Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η.......2η.......3η κ η τυχερη!!!


Recommended Posts

τα καλυτερα ερχονται κοριτσια κ να το πιστεψετε καντε λιγη υπομονη να κανετε τα απαραιτητα εξετασεις θεραπειες οτι σας πουν οι γιατροι για να εχετε μια εγκυμοσυνη ξενοιαστη κ χωρις προβληματα το λω εκ πειρας.ευχομαι να ακουσουμε συντομα νεα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 667
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεωργια μου, με το καλο το μωρακι σου!!!

Κ εσυ περασες πολλα...παρα πολλα...να ομως τωρα που ερχεται κ το δευτερο παιδακι σου!!!!

Σε ακολουθουμε....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα.....για σενα φιλεναδα...

αχ ειμαι πτωμα...ειχα πεντακαθαρο το σπιτακι μου κ εχει γινει χαλι μαυρο απο τις επισκεψεις....αλλα δεν πειραζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα στο καλυτερο παιδι του κοσμου!!! Τον γιοκα μου!!!

Αχ βρε συμπεθερα........ερχεται ο καιρος κ για μας........ερχεται ο τιιιιιιιιιιιιτ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι συμπεθερα να ερθεις κ στην γιατρο μου να τα γεννησουμε κ μαζι..... :shock:

Πως σου φαινεται....? Φανταζεσαι να ειμαστε στο ιδιο δωματιο? :lol::lol::lol:

Τελειο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δε γελαω καθολου!!! γιατι κατι μου λεει, να σμουρφ το μυριζομαι....οτι ετσι θα γινει......

ζευγαρι απο κουνια θα ειναι τα μωρακια μας.....καλε πως το λενε αυτο το πλαστικο που εχουν τα μωρα εκει στο μαιευτηριο??????χαχα

αααα θα εχω κ το λαπτοπ μαζι...εννοειται......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πυρεξακι το λεω εγω τουλαχιστον.....

ναι ζευγαρι απο κουνια...θα σου δωσω εγω την κορη μου ξανθια γαλαζοματα σαν τον αδελφουλι της....χαχαχα.....αχ μονο που το σκεφτομαι ενα μπεμπακι αχ τρελαινομαι....θελω.....κ ο ακης μου να τρεχει απο πισω της....κ να της λεει ''μπεμπα μου''.....

θα το παρω κ εγω το λαπτοπ μαζι....αν δεν γεννησουμε μαζι να κανουμε συνδεσει να ειδωθουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι...πυρεξακι....χιχιχι

Κατσε μην κ ο γιοκας μου βγει ξανθος με γαλανα ματια...μην κοιτας εμενα που ειμαι γκαγκανιασμενη.....η μαμα ειναι ανοιχτοχρωμη με γκριζογαλανα ματια!!!! μπορει να παρει απο κει.......

Θα μιλαμε μεσω skype βρε φιλεναδα....τι την εχουμε την τεχνολογια....

Αντε λοιπον...καληνυχτα...εχω παλη....παω......φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωσταντινουλα μου καλημερα...ξερω σημερα θα εχεις πολυ δουλιτσα......αλλα κουραγιο κ υπομονη...ετσι να περασει ο καιρος να ξεχνιομαστε...α σημερα εβλεπα παλι εφιαλτες παλι...παλι εγκυος παλι νοσοκομειο κ παλι μωρακι να μην εχω.....ωραια ονειρα..κ να θελω να μην σκεφτομαι εχω τα ονειρα....

σημερα επισης εχω κ ωαριο ετοιμο....αλλα ξερεις δεν ειμαι ετοιμη.....κ εγω πες να ειμαι αυτο ειναι?θελει να ερθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολους κ σε ολες!!

Χρυσανθη μου...πριν λιγο γυρισα πτωωωωμα...κ ενα κεφαλι καζανι....Θελω επειγοντως διακοπες!!!!

Θελω να παω χαβαη με μια πινα κολαντα ανα χειρας χαχαχα....κουραστηκα........

Εχεις περασει παρα πολλα...κ γιαυτο βλεπεις τετοια ονειρα συνεχεια....ειναι μεσα στο υποσυνειδητο σου...

θεωρω ομως ..οτι θα ερθει ο καιρος ... που αυτα τα ονειρα θα παρουν αλλη μορφη...ευχαριστη..κ ροζ :P

Σημερα ειναι η μερα σου??? ΑΑΑΑΑ δεν εχουμε συγχρονιστει καλα....εγω περιμενω να αδιαθετησω την παρασκευη!!

Θα κανεις τιποτα...η θα μεινεις ησυχη.....????

Ανεμε καλως τον!!! Μην αγχωνεσαι...η δουλεια πανω απ' ολα ..ειναι κ δυσκολοι καιροι...

εμεις ειμαστε εδω κ σε σκεφτομαστε!!!! Να μας πεις τα νεα σου απο το σπορακι σας!!!!

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν? Βασουλα, ελινα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και Γιωργο!!!!

Xρυσανθη και Κωνσταντινα δε θελω να σας βλεπω να γραφετε για εφιαλτες και τετοια! Θελω να συνεχίσετε να γραφετε για συμπεθεριασματα, για γεννες στο ίδιο δωματιο και τετοια! Αχχχ ευχομαι καποια στιγμη και εγώ να μπορεσω να διαπραγματευτω για την προικα που θα παρει η κόρη μου ή ο γιος μου!!! :D:D:D

Εγω περιμενω να αδιαθετησω την αλλη εβδομαδα και να ξεκινησω. Αν ολα πανε καλα υπολογιζω κατα τα τελη Οκτωβρη να ολοκληρωνεται η διαδικασία και κατα τα μεσα Νοεμβρη να εχουμε τα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....βασω ναι θα γραφουμε για συμπεθεριασματα..εχω κ ενα γιο κ ψαχνω για νυφι.....ειναι κουκλος ξανθος γαλαζοματης κ φυσικα πανεξυπνος....κωσταντινα πες.....να μην φαινομαι κουκουβαγια

κωσταντινα αντε απο τον επομενο μηνα.....μπορει να μεινουμε κ μαζι ποιος ξερει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθη μου τοτε αυτο που ελπιζω να μπορεζω να προσφερω στον γιο σου θα ειναι μια καλή νυφη (θελω πολύ να κανω κοριτσακι) :) Οποτε και να ερθει θα ειναι μικροτερη απο το γιο σου οποτε ξερεις σιγουρα θα θελει τον αντρα τον ωριμο!!! Βεβαια ξερω πως εχετε πολλα υποψηφια συμπεθεριασματα και δε θελω να θυμωσει καμια αλλη μαζί μου ετσι? :lol::lol: Βεβαια εμεις θα εχουμε και ενα πλεονεκτημα εναντι αλλων . Ειμαστε "κοντοχωριανοι" . Ο αντρας μου ειναι απο την Κω και πηγαινουμε συνεχεια! Ε τι ειναι Ροδος - Κως?? Διπλα βρε παιδακι μου!!!

Γιωργο μας ελειψες ρεεεε. Και εμεις παντως τον ιδιο πανικο εχουμε στη δουλεια. Δεν προλαβαινω να σηκωσω κεφαλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βασω μου θα δεχομαι συμπεθεριασματα για τον κανακαρη μου....κ για το επομενο...αχ κωσταντινα που εισαι να τους πεις για το γιο μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοαγορια :P:P:P

Πριν λιγο γυρισα σπιτι...ε οχι απτη δουλεια.....Βγηκαμε για φαγητο κ τωρα μαζευτηκε ο πωπακος μου...χοχοχο

Ειμαι χαρουμενη σημερα, γιατι τελειωσε η αγωγη για τα χλαμυδια...επιτελους...παει η αντιβιωση, πανε οι πλυσεις, πανε τα εμβολααααα γεεεεεεεεεεεες!!!!!

Περιμενω να αδιαθετησω σημερα..παρασκευη...για να δουμε....αυτος ο μηνας θα ειναι αποχη...κ στην επομενη περιοδο θα κανουμε την επανεξεταση...ελπιζω να βγω αρνητικη..γιατι μετα δυστυχως θα εχει κ παλι αγωγη...με διπλο σχημα αντιβιωσης...ουφ δε θελω να το σκεφτομαι....

Χρυσανθη μου , τι να πω για το γιοκα σου!!!! Ενας αγγελος ειναι κ πανεξυπνος!!!!!Αφου σκεφτομαι να μπω στον παγο να τον περιμενω λιγα χρονια...18 για την ακριβεια.....

Τι γελατε καλε???? αφου 20 χρονων ειμαι!!! :)):)):)):))

Βασουλα, αν κανεις κορη, θα τον παρεις καλε....γιατι εγω θα κανω σιγουρα αγορι...οποτε θα συμπεθεριασω με την κορουλα της Χρυσανθη μας!!! Σωστα???????

Ελινα μου, τι εγινε?? Με ανησυχεις! Τι συνταρακτικο εμαθες....?Ελπιζω να μην ειναι προβλημα υγειας.....

Πως τα πας?? Να συνεχισεις τις κονξες με τον αντρουλη σου κ θα ρθει....

Εγω την δευτερη φορα που εμεινα εγκυος, ειχα μονο 2 επαφες εκεινο το μηνα...την 8η κ τη 12η...κ τσουπ ηρθε...

Γιωργο καλημερα κ σε σενα!!! πως παει η δουλεια? Η γυναικα σου? το σπορακι μεγαλωνει? Σημερα θα το δειτε παλι ε? Αντε με το καλο!!!!

Παω για υπνο...γιατι σε λιγες ωρες σηκωνομαι....ευτυχως ειναι παρασκευη ....κ μετα Δευτερα παλι για δουλεια...Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

[smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....τι κανετε? οπως λεει κ ο γιος μου οτα κανει τον γιατρο..... :lol:

εχω φαει την εξεταση της ζωης μου...ειδικα οτα με εξεταζει στην κοιλια....νοιωθω οπως στην β επιπεδου...εγω ξαπλα κ περιμενω τον επιστημονα...κ ερχετε ο γιος μου κ εκει παγωνω...θυμαμαι τις μοναδικες στιγμες μου στις β επιπεδου.... :(

κωσταντινα μου βολταρουμε βολταρουμε....ποτε θα συναντηθουμε?σημερα μαλλον θα ειμαι το βραδυ μεσα κ θα σε περιμενω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρενια μουυυυ τρελοκοριτσοοοοο τι κανεις τσουπρα?????Δε μου ξεφευγεις...διαβαζω τα νεα σου ...Το ξερεις οτι σε σκεφτομαι κ ειμαι μαζι σουυυυ!!!!Ερχεται, το μυριζομαι!!! [smilie=sign19.gif]

κ μετα .... [smilie=wav.gif] να δεις παρτυ τρικουβερτο!!! Με τρεις κουβερτες :lol::lol::lol::lol:

Εγω εδω...εριξα μαχη με τα χλαμυδια κ το πορισμα σε ενα μηνα με την επομενη περιοδο!! Αντε να δουμε.....

Χρυσανθηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ερχεσαι.........???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...