίσουν οι πόνοι την 3η φορά??? Να ρωτήσω... είχατε πολύ αίμα όπως την πρώτη φορά και τις επόμενες φορές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα μου!!!!!!!!!

Thanks!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτό με το μαλλί, μου συμβαίνει κι εμένα, όποτε «χτυπάει κόκκινο» η σιδηροπενία μου (έλλειψη σιδήρου!) εδώ κι ένα μήνα, που πίνω αμπούλες σιδήρου & φυλλικό οξύ, σταμάτησε αυτομάτως!!! Αμάν………… τώρα που το θυμήθηκα………. δεν πήρα την πρωϊνή μου δόση…… ίσως γι΄αυτό ζαλιζόμουν νωρίτερα κι όχι λόγω ζέστης……….. πάω να πάρω!!!!!!!

Γεια σου κι εσένα DIOSA μου………… κι ευχαριστώ κι εσέ!!!!!!!!!!!! Τι έγινε καλέ με………. τη «φίλη» μας?????????? Έχω χάσει επεισόδια φαίνεται……… πες μας……… πες μας……………

Υ.Σ.: Πάάάάάάάλι σέέέέέέέέρνεται...............................΄

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Λενάκι............. "where are you darling?????????????????"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ξέρω ότι δεν πρέπει να βάζουμε μαλακτικό στα μαλλιά γιατί μαλακώνει τη ρίζα και πέφτουν... αν βάζεις να βάζεις μόνο στις άκρες... εγώ πάντως δεν βάζω καθόλου... και να τρώς πολλά ψάρια...βοηθάνε και στα μάτια και στα μαλλιά και βέβαια τρόφημα με σίδηρο... γιατί η έλλειψη σιδήρου είναι ο πιο συνηθισμένος λόγος που πέφτουν τα μαλλιά... Δείτε και εδώ μερικά tips

http://www.vita.gr/html/ent/526/ent.5526.asp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΙΧΑ ΑΙΜΑ ΠΟΛΙ...ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ...ΤΟΡΑ ΟΜΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΤΗ ΜΕΡΑ ΕΧΟ ΠΟΛΙ ΑΙΜΑ...ΤΗΣ ΑΠΟΜΕΝΕΣ ΣΤΑΜΑΤΑΙ ΛΙΓΟ...ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΣΟΥ ΙΠΑ ,ΕΓΟ 3 ΜΙΝΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΑ ΠΟΤΕ ΕΡΧΟΤΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΣ...ΑΦΤΟ ΤΟ ΜΙΝΑ ΟΜΟΣ ΜΟΥ ΕΔΟΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟ....

ΕΓΟ ΜΙΑ ΖΩΙ ΜΑΚΡΙ ΜΑΛΙ ΙΧΑ..ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΟΣΕ ΚΑΙ ΠΙΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΚΑΡΕ...ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣ ΙΜΟΥΝ???????ΣΑΝ ΣΤΡΟΥΜΦΙΤΣΑ{ΞΕΡΕΤΕ ΘΑ ΣΤΡΟΥΝΦΑΚΙΑ ΘΑ ΒΛΕ?}..Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΜΕ ΦΟΝΑΖΕ....ΑΧ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΜΕΓΟΛΟΣΕ...ΚΑΙ ΤΕΛΙ ΟΠΟΥΔΙΠΟΤΕ ΒΑΨΙΜΟ...ΟΠΟΥΣ ΔΙΠΟΤΕ...ΦΕΝΟΥΝΤΕ ΠΟΣΑ ΠΟΛΑ ΑΣΠΡΑ ΕΧΟ....ΓΕΡΑΜΑΤΑ ,ΓΕΡΑΜΑΤΑ...

ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΟΣ ΣΤΗΝ ΡΟΜΑΝΙΑ ΜΕΡΙΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟ.....ΚΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΕΧΟ ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ...ΑΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟ ΕΓΟ ΝΑ ΜΠΩ....ΟΠΟΥΣ ΣΑΣ ΙΠΑ ΘΑ ΠΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ{ΡΟΜΑΝΙΑ}ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΣΑΣ ΕΧΟ ΠΙΙ ΑΛΑ Ο ΑΔΕΛΦΟΣΜΟΥ ΕΧΙ 2 ΠΑΙΔΙΑ..ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΧΟ ΑΝΙΨΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΑΠΑΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ...ΙΔΙΚΑ ΘΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΝ ΕΧΟ ΠΟΛΙ ΑΔΙΝΑΜΙΑ ΕΠΙΔΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΟΣΑ ΜΕΧΡΙ 6 ΧΡΟΝΟ...ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΟΣΑ,,,ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΕΓΑΛΟΣΑΜΕ ΜΑΖΙ...

ΛΙΠΟΝ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΙΝΕ 19 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ FULL ΕΡΟΤΕΒΜΕΝΙ,ΚΑΙ ΘΑ ΙΝΕ ΣΙΝΕΧΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕ ΤΟΝ ΑΜΟΡΕ ΤΗΣ...

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΙΝΕ 16 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΕΧΙ ΤΟ ΠΡΟΤΟ ΦΛΕΡΤ...

ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΑΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΦΤΟΥ Η 2 ΘΑ ΧΟΡΕΣΟ ΚΑΙ ΕΓΟ ΝΑ ΜΠΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...ΑΛΑ ΚΑΦΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑ ΠΩ....ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΟΡΟΚΙΣΟ{ΘΑ ΤΟΥ ΔΟΣΟ ΛΕΦΤΑ}....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΠΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Συμπεθέρα και Χρύσα λέτε και εμένα να αρχίσουν οι πόνοι την 3η φορά??? Να ρωτήσω... είχατε πολύ αίμα όπως την πρώτη φορά και τις επόμενες φορές?

Την πρώτη φορά είχα πολύ αίμα και πάρα πολύ πόνο.

Την επόμενη φορά καθόλου πόνο ελάχιστο αίμα και την τρίτη φορά πόνο και αίμα μαζί(Sorry george!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Γεια σου κι εσένα DIOSA μου………… κι ευχαριστώ κι εσέ!!!!!!!!!!!! Τι έγινε καλέ με………. τη «φίλη» μας?????????? Έχω χάσει επεισόδια φαίνεται……… πες μας……… πες μας……………

Πιπίτσα μου δεν έγινε κάτι σοβαρό απλά έκανε εμφάνιση μια χθες το βράδυ σε ένα άλλο ποστ που μιλάω και ρώτησε κάτι... και μου φάνηκε κάπως... και είπα να το ψάξω...στο προφίλ είχε ημ.γενν. 08/03/2010... και στις άλλες κοπέλες φάνηκε λίγο ύποπτο... θα δούμε αν θα μπεί και σήμερα.. και θα σας πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Πιπίτσα μου δεν έγινε κάτι σοβαρό απλά έκανε εμφάνιση μια χθες το βράδυ σε ένα άλλο ποστ που μιλάω και ρώτησε κάτι... και μου φάνηκε κάπως... και είπα να το ψάξω...στο προφίλ είχε ημ.γενν. 08/03/2010... και στις άλλες κοπέλες φάνηκε λίγο ύποπτο... θα δούμε αν θα μπεί και σήμερα.. και θα σας πω...[/quote:1tqa1bpm]

Thanks για την ενημέρωση φιλενάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa μου, από αρχές Μαΐου εως και τέλος Σεπτεμβρίου κάθε Σ/Κ τρώω Ψάρια!!

Εκεί που πάμε κάθε Σ/Κ για μπάνιο έρχονται και οι γονείς μου, βασικά έχουμε τροχόσπιτο και πάμε όλοι μαζί.

Ο Μπαμπάς μου είναι άρρωστος με το ψάρεμα! Φυσικά την αρρώστια την μετέδωσε και σε εμένα αλλά και στον γαμπρούλι του.

Εμείς δεν τον ακολουθούμε πάντα γιατί πάει βάρβαρες ώρες! Μέσα στο Σ/κ μπορεί να πάει και 3 φορές (από 4-5-6 ώρες)!

Όπως καταλαβαίνεις το μενού αυστηρά περιλαμβάνει θαλασσινά!

Τώρα που θα πάμε αλλού Σ/Κ με την παρέα,την Δευτέρα το μεσημέρι θα με πάρει τηλ και θα μου πει να πάμε να φάμε εκεί γιατί θα μας έχει ετοιμάσει ψάρια!

Να φανταστείς πριν από 4 χρόνια άρχισα να τρώω και αναπλήρωσα σίγουρα όλα τα χαμένα χρόνια..

το είχα γράψει εδώ και πόση ώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego den prolaba na kano antigrafi :angry::angry::angry:

ΕΓΟ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΕΧΤΑΝΟ....ΟΣΟ ΙΜΟΥΝ ΕΓΙΟΣ ΙΧΑ ΣΙΔΕΡΟ 54 ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΞΕΚΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 60...ΤΟΡΑ ΦΟΒΑΜΕ ΝΑ ΠΑΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟ ΝΑ ΔΟ ΠΟΥ ΣΤΕΓΟΥΜΕ...

ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ ΜΟΥ ΓΙΡΝΟΥΣΕ ΠΙΣΟ ...ΤΟ ΑΠΕΧΤΑΝΟ!!!!!!!!!!!ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΙ ΑΛΑΞΙ ΑΠΟ ΤΟ ΥΓΡΟ,ΣΑ ΚΑΠΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΑΝΑΒΡΑΖΟΥΝΤΑ...ΚΑΙ ΕΓΟ ΠΑΛΙ ΜΕΤΟ...ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΠΕΡΝΑ!!!!!!!!!!! :x:x:x

ΨΑΣΙ ΔΕΝ ΤΡΟΟΟΟΟΟΟΟ.....ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΙ ΜΟΝΟ ΤΙΓΑΝΙΤΟ...ΑΛΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΙ Η ΜΙΡΟΔΙΑ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΙΝΙ ΝΑ ΤΙΓΑΝΙΖΟ...ΜΕ ΑΦΙΝΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΙΓΑΝΙΖΟ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΑΥΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΟ ΣΤΗΝ ΑΥΛΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΟΥΝ ΕΡΤΙ Η ΜΙΡΟΔΙΑ...ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΛΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΠΛΙΣΙΜΟ ΘΑ ΔΟΝΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΓΙΑ ΦΙΛΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ 2 Η 3 ΜΕΡΕΣ....ΤΟΣΟ ΠΟΛΙ :laugh: :laugh:

ΔΑΞΙ ΔΑΞΙ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟ ΑΛΟ.....ΕΕΕΕΕ ΠΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΙ ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΛΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ!!! :whistle::whistle:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επιτέλους μπήκα!!!Κολλάει το άτιμο!!!

Χθες δεν μπήκα γιατί είχα πάει στο χωριό στους γονείς μου. θα μου πάρει ο αδερφό μου δωρο για το γάμο το THERMOMIX και ήρθαν να μου κάνουν επίδειξη.Ηταν και τα ανηψάκια μου εκεί και δεν με άφησαν σε ησυχία!Όταν γύρισα πήγα για ιδιαίτερο και μετά είχαμε τον ηλεκτρολόγο στο σπίτι γιατι χάλασε το aircondition!

Πιπίτσα μου περαστικά για τη μεσούλα σου γλυκιά μου και με για το μαλλί!!

Εγώ το έχω μακρύνει πολύ το μαλλί και πρέπει να το καθαρίσω λίγο. Μετά το γάμο θα το κόψω λίγο γιατί με μαλλώνει ο καλός μου. Του αρέσει τόσο μακρύ. Κι εμένα πέφτει την τελευταία εβδομάδα και θα αρχίσω τις βιταμίνες πάλι!!

Νίνα μου τέλειο το ρολόι δώρο που θα πάει πακέτο με το βιβλίο!!Επιχειρηματίας θα έπρεπε να γίνεις!!

DIOSA μου πώς περνάς με τον αντρούλη σου? Η πρακτική πώς πάει???

Άντρια μου οι φρονιμήτες?? Εύχομαι να είσαι καλύτερα!

Χρύσα μου μάλλον έφυγες για Χαλκιδική ε???

Δημητρούλα μου χαίρομαι πάρα πολύ που ο μπαμπάς σου είναι καλύτερα!

΄Πέρσια μου όσον αφορά το σπίτι με το καλό να τελειώσει κι αν χρειαστείς κάτι (μπογιάτισμα, κεραμικά κλπ) να μου πεις και ο καλός μου με τέτοια ασχολείται..Θα σου στείλω ΠΜ.

Δεν ξέρω αν ξέχασα καμία....Σας φιλώ όλες...και σε σενα Γιωργάκη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...