Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε.Ποιες (δεν) περιμενουμε? Νο 12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 393
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλησπερα κοριτσακια!

τι μου κανετε?

μπραβο ρανια28 υπεροχα!ολα να πανε καλα! :):):)

δηλαδη τωρα στην λιστα θα ειναι η σειρα της κιμον και μετα η δικη μου. :laugh: :laugh:

Αντε κιμον πιασε δουλεια!!!!!!!!!! να παρουν και αλλοι σειρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ,κοριτσακια μου ολα καλα!θα με ξαναδει βεβαια την αλλη εβδομαδα να σιγουρευτουμε πως πανε ολα καλα,να δουμε και το σακο...με φορτωσε φαρμακα για να μη το χασουμε...μια χαρα και βλεπουμε.ανελπιστη χαρα ρε σεις,δεν το περιμενα με τπτ αυτο το μηνα.ειχα απογοητευτει..μου φερατε γουρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλενάδες καλησπέρα !

Ρανια σεξουάλα μια χαρά μας πήγε τους ζυγούς ο Ιούλιος !!!

τι θα γίνει ;;; θα κάνεις post στις ανακοινώσεις εγκυμοσύνης Η΄ να σου ευχηθώ εδώ ;;;;;;;!!!!!!!!

και τα υπόλοιπα κορίτσια !!!!!! ελάτε να μαζευτούμε !!!!

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΥΥΥΥΥΥ................. !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεκινήσαμε Νοέμβρη πολύ χαλαρά όμως...

εγώ ετσι κι αλλιώς εκανα τακτικά ορμονολογικές εξετάσεις για την αστατη περίοδο μου και ήξερα ήδη οτι για να πιάσω θα πρεπει να ειναι σε κανονικά όρια η προλακτίνη μου ! τίποτα αλλο δεν μου είχε πει η γιατρός μου, δηλαδή τανι τανι μεχρι να πετάνει !

απλά και εμείς πηγαίναμε ΠΟΛΥ χαλαρά... ή μαλλον δεν ήθελα να αγχώσω και γω το Φώτη για αυτό... εγώ εκανα καμιά μέτρηση ημερών μου, αλλα μαλλον επεφτα έξω... 1η φορά που χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας και αυτό ήταν ! α! ειχαμε 2 - 3 εβδομάδες που παίρναμε και 200 mg βιταμίνης Ε ημερησίως και οι δύο...δεν ξέρω αν βοήθησε...

βασικά 1η φορά πιστεύω και γω οτι πέσαμε πάνω στις μέρες ...

και γω ακόμα δεν το εχω συνειδητοποιήσει !!!

ΑΝΤΕ! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ !!!! πάμε να γεμίσουμε το επόμενο post !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσακια,δεν τολμαει κανεις να λειψει για λιγες μερες κι αμεσως γκαστρωνεστε...!

ρανια28,maria+fotis πολλα πολλα συγχαρητηρια,να εετε κι δυο σας μια ομορφη εγκυμοσυνη..!

Εμενα παρακαλω ανανεωστε με για 15/8.

Κι απο Σεπτεβρη παμε για σπερματεγχυση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια κ πάλι!!! Το πρωί έκανα μια σύντομη ανακοίνωση γιατί βιαζόμουν να προλαβω τον μικροβιολόγο! επανέρχομαι λοιπόν: τελευταία περίοδος 19/6 με κύκλο 28-31 μέρες. απο 13/7 πονάκια περιόδου, όπως πάντα.συνέχισα έτσι μέχρι 19/7, σίγουρη όμως κάποιες φορές ότι μου ήρθε η περίοδος! με υποψίασε ελαφρώς το στήθος που συνήθως σταματαει να πονάει κ τότε αδιαθετώ. τώρα, πονούσαν μόνο οι θηλές και γενικά το καφέ μέρος όταν το έπιανα (όχι όμως κάτι τρομερό).Σάββατο-Κυριακή κ Δευτέρα συχνοουρία, χωρίς όμως να το θεωρήσω ένα de facto σημάδι.

32η μέρα (Τρίτη) έκανα ένα self clear κ χωρίς να πω "κιχ" κατακοκκινη κ έντονη η γραμμή! έκανα κι ένα δεύτερο για σιγουριά: τα ίδια!

χοριακή 1.152 μονάδες. Ας ελπίσουμε όλα καλά και με το καλό κ σύντομα κ σε άλλα καλοκαιρινά "φασολάκια"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Άντρια, σ'ευχαριστώ! Τι να πω, δεν ξέρω... τα διδυμάκια τα έχουμε και στη δική μου, αλλά κ στην οικογένεια του άντρα μου. για να δούμε... Εύχομαι ό,τι καλύτερο κ σ'εσένα!φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δημητρουλα μου μπραβο μπραβο...καλα ε?το δυδυιμα τα εχεις στην τσεπη..μεγαλη η χοριακη σου...αχ τι τελεια που πρεπει να ειναι οταν το μαθαινεις.... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιτσάκι, καλημέρα!!! Που βρίσκεστε?? Σας έχασα στο fcb...βέβαια μέχρι να μπει το ιντερνετ έπαθα στέρηση!Η Ρούλα καλά? Η Κατερίνα? όλα τα κορίτσια?

Ευχάριστος κεραυνός εν αιθρία τη χτεσινή μέρα... περιέγραψα πιο πάνω τη συμπτωματολογία.θεωρούσα ότι όπως και δήποτε όλο κ καποιο διαφορετικό σύμπτωμα θα υπάρχει για να καταλάβουμε εγκυμοσύνη, αλλά μπαααα....ακριβώς, μα ακριβώς οι ίδιοι πόνοι!

ελπίζω κ εύχομαι απο καρδιάς να έρθει σύντομα το νινί κ τελικά αυτό που επίσης κατάλαβα είναι ότι δεν πρέπει να πηγαίνουμε με τις γόνιμες μέρες... ήταν η πρώτη φορά (λόγω κ χαλάρωσης απο τη δουλειά) που το τάνι-τάνι (δανείζομαι την ορολογία απο τη μαρια+φωτης) πήγε σύννεφο σε όλο τον κύκλο. δηλ.τάνι-τάνι μέχρι να πετάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλα τα κοριτσια ειναι πολυ καλα...δεν ξεραμε οτι εχεις θεμα με το ιντερνετ....αχ ειδες τι κανουν οι διακοπες???φερνουν νινακια....εμεις ακομα δουλεια και μεχρι τις 15 αυγουστου τουλαχιστον...να ξερκουραζεσαι και να προσεχεις τωρα...αντε και τα δυδιμακια ερχονται...μια και εξω να ξεμπερδευεις :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετά τη μετακόμιση (15/5) περιμέναμε για τηλέφωνο κανα μήνα! μας έβαλαν στις 23/6 και ίντερνετ είχαμε αρχές Ιουλίου! περιπέτεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε βρε κορίτσια????

Τι πιο υπέροχο να ξεκινά τη μέρα σου με τόσο όμορφα νέα!!!

Την Μαρία ομολογώ πως δεν την πρόλαβα... :laugh:

Μαρία μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!! Εύχομαι να έχεις μια τέλεια

εγκυμοσύνη και να τη χαρείς όσο μπορείς περισσότερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!! Ποιές δεν περιμένουμε???

1. Kimon 25/6

2. Μωρουλινι 26/6

3. RIRO 27/6

4. help mammy 30/6

5. ROULA 26 30/6

6. wannabemom 30/6

7. θεανουλα 31/6

8. συννεφακι( μεσα στον ιουλιο 4 ivf)

9. happy 1/7

10. papakimou 5/7

11. ΕΦΣ 5/7

12. tetoulina 8/7

13. giwtaki 8/7

14. mywish 12/7

15. cuando 14/7

16. elmi 15/7

17. amarilia 15/7

18. TINKYBEL 16/7

19. morouli 17/7

20. 523georgia 19-21/7

21. anastasia32 19-24/7

22. chri 20/7

23. rena9 23/7

24. aerini 26/7

25. tinkerbel25 27/7

26. pipitsazouzouna 27-31/7

27. andria 28-29/7

28. maria12 28-29/7

29. marilou85 26/7

30. maimoudaki 30-31/7

31. μηλινα 30/7-3/8

32. TOULINA 3/8

33. "μαριακαβαλα"6/8

34. rose25 6/8

35. barb 15/8

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθικο ανεβασμενο, ακμαιότατο, σε 2 ημερες πεταμε λεμε για διακοπουλες και σημερα αρχισα να εχω πονακια στην αριστερη μερια.....χμμμμ κατι μου θυμιζει....τι μου θυμιζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

γεια σας κοριτσακια!!!milinaki πρεπει να με βγαλεις απτη λιστα!!!!!59,56 χωριακη σημερα!!!!!!!γιουπι!με ετρωγε ο πωπως μου και πηγα ενημερωτικα(26η μερα σημερα),να δω τι θα κανω με τις διακοπες μου.και ΝΑΑΑΑΙΙΙΙΙ!!!!ειμαι!!!στις 5 εχω ραντεβου με το γιατρο!σας αγαπω!!!

μαρια μου εσυ???

ΜΠΡΑΒΟ ΡΑΝΙΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

ξεκινήσαμε Νοέμβρη πολύ χαλαρά όμως...

εγώ ετσι κι αλλιώς εκανα τακτικά ορμονολογικές εξετάσεις για την αστατη περίοδο μου και ήξερα ήδη οτι για να πιάσω θα πρεπει να ειναι σε κανονικά όρια η προλακτίνη μου ! τίποτα αλλο δεν μου είχε πει η γιατρός μου, δηλαδή τανι τανι μεχρι να πετάνει !

απλά και εμείς πηγαίναμε ΠΟΛΥ χαλαρά... ή μαλλον δεν ήθελα να αγχώσω και γω το Φώτη για αυτό... εγώ εκανα καμιά μέτρηση ημερών μου, αλλα μαλλον επεφτα έξω... 1η φορά που χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας και αυτό ήταν ! α! ειχαμε 2 - 3 εβδομάδες που παίρναμε και 200 mg βιταμίνης Ε ημερησίως και οι δύο...δεν ξέρω αν βοήθησε...

βασικά 1η φορά πιστεύω και γω οτι πέσαμε πάνω στις μέρες ...

και γω ακόμα δεν το εχω συνειδητοποιήσει !!!

ΑΝΤΕ! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ !!!! πάμε να γεμίσουμε το επόμενο post !!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑ ΚΑΛΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΛΕΙΨΑ Κ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...