Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με κρατας σε αγωνια Χρυσανθη?????? Πες μου!! Θελω να τα μαθω ολα!!! Ειμαι κ περιεργος ανθρωπος...πως να το κανουμε....

Ασχετο, αλλα εχω κανει κατι γιουβερλακια...τα σαλια μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...δε σου λεω τιποτε...ετσι να σε κραταω σε αγωνια....

μπραβο ρε φιλεναδα καλη μαγειρισσα εισαι....μεχρι εδω μυρισανε... :lol: ΕΥΓΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ε????? Καλα.......κ εγω τοτε δε σου λεω αυτο που ηθελα να σου πω, ετσι για να μαθεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα καλεσω το κουριερ να σου στειλω μια γαβαθα!!!!! Μιλαμε, βγηκαν τελεια!!! Θα τα αυγοκοψω τωρα κ θα γινουν πιο μιαμ μιαμ.......Να δεις τι συμπεθερα θα κανεις!!! Πως θα εχω την κορουλα σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μιλαμε εχω πολλες συμπεθερες....ο γιος μου θα ειναι τυχερος....

στειλε μου....να φαει το ζοτζουνι μου....κ πες μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με κρατας σε αγωνια Χρυσανθη?????? Πες μου!! Θελω να τα μαθω ολα!!! Ειμαι κ περιεργος ανθρωπος...πως να το κανουμε....

Ασχετο, αλλα εχω κανει κατι γιουβερλακια...τα σαλια μου!!!!!!!!!!

κωνσταντινουλα μου δεν μου στελνεις κ μενα κανα ταπερακι???μου ανοιξες την ορεξη!!!!!

χαρηκα πολυ με τα νεα σου ευχομαι να ειναι ολα τελεια κ να ξεκινησης δυναμικα παλι!!!!

καλη επιτυχεια κ στα υπολοιπα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωσταντινα μου....σημερα πηγα ξανα στην εκκλησια...σου εχω ξαναπει παω καθε κυριακη ετσι νιωθω οτι ειμαι κ ποιο κοντα στις μικρουλες μου....παρακαλω τον θεο συνεχεια...

τωρα θα παω να φτιαξω ψωμακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελινα μου ξενυχτρα εσυ!!!Πω πω..δε θυμαμαι την τελευταια φορα που κρεπαλιασα...μηπως εχω σοβαρευτει τωρα τελευταια...? Αρχιζω κ ανησυχω!!!!!!Που εκεινες οι βραδιες...που κατεληγα να γυρνω ξημερωματα σπιτι, ν' αλλαξω κ να παω κατευθειαν για δουλεια.....παει γερασα... :lol::lol::lol:

Καλα εκανες κοριτσαρα μου!!!Πως ξεκιναει η εβδομαδα τωρα???

Happyyyyy μου, τι κανει το νινι σου??? Σευχαριστω πολυ πολυ για την ευχουλα σου.....Οσον αφορα τα γιουβερλακια, ενα θα σου πω...δεν εμεινε τιποτα!!! Σημερα εφτιαξα λαζανια φουρνου, μια τελεια συνταγη απιστευτη!!!!Εχω βρει ενα ξενο σαιτ κ παιρνω απο κει πολλες ιδεες...οτι κ αν εχω φτιαξει ειναι τελειο!!! Θα στο παραθεσω κ δες το!!!

http://www.videojug.com/film/how-to-make-lasagna

Χρυσανθη μου, φιλεναδουλιτσα μου???Με ακουσες την Παρασκευη που ημουν με συναχι....ε....ολο μου το σκ το περασα με μπουκωμα κ βηχα....αυριο που θα παω στο νοσοκομειο, θα παω στο γιατρο γιατι εχω κ βροχικα....μαλλον θα μου δωσει αντιβιωση....εκει που ξεμπερδεψα με την αντιβιωση των χλαμυδιων θα αρχισω αλλη...αμααααν!!!!!! Ευτυχως τουλαχιστον δεν εχω πυρετο....για να δουμε....

Κ εγω αναβω το καντηλακι μου κ παρακαλω το Θεο.....εχουμε περασει πολλα...αλλα την πιστη δεν την χανουμε, ετσι δεν ειναι???Εσυ θα τα καταφερεις να χαρισεις ενα αδερφακι στον αγγελο σου...κ εγω...θα καταφερω να γευτω τη μητροτητα....υπομονη κ πιστη ......

Αυριο ξεκιναει μια καινουργια εβδομαδα .....την επομενη κανονισα κ να φυγω, ξερεις, το ταξιδι που κανω....θα ειναι η γονιμη μερα μου...κ απλα θελω να ειμαι μακρυα...για να μη λυγισω....μεχρι τον επανελεγχο αν ολα πανε καλα....

Θα τα κανω σωστα αυτη τη φορα....κ ...ο Θεος βοηθος........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως κ εγω που δε βγηκα βρε ελινα μου, δεν κρεβατωθηκα το σκ???χαχαχαχαχαχαχα Με βρογχιτιδα βεβαιως βεβαιως.....κ παλι αντιβιωση αααααααααααααα τα νευρα μου....

Παντως, δε μπορω να πω, μεκανες κ γελασα!!!!πλακα εχει ετσι οπως τα λες.....

Σημερα ξεκιναει το νησι στο μεγκα!!! Νομιζω θα ειναι καλο...για να δουμε.....

Οσον αφορα τα κολπικα υγρα που λες...δε νομιζω καλε να ειναι απο το κρυωμα....ισως να ειναι ωορρηξια!!! Σε ποια μερα του κυκλου εισαι τωρα??

Οτριβιν για τη μυτη (μη σκασουμε κιολας) βαλε κ τα σεξυ δαντελωτα εσωρουχα κ χωθειτε κατω απτο παπλωμα!!!! Κανει ζεστη εκει κατω , θα κανει καλο κ στο κρυωμα!! Αντε, μην το σκεφτεσαι, βουρ!!!

Κ τα παραθυρα κλειστα ε! Οχι σαν την αλλη φορα......... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω ειδα λιγο αντεννα, αλλα το γυρισα κ βλεπω μονο το νησι! Αχ μαρεσει κ η σκηνοθεσια σκιζει!!!!

Βρε Ελινα μου, γιατι δεν παιρνεις στικ που ανιχνευουν την ωορρηξια? Ετσι θα εισαι σιγουρη!! κυκλοφορουν κ στο διαδικτυο αρκετα φθηνα που κανουν τη δουλεια τους μια χαρα!

Βεβαια κ το κλασικο ρητο "μερα παρα μερα" πεφτει μεσα....αλλα κ τα στικακια, δουλευουν...

Τα εχεις χρησιμοποιησει ποτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι οντως πανακριβα ελινα μου...αν θυμαμαι καλα κοστιζουν γυρω στα 50 ευρω κ εχουν 7 τεστ μεσα...

Αυτα που σου λεω, ειναι στην ιστοσελιδα www.hometest.gr μπες κ δες, εχει αρκετα πακετα σε προσφορα, ισως να σε ενδιαφερει καποιο...

Το σηριαλ οντως τελειο! Αν κ δεν ειμαι φανατικη της τηλεορασης γενικα.....περιμενω την επομενη Δευτερα να το δω κ παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ' οτι καταλαβες χρυσανθη μου...μας εχει φαει το περιμενε γενικα...............Μηνες ειμασταν στην αναμονη....κ ειμαστε δηλαδη...τι ειναι μια βδομαδα...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

καλο....

Λεω ωρες ωρες καλυτερα να μου πουν οτι με προεμφυτευτικη ολα θα πανε καλα κ ας περιμενω γιατι no money no honey απο το να ελπιζω οτι θα το κρατησω κ μετα τιποτε.....περιμενω περιμενω.....για ποσο ακομη....κ δεν εχω καθολου υπομονη.....μα καθολου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω...νιωθω οτι στερεψα...που την βρισκουν την υπομονη να παμε ναγορασουμε λιγη...........

Τελειωνει το ενα θεμα κ ανοιγει αλλο....ουφ.......

Εχω το αγχος να κεντραρει το σποριδιο μου.....να κανει η μια σαλπιγγουλα μου τη δουλεια της...εχουμε κ το αγχος να αρχισουμε να χτυπαμε τις ενεσουλες....εχουμε κ να πανε ολα καλα....εξετασεις κ παλι εξετασεις.....

Θεε μου..δωσε μας δυναμη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο εμενα. Αχ αυτη η υπομονη μας ποτε θα εξαντληθει, ποτε θα στερεψει? Και εγω καθε φορα αισθανομαι οτι δεν εχω αλλη. Και περνανε οι μηνες, τα χρόνια, οι γιορτες, τα καλοκαιρια και τιποτα :( Εγώ απο τωρα σκεφτομαι τα γενεθλια μου που ειναι τον αλλο μηνα και με εχει πιασει καταθλιψη. Γιατι δεν περιμενα ποτε ότι σε αυτην την ηλικια, μετα απο 3 1/2 χρόνια γαμου, δεν θα εχω παιδι! Εγώ που απο μικρό παιδί η μόνη αγωνια που ειχα ήταν αν θα αποκτησω δικα μου παιδια!! Εγω που μαλωνα με τις φίλες μου όταν ελεγα ότι όταν τελειωσω με τις σπουδες μου και τακτοποιηθω με τη δουλεια μου θα παντρευτω και θα κανω οικογενεια. Και με κοροιδευαν ότι ανηκω στις παραδοσιακες γυναικες που δεν θελω να ζήσω με μοντερνο τροπο! Και τελικα εγώ εκανα σχεδια και ονειρα χωρις να υπολογιζα αυτο που λενε ότι ο Θεος καμια φορα γελάει με τα σχεδια μας. Και τι καταλαβα λοιπον? Αισθανομαι ήδη μάνα χωρις να έχω παιδί! 'Εχω μεσα μου τεραστια αποθεματα αγαπης τα οποια θελω να δωσω στα παιδια μου ομως αυτη τη στιγμη με πνιγουν!!!

Και τωρα στη σκεψη μόνο πως θα αναγκαστω να γιορτασω γενεθλια για αλλη μια φορα υπο τη σκια αυτου του προβληματος, με τρελαινει!

Και αυτη η περιοδος δε λεει να μου ερθει για να ξεκινησω την 3η μου προσπαθεια που παρακαλαω τοσο δυνατα και καθημερινα το Θεο να είναι η τυχερη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

min to vazeis kato kai min apogoiteuesai!!!kai opos to eipes triti kai tuxeri....euxomai na sou pane ola kala kai na gineis grigora manoula!!!

Σε ευχαριστω πολύ κοπελα μου. Και σε εσενα ευχομαι ότι επιθυμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μου γλυκεια, με συγκινησε πολυ το μηνυμα σου...αν σε ειχα μπροστα μου, θα σου εδινα μια ζεστη αγκαλια...Καταλαβαινω απολυτα πως αισθανεσαι.....καπως ετσι νιωθω κ εγω...απο πολυ μικρη, το μονο που ειχα σαν στοχο στη ζωη μου, ηταν να κανω μια ευτυχισμενη οικογενεια...3 παιδια ελεγα οτι ηθελα...κ περισσοτερα βεβαια...οτι ηθελε ο Θεος...ηρθε ο καιρος που βαλαμε κ εμεις μπροστα κ η μια γκαντεμια διαδεχτηκε την αλλη....κ ακομα παλευουμε...

Δε ξερω η ζωη πως θα μου τα φερει κ αν τελικα θα καταφερω καποια στιγμη να γινω μανουλα...κ εγω νιωθω πως εχω τοση αγαπη μεσα μου να δωσω...που θα σκασω...

Υπαρχουν μερες...που αισθανομαι οτι δε θα γινει κατι τετοιο..κ λυγιζω....υπαρχουν ομως κ αλλες που νιωθω αισιοδοξη...κ λεω οτι θα τα καταφερω..απλα δεν ηρθε ακομα η ωρα....

Οπως προανεφερα, καταλαβαινω πως αισθανεσαι....μεσα ομως απ΄ολες αυτες τις δυσκολιες σου κ τα αρνητικα αισθηματα σου...που σαφως κ εχουν βαση....θελω να σκεφτεσαι θετικα...να πεισεις τον εαυτο σου οτι κ εσυ θα τα καταφερεις...να εισαι σιγουρη γιαυτο....κ να δεις που........ισως σε αυτα τα γενεθλια, να εχεις κ αλλους λογους να γιορτασεις...ισως κ στα επομενα...να ειστε περισσοτεροι εκει στο σπιτι.....

Μην αφηνεις τον εαυτο σου να παιρνει την κατω βολτα...κανε πραγματα για τον εαυτο σου, για τον αντρα σου, τους φιλους σας.....κ μη σταματας να πιστευεις!!!!

Θα ερθει ο καιρος, που θα κοιτας το θαυματακι σου κ θα αφησεις πισω σου ολα αυτα που σε πικραναν.....

Υπομονη κ πιστη.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μου μολις διαβασα το μηνυμα σου πιστεψε με την ενοιωωσα την αγκαλια σου!!! Αχ σε ευχαριστω πααααρα πολύ!!!! Σου ευχομαι πραγματικα και εσυ να καταφερεις να γινεις το γρηγοροτερο μανουλα!!!

Και όλες οι κοπελες που προσπαθουνε. ΄Γιατι ειμαι σίγουρη πως όλες το αξιζουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...