Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε.Ποιες (δεν) περιμενουμε? Νο 12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 393
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Kalimera :)..K egw genika den eimai kala perimenw 29/07 alla ponw polli katw xamila (eswterika), tin koilia mou k to sti8os mou...Axxx ekana topo8etisi/spermategxisi tin Tetarti k se kammia 12aria meres mou eipe na kanw e3etasi na doume ti egine!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

μακαρι αν και δεν το βλεπω..μαλλον θα παω για 3ο κυκλο με serpafar...μη πω πως σκεφτομαι και μια σπερματεγχυση...

Αααααα! θα σε μαλώσω!!!! θετική σκέψη όλα θα πάνε τέλειααααα!!!!!! ;)

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Kalimera :)..K egw genika den eimai kala perimenw 29/07 alla ponw polli katw xamila (eswterika), tin koilia mou k to sti8os mou...Axxx ekana topo8etisi/spermategxisi tin Tetarti k se kammia 12aria meres mou eipe na kanw e3etasi na doume ti egine!!!

καιρό είχα να διαβάσω νέα σου!

και εγώ ίδια ημερομηνία δεν περιμένωωωωω!!!!!

Καλή καλή καλή επιτυχια!!!! Υπομονή και θετική σκέψη ως τότε!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria έγραψε:

Xa8ika ee!! Oxi empaina ka8e mera alla den poli egrafa y eimai poli down..Den eimai kala!! Den exw ore3i gia tipota..Se euxaristw poli...K esi kali epitixia..Oti kalitero!!

:kiss::kiss:

τα λόγια είναι περιττά..... κάθε επιθυμία σου, ευχή μου!!!!!

Εύχομαι σύντομα να πάρεις τα επάνω σου!!!!!!! και θα τα πάρεις!!! :kiss:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια καλη επιτυχια να εχεις!!κι εσυ μαρια μου!αντρια πονεσε η σπερματεγχυση?γενικα εκανες πριν θεραπεια με serpafar κι εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rania mou de ponese ka8olou..Meta k mexri simera exw kati elafria ponakia..Den pigename gia topo8etisi aplws tin mera pou piga na dei to wario mou an megalwnei gia na 3eroume pote 8a er8oume se epafi mou edwse 2 epiloges:

1) na valoume enesi na to spasoume k na er8oume se epafi monoi mas

i 2) na kanoume topo8etisi

K egw diale3a tin 2i epilogi y 3ana ekana alles 2 spermategxiseis k stin 2i emeina egkios (e3wmitrio)..Stis proigoumenes fores eixa kanei 3 k 4 waria antistoixa enw auti tin fora mono me to diko mou wario (1) y den to eixame kanonismeno Deutera mou to proteine k Tetarti tin kaname...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε,ευχομαι αυτο το ενα να ειναι και το τυχερο σας!!κι εγω ενα ωαριο εκανα αυτη τη φορα.τον προηγουμενο μηνα ειχα κανει 2 και δεν

"εκατσε".για να δουμε,ενα και καλο????μακαρι!!!!ποτε σου ειπε να κανεις χωριακη?θα περιμενεις καθυστερηση?εγω περιμενω την αλλη παρασκευη,αλλα λεω τεταρτη να κανω χωριακη για να ξερω...εχω αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA !!! :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

KORITSIA THETIKH SKEΨH .. EGW EXTES PEIGA STO GIATRO KAI ME EIDE MOU EIPAI PWS EXW EPANEL8H ME TA APO THN APOBOLH MOY...ALLA KAI EGW DEN TO BAZW KATW PEIGAME POLY THETIKH SKEΨH :woohoo: :woohoo: !!! KAI MOY EIPE O GIATRO PWS TOY ARESH POY ME BLEPEI ETSI ME TSAMPOYKA !!! ;)

AX KORITSIA DOSTE MOY OLES THN THETIKHSA SKEΨH KAI AGAPH GIATI EXTES META TO GIATRO EKANA KAI 2 ENESEIS GIA THN OWRIΞIA KAI PAROLOU POU PONAH O POPOS MOU THELW NA PANE OLLA KALA !!! :cheer: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

EXEI KAMIA SAS EMPIRIA ME ENESH OWRIΞIAS !!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια εκανες?εγω την pregnyl.βεβαια την ειχα ξανακανει το νοεμβρη,αλλα δεν μου ειχε εξηγησει τπτ ο γιατρος.ετσι την εκανα σε λαθος ωρα,μετα αργησαμε να κανουμε κοκο...τωρα θα δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rania mou 3ekinisa katia xapia simera (progesteroni)pou pane 10 meres k mou eipe molis teleiwsoun auta tin epomeni dikaioume na kanw xoriaki dil 26 tou minos..Vasika kamia 12aria meres meta tin topo8etisi idi perasane 2 meres :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε θα δειχνει.θα παω κι εγω τεταρτη να κανω,γιατι σαββατο θα φυγουμε για διακοπες και καλο ειναι να ειμαι προετοιμασμενη(ειτε ετσι ειτε αλλιως)..αντε καλη μας επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria μου καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Και σε σκεφτόμουν αυτές τις μέρες για το τι έκανες τελικά..αλλά δεν μπορούσα να μπω...

Όλα καλά να πάνε!!

Όλα καλά να πάνε και σένα ράνια μου!! Καλή αποτελέσματα να έχεις ..και καλές διακοπές!!

Πού χάθηκαν όλες?? Μα τι έγινε, όλες διακοπές πήγατε??

Λοιπόν, σε όσες ήρθε η ακατανόμαστη, δωστε ημερομηνίες και ενημερώνω τη λίστα το βράδυ!!

Φιλάκια και καλό σαββατόβραδο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thanks milinaki!εδω και 2-3 μερες ζαλιζομαι αρκετα.θελω να πιστευω πως δεν ειναι λογω ζεστης.ποναει πολυ το στηθος μου,πολυ ομως και με πειραζει πααρα πολυ ο καφες.με κανει και τρεμω για ωρα μετα.ελπιζω ξαναλεω να μην ειναι απο τη ζεστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...εγω χαθηκα γιατι στη δουλεια γινεται χαμος...καιδ εν προλαβαινω να μπαινω...εγω εχω καιρο ακομα για να δω αν εκανα κατι αυτον τον μηνα...ευχομαισ εολες καλη επιτυχια... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!πολλες εγκυουλες ευχομαι και να μην εμφανιστει η ακατανομαστη σε ολες μας!!! :angry::angry:

ειμαι κι εγω απο αυτες που ΔΕΝ περιμενω ;);););)

Απο την πεμπτη εχω 2 εμβρυακια κι ελπιζω εστω το ενα να μεινει!! :dry:

το καλυτερο ευχομαι για ολες μας!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...