Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

Koritsakia mou euxaristw gia tin katanoisi :)..Ka8e 6-7 mines exw auto to provlima mia ston aristero fronimiti k mia to de3i,me talaipwrei gia 1 evdomada k meta sxoini k kopike,den ponaw ka8olou..Piga pio palia odontiatro k mou eipe epeidi vgenoune kanonika k isia k einai iggiis na tous ante3w :(..Den 3erw an prepei na 3ana paw y exei poli kairo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πιπίτσα μου να ρθείτε και να σας κάνω και το τραπέζι! Να πάρουμε και την Άντρια, την Πέρσια και το Γιώργο που είναι κυπριόπουλα και να συναντηθούμε όλοι!!! :woohoo:

Οι κράμπες γιατί όμως? πότε περιμένεις περίοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κοριτσάκια (Πιπίτσα-Μαράκι-Andria)

Συμπεθέρα δεν παίζεσαι!!! ότι θα κατάφερνες να συνδιάσεις τα γλυκά και με το βιβλίο μας που θα λέει πως να συλλαμβάνουμε μωράκια συγκεκριμένου φύλου δεν το περίμενα με τίποτα!!! Χαχαχα μη χάσουμε καμιά θερμίδα!!!

Πιπίτσα μου και εδώ είχε ζέστη αλλά τώρα έβγαλε αεράκι... μάλλον έρχεται η βροχή απο τη συμπεθέρα προς τα εδώ!! :P:P Μήπως περιμένεις περίοδο Πιπίτσα μου? η μπορεί να έχεις και ωορρηξία? σε ποιά μέρα του κύκλου είσαι?

Μαράκι μου το πολύ αίμα μάλλον είναι φυσιολογικό... και εμένα μου είχαν πει ότι για 2-3 κυκλους μετά θα έχω αρκετό αίμα... τι να πω πάρε και τον γιατρό ένα τηλ. όπως λες... να σου πει και αυτός...

andria μου υπομονή με τους φρονιμήτες... εγώ έβγαλα και τους 4 με επέμβαση... ειδικά ο ένας είχε πιάσει το κόκκαλο και παραλίγο να μου κάνει μεγάλη ζημιά ευτυχώς έσπασε το δόντι την ώρα που το τραβούσε ο γιατρός και βγάλαμε ακτινογραφία και το είδε ότι οι ρίζες ήταν γαντζωμένες στο κόκκαλο...και τελικά το άνοιξε και έβγαζε κομματάκια... μετά είχα 2 ράμματα... ουφ!! Περαστικά σου εύχομαι και σύντομα...κανένα φάρμακο σου έδωσε για τον πόνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμ....................

Not bad at all!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μα πώς το "πετάω" το Αγγλικό μου τελικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Andria μου.......... μήπως να ξαναπήγαινες στον οδοντογιατρό σου?????????

Μαράκι μου.......... περιμένω σε 1 εβδομάδα περίπου (εάν είναι Εγγλέζα η άτιμη, αυτή τη φορά, ίσως όμως και νωρίτερα..........)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ταχίνη????????????????

Αυτό που φτιάχνεται από σουσάμι?????????????????????????

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.......................................

Μυρίζω σουσάμι και μου γυρνάει το στομάχι τούμπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Γεια σου DIOSA μου........ είμαι στην 21η μέρα......... περιμένω σε λίγες μέρες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Συμφωνώ για τα σουβλάκια κ τις σιεφταλιές αλλά όχι για την τασσιή!! Τη σιχαίνομαι!! Μιλούμε για την ταχίνη για όσες δεν κατάλαβαν!

Γιατί βρε κορίτσια (Μαράκι+Πιπίτσα) μου δεν σας αρέσει το ταχίνι? Έμένα μαρέσει παρα πολύ ειδικά με μέλι... Αλλά και πάνω σε μια φέτα μαύρο ψωμί το τρώω άνετα.. Εμείς έχουμε συνέχεια στο σπίτι... κάθε πρωί μια φέτα ψωμί με ταχίνι κάνει πολύ καλό και βοηθάει τον οργανισμό σε πολλά πράγματα είναι πολύ θρεπτικό (ειδικά για παιδάκια) και πολύ καλό για την πρόληψη του καρκίνου του μαστού...και πολλά άλλα

για διαβάστε και εδώ :):)

http://www.iatronet.gr/article.asp?art_id=3306

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ χρηστικές DIOSA μου οι πληροφορίες σου (και πολύ καλό το συγκεκριμένο site παρεπιπτόντως!!!!) αλλά βρε παιδί μου.................. δε μπορώ καθόλου............ το μυρίζω και............. μπλιαχ..... μπλιαχ........

Anemos.......... καλησπέρα......... τί νέα από το γιατρό σας??????? Όλα καλά??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Andria μου περαστικά κορίτσι μου κ αυτοί οι φρονιμήτες κάνουν έναν πόνο :S:S

Κ εμένα δεν μ'αρέσει καθόλου το ταχίνι.Προσπάθησα πολλές φορές να το φάω με μέλι,στο ψωμί αλλά μπααα,δεν το αντέχω!

Πολύ θα ήθελα κ εγώ να έρθω στην Κύπρο!Εκεί υπηρέτησε την θητεία του ο άντρας μου και μου έχει πεί ότι είναι πολύ ωραία.Θέλει πολύ να επιστρέψει κάποια στιγμή για διακοπές!

Με τα σουβλάκια μ' ανοίξατε την όρεξη :angry: .. κ έχω μια πείνα..Δυστυχώς απ'ότι βλέπω θ'αργήσω να πάω σπίτι μου :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου μπορεί να φταίει και η ζέστη... καμιά φορά ο οργανισμός μας αντιδράει πιο έντονα απο άλλες φορές... ίσως άρχισαν και τα συμπτώματα περιόδου πιο νωρίς λόγω ζέστης...ότο και να είναι περαστικά να είναι!!

Καλώς τον Γιώργο... πες τα βρε Γιώργο για το ταχίνι ότι είναι τέλειο!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γενικά DIOSA μου......... όταν αρχίζω τα μπανάκια στη θάλασσα (1ο μπανάκι προχθές!!!) το έχω συνήθως αυτό με τις κράμπες......... μπορεί και να κρύωσα..... αν και ψιλονωρίς είναι....... anyway....................

Γεια σου Χρύσα μου...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου όντως είναι πολύ καλό το site..

Χρύσα μου στη δουλειά δεν μπορείς να φάς κάτι?

Για το ταχίνι (επανέρχομαι στο θέμα) όσες δεν σας αρέσει δεν τρώτε και χαλβά? :blink::blink::blink: (κόλλημα!!!! :P:P )

Η συμπεθέρα μου που πήγε? μιλάμε για φαγητά (=θερμίδες) και δεν είπε τίποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Πιπίτσα μου όντως είναι πολύ καλό το site..

Χρύσα μου στη δουλειά δεν μπορείς να φάς κάτι?

Mπορώ μωρέ αλλά επειδή είμαι σε γραφείο με τρώει το άγχος μην έρθει κανείς και με δεί να τρώω :blush::blush:

Παίρνω αρκετές φορές μαζί μου,αλλά σήμερα και γενικότερα αυτήν την εβδομάδα το αποφεύγω.Γιατί πάω μετά στο σπίτι και ξανατρώω :blush:

Είπα να προσέξω λίγο με τις θερμίδες..

DIOSA έγραψε:

Για το ταχίνι (επανέρχομαι στο θέμα) όσες δεν σας αρέσει δεν τρώτε και χαλβά? :blink::blink::blink: (κόλλημα!!!! :P:P )

Χαλβά τρώω μόνο στην νηστεία :P και μ'αρέσει πάρα πολύυυυυυυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΡΙΣΑ...ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΙΣΕ?

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΠΙΓΑ ΝΑ ΜΑΓΙΡΕΨΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ...ΙΡΤΕ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΑΦΤΟΣ ΞΑΠΛΟΣΕ ΛΙΓΟ....

ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΙΑΛΟ ΜΟΥ ΙΣΑΣΤΑΝ ΟΤΑΝ ΣΙΖΙΤΟΥΣΑΤΕ ΓΙΑ ΦΑΓΙΤΟ???????ΣΟΥΤΣΟΥΚΑΚΙΑ,ΕΚΑΝΑ....ΑΝΙΓΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΗ ΒΛΕΠΟ? ΣΟΥΤΣΟΥΚΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!ΓΕΛΟΥΣΑ ΜΟΝΙ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΘΕΛΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΟ ΔΟΥΛΕΑ....ΜΟΥ ΛΕΙ ΠΟΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ ΘΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΣΙΝΤΟΜΑ,ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ..ΤΗ ΝΑ ΠΑΟ?????ΛΕΙΙΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΘΕΛΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΟ ΔΟΥΛΕΑ....ΜΟΥ ΛΕΙ ΠΟΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ ΘΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΣΙΝΤΟΜΑ,ΚΑΙ ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟ..ΤΗ ΝΑ ΠΑΟ?????ΛΕΙΙΙ...

Τί καλά να μην δούλευα κ εγώ..

Απο την στιγμή που προσπαθείτε καλά σου λέει.Να μην κουράζεσαι κιόλας.

Ευτυχώς εμένα δεν είναι πολύ κουραστική η δουλειά μου,άγχος έχει πολύ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

I taxini mou aresei PARA POLI alla xwris meli..Ti mou kanete twra!! Mou anoi3ate tin ore3i.. Diosa mou exei pollous mines pou piga odontiatro..8a meinw k avrio k an xeirotere4w 8a 3ana paw...

Ελπίζω να μην χρειαστεί.. :kiss:

nikulina έγραψε:

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ...ΝΑΙ ΝΑΙ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΙ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΙ...ΕΛΠΙΖΟ ΓΡΙΓΟΡΑ....

Μακάρι Νίνα μου,μακάρι όλες-οι να πετύχουμε γρήγορα τον στόχο μας.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...