Μετάβαση σε περιεχόμενο

για πολυ μπλα μπλα...τυχαιο? δε νομιζω!


Recommended Posts

χμ...μιας και υπαρχει ενα μικρο χασμα αναμεσα σε πολλα ατομα...σκεφτηκα να σας ενωσω βρε! η καλυτερη σας ε?!

θεωρω οτι ειναι χαζο να αποφευγουν καποιοι θεματα καποιων απο χαζομαρες...ειστε μεσα να ενωθουμε ξανα? δε μας παει το "διαζυγιο" χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δηλαδη πιστευω πως ειναι χαζο να μην απαντανε καποιοι σε δικα μου θεματα πχ για χαζομαρες ή σε δικα σου ή γενικως για παρεξηγησεις να χωριζετε η παρεα...ε δεν ειναι καλυτερα να κανουμε γενικως μια νεα αρχη ρε μαμοτο σαν παρεα? δεν ειναι ωραιο το σκορποχωρι!σωστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αγαπη μου μεσα ειμαιι..

ποια θες να ενωσω με ποια πες μου και εγινε..χαχαχαχα

ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ..

χαχαχχα

τι λεω η φουσκωμενη βραδιατικα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω...αλλα απο την αλλη αμα η Α η' η Β δεν βρισκει ενδιαφερον αυτα που λεμε η' στην τελικη δεν μας κανει" κεφι"...παντρεια με το ζορι ραμονα μου δεν γινεται.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

γωγακι στο 2010 μηνυμα σου να ανοιξουμε σαμπανιες!χιχι

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αυριο κιολας στο καφε που θα ειμαστε αντι για καφεδακι θα πινουμε σαμπανιες... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ομως γινετε κ με το ζορι! χαχαχαα μα δεν εχεις δει ελληνικη ταινια? χαχαχαα

φουσκιτσα μου τι κανεις? τι κανει η κοιλιτσα?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα ε οχι κ σαμπανια 3το μεσημερι! χαχαχα

αχ τι ωραια πλησιαζει η ωρα που θα δω την καρολ να μην κλεινει στομα! χαχαχαχα

να σου πω εσεις τελικα στο μετρο θα συναντηθειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνεις κελλυ οτι δεν μας παει να ειμαστε μαλωμενες γενικως εδω μεσα?

αυριο θα βγουμε κ θα γιορτασουμε που πηρα το διπλωμα κ το μαγαζακι της γωγω! γιαυτο θα τις κερασω κεικ που θα φτιαξει η γωγω! χαχαχαχα σωστη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ναταλακι!!! χαθηκες...που και που ερχοσουν και απο το στεκι μια βολτα..ολα καλα? εσυ ?το νινι στην κοιλιτσα? τα αλλα τα ζουζουνακια? :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ramonaki m n sou pw tin alithia den me niazei pleon ti kanei o kathenas edw mesa ilikrina!!!kai otan eixa pei tin gnwmi mou eides ti akousa kai telika eixa kai dikio!!!opotee oute me niazei oute asxoloume mpenw pou k pou pelon epidi exw tis filenaditses m edw mesa kai ta leme ligaki:):)aaaaa swsti mia xaraaaa twra pou tin vrikes valtin na sou kanei 2-3 keik kale na pareis k sto spiti na faei ko aggelos na to pasareis gia diko sou xixiixii kala na perasate vbre koritsia!!!krima pou mai makria tha rixname poli gelio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

συμφωνεις κελλυ οτι δεν μας παει να ειμαστε μαλωμενες γενικως εδω μεσα?

αυριο θα βγουμε κ θα γιορτασουμε που πηρα το διπλωμα κ το μαγαζακι της γωγω! γιαυτο θα τις κερασω κεικ που θα φτιαξει η γωγω! χαχαχαχα σωστη??

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

με ξενα κολυβα μνημονευεις ραμονα?? σωστηηηηηηηηηη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα καλοι γωγακι! πολυ σωστη φραση! εχω πεθανει στο γελιο!εχω λιωσει!

κελλυ καιρος δεν ειναι να γινουμε ξανα μια παρεουλα οεο???

καλα ακομη γελαω με την φραση αυτη! χαχαχαχα ειδες τι πονηρο παιδι που ειμαι?χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω χασει πολλα επισοδια..

γωγω με γεια το μαγαζι.. αληθεια τι μαγαζι? χαχαχαχα η χαζη ειμαι εγω.. :)

ραμονακιι μπραβο για το διπλωμαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
    • Καλή μου Kiddo, καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει πολλά και είναι λογικό να έχεις τόση αγωνία. Εγώ σκέψου ότι δεν ήθελα να ανοίξω το θέμα, ένιωθα κάπως..... Ήλπιζα ότι κάποια άλλη κοπέλα θα το ξεκινήσει για να γράφω κι εγώ, δεν ένιωθα ότι είμαι σε θέση να ξεκινήσω μια συζήτηση με αυτοπεποίθηση διότι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ... Όμως οι κουβέντες που κάνουμε εδώ μας αποφορτίζουν και σίγουρα βρίσκουμε κατανόηση και αγάπη!❤️ Εσύ κορίτσι μου γιατί έχεις την αιμορραγία, σου έχει πει κάτι ο γιατρός σου?? Πάντως όταν βλέπεις αίμα, πώς να μην ανησυχείς??? Κι εγώ κάθε μα κάθε φορά που πάω τουαλέτα, κοιτάζω με ένα άγχος το χαρτάκι, και φαντάσου ότι δόξα το Θεό μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο σημάδι. Αν όμως σου λέει ο γιατρός σου ότι είναι αισιόδοξος, προσπάθησε να τον ακούσεις και τον εμπιστευτείς. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, αν πάνε όλα υπέροχα και να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά από εδώ και πέρα! Ένας μήνας έμεινε και μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, θα τα καταφέρουμε όοοοοοολες!!!!! 🙏💪🌈
    • Τι ωραία νέα κορίτσι μου! Αφού άκουσες και το μωράκι σου φαντάζομαι σήμερα πετάς! Αχ, κουράγιο με τον εμετό, εύχομαι να γίνεται μια στο τόσο...!
    • Μπράβο ρε κορίτσι!!! Όλα πάνε καλά και εσύ τώρα θα ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!!!!!!!! Στην αυχενική θα έχεις μια πρώτη καλή εκτίμηση για το πόσο είσαι ακριβώς και στην Β επιπέδου θα είναι το οριστικό και για την ΠΗΤ.  Εμένα μόνο φιλικό και βιταμίνη D μου έχει δώσει και προγεστερόνη μέχρι 24 εβδομάδα και βλέπουμε αναλόγως το μήκος τραχήλου.  Και φυσικά με ζυγίζει και μετράει πίεση σε κάθε επίσκεψη....και φυσικά κατά τον 8 μήνα τρωγόμαστε για τα κιλά λόγω του διαβήτη...αλλά έχει κι αυτό την πλάκα του γιατί ξέρω ότι υπερβάλει κάπως γιατί ξέρει ότι τσιμπάω σε αυτά που λέει και με πειράζει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...