Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

κ φυσικα ολες το αξιζουμε Βασουλα μου, γιαυτο κ ο Θεος θα μας το δωσει απλοχερα!!!! ξερει εκεινος ποτε....

Ισως να ταλαιπωρηθηκαμε λιγο..........αλλα θεωρω οτι στο τελος θα δικαιωθουμε!!! κ μην ξεχναμε...τα καλα κοποις κτωνται...

Καλως την Χρυσανθη με τα γαργαρα νερα!!!!!! Τι διαβαζες?? Αρλεκιν?? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχω μπολικες συμπεθερες....

κ τις εγω διαλλεξει μια μια.....τις καλυτερες....να δω για να συμπεθεριασουμε ομως πρεπει να γινω πολυτεκνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τελεια...μακαρι.... :P

το θελω πολυ.....

κ να ειναι ξανθουλικα....αχ στρουμπουλουδικα..... :lol: ...φρατζολακια....

κ εσυ συμπεθερα κοιτα να κανεις κανεναν γιο να δωσω την κορη μου...μην πεσει σε καμια σκυλα πεθερα :mrgreen: ....οποιος μου πειραξει τα παιδια μου θα γινω.....τουρμπο.... ;)

φιλακια συμπεθερα.....κ χαιρετισματα στον συμπεθερο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα...τωρα ..του προετοιμαζω το εδαφος για να τον υποδεχτω....προς το παρων βολταρει στον πατερα του.... :lol::lol::lol::lol:

Καληνυχτα!!! παω κ εγω....γιατι εχουμε κ μια δουλεια....ουφ...ποιος ξυπναει παλι 07.30........σνιφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και αγοράκια, εχθές πήρα τα αποτελέσματα από την 3η εξωσωματική, και η χοριακή μου ήταν μηδέν, πιο μηδέν δεν γίνεται. Τι να πω δεν ξέρω...τώρα λέω να το αφήσω λίγο το θέμα και να ξεκουραστώ, είμαι κομμάτια, πονάει όλο μου το κορμί από όλη την ταλαιπωρία. Εύχομαι σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια τα καλύτερα, θα έρθει και η δική μου σειρά κάποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XELONITSA μου κριμα :(:(:(:( .

Δεν θελω να σου πω τιποτε αλλα αυτη τη στιγμη γιατι ξερω πως δεν υπαρχουν λογια συμπαραστασης ικανα να απαλυνουν τον πονο σου. Μονο υπομονη κοριτσι μου, θα περασει ο καιρος και θα νοιωσεις καλύτερα. Δυναμη και κουραγιο σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!! χελωνακι λυπαμαι πολυ....ρε γμτ...θα ερθει και η σειρα μας..τι στο καλο!!!!

εγω ελπιζω να ρθει πριν τα 50 μου!!!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χελωνιτσα λυπαμαι πολυ....

προσπαθησε να ηρεμησεις...δεν ξερω κ το την περιπτωση σου καθολου....ολα θα γινουν

συμπεθερα (ζαχαρενια) εφτιαξα μηλοπιτα χτες ενα ολοκληρο ταψι κ δεν εμεινε τιποτε..... :lol: το εφαγα εγω κ ο αντρας μου....

πιστευω οτι μχρι τα 50 εχουμε καιρο...βεβαια εγω δεν πιστευω οτι εχω πολλα περιθωρια γιατι τρισωμια στα 29...σκεψου στα 50... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΜΟΥ.....σου ειπα οτι την εφτιαξαααααααα??????βγηκε ζουπερ!!!!

ααχχχχχχ γουρουνακι θα γενω...για παρτυ σου κυρα μουυυυυυυ χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θυμαμαι κι εγω αν στο εγραψα...δεν θυμαμαι γενικως πολλαααα πραγματα τελευταιο καιρο!!!

δεν λες που θυμαμαι να κανω τις ενεσεις!!!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ελινακι.....κ εγω κανω δουλειες...οταν εχεις μικρο καθε μερα δουλειες κανεις....οι φακες δεν μου αρεσουν καθολου...αλλα τις φτιαχνω γιατι πρεπει να τρωμε που και που....εγω δεν ξερω τι να κανω σημερα...!!! :oops: να δω τι θα φαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!

Βρε Ελινακι και εγω ακομα περιοδο τιποτα (32 η μερα) όταν συνηθως αδιαθετουσα 26η με 28η. Και εμενα το ωαριο μου παρεμενε μικρουλι και δεν καναμε τιποτα τελικα τον προηγουμενο μηνα. Και τωρα που ειμαι ετοιμη να ξεκινησω, έχω αγορασει και τα φαρμακακια μου δεν λεει να ερθει η ακατανομαστη!!! Βεβαια εχω όλο το πακετο των συμπτωματων (πονους στην κοιλία, στη μέση, πονοκεφαλό) αλλα με τα συμπτωματα μενω! Παντως αν δε μου ερθει μεχρι τη Δευτερα θα παρω τηλ το γιατρο να παω να με δει αν όλα είναι καλά ή αν προεκυψε κανενα ορμονικο΄θεμα και χρειαστει να μου δωσει χαπια για να εμφανιστει! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...