Μετάβαση σε περιεχόμενο

για πολυ μπλα μπλα...τυχαιο? δε νομιζω!


Recommended Posts

εγω το ειχα; πει οτι θα με χανατε...και καποιοι κανανε θεμα οτι το παιζω κ καλα για να δημιουργησω δραματα! χαχαχαχα μεγαλη επιτυχια και αυτο! στη δουλεια εισαι???πως περνας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

gioulaki έγραψε:

ΜΑΡΗ ΛΟΛΛΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ??? ΠΑΝΤΟΥ ΓΥΡΝΑΣ?

Ασε!!!! Ξεποδαριαστηκα απο τα σουρτα σερτα στα θεματα:laugh: :laugh: :laugh:

Αλλα για να με βρισκει παντου,μαλλον τις ριχνεις κ εσυ τις γυροβολιες σου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμ καλημερα καλημερα! 11 ξυπναμε βλεπω πουλακια μου! χαχαχαχα

καλα ειστε κοριτσακια??

ειμαι κ εγω πας παντου!

κιμον μαι ντιαρ ντιαρ φρεντ αι αμ λουκινγκ φορ τζοπ αγκεν,αι ουοντ του μπι ε μπειμπι σιτερ εντ τεικ κερ οφ κιντσ μπικοζ αι οθιλ σταντι βρεφοκομεια απο τον οκτωμβρη!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω δουλευει!

αχ αστα γιουλακι εψαχνα για μπεμπι σιτερ μπας κ παω ιεκ φετος κ ολοι θελουν για εσωτερικη!χαχαχα τρομαξα!

εσυ πως παει....τι νεα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΤΑ ΕΊΠΑ...

Περιμένω αυριο να δω τη χοριακή για να δω τι ψάρια πιάσαμε με την εξωσωματική..

Αν και εχω πολυ εντονους πόνους περιόδου :(

Εδω στη δουλεια ακόμα δεν μου λένε ποτε μπορώ να λείψω και γενικά τους εχω βαρεθεί όλους!

Σιγουρα όμως θελω ΔΙΑΚΟΠΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaiii koritsia ti epatha!!!den vriskw hotel stin zakintho tpt omws!!!!!!!!!!!!me koinwniko tourismo!!!!!pira kai kefalonia tpt!!!!!den pira se alla meroi alla eida ena kalo hotel stin skopelo exei paei kamia einai wraia????kai meta isws dw kai kriti ala polla ta lefta re gmt gia kriti!!!!axxxxxxxxxxxxxxxxx ti thakanw na dw

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly24 έγραψε:

vaiii koritsia ti epatha!!!den vriskw hotel stin zakintho tpt omws!!!!!!!!!!!!me koinwniko tourismo!!!!!pira kai kefalonia tpt!!!!!den pira se alla meroi alla eida ena kalo hotel stin skopelo exei paei kamia einai wraia????kai meta isws dw kai kriti ala polla ta lefta re gmt gia kriti!!!!axxxxxxxxxxxxxxxxx ti thakanw na dw

??

Κοριτσάκι μου........... χωρίς να θέλω να σε στενοχωρήσω......... είναι αργά για Κοινωνικό Τουρισμό!!!!!!!!!!

Βέβαια συνέχισε να ψάχνεις........ αλλά εδώ από τέλη Μαϊου και δε βρίσκεις εύκολα.........

Μη λες πάντως κατευθείαν πως είναι για Κοινωνικό Τουρισμό....... τελευταία στιγμή να το αναφέρεις...........

Γιατί όλους τους αλήτες είναι............. βρίσκεις στα κουτουρού....... αλλά εάν είναι για Εργ. Εστία......... ξαφνικά δεν έχουνε τίποτε!!!!!!!!!!

Έχω ασχοληθεί στο παρελθόν και τα ξέρω...............

Υπομονή......... καλό ψάξιμο!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλάκι μου και εμεις αυτο που λέει η Πιπιτσα εχει δικαιο. Ειναι αλήτες και εγω με το που έλεγα για Κ.Τ. ξαφνικά δεν ειχαν τίποτα.

Κανε ολο το ψηστηρι και μετά ριξτο στα μουτρα τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδα καλα ειμαι εσυ πως εισαι...τωρα που σε βρηκα γιατι οι αλλες ειναι αφαντες....εχω 2 με 3 ημερες μετα την ωορηξια...συγνωμη κι ολας...καφε υγρα στο σερβιετακι μου και σημερα ενιωσα κι ενα τσουξιμο πολυ απαλο ενδιαμεσα απο τις ωοθηκες...παιζει να ειναι συμπτωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αποτι ξερω που εχω διαβασει εδω δηλαδη....νομιζω ειναι καλο συμπτωμα! αυτο εχω διαβασει αρκετες φορες!!! αχ αντε να ερθει το νινι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις δεν βιαζομαστε για τωρα! αλλα σε ευχαριστω! οταν γινει κ το δικο μας θα το μαθετε οοοολες εδω!χιχι

τα νεα σου λοιπον...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω λοιπον να ξεχαστω μεχρι να ερθουν οι μερες της ισως καθυστέρησης ετοιμαζοντας τις διακοπες μας.Στις 24 πεταμε για ροδο, να παμε να χαλαρωσουμε λιγο γιατι περασαμε πολλα ζορια αυτο το χρονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellooooooooo eimai k egw edw!!!!!!!!molis gurisame apo mia voltitsa pou pigame!!!!!kai twra vrazo kalampokaki!!!theli kamia?????koritsaki gia to kapsimo pou les...prin merikes meres to xa kai k gw entono kai nomiza einai ourolimoxi...........pira to prwto xapi antiviosis kai mou rthe emetos....apo tote pira akoma ena xapi mono...ta sumptwmata upoxwrisan kai exw mono kati ponakia dexia kuriws..kai poli pono stis thiles...ti na pw!!!tha dixei!!exoume akoma mellon mexri na mou rthei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκεψου απο 30αυγουστου μεχρι 5σεπτεμβριου...ποιες μερες σε βολευουν να ερθουμε?

δεν κανω πλακα! ποση ειναι η αποσταση απο τη θαλασσα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

w re gmtttttttttttt den mporeite nwritera????2 septevriou grafww sto tei kai tha fugw 1 septemvri!!!!gmt!!!!!!!!!poio nwris elate!!!elate 27-30 i 28-1.........kapws etsi............misi wra einai i thalasa .........ante ree kanoniseto panathema see

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...