Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

geia sas koritsakia!!!τι κανετε?

γραφω με το αριστερο κ με το δεξι κραταω την μπεμπα!

μπηκα να πω χρονια πολλα κ να ευχηθω να ειστε ολες καλα, να ξεπερασθούν ολες οι δυσκολίες και να κοιτάξετε μπροστά στα καλύτερα που θα έρθουν!! :):):)

ολες μας έχουμε βρεθεί σε δύσκολες καταστάσεις...χρειάζεται πείσμα, υπομονή και κυρίως να διώχνουμε τις άσχημες σκέψεις!! είναι δύσκολο το ξέρω αλλά πρέπει να προσπαθουμε....

Κωνσταντινούλα μου καλως ήρθες πίσω, σε σκεφτόμουν, δεν σε πρόλαβα πριν στο chat γιατί άρχισε να κλαίει η ζουζουνα...

λυπάμαι που εισαι στενοχωρημένη & ξέρω οτι θα το παλέψεις και θα βγεις πιο δυνατή από την κατάσταση αυτή!

ισως οι δυσκολίες να μας παρουσιάζονται να είναι για κάποιο λόγο...εύχομαι σύντομα να γυρίσεις σελίδα ολοκληρωτικά και να βρεις το πραγματικο ταίρι σου!!! αλλωστε ενας τοσο γλυκος ανθρωπος σαν εσενα αξιζει πολλα :D:D:D:D

Χρυσανθούλη χαθηκαμε! ευχομαι να εισαι καλα :):) δεν πολυ-προλαβαινω να μπαινω...

σε 2 εβδομαδες θα ερθει παλι η μαμα μου κ θα μπαινω πιο συχνα!

πολλα φιλακια σε ολες σας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδάκια!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά πολλά-πολλά-πάρα πολλά σε όλους κι όλες!!!!!!!!!!!

Ψηλά το κεφάλι!!!!!!!!!!!!!!! Χαμόγελο κι αισιοδοξία κι όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!!!

Κωνσταντίνα μου με ακούς?????? Χρυσανθάκι μου??????????

Γιώργο!!!!!!!!!!! Με το καλόόόόό!!!!!!!!!!!

Samanthaki........ πολλά φιλάκια στη μπουμπουκίτσα σου μωλέ!!!!!!!!!

Γεια σου Ελίνα μου..... πώς πάει το φούσκωμα κούκλα μου??????????

Ράνια μου....... φιλάκια στο μπουμπούκο σου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα...

Γιωργο, να σας ζησει ο μικρος χρυσοβαλαντης, κουκλος, φτου φτου σκορδα!!!!! καλοτυχος να ειναι..... :D

Ελινακι μου, να ενισχυσεις κ τη διατροφη σου με τροφιμα τα οποια ανεβαζουν τον αιματοκριτη. Στο διαδικτυο θα βρεις πολλα..Αν θες μου λες, να σου στειλω κ εγω καποια σαιτ που ειχα εντοπισει οταν ημουν εγκυος.

Δε ξερω αν θυμασαι , αλλα εγω λογω του στιγματος εχω στανταρ χαμηλο αιματοκριτη..κ τοτε το εψαξα...

Χρυσανθακι μου.....τι κανεις??

Πηνελοπιπιτσα καλησπερα κ στους δυο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινούλα μου καλως ήρθες πίσω, σε σκεφτόμουν, δεν σε πρόλαβα πριν στο chat γιατί άρχισε να κλαίει η ζουζουνα...

λυπάμαι που εισαι στενοχωρημένη & ξέρω οτι θα το παλέψεις και θα βγεις πιο δυνατή από την κατάσταση αυτή!

ισως οι δυσκολίες να μας παρουσιάζονται να είναι για κάποιο λόγο...εύχομαι σύντομα να γυρίσεις σελίδα ολοκληρωτικά και να βρεις το πραγματικο ταίρι σου!!! αλλωστε ενας τοσο γλυκος ανθρωπος σαν εσενα αξιζει πολλα :D:D:D:D

Ελενη μου..σευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια....

Ετσι πιστευω κ εγω...γενικα στη ζωη μου...οτι ολα παρουσιαζονται για καποιο λογο....Στο συγκεκριμενο θεμα μου....δεν ξερω γιατι εγιναν ολα αυτα...ελπιζω ομως οτι, σε βαθος χρονου θα καταλαβω.....Οτι θελει ο Θεος......Το μονο που αναζητω τωρα..ειναι ψυχικη ηρεμια...κ ολα ταλλα στον καιρο τους....

κ παλι να σου ζησει η μπεμπα σου!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, τις προαλλες, εφτιαξα μια σπανακοπιττα μουρλια!!!!!! Την τσακισα!!!!

Σας παραθετω τη συνταγη της σφολιατας... η οποια ειναι πανευκολη κ γευστικοτατη!!!!!!

Γενικα το blog αυτο, εχει τρομερες συνταγες....οτι κ αν εχω φτιαξει απο κει ειναι τελειο....

Δοκιμαστε την κ θα με θυμηθειτε!!!!

Αυριο, θα την κανω κιμαδοπιττα!!! μιαμ μιαμ

Καληνυχτα....

http://syntagesapospiti.blogspot.com/20 ... st_21.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα :D

Τι μου κανετε.....?

Εγω ειχα μια πολυ δυσκολη εβδομαδα...κ οσον αφορα τη δουλεια αλλα κ γενικοτερα.......

Εχω πολλα πραγματα να σκεφτω κ να δακρυσω....αλλα κ πολλα για να χαμογελασω!!!

Επιλεγω το δευτερο λοιπον......

Ελινα μου, μαρεσουν κ μενα παρα πολυ τα λουλουδια...τι φυτεψες?

Βρε παιδια..αυτος ο καιρος, ημαρτον πια!!! Θελω ηλιο, καλοκαιρι, θαλασσα κ κοντομανικα!!!

βαρεθηκα τις βροχες ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! :D:D:D:D:D

Ελινακι μου, σε καταλαβαινω απολυτα! Σκεψου ομως πως περασε ο καιρος κ εφτασες στα μισα.....ετσι θα περασει κ ο υπολοιπος κ θα αντικρυσεις τα ζουζουνια σου!!! Να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις παραπανω!!!

Φανταζομαι τις γλαστρουλες σου ποσο ομορφα τις εχεις φτιαξει...με ολα αυτα τα χρωματα τα διαφορετικα που λες...θα ειναι μια μαγεια!

Σημερα εχω μια διαθεση απιστευτη!!!Φταιει ο καιρος βεβαια που εχει φτιαξει...Αχ να μη ξαναχαλασει...

Μεσα στο Μαιο θα κανω κ πολλα ταξιδια...επαγγελματικης φυσεως βεβαιως βεβαιως, αλλα θα βρω κ λιγο χρονο για καποιες στιγμες χαλαρωσης.....Ανυπομονωωωωωω :D:D

Φιλια πολλα κ καλη μας εβδομαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλοο...τι μου κανετε??

Εχω τοση πολυ δουλεια αυτες τις μερες......γυρναω το βραδυ σπιτι....πτωμα!!!!! Ουτε να σκεφτω δεν εχω χρονο (τελειο :lol::lol: )

Μηπως να μιλησουμε για καλοκαιρινες διακοπες???????? Για πειτε....εχετε σκεφτει τι θα κανετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!!!

Ναι ναι, για πειτε για διακοπές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

εγώ θα πάω στο Άστρος Κοινουριας (άσχετο)...το ξέρει κανεις???? λεμε φετος να παμε καπου να ξεκουραστουμε μιας και πέρυσι μειναμε αθηνα λογω εγκυμοσυνης!!!

εσεις???

Κωνσταντίνα έτσι ειναι οποια χτίζει ΚΑΡΙΕΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

επίσης, αχχχχχ φαινεται το ΧΡΗΜΑ χιχιχιχιχιχ

δωσε και απο εδω κατι καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Ελενη μου κ βεβαια ξερουμε το Αστρος :D

Θα ειναι υπεροχα φετος..μιας κ θα εχετε κ τη μπεμπουλα σας μαζι!!! Αντε, τα πρωτα της μπανακια!!!

Που λες, ασε να δουλεψω λιγο τωρα να τους ριξω σταχτη στα ματια, γιατι σε λιγο καιρο που θα γνωρισω κανα αμορε θα τα φορτωσω στον κοκορα :lol::lol: :lol

χρυσανθακι μου, σου εχω πει οτι Ροδο ειχαμε παει πενταημερη? Πριν 2 χρονια δηλαδη :o:o:lol::lol:

Εγω κοριτσακια ακομα δεν ξερω...Εχω εναν ολοκληρο μηνα αδεια!!!!

Το μονο που σκεφτομαι...ειναι ενα δωματιο πανω στη θαλασσα...ολη μερα με το μαγιω....κ χαλαααααααρωση.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Γιωργο! Τα καλυτερα σας ευχομαι για το μικρο σας αγγελουδι!!!!

Να μας λες τα νεα σας , να χαιρομαστε μαζι σας!!!

Ελινακι μου, κ εσυ καλοκαιρινος τυπος ετσι? Απολαμβανεις ηλιο κ θαλασσα...Τι ωραια....

Μα εκει που λεει ο καιρος να φτιαξει, ριχνει κ μια βροχη....Ε μα....Μαης ειναι αυτος...??? :o

Κ εγω τωρα ετοιμαζω τη βαλιτσουλα μου για το ταξιδι.....επαγγελματικο ε! Αλλα θα παρω κ μαγιω μαζι :lol::lol::lol: ετοιμη για καμια βουτια!!!

Να εχουμε μια υπεροχη εβδομαδα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γιώργο μου τι κάνεις?????????? πω πω μεγάλωσε το μωράκι σας....... :D μπράβο Γιώργο μου το ήξερα ότι θα είσαι τέλειος μπαμπάς.....απόλαυσέ τον λοιπόν.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα σε ολους!!

Γιωργο μου, συμφωνω με τη Νικολ!!!

Μα πως περασε ο καιρος...μεγαλωσε ο Χρυσοβαλαντης!!!

Κ ποσο χαιρομαι ν' ακουω απο αντρες , ν' ασχολουνται τοσο πολυ με το μωρο!! Τα συγχαρητηρια μου, βραχος στην οικογενεια!!!

Νικολ μου , με το καλο να υποδεχτεις κ το δικο σου μπεμπακι!!!

Οι αλλες φιλεναδες τι κανουν???Ελινακι μου, φουσκωνεις, φουσκωνεις???

Φιλακια πολλα κ στο Χρυσανθακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DaddyCool78

Πραγματικά είναι πανέμορφο να βλέπεις έναν άντρα που νιώθει ίδια συναισθήμτα με την γυναίκα όσον αφορά το παιδί............Αγωνία, άγχος , λατρεία..........

Μπράβο Γιώργο....πρέπει να είσαι το Παράδειγμα για όλους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γιώργο μου...σε καταλαβαίνω απόλυτα οταν μιλάς για απολυτη ευτυχία..............

Κι εγώ εχω εδω και 2 χρόνια........ δεν ζω......δεν ειμαι ευτυχισμένη...........

Μετα απο 2 παλλινδρομήσεις...εκανα τωρα για 1η φορά εξωσωματική και την Δευτερα περιμένω τα αποτελέσματα.....

Νομίζω οτι αν αποκτήσω ενα παιδάκι που το θελω τοσο πολύ....θα βρω την πραγματική ευτυχία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...