Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε βρε βρε......τι ξεθαψα εδω?????

Ενα γουρλιδικο θεματακι για τους περισσοτερους που συμμετειχαν!!!!

Γιωργο μας, τι κανει ο μικρος χρυσοβαλαντησ?? τον βλεπω στις φωτο σου κ ειναι ενας κουκλοσ!!!!

Νικολ , να σου ζησει!!!!! Τωρα ειδα οτι γεννησες κ εσυ!!!!

Ελινακι μου, ερχεται κ η δικη σου σειρα...με το καλο!!!!

Χρυσανθακι μου, φιλεναδουλα, φιλακια πολλα !! :YMHUG:

Πειτε κανενα νεο....πως τα περνατε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans μου καλα εκανες και ξεθαψες αυτο το θεματακι !εμενα με αντιπροσωπευει πληρως ,μιας και ετοιμαζομαι για την τριτη εξωσωματικη και ευχομαι να ειναι και η τυχερη μου!!!καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσακια που προσπαθουν !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ καλως μας ηρθες!!!!!! κ βεβαια θα ειναι κ η τυχερη σου.....να εισαι σιγουρη γιαυτο!!!!!!!!!!!

Περιμενουμε τα χαρμοσυνα νεα σου το συντομοτερο~!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ καλως μας ηρθες!!!!!! κ βεβαια θα ειναι κ η τυχερη σου.....να εισαι σιγουρη γιαυτο!!!!!!!!!!!

Περιμενουμε τα χαρμοσυνα νεα σου το συντομοτερο~!!!!!!!!!

απο το στομα σου και στου Θεου τ αυτι kostans μου!μακαρι να ειναι τυχερη αυτη τη φορα γιατι ειναι φοβερα σκληρο το αρνητικο αποτελεσμα! :(

τον οκτωβρη που θα ξεκινησω ευχομαι να εχω καλυτερη ψυχολογια απο οτι τωρα ,γιατι αυτη τη στιγμη τα βλεπω ολα λιγο μαυρα και με εχει παρει ελαφρως απο κατω.σε ευχαριστω για τις ευχες σου καλη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου, καλή επιτυχία και μεις ξεκινάμε για την δεύτερη προσπάθεια μας και ελπίζω να πάνε όλα καλά και για τις δυο μας!!! Θα τα λέμε!!!

Θέλω πολύ να χω θετική σκέψη και ηρεμία !! ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΩ??????

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!

απο το στομα σου και στου Θεου τ αυτι kostans μου!μακαρι να ειναι τυχερη αυτη τη φορα γιατι ειναι φοβερα σκληρο το αρνητικο αποτελεσμα! :(

τον οκτωβρη που θα ξεκινησω ευχομαι να εχω καλυτερη ψυχολογια απο οτι τωρα ,γιατι αυτη τη στιγμη τα βλεπω ολα λιγο μαυρα και με εχει παρει ελαφρως απο κατω.σε ευχαριστω για τις ευχες σου καλη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ καλως μας ηρθες!!!!!

Καλημερα παιδια, καλη επιτυχια ευχομαι η Χαρη Της Αγιας Ειρηνης να σας βοηθησει και να ειναι η τελευταια σας φορα αυτη να εχετε ενα θετικοτατο αποτελεσμα ! κουραγιο πιαδια σας νιωθουμε τα ιδια περασαμε και εμεις και ξερουμε πολυ καλα ποσο δυσκολο ειναι να παιρνεις ενα αρνητικο αποτελεσμα .

πιστη και υπομονη θα προσευχομα για εσας , θελω να τα καταφερετε ολες ! θα γινει και αυτο , να στε σιγουρες!!! :):)

κοσταντσ μου καλα ειμαστε μεγαλωνουμε οπου και να εισαι θα γινουμε 5 μηνων και σε 2 εβδομαδες θα αρχισουμε κρεμουλλες! αναγκαστικα το πηραμε σε βρεφονηπιοκομικο σταθμο και τον στεροθμαστε πολυ , επρεπε να παει δουλεια πισω η γυναικα μου και.... μας λειπει πολυ σαν σημερα θα ειναι στο σταθμο απο τισ 8 το πρωι μεχρισ της 6 το απογευμα :( δυστυχως γιατι τετοια ωρα σχολανουμε απο την δουλεια.

εχει και μερες ομωες π.χ δευτερα και τριτη που εγω δουλευω 8-4 συνεχομενο και ετσι το παιρν 4 και παμε μαζι σπιτι και τον προσεχω και τον χαιρομαι παιζουμε , γελαμε , μεχρι της 6μιση που θα σχολασει και η γυναικα μου . τι να κανουμε , το σ/κ φροντιζουμε να τον χαιρομαστε οσο πιο πολυ μπορουμε!

πολλα φιλια και ολη μου την θετικη ενεργεια παιδια ευχομαι σε αυτην την προσπαθεια να εχουμε ολο χαρες !!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!στρουμφακι μου καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου κοριτσακι μου !κι εγω ετοιμαζομαι για την τριτη εξωσωματικη ,αλλα απο ψυχολογια ...χαλια!!!μακαρι να πανε ολα καλα και να συζηταμε για τις εγκυμοσυνες μας απο τον αλλο μηνα! ;) γιωργο μου τι κανεις? βλεπω ο γλυκος Χρυσοβαλαντης μεγαλωνει και σιγουρα σας τρελενει καθημερινα ε?κουκλος εγινε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο σ' ευχαριστούμε πολύ πολύ!! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να ' χουμε θετικό αποτέλεσμα και μωράκι!! Μακάρι!

Ο Χρυσοβαλάντης σας έχει μεγαλώσει πολύ!! Να σας ζήσει Γιώργο όλα τα καλά εύχομαι!!!!

Η αλήθεια είναι ότι εμένα με παίρνει από κάτω και στεναχωριέμαι, έχω ανθρώπους γύρω μου, που δεν μπορούν να με καταλάβουν καθόλου, που μου λένε ότι είμαι υπερβολική που γελάνε μ' αυτά που τους λέω, και όμως αυτά που τους λέω είναι οι ανησυχίες μου και οι φοβίες μου, αλλά δυστυχώς αν κάποιος δεν ζήσει παρόμοια κατάσταση δεν μπορεί καθόλου να καταλάβει πως νιώθω, τι φοβίες έχω αλλά και πόσο στεναχωριέμαι. Νιώθω ώρες ώρες ότι δεν θα ρθει ρε παιδιά, και στεναχωριέμαι πολύ..

Νικόλ μου Κ Α Λ Η Ε Π Ι Τ Υ Χ Ι Α !!!!

Εμείς θα κάνουμε την δεύτερη προσπάθεια μας, την άλλη εβδομάδα, όπως είπα πριν, θα πάμε στον εξωσωματικό και στον γυναικολόγο μου να δούμε τι θα μου πουν. Εύχομαι να ναι όλα καλά και να τα πάμε καλά! Φοβάμαι μην έχουμε τα ίδια. Μακάρι να μην συμβεί αυτό Παναγίτσα μου και να πάνε όλα καλά. Μακάρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νικολ καλως μας ηρθες!!!!!

Καλημερα παιδια, καλη επιτυχια ευχομαι η Χαρη Της Αγιας Ειρηνης να σας βοηθησει και να ειναι η τελευταια σας φορα αυτη να εχετε ενα θετικοτατο αποτελεσμα ! κουραγιο πιαδια σας νιωθουμε τα ιδια περασαμε και εμεις και ξερουμε πολυ καλα ποσο δυσκολο ειναι να παιρνεις ενα αρνητικο αποτελεσμα .

πιστη και υπομονη θα προσευχομα για εσας , θελω να τα καταφερετε ολες ! θα γινει και αυτο , να στε σιγουρες!!! :):)

κοσταντσ μου καλα ειμαστε μεγαλωνουμε οπου και να εισαι θα γινουμε 5 μηνων και σε 2 εβδομαδες θα αρχισουμε κρεμουλλες! αναγκαστικα το πηραμε σε βρεφονηπιοκομικο σταθμο και τον στεροθμαστε πολυ , επρεπε να παει δουλεια πισω η γυναικα μου και.... μας λειπει πολυ σαν σημερα θα ειναι στο σταθμο απο τισ 8 το πρωι μεχρισ της 6 το απογευμα :( δυστυχως γιατι τετοια ωρα σχολανουμε απο την δουλεια.

εχει και μερες ομωες π.χ δευτερα και τριτη που εγω δουλευω 8-4 συνεχομενο και ετσι το παιρν 4 και παμε μαζι σπιτι και τον προσεχω και τον χαιρομαι παιζουμε , γελαμε , μεχρι της 6μιση που θα σχολασει και η γυναικα μου . τι να κανουμε , το σ/κ φροντιζουμε να τον χαιρομαστε οσο πιο πολυ μπορουμε!

πολλα φιλια και ολη μου την θετικη ενεργεια παιδια ευχομαι σε αυτην την προσπαθεια να εχουμε ολο χαρες !!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ στρουμφακι μου να σε καλα γλυκια μου! θα α καταφερεις και εσυ θα το δεις ! δεν φυεγω απο εδω αν δεν τα καταφερετε ΟΛΕΣ! κουραγιο και επιμονη ολα θα παρουν το δρομο τους! εμεις ειμαστε κοντα σου αστους αυτους οτι προκειτε ποτε να σ εκαταλαβουν αλλα ουτε και προκειτε ποτε να καταλαβουν την αξια ενος παιδιου γιατι ακριβως αυτοι τα βρηκαν ολα ευκολα!μην μου απαγοηυευεσε δεν θελω να χανεις την δυναμη σου , να επιμενης να γινεις δυνατη και θα τα καταφερεις ! να μας τα λες εμας εδω που σε καταλαβαινουμε και σε νιωθουμε με ολη την σημασια της λεξης γιατι και εμεις εδω μια οικογενεια ειμαστε και ειμαστε διπλα ο ενας στον αλλο τα περασαμε και εμεις αυτα . εγω εδω μεσα εβρισκα κουραγιο και δυναμη απο εδω αντλουσα ολη μου την ενεργεια γιατι ειχα ανθρωπους διπλα μου που με ενιωθαν και με στηριζαν σε οτι περνουσαμε.και πανω απο ολα απεκτησα μια δυναμη ψυχης , να ειαι κοντα στον Θεο να προσευχεσαι και να επικαλεισε την βοηθεια Του και εκει που θα μπορει να βοηθησει θα βοηθησει εσυ κανε οτι μπορεις και τα υπολοιπα αστα σε Αυτον !Αυτος ΞΕρει , και να εισαι σιγουρη οτι θα στο στειλει το μωρακι σου ! πιστεψε το ! εχουμε περασει παρομοειες ανυσηχιες ειναι ενα μαρτυριο το ξερω ομως με εσωτερικη δυναμη και αισοδοξια ολα μπορουν να αλλαξουν ! θα το δεις ! εσυ κανε τον αγωνα σου , παλεψε και στο τελος θα αναταμοιφθεις!

<<Κάθε δύση φέρνει μια ανάμνηση.

Κάθε ανατολή μια ελπίδα.

Ανάμεσα στη δύση και την ανατολή

υπάρχουν ώρες χωρίς ήλιο.

Εύχομαι να μη τις ξαναζήσεις ποτέ.>> ......θα ποροσευχομαι για ολες σας μεχρι να τα καταφερετε! την ΚΥριακη που μας περασε αναψα ενα κερακι για εσας και παρακαλεσα να βοηθησει να σας στειλει το μωρακι σας! Βοηθεια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Θα διαβάζω συχνά το μήνυμα σου γιατί παίρνω δύναμη και θάρρος και είναι αυτό που χρειάζομαι!!

Και πάλι σευχαριστώ πολύ.

Καλό απόγευμα

σε ευχαριστω πολυ στρουμφακι μου να σε καλα γλυκια μου! θα α καταφερεις και εσυ θα το δεις ! δεν φυεγω απο εδω αν δεν τα καταφερετε ΟΛΕΣ! κουραγιο και επιμονη ολα θα παρουν το δρομο τους! εμεις ειμαστε κοντα σου αστους αυτους οτι προκειτε ποτε να σ εκαταλαβουν αλλα ουτε και προκειτε ποτε να καταλαβουν την αξια ενος παιδιου γιατι ακριβως αυτοι τα βρηκαν ολα ευκολα!μην μου απαγοηυευεσε δεν θελω να χανεις την δυναμη σου , να επιμενης να γινεις δυνατη και θα τα καταφερεις ! να μας τα λες εμας εδω που σε καταλαβαινουμε και σε νιωθουμε με ολη την σημασια της λεξης γιατι και εμεις εδω μια οικογενεια ειμαστε και ειμαστε διπλα ο ενας στον αλλο τα περασαμε και εμεις αυτα . εγω εδω μεσα εβρισκα κουραγιο και δυναμη απο εδω αντλουσα ολη μου την ενεργεια γιατι ειχα ανθρωπους διπλα μου που με ενιωθαν και με στηριζαν σε οτι περνουσαμε.και πανω απο ολα απεκτησα μια δυναμη ψυχης , να ειαι κοντα στον Θεο να προσευχεσαι και να επικαλεισε την βοηθεια Του και εκει που θα μπορει να βοηθησει θα βοηθησει εσυ κανε οτι μπορεις και τα υπολοιπα αστα σε Αυτον !Αυτος ΞΕρει , και να εισαι σιγουρη οτι θα στο στειλει το μωρακι σου ! πιστεψε το ! εχουμε περασει παρομοειες ανυσηχιες ειναι ενα μαρτυριο το ξερω ομως με εσωτερικη δυναμη και αισοδοξια ολα μπορουν να αλλαξουν ! θα το δεις ! εσυ κανε τον αγωνα σου , παλεψε και στο τελος θα αναταμοιφθεις!

<<Κάθε δύση φέρνει μια ανάμνηση.

Κάθε ανατολή μια ελπίδα.

Ανάμεσα στη δύση και την ανατολή

υπάρχουν ώρες χωρίς ήλιο.

Εύχομαι να μη τις ξαναζήσεις ποτέ.>> ......θα ποροσευχομαι για ολες σας μεχρι να τα καταφερετε! την ΚΥριακη που μας περασε αναψα ενα κερακι για εσας και παρακαλεσα να βοηθησει να σας στειλει το μωρακι σας! Βοηθεια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλημεραα σας ..........κοριτσια την Κυριακη 16 /10 /2011 ειχαμε και την βαπτιση του μικρου μας Χρυσοβαλαντη!!!!! ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ !!!! ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ , ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ , ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ Ο ΧΡΥΣΟΑΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΑΣ!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) η συγκινιση μας ηταν απεριγραπτη κ η χαρα μας τεραστια !!!

Αγια μου Ειρηνη Χρυσοβαλαντου, Παναγια μου μεσα απο την καρδια μας Σας Ευχαριστουμε που μας στειλατε και μας αξιωσατε να βαπτισουμε τον μικρο μας αγορακι !!!! τον Χρυσοβαλαντη μας , Αγια μου Ειρηνη Χρυσοβαλαντου σε ευχαριστω γι αυτο το υπεροχο δωρο που μας εστειλες!!!!! καθε μερα θα προφερουμε το γλυκο ονομα Σου και θα σε Ευγνομωνουμε γι `αυτο σου το δωρο!

Βοηθεια σας κοριτσια με πιστη και προσευχη ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν η Χαρη Της Αγιας να σας βοηθησει και να σας στειλει το μωρακι σας!υπομονη και κουραγιο παιδια τα περασαμε και εμεις αυτα και σας νιωθουμε γιατι πριν 1 χρονο ημασταν και εμεις στην ιδια θεση με εσας μην απελπιζεσται γιατι στο τελος θα δικαιωθητε και η Αγια ακουει τις προσευχες σας και την λεει στο ΘΕο γιατι εχει μητρικη παρρησια . εμας μετα απο 5 προσπαθειες μας εστειλε το αγορακι μας! σε καθε αποτυχια στενοχωριεστε , λυπαστε κατανοητο μα μην το βαζετε κατω ψηλα το κεφαλι και αγωνας πιστη και εμπιστοσυνη στην Αγια , επικαλεστιετε την βοηθεια της και θα δειτε οτι θα ειναι εκει και θα σας βοηθησει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο μου βαφτησατε το αγορακι σας?τι καλα, επισημα Χρυσοβαλαντης!να σας ζησει ,να ναι γερος ,δυνατος και παντα χαρουμενος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαίρεστε το αγοράκι σας! Είναι πολύ συγκινητικά τα λόγια σου, Γιώργο!

καλή δύναμη κ επιτυχία στα κορίτσια που θέλουν να γίνουν μανούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Μια γλυκεια καλησπερα σε ολους ...

Καλη επιτυχια σε οσες προσπαθουν.......κ με το καλο να υποδεχτειτε τα ζουζουνια σας σε οσες ειναι εγκυουλες!!!!

Μη νομιζετε οτι σας εχω ξεχασει..Εδω ειμαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ευχομαι απο καρδιάς καλή επιτυχία, ήμουν κ εγω στο 3η και τυχερή....με τη 3η εξωσωματική.........και τώρα να μαστε........ ;) Θα τα καταφερετε όλες έιμαι αισιόδοξη....υπάρχει πολύ αγάπη εδω μέσα για ενα μωράκι και δεν είναι δυνατό να μη γίνετε μανούλες.........ο επιμένων νικά...σας λέω αλήθεια ...8 χοριακές αρνητικές.....και ήρθε η 9η η καλύτερη.++++++++++

Σας φιλώ κ εγω κ ο μπέμπης για να σας φερουμε καλή τύχη........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapiti pareoulla na po oti ke emis apo afto to psot xekinisame , stin 3i mas prospathia me spermategxisi petixame!!!! [smilie=love5.gif] ,apo tis 5 sinolika prospathies , stis 2 den ixan megalosi ta oaria etsi den proxorisame kai den tis theoro oute kan prospathies.

Ipomoni ke thetiki skepsi min apelpizeste psila to kefali kai agonistite gi afto to pio omorfo dimiourgima tis zois !!!! sas efxome Kali EPitixia kai sas stello oli mou tin thetiki energia ! Pisti kai prosefxoulla i Xari Tis Agiaw Eirinis Xriovalantou na sas dosi dinami ke na sas voithisi na ginete Manoulles! Doxzo Tin Xari Tis pou mas estile to gliko mas agoraki !

polla filia apo emas k ton mikro mas mpompira !!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-[smilie=cya.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Αχ φιλαρακια μου γλυκα...δεν ξερετε ποσο χαιρομαι που βλεπω τις φατσουλες απο τα μικρα σας θαυματακια!!!!

Ετσι, καποια στιγμη...ειχαμε ξεκινησει εδω την κουβεντουλα μας...λιγο να περναει η ωρα...λιγο να μοιραζομαστε τις ανησυχιες...κ τελος τις χαρες!!!

Αλλωστε...με πιστη κ υπομονη...ολα μπορουμε να τα κατακτησουμε....!!!!

Πολλα πολλα γλυκα φιλια σε ολους αλλα κ στις πατουσιτσες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...