Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο 2


Recommended Posts

Δημητρούλα μου διδυμάκι είσαι βρέ?? Το αγαπημένο μου...Ο μπαμπάκας μου είναι δίδυμος 17/06 και είναι ψυχούλα... η μανούλα μου πάλι είναι Λέων 29/07 (Μαράκι :kiss: ) και είναι του στυλ "Δέχομαι ότι αυτο που λές είναι σωστό έχεις δίκιο είναι άσπρο (π.χ) αλλά εγώ θα πιστεύω ότι είναι μαύρο!!! " :blink::blink::blink::blink: και εκεί λες οκ κάνε ότι θες δεν ασχολούμε άλλο... :P:P:P Πάντα κάνουμε κόμα με τον μπαμπά μου (γιατί υδροχόοι με δίδυμους ταιριάζουν πολύ)

Και εμένα τα αγοράκια μου Λιονταράκια θα ήταν... αλλά τα αρσενικά Λιονταράκια είναι πολύ διαφορετικά πιο χαμηλών τόνων αλλά δεν παύουν να "φωνάζουν" νε τη συμπεριφορά τους "Εγώ είμαι ο Βασιλιάς της Ζούγκλας" απλά οι γυναίκες το δείχνουν πιο έντονα!!

Τώρα αν όλα πάνε καλά και μείνω τον Οκτώβριο λογικά Διδυμάκι θα είναι το μωρό!! χεχεχε μην αρχίσουμε να προγραμματίζουμε και το ζώδιο τώρα δε θα το αντέξω η γυναίκα!!!!! :P:P:P:P:P

Νίνα μου εγώ είχα ακούσει ότι στη Δανία σου δίνουν και σπίτι και αυτοκίνητο όταν κάνεις 3 παιδιά!!! :huh::huh::huh: τι το ψάχνεις τώρα... η γιαγιά μου έχει 6 παιδιά και κάθε 2ο μήνα παίρνει κάπου 150-200 ευρώ και η πεθερά μου που έχει 9 :woohoo: :woohoo: τα ίδια!! τι να πω...

Όλα τα παρπάνω τα είχα γράψει πρίν πέσει το mammy

Όντως ρε κορίτισια τι έχει πάθει το mammy αυτές τις μέρες? καταντάει λίγο κουραστικό!!!

Μαράκι μου και βέβαια θα τα καταφέρουμε... δεν έχω καμία αμφιβολία!!

Φαντάζομαι του χρόνου τέτοιο καιρό άλλες θα έχουν γεννήσει άλλες θα είναι έγκυες και θα μετράνε μέρες μέχρι τη γέννα!!! :laugh: :laugh:

τι καλάαα!!

Ρε συ συμπεθέρα δίκιο έχεις που είναι η Χρύσα μας σήμερα????? Χρυσααααααααααααααααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 888
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

DIOSA μου 17/6 είναι και τα γενέθλια του πεθερού μου...Τα δικά μου 31/7!!!

Σαν χαρακτήρας πολλοί μου λένε ότι δεν μοιάζω με λιονταράκι...Είμαι βέβαια ονειροπόλα και πολύ ρομαντική μέχρι αηδίας, πολύ της λεπτομέρειας, αναλύω τις συζητήσεις μέχρι εκέι που δεν φτάνει!!! Δυστυχώς όμως δεν είμαι τόσο δυναμική όσο θα ήθελα! Με πιάνει ο δυναμισμός όταν θυμώσω ή νιώσω ότι με αδικούν. Βέβαια εγώ για να θυμώσω σημαίνει ότι΄κάτι δεν πάει καλά!!!

Μου την έχει δώσει σήμερα το φόρουμ! Φεύγω τώρα..θα πάω για το άλλο μου ιδιαίτερο και βαριέμαι απίστευτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κ εγώ...

Κοριτσάκια μου και Γιωργο μου και μένα μου λείψατε!!Εχθές το απόγευμα έπιασε μια τρελή μπόρα που το γύρισε μέχρι και σε ανεμοστρόβιλο!!

Έγινε χαμός.Το απόγευμα και μέχρι αργά το βράδυ δεν μπορούσα να μπώ.

Οταν πήγα στην δουλειά το πρωί είχαμε πολλές καταστροφές απο την χθεσινή μπόρα και δεν είχαμε ούτε τηλέφωνα και φυσικά ούτε internet.

Τα διάβασα τα νέα σας στα γρήγορα γιατί θα φύγω σε λίγο και είπα να προλάβω να πω ένα γειά.

Βάσω μου καλωσήρθες,εύχομαι η τρίτη προσπάθεια να είναι και η τυχερή σου!

Γιώργο μου τί έγινε κανένα νέο??

Οσο για τα ζώδια που λέγατε κ εγώ Λιονταράκι σαν την Μαρία είμαι αλλά του Αυγούστου!10/08.Και είμαι Λέων και φαίνομαι :woohoo: :laugh: :silly: έχω όλα τα χαρακτηριστικά του ζωδίου..

πολύ κόλλημα τρώει το mammy βρε παιδιά,τί γίνεται?

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε Χρύσα μου το mammy μας έχει σπάσει τα νεύρα... μήπως να ανταλλάζαμε τα e-mail μας σε περίπτωση που δεν επανέλθει το mammy? για να μπορέσουμε να συνεννοηθούμε για το που θα πάμε να τα λέμε!!! Δεν θα το αντέξω να σας χάσω... σας το δηλώνω!!!! :P:P:P:P τέτοια παρέα που θα ξαναβρώ??? Χρύσα μου ελπίζω να αποκατασταθούν σύντομα οι ζημιές...

Πω πω τα λιονταράκια αρχίζουν και πληθαίνουν...

Μαράκι μου εμένα ο μπαμπάς μου είναι του '54 εσένα ο πεθερός σου του πότε είναι? Εγώ πάλι έχω την ίδια μέρα γενέθλια με τον πεθερό μου 26/01... γιαυτό ταιριάζουμε τόσο... τα ίδια μυαλά κουβαλάμε... :P:P

Ο Γιώργος δεν ξαναφάνηκε απο το πρωί... Γιώργο περιμένουμε νέα σου...

Συμπεθέραααααααα που πήγες πάλι βρε? όλο χάνεσαι!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω προσπαθήσει άλλες τρείς φορές να γράψω και άλλες τόσες να διορθώσω τα λάθη μου στο προηγούμενο post. :angry::angry::angry:

Τα κατάφερα.....γιουπιιιιιιιιιιι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ....

ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ....ΑΛΙΘΙΑ ΠΟΥ ΧΑΤΙΚΕΣ ΣΙΜΕΡΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ.... :kiss::kiss::kiss:

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ...ΜΕ ΔΙΟΞΑΝΕ!!!!!!! :angry::angry::angry: ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟ :blink::blink::blink: ΜΕ ΠΕΤΑΞΑΝ ΕΞΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ :S:S:S ΚΑΙ ΝΕΒΡΙΑΣΑ ΚΑΙ ΕΦΙΓΑ ΓΙΑ ΨΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΡΙΑΖΟΤΑΝ :blink::blink::blink: ....ΤΟΡΑ ΓΙΡΙΣΑ..ΚΑΙ ΜΠΙΑ,ΜΕ ΛΙΠΙΤΙΚΑΝ :laugh: :laugh: :laugh:ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΙΣΑΝ ΝΑ ΜΠΩ...

ΕΣΙΣ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σου συμπεθέρα... και εμείς καλά!! :P και εγώ πριν τα πήρα με το mammy και πήγα και κοιμήθηκα... τώρα περιμένω να έρθει ο αντρούλης μου να πάμε παραλία να πιούμε κανα ποτάκι...Ελπίζω να τελειώσει νωρίς...

Εσύ συμπεθέρα τι καλά ψώνισες αν επιτρέπεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι κοριτσια. Καλε τι χαμός έγινε σήμερα με το site? Όλο έπεφτε! Για αυτο ειπα να μπω μια και καλη αργα για να μην υπαρχει προβλημα!

maraki24 , nikulina, Diosa και Χρύσα82 σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα και για τις ευχες σας! Θα είμαι εδώ να τα λέμε!

Φιλακια πολλά σε όλα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΙΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....ΠΟΥ ΙΣΤΕΕΕΕΕΕ....

ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΓΙΩΡΓΟ...ΑΣΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΕΣΠΑΣΕ ΘΑ ΝΕΒΡΑ.....ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΜΠΟ ....ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΟΛΙ ΜΕΡΑ ΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΙΜΑ....

ΠΕΣΜΑΣ ΘΑ ΝΕΕΕΑΑΑΑΑ...ΑΝΙΠΟΜΟΝΟΥΜΕ....

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ...ΑΣΕ ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΜΠΟ ΕΧΤΕΣ ΜΕΧΡΙ 3 ΤΗΝ ΝΙΧΤΑ...ΜΕΤΑ ΠΙΓΑ ΓΙΑ ΙΠΝΟ...ΤΗ ΨΟΝΙΣΑΜΕ??? ΝΑ ΚΑΤΙ ΠΑΓΟΤΑ,ΚΑΤΙ ΓΛΙΚΑ,ΚΑΤΙ ΑΝΑ ΨΙΤΙΚΑ ...ΑΑΑΑ ΚΑΙ 5 ΜΑΣΤΙΧΙΕΣ.....ΜΑΡΕΣΟΥΝΕ ΠΟΛΙ ΘΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΒΑΖΟ ΣΙΝΕΧΙΣ ΣΤΗΝ ΑΒΛΙΙΙ....

ΠΟΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΕΧΤΕΣ ΕΣΙ????

ΥΠΟΛΙΠΕΣ ΠΟΥ ΙΣΕ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

pedia egrapsa ena soro pragmata ke ta exasa :((((((((((((((((((

me afto ton server tou mummy ta exasa ola:(

ΓΙΩΡΓΟ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΕΛΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ{...ΚΟΡΑΣΤΙΚΕ ΚΑΙ ΑΦΤΟ....}ΕΓΟ ΚΑΝΟ ΑΝΤΙΓΡΑΦΙ ΣΕ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟ..ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΤΟ ΕΧΟ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΜΠΟ ΚΑΝΟ ΕΠΙΚΟΛΙΣΙ...;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΡΓΟ ....ΤΗ ΟΡΕΑΑ....ΕΧΙ ΘΕΤΙΚΙ ΣΚΕΨΣΙ ΚΑΙ ΑΦΤΟ ΒΟΙΤΑΙ ΠΟΛΙ....

ΑΝΤΕ ΜΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΙ ΤΟ ΜΟΡΑΚΙ ΣΑΣ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...

ΕΠΙΤΡΕΨΕΜΟΥ ΝΑ ΠΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΓΙΝΕΓΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΓΙΟΤΡΑΖΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ..ΝΑ ΤΗΝ ΧΕΡΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΙΣΤΕ ΠΑΝΔΑ ΠΑΝΔΑ ΑΓΑΠΙΜΕΝΙ...

ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Επιτέλους κατάφερα να μπω!!

Γιώργο μου καλή αρχή σας εύχομαι και περιμένουμε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Χρύσα μου ελπίζω να αποκατασταθούν οι βλάβες για να μπορείς να είσαι στην παρέα μας..

Εγώ έχω εκνευριστεί με το φορουμ,όλο με πετάει! Ήρθε και η ακατανόμαστη πρωί πρωί και πονάω πολύ αυτή τη φορά.. :angry:

Νίνα μου ψώνια ε??? Κι εγώ πρέπει να ψωνίσω αλλά δεν επικοινωνώ σήμερα!

Θα προσπαθήσω να μπω και αργότερα!

Φιλιά σε όλες και όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΕΓΟ ΠΙΓΑ ΓΙΑ ΨΟΝΙΑ ΕΠΙΔΙ ΜΕ ΝΕΒΡΙΑΣΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΝΕΒΡΙΑΣΟ ΞΕΣΠΑΟ ΣΤΑ ΨΟΝΙΑ....ΑΛΑ ΟΧΙ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΤΕΤΙΑ...ΟΧΙ,, ΕΓΟ ΠΕΡΝΟ ΤΡΟΦΙΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΓΛΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΦΑΟ ΘΕΛΟ ΣΤΑ ΝΕΒΡΑ...

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΟΣ ΤΗΝ ΔΕΧΤΙΚΕΣ....ΣΟΥ ΕΦΙΓΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ότι προλάβω να γράψω..Απο την μια το forum και απο την άλλη το δίκτυο στη δουλειά!

Γιώργο μου όλα να πάνε τέλεια!Πραγματικά μέσα απο την καρδιά μου!!! :woohoo: :woohoo: Και σύντομα θα σας περιμένουμε και τους τρείς σας..μας το έταξες..! :woohoo:

Φιλιά σε όλους αν μπορέσω θα μπω και πιο μετά(έχει πέσει δουλειάααααααααααα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!! (ούτε ο Αυτιάς να ήμουν :P:P )

Γιώργο μου πολύ καλά τα νέα σας... Πολύ χάρηκα!! Ελπίζω όλα να πάνε τέλεια και να μας πείς τα καλά σας νέα πολύ σύντομα 60 εκατ. σπερματοζωάρια είναι αυτά όλο και κάποιο θα βρεί το δρόμο... είμαι σίγουρη!! Απο δώ και πέρα θα είστε και εσείς μέσα στις προσευχές μου...Γιόρταζε η γυναίκα σου ε? Να την χαίρεσαι και να είστε πάντα αγαπημένοι και πάνω απόλα να έχετε την υγειά σας... και πολύ σύντομα με ένα και δύο και τρία ;) μωράκια σας εύχομαι!!!

Για την προλακτίνη τώρα είχα και εγώ ανεβασμένη παλιά... γιαυτό και δεν είχα στεθερό κύκλο...(η προλακτίνη είναι αυτό που βοηθάει στην παραγωγή γάλακτος...) τώρα σταθεροποιήθηκε (είχα κάνει μια θεραπεία με αντισυλληπτικά για 3 μήνες πριν κάποια χρόνια) το καλό της υπόθεσης είναι ότι όταν με το καλό κάνετε το μωράκι σας η γυναίκα σου θα έχει πολύ γάλα... εμένα μετά την καισαρική χρειάστηκε να μου δώσουν 2 δόσεις χάπια για να μου κοπεί... και μου είχε πει η μαία ότι έχω πολύ γάλα και ότι στο επόμενο θα έχω ακόμα περισσότερο!!! :woohoo: :woohoo:

Νίνα μου πάλι έψαχνες για θερμίδες εεε? Εμείς περάσαμε πάρα πολύ ωραία...και εμένα μαρέσουν τα λουλούδια έχω πολλά στο σπίτι... σου συνιστώ να πάρεις νυχτολούλουδο μυρίζει τέλειααα, αλλά όταν νυχτώνει...

Μαράκι μου καλημέρα... υπομονή με τη περίοδο...θα περάσει!

vasso μου να έρχεσαι να τα λέμε όποτε θες... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΟΣΑ..ΛΕΣ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΙΝΕ ΣΑΝ ΔΕΝΔΡΑΚΙ? ΚΑΙ ΚΑΝΙ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΑΣΠΡΑ???????ΑΝ ΛΕΣ ΑΦΤΟ ΤΟ ΕΧΟ....ΤΕΤΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΝΘΙΖΙ...ΚΑΤΟΜΑΣΤΕ ΘΑ ΒΡΑΔΑΚΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΙ ΠΟΛΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν να χαλαρώσανε λίγο τα πράγματα..

Καλημέρα Diosa μου!

Κ εμένα μ' αρέσουν πολύ τα λουλούδια αλλά δυστυχώς όλα τα χαλάω :(:(

Ευτυχώς έχω την πεθερά μου,που μου τα ζωντάνεψε όλα και τώρα τα έχει αναλάβει!! :blush::blush: Τί να κάνω ρε παιδιά δυστυχώς τα ξεχνάω.. :blush:

Μαράκι μου υπομονή,τελικά όλες πονούσαμε αυτόν τον μήνα,τί έγινε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΔΙΟΣΑ..ΛΕΣ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΙΝΕ ΣΑΝ ΔΕΝΔΡΑΚΙ? ΚΑΙ ΚΑΝΙ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΑΣΠΡΑ???????ΑΝ ΛΕΣ ΑΦΤΟ ΤΟ ΕΧΟ....ΤΕΤΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΝΘΙΖΙ...ΚΑΤΟΜΑΣΤΕ ΘΑ ΒΡΑΔΑΚΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΙ ΠΟΛΙ....

Ναί Νίνα μου αυτό είναι... έχω και εγώ στο μπαλκόνι...μυρίζει καταπληκτικά... εγώ έχω και γιασεμί που έχει τυλιχτεί στα κάγκελα και σε μια πέργκολα που έχω... και αυτό μυρίζει πολύ ωραία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!

απο τα χθες προσπαθω να μπω στο φορουμ και τιποτα συνεχως κολλουσε και βαρεθηκα και το εκλεισα! πολλες λεων εδω μεσα! δεν εχω καλες εμπειριες απο λεων να ομολογησω αλλα βλεποντας μια λεων σαν το μαρακι καμμια σχεση, τουλαχιστον ετσι καταλαβω απο αυτα που γραφει!

Βασω μου καλημερα και ευχομαι απο δω και περα μονο χαρες να εχεις και συντομα να γεμισει η κοιλιτσα σου με ενα σπορακι!

Γιωργο μου χαρηκα πολυ με τα νεα σου. ευχομαι να πανε ολα καλα και συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα! εμεις που εχουμε αγγελακια στον ουρανο προσευχομαστε καθημερινα και τους ζηταμε να βοηθησουν ολουσ τους γονεις που παλευουν να αποκτησουν ενα παιδακι!

εγω θυμαμαι ελεγα πως ηθελα 4 παιδακια τωρα μετα απο αυτο που συνεβηκε λεω ασ κανω ενα και να ναι γερο και δυνατο! αν και φυσικα κανοντας και μια καισαρικη μειωνονται και τα μωρα που μπορω να κανω αλλα ενταξει μακαρι να καταφερω να κανω εστω και ενα με τη βοηθεια του θεου φυσικα!

θα συμφωνησω με τη Diosa.. υπαρχουν οικογενειες που θελουν τοσο πολυ ενα μωρο και δεν μπορουν να το εχουν ενω αλλες που δεν τα θελουν ή μπορει να τα εχουν και να μην τα προσεχουν ο θεος τους στελνει απλοχειρα ενα μωρο! τωρα τελευταια γεννησαν πολλες κοπελες που ηξερα και ειμασταν πανω κατω στους ιδιους μηνες εγκυμοσυνης. δεν θελω να βγαλω κακια ουτε προς θεου να τους συνεβαινε κατι αλλα ελεα μεσα μου τοσες κοπελες ηταν εγκυες μαζι μου γιατι με επελεξε εμενα? η 2 εξαδερφες του αντρα μου παρουσιαστηκε προβλημα στα μωρα τους και οι γιατροι το ειδαν τους εδωσαν καποιο διαστημα να περιμενουν και πηγαν ολα καλα. εμενα φανηκε το προβλημα, μου εδωσαν καποιο περιθωριο αλλα δεν τα καταφερε το μωρο μου:(

Μαρακι μου καλως τα δεχτηκες! και εγω περιμενω να ερθει σημερα αυριο. την νιωθω οτι ερχεται αλλα μπορει να μου κανει τρελλες παλι και να ερθιε στις 30 μερες αντι 28 οπως ηταν παλια!

καλημερα Νινα μου, Χρυσα, Γλυφιτζουρακι, Πιπιτσαζουζουνα, Γεωργια.. και σε ολα τα κοριτσια που μπορει να ξεχασα... τι κανετε? πως ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΥ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΘΕΛΟΥΝΕ ΠΡΟΣΟΧΙ...ΑΝ ΣΑΣ ΛΕΟ ΠΟΣ ΕΓΟ ΤΟΥΣ ΧΑΙΔΕΒΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΑΟ...

Το ξέρω γι αυτό και δεν ξαναπαίρνω,έχω πάρα πολλά στην αυλή( της πεθεράς μου) ;)

DIOSA έγραψε:

εγώ έχω και γιασεμί που έχει τυλιχτεί στα κάγκελα και σε μια πέργκολα που έχω... και αυτό μυρίζει πολύ ωραία...

Τρελαίνομαι για το γιασεμί,θα πάρουμε κι εμείς τώρα(η πεθερά βεβαίως-βεβαίως) για την είσοδο της αυλής..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

nikulina έγραψε:

Ναί Νίνα μου αυτό είναι... έχω και εγώ στο μπαλκόνι...μυρίζει καταπληκτικά... εγώ έχω και γιασεμί που έχει τυλιχτεί στα κάγκελα και σε μια πέργκολα που έχω... και αυτό μυρίζει πολύ ωραία...[/quote:24o9h5b6]

ΑΧ ΓΙΑΣΕΜΙ ΔΕΝ ΕΧΟ...ΑΛΑ ΘΕΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟ...ΕΠΙΔΙ ΕΓΟ ΕΔΟ ΠΟΥ ΜΕΝΟ ΙΜΕ ΜΕ ΝΙΚΙΟ,ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΘΑ ΒΑΛΟ ΣΕ ΓΛΑΣΤΡΕΣ..ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΣΙΜΙ ΤΕΛΙ ΜΕΓΑΛΙ ΓΛΑΣΤΡΑ...ΚΑΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΙΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΠΟΥ ΠΙΓΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΚΑΙ ΠΙΡΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΙ ΓΛΑΣΤΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 5 Ε..ΠΟΥ ΣΕ ΑΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΙΡΟΝΕ 15 ΜΕ 20 Ε...ΘΑ ΠΑΟ ΚΑΙ ΕΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑΣΙΜΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

persia έγραψε:

καλημερα Νινα μου, Χρυσα, Γλυφιτζουρακι, Πιπιτσαζουζουνα, Γεωργια.. και σε ολα τα κοριτσια που μπορει να ξεχασα... τι κανετε? πως ειστε?

Καλημέρα persia !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ βρυκολακιασα χθες το βράδυ! 🤣 Στις 5 κοιμήθηκα!  @Elk όλα να πάνε καλά με τον γιατρό και σε σένα! Θα τον ρωτήσεις και για το πότε θεωρεί ότι πρέπει να γίνει η καισαρική λογικά! Εγώ για φωλιά είδα από εκεί που λες και από jukki. Θα δω πού θα καταλήξω! @Χρύσακι τέλεια που θα πας και νωρίτερα, να σου φύγει η αγωνία! 
    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...