Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε.Ποιες (δεν) περιμενουμε? Νο 12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 393
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλημερααα κ εδω..ειπα να ερθω να σας βρω εδω..αφου πλεον ανηκω κ εγω σαυτην την ομαδα απο εδω και περα!!!εγω δεν περιμενω 10/09..αυταααααααα....φιλουδιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το έρμο...........

:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Γιατί να μην ξέρω ποτέ............... ποτέ όμως...........

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Τον προηγούμενο μήνα μου ήρθανε στις 22 μέρες...................

Τώρα.......... πότε να περιμένω??????????? Στις 18????????? Που είναι σήμερις???????????

Τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και καλη επιτυχεια σε οσες περιμενουν!!!!!!!!!εγω εχω μελλον ακομη μεχρι τις 22/10...... τι αγχος ομως παλιιιιιιιι...... :-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου πιπιτσα για ποιο λογο δεν ξερεις?

Γιατί ο κύκλος μου....... έχει γίνει πολύύύύύύ άάάάάστατος ο κύριος!!!!!!!!

Εάν λάβω υπόψιν τα τελευταία 2 χρόνια (που μας καίνε..... λόγω προσπαθειών!!!) έχει φτάσει ακόμη και τις 34 ημέρες.....

Και τις προάλλες.... στις 22????? Που δεν έχει ξαναγίνει ποτέ????? Τί φταίω η έρμη να πονάω συνεχώς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί ο κύκλος μου....... έχει γίνει πολύύύύύύ άάάάάστατος ο κύριος!!!!!!!!

Εάν λάβω υπόψιν τα τελευταία 2 χρόνια (που μας καίνε..... λόγω προσπαθειών!!!) έχει φτάσει ακόμη και τις 34 ημέρες.....

Και τις προάλλες.... στις 22????? Που δεν έχει ξαναγίνει ποτέ????? Τί φταίω η έρμη να πονάω συνεχώς????

Βρε Πιπιτσα μου γιατι ο γιατρος δεν σου δινει χαπια για σταθερη ωορηξια και κυκλο οπως παιρνω εγω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσια!!Πηνελοπη μουουου!!φιλια! :x:x:x Αχχχχ και εγω με κυκλο 30 ημερων στανταρ εφτασε να γινει 26!!ελεος πια! :(( Τι θαλεγε να μην ερχεται καθολου???εεεεε?????....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αναστασία μου!!!!!!!!! Ξεκινάω χαπάκια για ένα 2μηνο για να πέσει η Προλακτίνη κι απ΄ ότι μου είπε η Ενδοκρινολόγος….. η 1η…. επίπτωση…. καθοριστικής σημασίας θα είναι η βελτίωση-σταθεροποίηση του κύκλου….. ίδωμεν….

;);););););););););););););););););););)

kimonaki μου…….. εμφανίστηκε στη ζωή μας για να μας παιδεύει……. η σκατούλα!!!!!!! Τι να πω…… μα πως έρχεται η τζαμένη……. απρόσκλητη πάντοτε βρε παιδάκι μου…… λίγο τακτ δεν έχει…….

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

smaaaaaaaaaatssssssss smoutttttttttttttssssssssssssss k se sena huppy!!!

εμενα παλι βρε κοριτσια απο τοτε που αρχισα να προσπαθω κ λιγο νωριτερα μου ρχετε τζαστ στην ωρα της ..πρωι πρωι για να μην μαφησει ουτε καν το περιθωριο να σκεφτω..αλλα εδω που τα λεμε παντα ηταν σταθερος για λιγους μηνες καποια στιγμη μου εκανε κατι τρελλα αλλα οχι τοσο μεγαλα διαστηματα..δεν παραπονιεμαι ομως καθολου ....καλυτερα στην ωρα της παρα με μεγαλες διαφορες..αν και εδω που τα λεμε καλυτερα να μην μου ρθει για τους επομενουσ 9 μηνες καθολου..ετσι για να την αποθυμησω..εγω αυτην και αυτην εμενα :oops::shock::oops::shock::oops::shock::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να παρω λιγο μπεμπεδοσκονη απο την happy :P αχ τι ωραιααααα!!! :) ερχονται μωρακια λεει,καλε που τα βλεπει? :y32b4: εγκυουλα ειναι πρεπει να την πιστεψουμε οποτε κοριτσια ετοιμαστειτε ;)

cuando μου το στηθος μου ειναι πρησμενο αλλα δεν το παιρνω σοβαρα γιατι ετσι ειναι πριν μου ερθει περιοδος...καποιες ζαλαδες που ερχονται και φευγουν τις εχω αλλα και αυτες δεν θα τις παρω σοβαρα γιατι εχω προβλημα με την ζαλη απο μικρη.οταν αγχωνομαι με πιανουν ζαλες και τωρα που δεν περιμενω ενα αγχος το εχω :blush: αρα δεν ξερω αν ειναι συμπτωμα!οποτε απλα περιμενω να δω θα την δω η θα μου κανει την χαρη να μην ερθει :P:D μακαρι να μην ερθει προσευχηθειτε για μενα και για ολες μας που δεν περιμενουμε :):-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να παρω λιγο μπεμπεδοσκονη απο την happy :P αχ τι ωραιααααα!!! :) ερχονται μωρακια λεει,καλε που τα βλεπει? :y32b4: εγκυουλα ειναι πρεπει να την πιστεψουμε οποτε κοριτσια ετοιμαστειτε ;)

cuando μου το στηθος μου ειναι πρησμενο αλλα δεν το παιρνω σοβαρα γιατι ετσι ειναι πριν μου ερθει περιοδος...καποιες ζαλαδες που ερχονται και φευγουν τις εχω αλλα και αυτες δεν θα τις παρω σοβαρα γιατι εχω προβλημα με την ζαλη απο μικρη.οταν αγχωνομαι με πιανουν ζαλες και τωρα που δεν περιμενω ενα αγχος το εχω :blush: αρα δεν ξερω αν ειναι συμπτωμα!οποτε απλα περιμενω να δω θα την δω η θα μου κανει την χαρη να μην ερθει :P:D μακαρι να μην ερθει προσευχηθειτε για μενα και για ολες μας που δεν περιμενουμε :):-ss

pername akrivos tin idia agonia...den perimeno aurio tin ilithia, makari na min erthei se kamia mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia|!

AERINH KAI ROSE MAZI PERIMENUME :)

to savvato den perimenw.......mexri simera ola teleia

apo symptomata ase.....polla...poia omos prodidun egkimosyni???

ela nte...idia me ti periodo. to mono p exei allaksei afti ti fora gia mena eine fagura stis 8iles k kati mikra aspra koukkidakia stis 8iles, ponoi sta nefra syxna pykna oli mera k oi elafrioi ponoi periodu edw k 3 meres. mono p efxome afto to mina oi ponoi na min ginun entonoi giati 8a trella8w opos trellenome ka8e mina otan er8ei i katarameni. pantws logika eprepe na pesei i 8ermokrasia m simera alla den...... 36.4 sta8era psili gia mena

lete???? ax makari na ekane to 8avma tis i Panagia afto to mina

na eimaste oles mazi :)

ypomoni k tpt allo

filakia k ta leme avrio

xxxxxxxxx :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helena m ego niotho ta simptomata tis periodou na sou po tin alitheia, ti na po tha dei3ei mexri to telos tis meras....

ma eisai apo kipro?????

kalimera

k gw tis periodou exw symptwmata alla pali de mporw na pw me siguria

ekana test farmakeiou to proi k itan arnitiko. eime stin 27 mera

ti na pw de kserw. mia apogoitefsi tin efaga alla fovame molis dw ligo ema k nomisw eine periodos

8a piw ta xapia m gia to pono. de kserw ti na ipologisw pleon

anamenw na dume....

apo kypro eime.

esy?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και καλο μηνα!δυστηχως μου ηρθε σημερα :angry: η αληθεια ειναι οτι στεναχωρηθηκα :( πολυ και θυμωσα γιατι αυτο τον μηνα καναμε εντατικες προσπαθειες και ηλπιζα οτι θα το πιασουμε το σπορακι μας.ομως ο Θεος ξερει ποτε θα το στειλει και ετσι για να ηρεμησω διαβασα την παρακληση της Παναγιας!πραγματικα ηρεμησα και συνηρθα..παμε λοιπον δυναμικα για τον επομενο μηνα :) θα φορεσω και την Ζωνη Της οταν τελειωσει η περιοδος και ευχομαι να με βοηθησει συντομα και να μου στειλει το θαυμα της.

helena ευχομαι να μας ανακοινωσεις εσυ τα ευχαριστα,περιμενω με αγωνια τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kimonakiiiii...ti kaneis? :x ax mou leipsate i alitheia einai alla prospatho na xehasto ...leme tora.. :^o xaxa...den xexnietai to thema..kimonaki akoma den perimeneis ki esi?

rose irthe e?i atimi...pou tha paei re gamoto..tha erthei to xazompempaki..aaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia akoma na er8ei.avrio perimenw k elpizw na min er8ei.....

an k exw kati ponakia periodou. to mono p anarwtieme exw arketa kolpika ygra k eine mpez xrwma k de ta ksana eixa. etyxe se kamia apo sas? eine kati allo isws?

apo ti mia lew 8a m er8ei pali to niw8w k apo tin alli lew eine dynaton na ta katafera afti ti fora?

de kserw.....

Rose mou de peirazei makari na meineis egkioula afto to mina.....se katalavenw giati avrio perimenw k gw k me exei parei apo katw oti pali de ta katafera k apogoitevome.

exw kanei k test farmakeiou to proi k itan arnitiko. vasika den eprepe na to kanw afu m eipe o ginek. oti logw ton xapiwn p pinw poly pi8anon na min fanei para mono me xoriaki.

kanw ypomoni k vlepoume...

pisti na exeis k 8a sto steilei to sporaki. k gw sto monastiri p piga sti panagia m evale ti zwni k m diavase ti paraklisi o pater k eklega.

ax poso to 8eloume.....

akoma mia kopela perimene simera ti egine den eixame nea....

filakia apo mena k ta leme avrio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρε duddy cool θετικος ανθρωπος που εισαι!!!!!!

helena καποια στιγμη ειχα κ εγω τετοια υγρα αλλα εμενα μου ηρθε..το τεστ βιαστηκες...μην βιαζεσε ειπαμε ...ολα θα γινουν...και μην ψαχνεις για συμπτωματα δεν υπαρχουν απο τοσο νωρις ..πιστεψε με ολα τα ειχες κ πριν απλα δεν τα εδινες σημασια...η καθυστερηση ειναι συμπτωμα...φιλακια κ οχι αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...