Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγνωμη βρε κοριτσια προσπαθω να μικρυνω μια φωτογραφια αλλα δε μπορω .... Μπειτε facebook στο eleni kaliva να τη δειτε, την εβαλα γιατι μου αρεσουν πολλη τα μαλλια της................. :unsure::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγιάτικες γκαστρούλες, καλημέρα σας!

εσείς που έχετε πια εμπειρία στο θέμα, θα ήθελα να ρωτήσω, πότε ακούμε καρδούλα του μωρού στον υπέρηχο??? ευχαριστώ προκαταβολικα! πολλά φιλάκια σ'εσάς και τα μπεμπέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου!εγω καρδουλα ακουσα στις 7 εβδομαδες και 2 μερες!ειναι νωρις ακομα για εσενα ομως αν πας τωρα στον γιατρο θα πρεπει να δειτε τον σακο!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ Ιωάννα! το σάκο τον είδαμε μια μέρα μετά την αναμενόμενη μέρα περιόδου, που έκανα τεστ, χοριακή (1.152 μονάδες) και εξέταση στον γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα καλημερα και απο μενα .

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙς ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ . :):)

ΙΩΑΝΝΑ αντε αυριο να ησυχασετε επιτελους .εμας το ειχε ξυπνησει ο γιατρος αλλα και παλι το φυλλο δεν φαινοταν .ακομη και μετα τον προχθεσινο υπερηχο μου ειπε δεν θα σου πω γιατι δεν μπορω να δω με σιγουρια .βεβαια ξερω οτι αυτοι καταλαβαινουν και απο αλλα πραγματα το φυλλο .αλλα ο

υτε και μενα με νιαζει αρκει να ειναι γερο .γιαυτο του κανω τωρα τα χατηρια γιατι ξερω τι μας περιμενει μετα .

ΜΑΡΙΕΛΕΝ μην ανησυχεις δεν εισαι η μονη στρουμπουλη εδω μεσα εγω ειμαι πιο χοντρουλα :laugh: :laugh: .ευτυχως που εχουμε και τις κουκλιτσες .

ΦΙΛΙΩ να ζησετε κοπελα μου .να ειστε παντα γεροι και ευτυχισμενοι και με το καλο να υποδεχτειτε και το μωρακι σας .

DEMIE 14 εμεις την ακουσαμε γυρω στην 6 εβδομαδα την καρδουλα .

κοριτσακια μου λεω να παω για καφεδακι τωρα με μια φιλη μια που ειμαι καλα και εχει και δροσιτσα θα τα ξαναπουμε .φιλακια πολλα πολλα και γλυκα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΒΑΛΑΝΤΑΚΙ....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ 1000 ΧΑΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΣΑΣ!!!!!!

χρόνια πολλά σε μια ψυχή

γεμάτη καλοσύνη

που ο θεός μόνο χαρές

αξίζει να της δίνει"

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και σε οποιο κοριτσι γιορταζει ή εχει καποιον ερταζοντα!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλιτσες μου!!!!! :)

Ειρηνακι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!!!!! Να εισαι παντα γερη και με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου! Και του χρονου με υγεια!!!! :kiss::kiss:

Ιωαννουλι μου γρηγορα θα βγουν τα αποτελεσματα! Αντε να ησυχασεις!!! Σαββατογεννημενη ε;;;; Φτυσε φτυσε!!! :laugh:

Φιλιω μου την κουκλα που εισαι! Ασε που μου φαινεσαι και γνωστη!

Να ζησετε με τον αντρουλη σου παντα γεροι και ευτυχισμενοι!! :kiss:

Ματινακι μου η Αντωνιτσα σου ειναι ολα τα λεφτα!!! Τι φατσουλα πονηρη και ναζιαρικια ειναι αυτη!!! Να την χαιρεσαι κουκλιτσα μου! :kiss:

Γλυφιτζουρακι μου και Ζαχαρενια εχετε την γλυκια μου καλημερα!!

Demie εμεις την ακουσαμε στην 8 εβδομαδα! Ειναι νωρις για σενα! Με το καλο το νινι σου!

Βασια μου πως πας με τα εξανθηματα;;;

Μαρακι,Δεσποινακι,και σε ολα τα αλλα κοριτσακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!

˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙

EIRHNAKI MOY ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

FILAKI ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

IΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Τ.Ε.Λ.Ε.Ι.Α.!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΟΛΛΕΕΣΣΣΣΣΣΣ!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Καλημερα μου κοριτσαρες μου!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ειρηνουλα ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ!!!!Υγεια σε σενα και στην οικογενεια σου και με το καλο το μωρακι σου!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Λενακι μου ειδες πονηροφατσα που εχει το ζουζουνι μου;;;;; :P:P Ειναι που ολη την ωρα σκεφτεται τη ζημια να κανει!!!! :P:P

Ρεββεκακι μου κουκλακια κι εσυ και ο αντρουλης σου!!!! :silly: :silly: Αν δεν εβλεπα λιγακι το "χιλιες και μια νυχτες" δε θα πιστευα πως το αντρακι σου ειναι Τουρκος!!! :P:P:P Πριν νομιζα πως ειναι ολοι τους μελαχρινοι με μουστακια!!! :laugh: :laugh:

Θουλη μου,αν προλαβαινεις να περνας καμια βολτα κι απο δω!!!! :kiss::kiss:

Φιλιω μου και παλι να ευχηθω, να ζησετε μαζι ως τα βαθια γεραματα!!!! :kiss::kiss:

Ιωαννα μου σηριαλ εγινε αυτη η εξεταση, αλλα ειμαι σιγουρη πως το φιναλε θα ειναι Τελειο!!!! ;):kiss:

Demie κι εμεις νομιζω γυρω στην 7 εβδ ακουσαμε καρδουλα!!! Υπομονη!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες!!!

ειρηνακι μου χρονια πολλα και καλα με την οικογενεια σου :kiss::kiss:

ματα μου ολοι αυτο πιστευουν οτι ειναι μαυροι και μουστακαληδες χαχα υπαρχουν βεβαια και αυτοι οπως εχουμε εμεις στα χωρια το ιδιο και εκεινοι, και οταν ερχονται εδω ολοι μου λενε,ΡΕ ΤΙ ΜΑΣ ΜΑΘΑΙΝΑΝΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!!!

σ ευχαριστουμε :kiss:

τελικα εχω σημερα την κοπελα που καθαριζει ειναι απιστευτο το τι ταρζανιες κανει!!!δεν θα μπορουσα να κανω οτι κανει!!!

κοριτσια σας τραβανε οι μυς της κοιλιας και στα πλευρα??σημερα σηκωθηκα και νομιζα πως με ανοιγανε!!!

την καλημερα μου σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΧΕΤΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ ΤΟΥ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΟΥΝ ΡΑΓΑΔΕΣ? ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΦΑΓΟΥΡΙΖΕΙ ΤΕΝΤΩΝΕΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ. ΕΑΝ ΝΑΙ ΠΟΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΡΧΙΣΑΤΕ? ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε ευχαριστω για τις ευχουλες σας κ σε σας καθε ευτυχια.

Λενακι ευχαριστω για το κομπλιμεντο στην ηλικια ειμαστε ιδια περιπου καπου θα συναντηθηκαμε Καβαλα!

elena κ εμενα με φαγουριζει αλλα για κρεμα δεν ειναι νωρις;

Κοριτσια αγχωθηκα σημερα. ειμαι στον 4ο εβαλα τωρα 1 κιλο ξερω ειναι φυσιολογικο αλλα ηδη εχω κιλακια κ δεν ηθελα να βαλω ακομη.Ναρωτησω σαλατες πχ. ροκα αν τη πλυνω σπιτι καλα μπορω να φαω;φοβαμαι για τοξοπλασμα γιαυτο

Τι φαγακι σημερα;εγω κανω ρεβυθακια ξερω χειμωνιατικο αλλα τα πεθυμησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλιω μου δεν σου ευχηθηκα η γαιδουρα!!Χριστε μου ολο ξεχναω....!

ευχομαι να ειστε παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι με τον αντρουλη σου και με το καλο βεβαια το μωρακι σας!!!!!

Ματα τι κορακλα ειναι αυτη!!!!!!απιστευτα ματακια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: να της δωσεις!!!!

Ρεβακκα κουκλακια και εσυ και ο αντρουλης σου!Οσο για ηλικιες 25 να δηλωνεις για παραπανω δεν φαινεσαι με ΤΙΠΟΤΑ! :laugh: :laugh: Και μια χαζη ερωτησουλα....αφου δεν ξερεις καλα τουρκικα με τον αντρα σου σε ποια γλωσσα μιλατε; :P:P:P για να σας προλαβω μελαχρινη τελειως ειμαι ...μαυρομαλλα! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα ευχαριστω πολυ!αυτα δε πειραζει να τα ξεχνας εγω που οταν βγαινω εξω ξεχναω τσαντες κινητα ζακετακια τι να πω οι απο πισω τα μαζευουν ευτυχως!πολυ αφηρημαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα μου σ'ευχαριστω!!!!! :P:P Ο αντρουλης μου καμαρωνει και λεει "Εγω δε @@@@ .....ΖΩΦΡΑΦΙΖΩ!!!! ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλιω μου και βεβαια μπορεις και πρεπει να τρως ολα τα λαχανικα, αρκει να ειναι πολυ καλα πλυμενα!!! Εγω το μαρουλι και τη ροκα αφου τα πλυνω τα βαζω για λιγακι σ'ενα μπολ με νερο και ξυδι!!! ;) Κι εγω σημερα φασολαδα!!!!!!! :silly: :silly: Μη σε αγχωνουν τα κιλακια τοσο, αρκει να μην τρως χαζουλακια.... ;)

Ελενα εγω δε βαζω ακομα κρεμα, σιγα σιγα πρεπει! Στην Αντωνια εβαζα στην κοιλια μου μια του Koρρε "Αβοκαντο & αμυγδαλο" και στο στηθος μια της fissan!!!Στην κοιλια δεν εχω κανει ραγαδες στο στηθος ομως....χαλι μαυρο....επαιξε ρολο σιγουρα και ο θηλασμος...δε με νοιαζει ομως χαλαλι της ζουζουνας μου και θα το ξανακανω!!!!!! ;)

Ρεββεκα μου ειδες προκαταληψη!!! :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια.ειρηνουλα πολυχρονη να σαι κοπελαρα μου κ καλη λευτερια!χρονια ςου πολλα!τα υπολοιπα κκοριτσακι τπθ μου κανουν?εγω δεν ειμαι κ τοσο καλα.πολα εξανθηματα κ πολυ φαγουρα.πηγα ςε αλεργιολογο το πρωι κ μου πε οτι ειναι ορμονικο κ μου δωςε μια αντισταμινικη κρεμα της φισιντερμ κ εαν δε μου περασουν θα πρεπει να μου κανουν εισαγωγη για ενδοφλεβια θεραπεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γκαστρουλες μου!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε??????????

Ειστε τελικα πολυ πολυ πολυλογουδες!!!!!!!!!!!!

Ποτε προλαβατε και γεμισατε τοσες σελιδες????????

Ειρηνακι μου χρονια πολλα ψυχη μου.

Να σε χαιρεται ο αντρουλης σου και

με το καλο να υποδεχθειτε το μωρακι σας!!!!!!!!!!!!

Λενακι περιττο να πω οτι μαμα και κορη ειστε θεες,ε???????

Νομιζω οτι το ξερετε ηδη.

Ρεββεκακι ειστε πολυ ταιριαστο ζευγαρι και δε σας φαινεται καθολου η ηλικια σας,πιτσουνακια μου!!!!!!!!!!!

Αυριο κοριτσια θα παω στο γιατρο το πρωι,θα δουμε το μπεμπακι μας

και το απογευμα φευγουμε για Αθηνα.Παμε επιτελους στο σπιτακι μας!!!!!!!!

Τι αλλο να σχολιασω που δε θυμαμαι τιποτα??????????

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα , εισται ολες καλα ? Ειρηνάκι χρόνια πολλά να σε χαίρονται και ότι επιθυμείς να το έχεις στην αγκαλιά σου . Είχα καιρό να μπω και γίνεται χαμός βλέπω , νέα άτομα , εξελίξεις , μπράβο κορίτσια . Ελπίζω να καταφέρω να μπαίνω περισσότερο. Φιλάκια σε όλες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνακι χρονια πολλα και ευτυχισμενη να εισαι παντα.....

Τι κανετε κοριτσακια? Εγω οσο και να προσπαθησα τελικα δε καταφερα τιποτα με τη σμικρυνση των φωτογραφιων, sorry λενακι αλλα μαλλον ειμαι ανεπιδεκτη μαθησεως..... Χαζη ξανθια βλεπετε, οτι εχει απομεινει δηλαδη απο το ξανθο. Αληθεια εσεις τι κανετε με τα μαλλια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Τι μου κάνετε;;;

Εχθές τα περάσαμε ωραία και ήσυχα αν και η μέρα ξεκίνησε λίγο δύσκολα με κάτι δυσκολίες στην εκκλησία και στη δουλειά αλλά μετά έστρωσε.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όοοοοοολες για τις ευχές σας!!!!

Είστε πολύ γλυκές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εσείς πως τα περνάτε;;;

rebbeka κάπου πήρε το μάτι μου φωτό! Κούκλά κούκλα κούκλα!!!!

Ελενάκι και εσύ ……… χάρμα με το μοντέλο σου το τσαχπίνικο!!!!!!!!!

KALLI5 πως πάει η φαγούρα;;; ελπίζω να την ξεφορτωθείς σύντομα!!!

filaki είχατε επέτειο;;;;;; να ζήσετε!!!!! Πάντα ευτυχισμένοι! Και εμείς είχαμε στις 26/07.

ioanna123456 το φύλο δε το βλέπουν γιατί δε τους απασχολεί. Νομίζω αυτό παίζει ρόλο. Του ενδιαφέρουν οι μετρήσεις και πολύ πιο σοβαρά και για το φύλο απαξιούν. Εμάς ούτε μπήκε στον κόπο να το γυρίσει από κάτω ενώ το γύρισε και μπρούμυτα και όρθιο και όλες τις άλλες στάσεις … χιχι

eelleennaa θα σε κλέψω! Μου αρέσει πολύ!!!!

˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙

Εγώ ρώτησα τον γιατρό για κρέμα και μου είπε ναι από την 11 περίπου βδομάδα. Ακόμα βέβαια δεν έχω τραβήγματα προφανώς γιατί είχα χάσει αρκετά κιλά οπότε ακόμα έχω περιθώριο…

filaki να βάλεις ρόκα απλά πριν την κόψεις και αφού την πλύνεις να την αφήσεις για κανένα 15λεπτο σε νερό με ξύδι. Δε θα μείνει τίποτα!

mata κούκλα ο Ντένις!!!!

bibibo τα μαλλιά εδώ και 2 χρόνια που ξεκίνησαν οι προσπάθειες για μωρό έχουν μείνει στο τελείως φυσικό τους. Βέβαια ξεπροβάλουν οι μερικές άσπρες που έχω αλλά τι να κάνουμε. Η πλάκα είναι που η μαμά μου είναι 53 χρονών και δεν έχει ακόμα καμία. Λέτε το παιδί μου να λέει τι γιαγιά μαμά και τη μαμά γιαγιά;;; χαχαχαχα…

ioanna123456 δεν έχεις στίγμα!! Δεν έχεις στίγμα!! Δεν έχεις στίγμα!! Ζήτω!!! Είδες που στο είπαμε;;; αφού είμαστε τόσες και σκεφτόμαστε με τον πιο θετικό τρόπο. Είμαστε τόσες και έχουμε ανάψει τόοοοοσα κεράκια!!!!!!!! Μη φοβάστε τίποτα! Όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

Marielen πάλι φωτία έχετε;;;; όχι πάλι!!! έλεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Καλλη μου περαστικα κοριτσακι μου, ευχομαι να μη χρειαστει να νοσηλευτεις!!! Αμαν πια αυτες οι ορμονες θα μας τρελανουν;;;; :angry::angry:

Δεσποινακι μου ειδες πηραμε φορα και δεν το κλεινουμε.... :P:P:P Φιλακια πολλα στο μπεμπε σου και με το καλο να πατε σπιτακι σας!!! :kiss:

Φανουλα μου κι εγω αν δε δουλευα δε θα προλαβαινα να μπω.... ;) Να εισαι καλα γλυκια μου!!! :kiss::kiss:

Bibibo μη σκας δε φταιει το μαλλι....κι εγω αν και μελαχρινη τα ιδια κανω.... ;):P Οσο για το μαλλι μου, μετα το γαμο κι αφου πηγαινα για παιδακι, το γυρισα στο φυσικο μου Εμεινα εγκυος, θηλασα περασε μετα ο καιρος και ειπα θα κανω αλλο ενα παιδακι και μετα θα ξαναγινω κοκκινομαλλα!!!! ;):P

Ιωαννα μου, στα λεγα δε στα λεγα; Αντε χαλαρωστε τωρα και απολαυστε την εγκυμοσυνη σου!!!! ;):kiss::kiss:

Λενακι, Ειρηνη, Μαριαλενα, Breeze,Ρεββεκα,Φιλιω, Ελενα,Ζωουλα σιγουρα ξεχναω πολλες ακομα.... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Το prl είναι η προλακτινη; Θηλαζεις ; Είναι πολύ υψηλό το 88 δεν σου ειπε κάτι ο γιατρός ;  περίπου το όριο είναι 20-25 ανάλογα με το μικροβιολογικό εμένα με 32 μου έδωσαν χαπι  σε ενδοκρινολόγο έχεις πάει ; εγω είμαι 35 χρόνων έχω ένα κοριτσάκι που θα γίνει 2 τον Αύγουστο και τώρα είμαι εγκυος στο δεύτερο 7,5 μηνών 
    • Κορίτσι μου, αν διάβασες και παραπάνω θα είδες ότι κι εμένα που είμαι στην 10η (δεν την έχω κλείσει καλά καλα) κάπως υποχώρησαν τα συμπτώματα, όχι πλήρως αλλά σίγουρα είναι πιο ήπια κι ανησυχώ εξίσου - ειδικά το στήθος που ήταν το μόνιμο "σύμπτωμα" για μένα μέχρι στιγμη΄ς, γιατί τα άλλα μια είναι μια δεν είναι. Το ίδιο αναφέρει κι η @Kiddo που είναι πιο κοντά σε σένα με βάση τις εβδομάδες. Δε θα σου πω να μην ανησυχείς γιατί ξέρω από πρώτο χέρι ότι αυτό δε μπορεί να το εφαρμόσει κανείς - ειδικά εμείς που έχουμε δυστυχώς και τις ατυχείς εγκυμοσύνες μας στο παρελθόν... Απλά θα αφήσω εδώ κάτι που μου υπενθύμισε ο μπαμπάς μου χθες που συζητούσαμε τους φόβους μου, κάτι που του είχα πει κι εγώ σε μια στιγμή που δεν ήταν καλά: "Ο άνθρωπος που ζει στο παρελθόν είναι πάντα δυστυχισμένος, ο άνθρωπος που ζει στο μέλλον είναι μονίμως αγχωμένος, κι εκείνος που ζει στο παρόν είναι απλά ευτυχισμένος". Εμένα αυτό με ξεκλείδωσε κάπως. Δε θα πω ψέμματα, κι εγώ αγωνιώ για το ραντεβού της Τρίτης που έχω, αλλά σήμερα επιλέγω να ζω στο παρόν, είμαι έγκυος, έχω μέσα μου το μωράκι μου που είναι μια ευλογία από μόνο του. Προσπάθησε να ζήσεις στο σήμερα λοιπόν και να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς. Είχα βάλει κι ένα βίντεο πιο πάνω αν θες να το τσεκάρεις (τώρα βεβαια θα μου πεις που να βρω το χρόνο και με το μωρό) και προσωπικά το συνδυάζω με ασκήσεις ανάσεων για να ηρεμώ. Σήμερα είμαι αρκετά πιο ανάλαφρη και ήρεμη 🙏 Είναι δύσκολος ο δρόμος της εγκυμοσύνης όταν ανήκουμε στο "1 στις 4" αλλά ωφείλουμε για τα μωράκια που κυοφορούμε να τα γιορτάζουμε κάθε μέρα που είναι μέσα μας ❤️ Δεν είμαι κοντά στη θρησκεία, αλλά κάθε μέρα νιώθω την ανάγκη να προσεύχομαι στην Παναγία να προστατεύει το μωρό μου. Εύχομαι να είναι όλα τα μωράκια μας καλά και να γεμίσουν τις αγκαλίτσες μας 🙏☘️🤱  
    • Κορίτσια καλησπέρα. Χάθηκα γιατί από την Κυριακή είμαστε στο χωριο του άντρα μου, στα πεθερικά, και έχουμε γονατίσει. Δυστυχώς δεν έχουμε την παραμικρή βοήθεια με την μπεμπα,την παραμικρή όμως παρόλο που ανακοινώσαμε την εγκυμοσύνη μου. Τελοσπαντων.... Σε άλλα νέα αυτήν την εβδομάδα τα συμπτώματα μου υποχώρησαν πλήρως, δεν είχα και πολλά εξάλλου. Είμαι 11+3 και την Τρίτη έχω αυχενική. Εννοείται έχω πανικοβληθεί, πιστεύω θα πάω για αυχενική και η καρδούλα θα έχει σταματήσει..... Δεν νιώθω απολύτως τίποτα, ούτε έστω μια αναγουλα να ησυχάσω κάπως. Απλά προσεύχομαι και αναμένω να έρθει η Τρίτη που ξέρω ότι μόλις ξυπνήσω το πρωί η ψυχολογία μου θα είναι πολύ κακή.  
    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...