Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

andria έγραψε:

Xrisa mou den nomizw giati auto to sigkekrimeno tsai fernei sixnoouria giati exei mesa ketexines mesa gia na feugoune oi to3ines..

Α οκ..

Ενώ μ'αρέσει πολύ το ice-tea το συγκεγκριμένο δεν μπόρώ να το πιώ με τίποτα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikulina mou me pe8era k kouniada exei na milisoume apo tin mera tou gamou mas (8 Maiou) (sorry la8os na eidw8oume y oute sto gamo den mou milisane) aa k prin to gamo 6-7 mines kaname na milisoume..Me etsi an8rwpous den 8elw na exw sxesi..Oute na tous ftisw den a3izei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορτιτσάκια και αγόρι ξανά καλημέρα σας!! Μιλούσα 1 ώρα με τη μαμά μου στο τηλ... πάνω που μπήκα είχα πάρει και το καφεδάκι μου και ετοιμαζόμουν να σας γράψω χτύπησε το τηλ. η μάνα μου τα είχε πάρει με τη πεθερά της :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: και τις κουνιάδες της!! και μου έλεγε τον πόνο της!!! Αχ αυτές οι νύφες και οι πεθερές!!!

Λοιπόοον!!!

Δήμητρά μου είχατε σεισμό ε? 2,7 ρίχτερ ήτανε λέει αλλά έγινε αισθητός αρκετά... Οι δικοί σου κάνουν την καλύτερη δουλειά που κάνουν διακοπούλες...μια χαρά τους βρίσκω...εσύ θα ξαναπάς το Σ/Κ? Πολύ χαίρομαι που είναι καλύτεα ο μπαμπάς σου!! Μπράβο!! Να μην αγχώνεσαι καθόλου για το μπεμπέ θα έρθει και αυτό όταν είναι η ώρα του να έρθει ;) Για το 1978 έχω να πω ότι μάλλον ήταν καλή χρονιά τελικά εμένα και ο άντρας μου του 78 είναι και δεν έχω κανένα παράπονο :P:P

Χρύσα μου πολύ καλά θα κάνεις που θα βγείς για ψώνια... και εγώ το σκεφτόμουν αλλά ψιλοβαριέμαι... είναι και η ζέστη..δεν μπορεί να έρθει και ο άντρας μου μαζί και δεν με ενθουσιάζει η ιδέα... εμείς μια ζωή μαζί βγαίνουμε για ψώνια και χωρίς αυτόν δε μαρέσει...

vasso μου καλή επιτυχία με τα λουλούδια..να σου πώ ένα που θέλει πότισμα κάθε 10 μέρες, το γιαπωνέζικο τριαντάφυλλο κάνει μόνο ένα λουλούδι κάθε χρόνο αλλά είναι ωραίο και ανθεκτικό!! και όντως τα λουλούδια είναι πολύ καλη ψυχοθεραπεία..

Νίνα μου τα ίδια περνούσα και εγώ όποτε έβγαινα για ψώνια.. λόγω κιλών... σκέτη απογοήτευση... ότι μου άρεζε δεν μου έκανε... αλλά πέρυσι που είχα χάσει τα κιλά έκανα τρελλά ψώνια (όσα δεν είχα κάνει τόσα χρόνια) και όταν έμεινα έγκυος αγόρασα αρκετά ρουχαλάκια εγκυμοσύνης ειδικά καλοκαιρινά... που δεν πρόλαβα να φορέσω... αλλά θα τα φορέσω του χρόνου το καλοκαίρι με το καλό!! όσο για τα κιλά που έχουμε να χάσουμε πρέπει να μπούμε σε πρόγραμμα συμπεθέρα... και να τα χάσουμε μέχρι να μείνουμε έγκυες για να μην ζοριστούμε στην εγκυμοσύνη!!

andria μου καλημέρα και σεσένα...ελπίζω να είναι καλύτερα το δοντάκι σήμερα... υπομονή και θα περάσει... να σου πω και για το τσαι τι κάνω εγώ... εγώ έχω ευαισθητο στομάχι και αποφευγώ τα αναψυκτικά και τους χυμούς του εμπορίου και τα τσαι του εμπορίου γιατί έχουν συντηρητικά και ζάχαρη που την αποφεύγω επίσης.. οπότε τα καλοκαίρια βράζω μπόλικο τσαι (οποιοδήποτε τσαι, φλαμούρι, χαμομήλι, του βουνού, λεβάντα, ότι ναναι) το βάζω στο ψυγείο και το σερβίρω κρύο με λίγο λεμονάκι και μερικά φυλλαράκια δυόσμο (όπως ταιριάζει)και παγάκια... γίνεται πάρα πολύ δροσιστικό... και πάνω απ'όλα φυσικό!! Δοκίμασέ το και θα με θυμηθείς!!

persia μου καλημέρα!! Χα βρήκα τι θα κάνεις για το σπίτι (το σκεφτόμουν και για το δικό μου αλλά βαρέθηκα να διαβάζω :P:P ) θα το διακοσμήσεις σύμφωνα με το Φενγκ Σούι.. εκεί σου λέει που να βάζεις το κάθετι και θα έχεις και θετική ενέργεια μέσα στο σπίτι... και έχει και ενδιαφέρον... Ή θα προσλάβεις την συμπεθέρα μου για διακοσμήτρια και θα τα κάνει όλα αυτή!! και αντί για Φενγκ Σούι θα λές έκανα "Νίνα Σούι" :silly: :silly: :silly:

Χρυσάνθη μου καλημέρα και σεσένα κούκλα μου!!

Αχ κορίτσια το ξέρω έγραψα πολλά... μη με μαλώσετε αλλά θα βάλω και μια φωτό...ένα ζευγάρι μαύρων έκανε ένα μωράκι ξανθο και με γαλάζια μάτια.. έκαναν εξετάσεις και δεν έχει Αλφισμό το παιδί (που θα ήταν το πιο λογικό) ούτε είχαν προγόνους λευκούς οι γονείς (που και αυτό θα έδινε μια λογική εξήγηση) ούτε είναι αλλουνού το παιδί :P:P είπαν ότι μάλλον έπαθε μια μορφή γονιδιακής μετάλλαξης και βγήκε έτσι... αλλά δείτε το βρε παιδιά δεν είναι όλα τα λεφτά η φωτό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa mou den tin 3ana pa8ainw na parw auto me tis katexines..Sinexeia trexw toualeta..8a ta kanw sto krevvati apo4e tin nixta ston ipno mou :woohoo: :woohoo: ..Palia pira fakelakia apo to supermarket k ekana polli to eixame sto 4igeio k piname alla ice-tea kanoniko oxi san k auto pou ipia simera gia xasimo varous...

Oso gia tin fotografia ena exw na pw OOO MY GOD!!!! :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Palia pira fakelakia apo to supermarket k ekana polli to eixame sto 4igeio k piname alla ice-tea kanoniko oxi san k auto pou ipia simera gia xasimo varous..

Εγώ ακόμα το κάνω και κυρίως Σ/Κ που πάμε θάλασσα πάντα έχω στην τσάντα θαλάσσης ένα.Δεν ξέρεις,μπορεί να χρειαστεί,αν δεν έχει και κανένα beach bar εκεί που θα πάμε αγοράζω 1,5λ νερό και το κάνω σε δευτερόλεπτα. ;)

Καλημέρα Diosa,να σε πώ την αλήθεια κ εγώ βαριέμαι πολύ τώρα να πάω για ψώνια :(:( Αχ τί έχω πάθει..Πρέπει όμως να πάω γιατί θέλω κάτι φορεματάκια για την δουλειά και για τις διακοπές!

Άντε να έρθει το αύριο να φύγουμε!!Να πάμε θαλασσίτσα!! :)

Αυτό με το μωρό το είδα κ εγώ σε ενα blog.Πολύ ενδιαφέρον έχει και η φωτογραφία που είναι και τα άλλα τους τα παιδιά..Εκεί φαίνεται και το προσωπάκι του,αν την βρώ θα την βάλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΣΙΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ....ΕΕΕ ΔΕΝ ΙΠΑΜΕ ΣΙΜΕΡΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ....

ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΝΑ ΕΣΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.....Ο ΚΑΙΜΕΝΟΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΠΑΘΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ ΖΩΙ ΤΟΥ..ΜΕΧΡΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ,ΦΑΝΔΑΖΕΣΤΕ ΠΟΣΑ ΣΚΕΨΙΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΑΛΟ ΤΟΥ?

ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΙΔΕΡΟΝΟ ,ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΣΑΣ ΑΦΙΣΑ...ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΕΓΙΝΑ ΜΟΥΣΚΙΜΑ ΚΑΙ ΙΠΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ....ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΜΠΙΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΛΕΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι θεικο...

καπου διαβασα οταν γινονται διαφορα κ οι γιατροι λενε οτι ειναι τυχαια γεγονοτα..δεν εινια ετσι.

επειδη δεν μπορουν να εξηγησουν αυτο που εγινε γιατι δεν ξερουν λενε τυχαιο γεγονος....βιολογια λυκειου...ωραιο ετσι....?τυχαιο γεγονος=δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπεθέρα... Καλά βρέ συμπεθέρα τώρα βρήκες να σιδερώσεις? Αστο σιδέρωμα για το βραδάκι που έχει περισσότερη δροσιά και έλα να τα πούμε.. :P:P

Δες εδώ τι βρήκα για να αδυνατίσουμε :P:P

http://www.tsai.gr/index.php?manufacturers2_id=6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδο εχι λιγι δροσια...δαξι ινε για σιδερομα....αλα τελο να θα τελισο....ολοπρακαλεσα το θεο να μου στιλι καπιον που θα μου τα σιδεροσι...αλα μπαααα ουτε σιμαδι για κατι τετιο.....ετσι ιπα να τα κανο εγο...και εχο να κανο και σκουπα και να μαγιραψο κατι...εχο καλεσμενου το βραδακι....

δεν μου λεσ κανενα τσαι δικομασ απο εδο δεν εχισ για αδινατισμα???????...δεν ξερο αλα μονο απο το ονομα δεν με τραβαι να τα δοκιμασο....τιποτα φλαμουρι {που μαρεσι και ολασ}μεντα,χαμομιλι,αφτα μαρεσουνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!ζηλεψα την παρεουλα σας και ειπα να "χωθω" κι εγω!

καλα η φωτο ειναι ολα τα λεφτα!το μωρακι δεν ειναι απλα λευκο αλλα καταλευκο!φανταζομαι ο μπαμπας του μολις το ειδε!ασε η μανα!θα αναρωτιοταν ποτε πηγε με αλλον και δεν το θυμοταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έκανες και "χώθηκες" Κ.Τ.Κ...Καλώς μας ήρθες λοιπόν... θα δείς θα σου αρέσει η παρέα μας... θα συμφωνήσω με τη Νίνα για τη φωτογραφία του προφίλ σου... είναι πάρα πολύ ωραία!!

Νίνα μου απο τα τσάι αυτά συγκεκριμένα δεν έχω δοκιμάσει αλλά το σκέφτομαι σοβαρά να παραγγείλω κάποια... θα δω και θα σου πω...

Όσο για το σιδέρωμα θα σου έλεγα να έρθω εγώ να στα κάνω αλλά είσαι και μακριά...άσε που και εγώ έχω 20 tshirt του άντρα μου που τα φοράει στη δουλειά για να σιδερώσω... του έμειναν 5-6 καθαρά και πρέπει να του τα ετοιμάσω :angry::angry: και δεν έχω σιδερώστρα και πρέπει να πάω να πάρω μια... δεν το σκεφτηκα η χαζή ότι θα χρειαστώ γιατί το περασμένο καλοκαίρι ερχόμουν κάθε Σ/Κ και τα έπαιρνα στο σπίτι για πλύσιμο και σιδέρωμα και του τα έφερνα έτοιμα...Και έχει ΜΙΑ ζέστηηηηηηηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΠΟΝ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ...ΒΑΛΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΑΚΟΛΟΥΛΑ...ΜΕΣ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ{ΟΠΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΔΙΓΑΣ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΙΝΕ?}..ΚΑΙ ΕΛΑ...ΕΧΟ ΠΛΙΔΙΡΙΟ,ΕΧΟ ΣΙΔΕΡΟ ,ΕΧΟ ΣΙΔΕΡΟΣΤΡΑ,ΕΧΟ ΚΑΙ ΔΡΟΣΙΑ{ΕΔΟ ΙΝΕ ΕΤΙΜΟ ΠΑΛΙ ΝΑ ΒΡΕΧΙ}..ΚΑΙ ΕΛΑ...ΚΑΙΠΙΟ ΣΙΜΑΝΔΙΚΟ ΘΑ ΕΧΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΟ ΚΑΙ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ,ΠΑΓΟΤΑΚΙ,ΛΕΜΟΝΟΠΙΤΑ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ....ΤΗ ΑΛΟ ΘΕΣ???????

ΕΛΑ ΕΣΙ ΚΑΙ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΕΚΙ ΠΟΥ ΙΝΕ....ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Συμπεθέρα ευχαριστώ για την πρόσκληση... Μαρέσει που θα έρθω να σιδερώσω και τελικά θα καταλήξω να τρώω λεμονόπιτα!! Τι άλλο να θέλω βρε συμπεθέρα η παρέα σου και μόνο αρκεί... αλλά βρε συμπεθέρα 4 μέρες είναι που ήρθα στον αντρούλη μου... να σηκωθώ να φύγω πάλι??? θα φρικάρει ο καημένος... εδώ του λέω να πάω το Σ/Κ στο σπίτι μια βόλτα (να φύγω το πρωί και να γυρίσω την άλλη μέρα το πρωί) να δώ αν είναι όλα οκ... και δεν θέλει να με αφήσει... και δεν έχει και άδικο όλο το χειμώνα είμαστε σαν τον κ..ο με το βρακί :P:P και τώρα του κακοφάνηκε που είμασταν χώρια 3 εβδομάδες :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Συμπεθέρα ευχαριστώ για την πρόσκληση... Μαρέσει που θα έρθω να σιδερώσω και τελικά θα καταλήξω να τρώω λεμονόπιτα!! Τι άλλο να θέλω βρε συμπεθέρα η παρέα σου και μόνο αρκεί... αλλά βρε συμπεθέρα 4 μέρες είναι που ήρθα στον αντρούλη μου... να σηκωθώ να φύγω πάλι??? θα φρικάρει ο καημένος... εδώ του λέω να πάω το Σ/Κ στο σπίτι μια βόλτα (να φύγω το πρωί και να γυρίσω την άλλη μέρα το πρωί) να δώ αν είναι όλα οκ... και δεν θέλει να με αφήσει... και δεν έχει και άδικο όλο το χειμώνα είμαστε σαν τον κ..ο με το βρακί :P:P και τώρα του κακοφάνηκε που είμασταν χώρια 3 εβδομάδες :P:P

Το Μαράκι που χάθηκε σήμερα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...