Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

*^&%$P^$^%^$% :angry::angry: τα έχω πάρει με το mammy και με τη σύνδεση μου!!! 1 ώρα περιμένω να ανοίξει τις σελίδες!! όσο περίμενα έφαγα το φαγητό μου και 1 φέτα ψωμί με ταχίνι και μέλι!!(Ναι ναι έχω και εδώ!!! όχι που δεν θα είχα!!) τώρα πίνουμε καφεδάκι με τον αντρούλη μου τα λέμε σε λιγάκι μόλις φύγει ο αντρούλης μου!!!

Νίνα μου εύχομαι αυτό τον μηνα να γίνει το αναμενόμενο!! και για όλες τις υπόλοιπες βέβαια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΤΟ ΤΟ ΜΙΝΑ ,ΤΟ ΑΛΟ ΜΙΝΑ,ΤΟ ΠΑΡΑ ΑΛΟ ΔΕΝ ΜΕ ΜΠΙΡΑΖΙ...ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΡΕΙ ΟΜΟΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ....ΑΝΤΕ 3 Η 4 ΜΙΝΕΣ ΤΟ ΠΟΛΙ.....ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΧΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΙΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ ΑΛΟ.....ΧΑΧΑΧΑ...

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΜΙΝ ΓΕΛΑΣ ΕΣΙ...ΣΕ ΑΚΟΥΟ....

ΚΑΙ ΑΦΤΗΝ ΤΗΝ ΤΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΝΟ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΡΤΟ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΔΑ.....Η ΤΟΥΡΑ,ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΟΦΙΛΟ!!!!!!!!ΟΧΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΑ ΕΓΟ ΤΟ ΤΕΛΙΟ ΕΞΟΦΙΛΟ...ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Νικουλινα μου καλα ειμαι, εχω τρεχαματα με το σπιτι που χτιζω ευτυχως και ετσι απασχολουμαι για λιγο. παντως ειμαι ευπροσδεχτη σε ιδεες γιατι δεν καταλαβαινω τιποτα και ουτε ειμαι καλη σε διακοσμηση και τα σχετικα!

Diosa μου σε χαιρετω! ο γιατρος μου, μουθ ειπε πως με την τομη που μου εκανε μπορω να κανω μεχρι και 3 ακομη καισαρικες αλλα ενας αλλος γιατρος γιατι εγω πηγα πανω απο 7 γυναικολογους για να παρω διαφορες γνωμες μου ειπε πως του ετυχε περιπτωση που εκανε μεχρι και 5 καισαρικες και ολα πηγαν καλα δοξα το θεο! ηθελα να κανω 4 μωρακια τωρα θελω να ερθει εκεινο το ενα που στην πραγματικοτητα θα ειναι το δευτερο και να ειναι υγιεστατο και δεν με πειραζει! επισης ο γιατρος που με γεννησε μου ειπε πως μπορουσα να μεινω εγκυος μετα απο 3 μηνες ενω αλλοι γυναικολογοι που επισκεφτηκα μου ειπαν πως ειναι καλυτερα να περιμενω ενα 6μηνο και ειναι καλα. ξερω κοπελα που εμεινε εγκυος στις 40 μερες και πηγαν ολα καλα. εγω νομιζω παιζει ρολο η τομη και οχι το διαστημα που πρεπει να περιμενεις. εσενα ποσο σου ειπαν?

εμενα μου αρεσει να εχω μεγαλο και ομορφο κηπο και ευτυχως στο σπιτι μου που θα παω θα ερθει η γιαγια μου που ειναι μανα πανω σε αυτο και θα μου τον φτιαξει ας ειναι καλα!

αγαπω και εγω την πεθερα μου Χρυσα μου αλλα δεν μπορω να πω πως ειναι ιδιαιτερα διακριτικη και καλη. αυτο που θελει το αποχτα αλλα και το λεει με διπλωματικο τροπο. εχει τον τροπο της να επεμβαινει και να γινεται αυτο που θελει χωρις να περνεις ειδηση!

Αντρια μου υπομονη με τοςυ φρονιμητες και θα περασει. και εγω πονουσα οταν τους εβγαζα αλλα δεν τους εκανα εγχειριση γιατι δεν μου δημιουργουσαν προβλημα και τωρα ολα καλα!

Πιπιτσα μου συμφωνω με το Μαρακι..να ερθεις Κυπρο να γνωριστουμε και απο κοντα και να δοκιμασεις τα κυπριακα φαγητα αλλα και την κυπριακη ζεστη..:) εννοειται πως ειναι καλεσμενη και η Χρυσα μας μιας και ο συζυγος εχει ηδη επισκεφτει το νησι μας.

Νινα μου εισαι τρελλα! μου αρεσε πολυ το εξωφυλλο εγκρινεται:)

Δημητρα μου πως εισαι? ο μπαμπας πως παει?

κοριτσια πηγαμε το απογευμα με τον αντρα μου να δει καποιος το αυτοκινητο μας που το πουλαμε και μου εσπασε τα νευρα. εκανε ενα εξονυχιστικο ελεγχο του αυτοκινητου που μου ηρθε να του σπασω το κεφαλι σοβαρα. κοιταζε την ταπετσαρια μεσα και ελεγε εχει προβλημα, κοιταζε την μπογια του αυτοκινητου εχει προβλημα. του λεω αυτοκινητο καινουριο ποτε καταφερα να τα κανω ολα αυτα. δεν βρηκε τιποτα καλο πανω στο αυτοκινητ μου! με εκνευρισε αφανταστα!

τεσπα κοριτσια μου θα τα πουμε πιο μετα ή αυριο αν δεν τα καταφερω να μπω μεσα παλι..

χχχχχ

τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους κατάφερα να μπώ... αν και τόση ώρα φαινόμουν online και ας είχα κάνει αποσύνδεση... τέσπα!

Νίνα μου δεν γελάω καθόλου... και γώ κοντά σεσένα είμαι... γιαυτό δεν με παίρνει :P:P ξέρεις πόσο καιρό πρίν έβγαλα τους φρονιμήτες μου??? :P:P

Persia μου...με το καλό να τελειώσει το σπίτι σας και καλορίζικο να είναι... όσο για συμβουλές διακόσμησης αν περιμένεις απο μένα σώθηκες...ίσως τα άλλα κορίτσια να είναι πιο ταλαντούχα πάνω σαυτό!! εγώ είμαι της άποψης όσο λιγότερα τόσο καλύτερα δεν μου αρέσουν τα πολλά πράγματα μέσα στο σπίτι με πνίγουν... το προτιμώ πιο minimal...

Τώρα για τους γιατρούς και τι μου είπανε...

Στην αρχή μου είπανε 1 χρόνο μετά 8 μήνες όταν σαράντησα και πήγα για εξετάσεις είπαν και σε 3 μήνες αν θες μπορείς να μείνεις αλλά επειδή δεν είσαι και 40 χρονών για να βιάζεσαι περίμενε κανά 2-3 μήνες παραπάνω... ο τελευταίος γιατρός που πήγα την περασμένη εβδομάδα μου είπε απο Οκτώβριο ξεκίνα της προσπάθειες... για το πόσες καισαρικές μπορείς να κάνεις άκουσα και γιαυτό διάφορα... ο τελευταίος γιατρός μου είπε βλέποντας και κάνοντας ενώ στο νοσοκομείο που ρώτησα είχαν πει μέχρι 3!!

Αλλά αποφάσισα να μην τα σκέφτομαι όλα μαζί πια... θα κάψω καμιά ασφάλεια στο τέλος... :blink::blink: Ας κάνουμε με το καλό 1 παιδάκι και για τα επόμενα θα το σκεφτώ τότε το πότε και το πώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia κατι σοβαρο σιμβενι με το φορουμ..προτα κανο αποσινδεσι και δεν κλινι...με αφινι σινεχια online..ενο εγο μπορι να ιμε τεσσαλινικι παραδιγμα....και το δεφτερο,δεν μπορο να μπο σε κανενα προφιλε..ιτελα να δω ποσο χρονον ισε εσι σιμπετερα...αλα με βγαζι στην αρχικι σελιδα....κατι σιμβενι...

αλιτια σιμπετερα που ισε...η τορα που ισε με τον ανδρα σου τελιοσαν τα νιχτερινα βαρδια???????

καλινιχτα και ονιρα γλικα....

φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φόρουμ τα έφτυσε με τις φωτογραφίες που βάζεις συμπεθέρα μου...δεν άντεξε και να τα αποτλέσματα τώρα!! :P:P

Εδώ είμαι εγώ ο άντρας μου έρχεται κατά τις 12:30 αλλά μου την έσπασε πρίν που προσπαθούσα να γράψω κάτι και τελικά με πέταγε συνέχεια και το έκλεισα... και εμένα συμπεθέρα σήμερα online δεν με έβγαζε ενώ είχα κάνει αποσύνδεση? Όσο για την ηλικία μου είμαι 32 χρονών και 6 μηνών!!

(26/01/1978) βαι βαι γερασααα.... :P:P:P Καληνύχτα συμπεθέρα μου και όνειρα γλυκά τα λέμε αύριο πάλι... βγαίνω και εγώ γιατί βαρέθηκα μόνη μου... :S:S Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Βρήκα την κατάλληλη ώρα που δεν κολλάει το φόρουμ! 5-6 το πρωί! :P :silly: Ξύπνησα κατά τις 4 (όχι καλέ δεν μοιράζω γάλα...) από ένα σεισμούλη μικρούλη κ δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ. Ας είναι καλά το f/b κ το mammy!!!

Andria περαστικά με τα δοντάκια... Ουζάκι, αν κ δεν λέει λόγω ζέστης... :unsure:

Μαράκι καλά είναι ο μπαμπάκας μου, κάνει διακοπές με τη μαμά κ τον αδερφό μου κ μου λείπουν όλοι πολύ... Είχα συνηθίσει να τους βλέπω κάθε μέρα... Περνάνε καλά, βέβαια, αυτό έχει σημασία! Όσο για τους ρώσσους ΔΕΝ περιμένω 30/07... Όπως λέει κ η Νίνα όμως δεν θα με πειράξει πάρα πολύ :blink: κ αν έρθει... Αν αργήσει το μπεμπε πάνω από 3-4 μήνες θα αρχίσουν να με ζώνουν τα φίδια...

Νίνα, πιο ταιριαστό εξώφυλλο δεν θα μπορούσες να βρεις!!! Εγκρίνω με τα χίλια!!!

Περαστικά βρε Pipitsazouzouna...

Diosa του ΄78 κ εσύ? Αχ, τι έβγαλε αυτή η χρονιά... (εγώ 25/05/78). Σου απαγορεύω να μιλάς για γεράματα... Οι 32άρες = με 2 16άρες!!! Ανήλικα καλέ είμαστε ακόμα!!! :silly: :silly: Όσο για την τριανταφυλλιά, είναι υπέροχη, αλλά εγώ προτιμώ μια μωβ εκατόφυλλη που έχει η μαμά μου στον κήπο της...

Αχ, ξύπνησε ο αντρούλης μου για δουλειά. Σας αφήνω, καλή μέρα να έχουμε! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας ημέρα!!!

Ακολουθώ κ εγώ το παράδειγμα της Δήμητρας και σας γράφω νωρίς-νωρίς (σχετικά) γιατί δεν ξέρω τι θα ακολουθήσει μετά.

Δήμητρα περνάς μόλις 4 ημέρες τον άντρα μου..29/05/’78!! Τι σεισμός έγινε και δεν τον κατάλαβα? Εγώ που υποτίθεται ξυπνάω και με τα βήματα της γάτας στο μπαλκόνι?

Persia μου με το καλό να τελειώσει το σπιτάκι σας και να μπείτε μέσα. Καλορίζικο να είναι.

Μου θύμησες το δικό μου τρέξιμο, Ιανουάριο του 2008 αποφασίσαμε να παντρευτούμε τον Αύγουστο (2008). Κλείσαμε εκκλησία, μαγαζί για το γλέντι και μετά γύρω στην 25η Μαρτίου βγήκαμε από το σπίτι που ήδη μέναμε σε ένα δωμάτιο, για να το φτιάξουμε! :blink::S Γκρεμίσαμε εσωτερικούς τοίχους, χτίσαμε άλλους, αλλαγή κουφώματα, υδραυλικά, ηλεκτρολογικά όλα από την αρχή! Είχε γέλιο όταν έβγαζα ένα-ένα τα μάρμαρα..Τρέχαμε επί 3-4 μήνες κάθε μέρα μετά την δουλειά. Όλοι μας λέγανε ότι δεν θα προλάβουμε αλλά 3 μέρες πριν τον γάμο όλα ήταν (σχεδόν )έτοιμα.. ;)

Νίνα μου δεν σου είπα για το εξώφυλλο!! Τέλειο είναι..! :woohoo:

Μετά την δουλειά (ελπίζω να φύγω στην ώρα μου) θα πάω για shopping therapy :woohoo: :silly: :woohoo:

Τόσο καιρό το αναβάλλω αλλά δεν παίρνει άλλο! Μου έχει λείψει, έχω να πάω για ψώνια πάρα πολύ καιρό! Ελπίζω να βρω και τίποτα καλό να πάρω!

Αυτά προς το παρόν! Πολλά φιλιά σε όλους!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!

1.DIOSA

2.maraki24

3.TESH

4.nikulina

5.Χρυσα82

6.andria

7.Maimoudaki

8.Anemosss78

9.christinne

10.persia

11.stedim

12.rinio23

13.σαγαπω

14.PIPITSAZOUZOUNA

15.anastasia32

16.rose25

17.mina2

18.ζουμπι

19.nefeloula

20.maria12

21.Χρυσάνθη

22.Μωρουλινη

23.ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

24.dafni08

25.vasso78

26.523 georgia

Ψηλά το κεφάλι κούκλες-κούκλοι!!!!

Όλοι θα γίνουμε γονείς!!!!

Η ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ!!!

ΟΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

1.Lollipop

2.gioulaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλα τα κοριτσια και στον Γιωργο μας!!!! (Ξανά και απο εδώ Γιωργάκη)

Stedim και Persia σας ευχαριστώ πολύ και εσας για το καλωσορισμά σας και για τα όμορφα λόγια σας!

Andria περαστικα! Ασε το εχω περασει και εγώ και ξερω. Και τους 4 φρονιμητες τους εβγαλα πριν καν σκασουν γιατι μου δημιουργουσαςν προβληματα!

Κορίτσια τι ωραία η συζητησή σας για τα λουλουδια. Ζηλεψα. Μολις γυρισω απο τις διακοπες θα βαλω και εγώ. Στο μπαλκονι μου φυσικα γιατι στην Αθηνα η αυλη και ο κήπος είναι πολυτελεια! Νομίζω πως θα μου κανει καλό. Κατι σαν ψυχοθεραπεια για να ξεχνιεμαι και λιγακι και να μην έχω συνεχεια στο μυαλό μου το θεμα του παιδιου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Κορίτσια τι ωραία η συζητησή σας για τα λουλουδια. Ζηλεψα. Μολις γυρισω απο τις διακοπες θα βαλω και εγώ. Στο μπαλκονι μου φυσικα γιατι στην Αθηνα η αυλη και ο κήπος είναι πολυτελεια! Νομίζω πως θα μου κανει καλό. Κατι σαν ψυχοθεραπεια για να ξεχνιεμαι και λιγακι και να μην έχω συνεχεια στο μυαλό μου το θεμα του παιδιου!!!!

Καλημέρα Βάσω μου!!

Όντως είναι πολύ ωραία τα λουλούδια,αρκεί να ξέρεις και να τα προσέξεις

(για μένα το λέω :blush: )

Ευτυχώς έχω την πεθερά μου που έχει τρέλλα κ έτσι η αυλή μας είναι γεμάτη και πολύχρωμη..

(να φανταστείτε μου πήρε ακόμα κ αυτά που είχα στο μπαλκόνι μου και μου είπε, για να μην με προσβάλει, ότι τζάμπα μου λερώνουν τα πλακάκια,τόση αυλή έχουμε, τί τα θέλω στο μπαλκόνι?? Άχρηστη είμαι σ'αυτό ρε παιδιά..

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Χρύσα!!!

Αααα και εγώ είμαι εντελώς άχρηστη!!!! ΄Ομως αυτη τη φορα θα το βαλω πεισμα να τα προσεχω και να μην τα καταστρεψω τα κακομοιρα. Βεβαια να σου πω την αληθεια θα επιλεξω τα πιο ανθεκτικα φυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα......τη κανετε κοριτσια?

Χρισα μου,χαλαρα σιμερα????shopping?? τη ορεεα...και εμενα πολι μαρεσι..αλα πολεσ φορεσ οταν παο απαγοτεφτουμε επιδι οτι μαρεσι ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΙ!!!!!!!!!!ετσι την δεφτερα ιπαμε να παο να παρο καπιο φορεματακι που μαρεσουνε πολι...αφτα θα μακρια λουλουδατα....εεεε που να με κανουν??σαν εγιοσ 9 μινον θα ιμουν..θα μου λεγανε εδο στο χοριο "με ενα πονο,και ποτε γεναο".....και ετσι για μενα δεν πιρα τιποτα!!!! αλα πιγα και στο μαρινοπουλοσ και ιχανε επτοσισ στα ρουχα μεχρι και 80%..και βεβεα ο ανδρασ μου πιρε κατι ορεεα βλουζακια,και κατι κονδα πανταλονακια...πολι ορεεα....και ετσι εκανε αφτοσ την τεραπια...για ψονια.....

καλιμερα και σε σενα vasso78...

kale Dιμιτρα ,εγινε σισμο το προι?????

ιπολιπεσ που ιστε?

σιμπετερααααα...αντε ξιπνα..!!!!!!!..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Βεβαια να σου πω την αληθεια θα επιλεξω τα πιο ανθεκτικα φυτά!

Και αυτό το πρασπάθησα αλλά πάλι τα χάλασα :blush::blush:

Άχρηστη λέμε!!

Καλημέρα Νίνα μου,εγώ λέω στον άντρα μου να έρθει κ αυτός να πάμε μαζί για ψώνια αλλά μπαααα,βαριέται!! Αυτός θα χάσει! ;) Μόνο να μην βρέχει το απόγευμα.. :(

Μια χαρά μέχρι στιγμής, ήρεμα τα πράγματα,ελπίζω να πάει έτσι σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χρισα ,ο δικοσμου οσο και κορασμενοσ αν ινε ,αν του λεο παμε βολτα,ινε προτοσ...πολι του αρεσι να παμε για ψονια η βολτεσ..προτοσ προτοσ...

εμενα ομοσ,με το ζορι να βγενο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

αχ χρισα ,ο δικοσμου οσο και κορασμενοσ αν ινε ,αν του λεο παμε βολτα,ινε προτοσ...πολι του αρεσι να παμε για ψονια η βολτεσ..προτοσ προτοσ...

εμενα ομοσ,με το ζορι να βγενο...

Εμείς είμαστε το αντίθετο!! Εμένα αν μου πεις για βόλτα..ελλατήριο παιδί μου, πετάγομαι και σε δευτερόλεπτα είμαι έτοιμη..Αυτόν μην τον πεις βαριέται..και ιδίως για ψώνια!!!!! Αφού πολλές φορές και γι αυτόν εγώ ψωνίζω.Άστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa μου καλημερα καταρχας..εχω να σου πω πως ουτε εμενα μου αρεσουν τα πολλα πολλα μεσα στο σπιτι αλλα ακομη και εκεινα τα λιγα που πρεπει να βαλω δεν εχω ιδεα που και πως!

ασε Νινα μου τα εχει παιξει το φορουμ..θελει και αυτο διακοπες μου φαινεται!

Καλημερα Δημητρα μου χαιρομαι πολυ που παει πολυ καλυτερα ο μπαμπας σου! ευχομαι να μην ξαναερθει η περιοδος αλλα ενα σπορακι!

παντως στο πρωινο ξυπνημα με εφαγες και μενα..εγω ξυπναω στισ 6μιση που ετοιμαζω τον καλο μου για δουλεια!

καλημερα Χρυσα μου.. σε ευχαριστω για τις ευχες σου! να σου πω εχει πολυ τρεξιμο αλλα βαριεμαι! δεν εχω διαθεση νομιζω πως αν υπηρχε καποιος να τα εκανε για μενα τοτε ελευθερα θα του παρεδιδα το σπιτι μου να μου το διακοσμηση και να μου το γεμισει με επιπλα, κεραμικα και ολα τα σχετικα! επειδη ειμαι ασχετη με ολο αυτο δεν εχω και πολυ ορεξη να ασχοληθω!

καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια..Βασω, Γεοργια, Μαρακι, Ππιπιτσα, Γλιφιτζουρακι, Αντρια..στο Γιωργο που ευχομαι ολα να πηγαινουν καλα με την γυναικα του!

παιδια η αερινη που ειναι? που χαθηκε? εχει καιρο να την δω στο φορουμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χρισα εγο επιδι δεν βρισκο εφκολα ρουχα για μενα..για αφτο δεν με τραβαι να παο...αλα που θα παι?????αλα 10 κλ..ακομα και ιμε μοδελο....μετα πιοσ με σταμαται???....μονο αν μενο εγγιοσ και παι και τα κιλα που εχασα και θα ρουχα που πιρα τορα..ολα...αντε μετα να τα χασο ξανα....

καλιμερα ανδρια..τη κανισ? καλε ποσ ισε με την πετερασου? τα βρικατε????...ναι ναι ξερο ...σου χαλασα την μερα...

καλιμερα και σε σενα περσια...καλοριζικο θο σπιτι....αχ κοριτσια εμενα πολι μαρεσι να ασκολουμε με το διακοσμισι....βεβεα το σπιτι μου που πιραμε στην ρομανια ,το φιαξαμε κοκλι...εκατσα ενα μινα εκι αλα εγινε πολι ορεεα....βεβε η μαστορι θα πεξανε,πιστεβο ποσ δεν εβλεπαν την ορα να τελιοσουν και να φιγουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Kalimera!! Ti mou kanete? Egw pinw lipton linea ice-tea k sinexeia paw toualeta gia pipi...Vare8ika hehehe :) fernei sixnoouria!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αχ το άτιμο το τσάι!!! Μήπως παίζει και τίποτ'άλλο πέρα απο αυτό??? ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...