Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

Πω πωωω άκουσα για παγωτό και λεμονόπιτα και χάζεψα δεν ξέρω πως το κατάφερα και βγήκε 2 φορές το προηγούμενο ποστ.. εγώ επεξεργασία πήγα να κάνω για να ρωτήσω για το Μαράκι και αυτό βγήκε 2 φορές!! :P:P

Αχ συμπεθέρα μου πήρες τα μυαλάααα με τα παγωτά και τα γλυκά σου!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......ΠΟΥ ΙΣΕ?

ΚΑΛΕ ΣΟΥ ΙΠΑ ΠΟΣ ΕΧΟ ΚΑΙ ΠΑΓΟΤΟ,ΚΑΙ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ...ΚΑΙ ΔΡΟΣΙΑ.....ΑΛΑ ΤΟ ΜΙΑΛΟ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΙΓΕ..ΛΕΜΟΝΟΠΙΤΑ ...ΜΜΜΜ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΙ ΠΟΛΕΣ ΘΕΡΝΙΔΕΣ...ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟ ΤΣΑΓΑΚΙ ΑΔΙΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ.....ΚΑΙ ΕΧΙΣ ΔΙΚΙΟ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΜΙΝΕΣ ΧΟΡΙΣ "ΑΣΚΙΣΙΣ"ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΧΟΡΙΑ ,ΙΝΕ ΛΙΓΟ ΔΙΣΚΟΛΟ ΝΑ ΦΙΓΙΣ...ΚΑΙ ΕΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΕΒΓΑ...

ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ,ΕΓΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟ ΝΑ ΦΙΓΟ ΜΟΝΙ ΜΟΥ ΓΙΑ 2 Η 3 ΜΕΡΕΣ,ΔΕΝ ΛΕΙ ΟΧΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ,ΑΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΘΕΤΕ....ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΙΔΙ ΜΕ ΖΙΛΕΒΙ{ΝΑΙ ΙΜΕ Η ΚΟΡΜΑΡΑ ΗΓΟΜΕΝΑΡΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΙ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΖΙΛΕΒΙ}ΑΛΑ ΕΠΙΔΙ ΤΟΣΑ ΕΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΤΕ ΧΟΡΙΣΜΕΝΙ...ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΦΕΒΓΙ ΜΑΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑΤΟΥ ΓΙΑ 2 Η3 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΙ.....ΚΑΙ ΝΑ ΣΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΙΘΙΑ ΕΓΟ ΠΕΦΤΟ ΠΟΛΙ ΨΙΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΤΕ...ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΓΙΑΤΙ..ΑΛΑ ΠΝΙΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΚΛΕΟ ΣΙΝΕΧΙΑ.....ΜΙΠΟΣ ΙΝΕ ΑΓΑΠΙ...ΔΕΝ ΔΕΡΟ....ΤΙΧΕΟ?????? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΟ!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΑΝΟ ΚΑΙ ΚΡΕΠΕΣ...ΚΑΙ ΓΛΙΚΕΣ ΑΛΑ ΚΑΙ ΑΛΜΙΡΕΣ....

ΤΗΣ ΓΛΙΚΕΣ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ...ΣΙΣΙΚΣ ΜΕ ΤΗ ΑΛΟ??...

ΤΗΣ ΑΛΜΙΡΕΣ ΜΕ ΚΑΣΕΡΑΚΙ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ..ΜΜΜΜΜ ΟΡΕΕΣ ΙΝΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είμαστε και εμείς Νίνα μου απο τότε που παντρευτήκαμε παντού μαζί πάμε... και στο σπίτι τα 2 μας συνέχεια...αφού περνάμε ωραία μαζί :P:P και εμένα μου κακοφαίνεται πολύ όταν έρχεται εδώ τα 2 τελευταία καλοκαίρια, αλλά ευτυχώς είναι κοντά και έρχομαι και εγώ όποτε θέλω...μόνο φέτος εξαιτίας του ΟΤΕ άργησα να έρθω.

Αγάπη είναι Νίνα μου τι άλλο θα είναι?? και όχι δεν είναι τυχαίο!!!! :P:P:P τόσα χρόνια μαζί δεν μπορεί να είναι τυχαίο!!

Κ.Τ.Κ. μου απότι βλέπω στο τικεράκι σου έχεις ένα κοριτσάκι να σας ζήσει κοπέλα μου και να τη χαίρεστε!!

Πες μας για σένα... προσπαθείς για 2ο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΣΙΜΕΡΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΦΙΓΙ ΣΤΗΝ ΑΡΑΧΟΒΑ...ΓΙΑ 2 Η 3 ΜΕΡΕΣ....ΚΑΙ ΞΕΡΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΛΕΙ ΠΙΟ ΝΟΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΧΟΝΕΨΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ...

ΧΡΙΣΑ ΤΗ ΕΓΙΝΕ? ΕΠΕΣΕ ΔΟΥΛΕΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAA συμπεθέρα εσύ θα μας παχύνεις... αντί να χάσουμε κιλά με όσα γράφεις θα πάρουμε!!! Άκου εκεί κρέπες!!! :P:P Και πως μαρεσουυυν!!! και οι αλμυρές και οι γλυκές ειδικά με σοκολάτα και τριμμένο μπισκότο μιαααμ!!! και μετάα απόοοολα αυτά μαρέσει που ετοιμάζομαι να παραγγείλω τσάι για αδυνάτισμα... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΕΜΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΣΙΜΕΡΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΠΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΦΙΓΙ ΣΤΗΝ ΑΡΑΧΟΒΑ...ΓΙΑ 2 Η 3 ΜΕΡΕΣ....ΚΑΙ ΞΕΡΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΛΕΙ ΠΙΟ ΝΟΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΧΟΝΕΨΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ...

ΧΡΙΣΑ ΤΗ ΕΓΙΝΕ? ΕΠΕΣΕ ΔΟΥΛΕΑ?

Συμπεθέρα εσύ δεν μπορείς να πάς μαζί του? Να κάνεις και τη βόλτα σου να πάρεις και τον αέρα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν παι μονοσ...παι μαζι με τον αφεντικοτου...και δοελεβουνε ολι μερα για να τελιοσι γριγορα για να γιρισι σπιτι....πιγα μια φορα στσ ιοαννινα,και εκατσα μονι μου ολι μερα...δαξι πιγα βολτα αλα παλι μονι,δεν λει...και απο τοτε δεν ξανα πιγα...ιπα μια φορα θα παο σαντορινι{εχουν πολι δουλεα εκι}αλα θα δουμε ποτε...

κιτα παρε εσι το τσαι...θα φαμε κρεπεσ και λεμονοπιτα και μετα θα πινουμε τσαι....ινε σασ δεν φαγαμε τιποτα....ετσι δεν ινε??//

ποσ νομιζισ εχτασα εγο 100κλ...εεεε? ποσ?...με γλικα και φαγιτα χορισ λιπαρααααααα....χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμείς σαν τον πατέρα μου θα κάνουμε... που όταν κάθεται για φαγητό τρώει 2 πιάτα φαγητό με μπόλικο ψωμί και μετά λέει άντε φέρε τώρα να φάμε και το διαιτητικό φαγητό... (πειράζει εμένα που κάνω δίαιτα)

Και εγώ έτσι είχα φτάσει τα 96 κιλά Νίνα μου...δεν έτρωγα λιπαρά δεν έτρωγα γλυκά έτρωγα το κανονικό μου φαγητό και μετά έτρωγα και το διαιτητικό!!! :P:P:P:P

Ε Νίνα μου άμα είναι να είσαι μόνη σου όλη μέρα καλύτερα στο σπιτάκι σου που έχεις και την άνεσή σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολισ εβαλα και τα μπουτια κοτοπουλο στο φουρνο....αλα χορισ λιπαρα...μονο τοσο ντα λαδακι...λιγο παραπανο απο μισο ποτιρι...οχι σφινακι καλε!!!!κανονικο..και μαρεσι και κανο και μια σαλτσα με μουσταρδα,λιγο ριγανι.χιμο απο ενα λεμονι,2η 3 σκορδακια{που εμενα μαρεσι παρα πολι,κανι καλο και στην υγια}..ολα αφτα στο μπελενδερ και μετα θα ριχνο απο πανο στα μπουτια..και μετα βαζο και λιγεσ πατατεσ.......τα κανο ολα αφτα επιδι εχο κοσμο.....τη να κανουμε,μασ ερχουντε καπιι φιλι απο τεσσαλονικι...

ολα αφτα διετισ ινε ,οπου λει και ο πατερα σου....

κιτα εγο ιμουν 98 κλ...αλα εχασα 17 κλ.μετα την αποβολι....αλα η κιλια μου εμενε ,οπου και το στιτοσ{που δεν με μπιραζι αφτο.αλι πλιρονου πολα ευρο να θα εχουν ετσι}..αλα η κιλια δισκολο φεβγι...κρεμιετε και ολασ τορα.....ξερο αιδια σκετι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι για φαγητά λέτε καλέ??

Δεν μας λυπάστε??Ευτυχώς έφαγα τα γεμιστά μου.Κάτι ήξερα και πήρα φαγητό μαζί μου σήμερα!!

Το κακό είναι ότι δε με βλέπω να φεύγω τώρα στα κοντά!!Πάνε τα ψώνια :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα εκι ισε?????????? :ohmy::ohmy::ohmy:

για τα ψονια μιν στιναχοριεσε...πασ και αυριο..η σαββατο..ιπανε βροχεσ το σαβατοκιριακο...ετσι παι και η χαλκιδικι.. :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ συμπεθέρα με τα φαγητά σου δεν άντεξα και πήγα και έφαγα το φαι μου.. (Χρύσα μου και εγώ γεμιστά έφαγα)

όσο για τις κοιλιές που κρέμονται μην ανησυχείς καθόλου συμπεθέρα σε λίγο καιρό δεν θα κρέμονται αλλα θα φουσκώνουν!! :P:P

Χρύσα μου γιατί πάνε τα ψώνια? Θα χρειαστεί να κάτσεις παραπάνω? Υπερωρίες σε πληρώνει τουλάχιστον?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ακομα εκι ισε??????????

για τα ψονια μιν στιναχοριεσε...πασ και αυριο..η σαββατο..

Ναι ακόμα εδώ και μάλλον για πολύ ακόμα. :(:(:angry::angry:

Αύριο μετά την δουλειά φεύγωωωωωωωωωωω!!!Πάω Θαλασσίτσα!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Επειδή έχει τις εκπτώσεις έλεγα να πάω όσο γίνεται πιο νωρίς,αν δεν πάω σήμερα μάλλον θα πάω την Τρίτη :( Δεν θα βρώ τίποτα στο τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

όσο για τις κοιλιές που κρέμονται μην ανησυχείς καθόλου συμπεθέρα σε λίγο καιρό δεν θα κρέμονται αλλα θα φουσκώνουν!! :P:P

woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Μακάρι!!!!!!!!!!!

DIOSA έγραψε:

Χρύσα μου γιατί πάνε τα ψώνια? Θα χρειαστεί να κάτσεις παραπάνω? Υπερωρίες σε πληρώνει τουλάχιστον?

Τί είναι αυτό??

Υπάρχει σε ιδιωτικές εταιρείες κάτι τέτοιο??? :angry::angry::angry:

Κ επειδή είμαι στα γραφεία και δεν χτυπάω κάρτα,χάνω και τα ρεπό.Ενώ όσοι είναι στις παραγωγές,σύμφωνα με την κάρτα,τις υπερωρίες τις παίρνουν σε ρεπο :angry::angry::(

Έχω πει να μου βγάλουν κάρτα αλλά δεν γίνεται,είμαστε πολλά άτομα και μόνο εγώ το έχω το πρόβλημα.Οι υπόλοιποι φεύγουν στην ώρα τους! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ εκμετάλλευση ρε παιδί μου!! Τι να πώ... Εμένα η συννυφάδα μου που δουλεύει σε ιδιωτική εταιρεία ξέρω οτι πληρώνεται κανονικά τις υπερωρίες...και ένας ξάδελφος του άντρα μου που είναι στις οικοδομές έλεγε οτι πληρώνεται και αυτός τις υπερωρίες...

Και γιατί αν επιτρέπεται να φεύγουν οι υπόλοιποι στην ώρα τους και εσύ να μένεις? :blink: :blink: Θέλουν όλοι τους (τα αφεντικά) να πάρεις ένα ξύλο και να αρχίσεις να τους βαράς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Πολύ εκμετάλλευση ρε παιδί μου!! Τι να πώ... Εμένα η συννυφάδα μου που δουλεύει σε ιδιωτική εταιρεία ξέρω οτι πληρώνεται κανονικά τις υπερωρίες...και ένας ξάδελφος του άντρα μου που είναι στις οικοδομές έλεγε οτι πληρώνεται και αυτός τις υπερωρίες...

Και γιατί αν επιτρέπεται να φεύγουν οι υπόλοιποι στην ώρα τους και εσύ να μένεις? :blink: :blink: Θέλουν όλοι τους (τα αφεντικά) να πάρεις ένα ξύλο και να αρχίσεις να τους βαράς!!!

ΣΙΝΦΟΝΟ,,,,ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΟ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σε μενα ιρτε ο δικοσμου...μα καλα νεεα...θα με παι διακοπεσ!!!!!!!!!!!! το αυγοστοσ μετα τησ 15....μου ιπε να διαλεξο

-ελλαδα...εδο γιρο

-ιταλια

-ρομανια...

εγο θελο ιταλιααααα...το κακο ινε ποσ ο αδελφοσ μου παι στην ρομανια 11 αυγουστουσ...εχι ενα γαμο..και πρεπι να ινε εκι...

αμα παμε ιταλια θα παμε σε μια φιλι μου..αλα ξερο εγο ???????,χορισ το σοι??????

μαλον βλεπο να παμε ρομανια...για να βρετουμε ολουσ μαζι εχουμ 9 χρονια....9 χρονια...αμαν τοσο πολα περασαν??..εκι θελι ο ανδρασ μου να παμε....

φιλακια και απο εμενα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ...ΜΑΖΙΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΘΑ ΔΟΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΟΡΑΚΙ......ΤΗ ΛΕΣ?????????? ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΔΟΣΟΥΜΕ 10 ΣΕ ΚΛΙΡΟΣΙ....ΟΠΙΟΣ ΘΑ ΑΓΟΥΡΑΖΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙ ΜΑΣ {ΚΑΙ ΤΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΛΕΣ}ΘΑ ΜΠΙ ΣΕ ΚΛΙΡΟΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΘΑ ΔΟΡΑΚΙΑ.....ΕΕΕΕΕΕΕ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

εκι βρε Χρισα μονο εσι ισε που κανι την δουλεα που χριαζετε να κατισισ παραπανο?????δεν εχισ κανενασ σιναδελφο που να αλαξετε?

Καλησπέρα κορίτσια..Τελικά μετά απο κανένα μισάωρο έφυγα απο την δουλειά και πήγα για ψώνια αλλά δεν πρόλαβα να πάρω και πολλά!Μόλις γύρισα.

Δυστυχώς στην θέση που είμαι εγώ δεν υπάρχει κάποιος να μ'αντικαταστήσει!Είμαι Γραμματέας του αφεντικού οπότε ότι ώρα φύγει..θα φύγω!Είναι περίπλοκα τα πράγματα!Δόξα τον Θεό το αφεντικό μου παρ'όλες τις εντάσεις του είναι πάρα πολύ καλός! Βρέθηκα κατά λάθος σ'αυτήν την θέση και δεν θέλω να την χάσω.Είμαι τρία χρόνια εκεί!Πού θα βρώ καλύτερα?Το μόνο θέμα μου είναι το ωράριο.Κάνω υπομονή,πού θα πάει δεν θα ξαναμείνω έγκυος?Θα απαιτήσω τότε να φεύγω στην ώρα μου.. ;)

Νίνα μου όπου και να πάτε θα περάσετε σίγουρα πολύ ωραία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ...ΜΑΖΙΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΘΑ ΔΟΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΟΡΑΚΙ......ΤΗ ΛΕΣ?????????? ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΔΟΣΟΥΜΕ 10 ΣΕ ΚΛΙΡΟΣΙ....ΟΠΙΟΣ ΘΑ ΑΓΟΥΡΑΖΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙ ΜΑΣ {ΚΑΙ ΤΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΛΕΣ}ΘΑ ΜΠΙ ΣΕ ΚΛΙΡΟΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΘΑ ΔΟΡΑΚΙΑ.....ΕΕΕΕΕΕΕ????????????? 088_adult.jpg

Νίνα μου θα το πάρω σίγουρα το βιβλίο,αλλά δεν γίνεται να μου δώσετε και το ρολόι κατευθείαν..Είναι τέλειο!Να το κάνω δώρο στον αντρούλη μου στην επέτειό μας στην Μήλο!! ;);););)

Λέτε να το πάρει σαν υπονοούμενο???? :woohoo: :woohoo: :lol:

Μπαααααα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΥ ΤΑ ΘΟ ΚΑΤΑΛΑΒΙ....ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΙ ΤΑ ΑΝΓΛΙΚΑ...ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΔΟΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΡΑΜΕΝΟ ΣΤΑ ΕΛΛΙΝΙΚΑ...ΙΔΙΚΙ ΠΑΡΑΓΕΛΙΑ....

ΑΛΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ any time is a good time...τα θο καταλαβιιιιιιιιι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου sorry που δεν σας απάντησα... αλλά μάλλον εντόπισα ύποπτο κρούσμα (ξέρετε τι εννοώ) και απορροφίθηκα μαυτό και όταν είδα ότι είχατε μπει και είχατε βγεί ήταν αργά! θα σχολιάσω αυτα που είπατε αύριο... φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...