Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυουλες Νοεμβρη-Δεκεμβρη 2010.. Νο2


Recommended Posts

ευχαριστωωω κοριτσακια!

α! ναι ρε ρηνιω δικιο εχεις.. ετσι οπως ειμαστε ενα γλυκακι μας ελειπε.. εγω μπουκια δεν μπορω να βαλω στο στομα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μμμ μαλλον εγω νομιζω πως θα σας ζηλευω αφου εσεις θα εχετε καιρο ακομα να χαρειτε την ελευθερια σας εγω θα χαιρομαι ναι μεν τον πριγκιπα μου αλλα με βλεπω με περισσοτερο αγχος απο τωρα αν θα τα καταφερω...καταιφακι εγω παντως θα το φχαριστιομουν αν γεννουσαμε μαζι...φανταζεσαι?σουπερ θα ηταν... :):):):):)

νικα μου με το καλο να ερθετε και να περασατε οσο καλυτερα μπορειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει δεν προκειται να συγχηστω :side::side::side::side: αλλα θα υπενθυνησω πως το νησι της κρητης εχει 4 νομους χανια ρεθυμνο ηρακλειο λασιθι οταν λοιπον λεμε κρητη δεν εννοουμε μονο χανια ρεθυμνο ηρακλειο...εγω μενω ιεραπετρα την νοτιοτερη πολη της ευρωπης που ανηκει στον νομο λασιθιου μιση ωρα απο την ελουντα ειμαι που μαζευει το αφαν γκατε της ελληνικης και οχι μονο σοου μπιζ...πριν καποια χρονια που εμενα μονιμα στον αγιο νικολαο αρκετα συχνα συναντουσα τον σακη την βανδη... ;);););) αληθεια...ελατε λιγο και απο δω να δειτε ωραια που ειναι...αλλα οχι τωρα γιατι μια βδομαδα τωρα κοντευει να μας σηκωσει ο αερας.. :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες βρε φυσικα και δεν παρεξηγηθηκα...σιγα το μειζων θεμα για να παρεξηγηθω κι ολας...απλα κανω διαφημηση :P:P:P:P ολα καλα...δεν τρεχει θεμα...παντως ευχαριστως θα ανταλαζα την κρητη με την ροδο η την κερκυρα...δεν λεω καλα ειμαστε και εδω αλλα την ροδο και την κερκυρα τις λατρευω...αυτο που ποτε δεν θα μπορουσα ειναι να μεινω σε βουνο η καπου που τελος παντων δεν θα εχω αμεση προσβαση στην θαλασσα... :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οοοο ενα παραπονιαρικο μελισσακι...δεν σε ξεχναμε βρε...απλα ειμαστε πολλες και το μυαλο μας εχει χαζεψει λιγο απο τα νινια μας αλλωστε εσυ τι κανεις???θα μας το υπενθυμησεις εγκαιρως και μετα θα μας πεις και τα ευχαριστα ναι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια...μελισακι αγορακι και εσυ εε???ευτυχως να σας πω γιατι ετσι που εχουμε μαζευτει ολες οι αγορομανες μαζι μετα θα μπορουμε να αλληβοηθιομαστε με τα καμαρια μας...πιο καλα ετσι... :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Δεν εξαφανίστηκα, απλά έκανε ο άντρας μου εγχείρηση στο κότσι και τρέχω ως αποκλειστική όλη μέρα και δεν πρόλαβα να μπω! Επίσης από εχτές έχετε γεμίσει 8 σελίδες...

Ευχαριστώ όλες για τις ευχές, anastasia συγχαρητήρια και σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες που αναμένουν για εξετάσεις πιστεύω ότι όλα θα πάνε κατ'ευχήν, να είστε αισιόδοξες!!

Όποια τυχερή πάει για μπάνια ας κάνει και καμιά βουτιά και για εμάς, που απότι βλέπω για φέτος ατυχήσαμε, μην πω τίποτα χειρότερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerinatel περαστικά στον άντρα σου. Ελπίζω να μην ήταν κάτι σοβαρό. Α και καλή δύναμη στην αποκλειστική του :):)

Κορίτσια θέλω και εγώ να κάνω ένα μπανάκι αλλά δεν το παίρνω απόφαση για πολλούς λόγους. Ενας είναι ότι φοβάμαι να βγάλω το ατελείωτο κορμί μου στις παραλίες :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oύτε κι εγώ σκοπεύω να κάνω μπάνιο, όχι γιατί ντρέπομαι, σιγά μην κολλήσω σ'αυτό!! :P :laugh:

Δε θα κάνω γιατί φοβάμαι για μολύνσεις κλπ. Έτσι κι αλλιώς, στην Αθήνα δεν πάω ποτέ για μπάνιο και δεν πρόκειται να πάμε κάπου για περισσότερο από μια εβδομάδα, οπότε σιγά μην το ρισκάρω για 4-5 μπάνια!

Καλά να'μαστε και του χρόνου με τα μπεμπάκια μας! ;)

Κάπου είδα που λέγατε για Β'επιπέδου. Στις 30 θα την κάνω, που θα'χω μπει στην 22η εβδομάδα, όχι μεθαύριο την Τρίτη. Έχουμε μέλλον δηλαδή ακόμα.. Αλήθεια, γιατί δε δίνουν πια dvd;; :huh::dry::(

Κατά τ' άλλα, το'χω ρίξει στον ύπνο σήμερα.. :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

ενταξει δεν προκειται να συγχηστω :side::side::side::side: αλλα θα υπενθυνησω πως το νησι της κρητης εχει 4 νομους χανια ρεθυμνο ηρακλειο λασιθι οταν λοιπον λεμε κρητη δεν εννοουμε μονο χανια ρεθυμνο ηρακλειο...εγω μενω ιεραπετρα την νοτιοτερη πολη της ευρωπης που ανηκει στον νομο λασιθιου μιση ωρα απο την ελουντα ειμαι που μαζευει το αφαν γκατε της ελληνικης και οχι μονο σοου μπιζ...πριν καποια χρονια που εμενα μονιμα στον αγιο νικολαο αρκετα συχνα συναντουσα τον σακη την βανδη... ;);););) αληθεια...ελατε λιγο και απο δω να δειτε ωραια που ειναι...αλλα οχι τωρα γιατι μια βδομαδα τωρα κοντευει να μας σηκωσει ο αερας.. :P:P:P:P:P

Mpravo Maraki!! Poly kali i diafimisi. Na prostheso oti exoume kai panemorfes paralies kai poly oraio fagito!! Ierapetra mia fora exo erthei gia na pame sto Gaidouronisi!! Ti oraia pou itan... Pantos gia na min eimai adiki kai sta Chania einai poly omorfa. Exoume kai to spiti kai tora pia pame ekei perissoteres meres.

Melisoula, kala apotelesmata kai se'sena!! Katerinatel perastika ston antrouli sou. To kotsi prepei na einai poly maniki. Tha travaei poly pono o kaimenos, opote axizei tin kalyteri peripoiisi. ;)

Koritsia, oson afora ti thalassa o giatros mou eipe oti den yparxei provlima. Vevaia ki ego stin Athina den tha pigaina..alla an pate kapou allou diakopes vour. Stin proti mou egymosini ekana kathe mera stis diakopes. Konteva vevaia na genniso tote kai lene oti kanei poly kalo kai gia ti genna pou erxetai.

Crazy, poso se zilevo. Emena pano pou pige na kleisei to mataki mou to mesimeri xypnise o kanakaris mou kai sikothika. Kala apotelesmata kai se'sena!!

Koritsakia mou, sas afino tora. Eimai ptoma meta apo to mazema gia tis valitses kai pao na xeratho. Toulaxiston na aploso ta podarakia mou giati einai noris akoma gia ypno. Sas filo kai elpizo na ta poume syntoma kai apo Ellada, prota o Theos!! Oneira glyka :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerinatel σιδερένιος να είναι ο αντρούλης σου. Φρόντισέ τον αλλά πρόσεχε κι εσύ τον εαυτός σου ε;

Crazy κι εγώ φοβάμαι να κάνω μπανάκια και καλώς ή κακώς έχω τον Αύγουστο άλλες τρεις βδομάδες άδεια και ούτε που ξέρω τι θα κάνουμε.

Ακόμα κι αν μπω στην θάλασσα μάλλον μέχρι τα πόδια βλέπω να βρέχομαι.

Η γιατρός μου, μου είπε να μην φοβάμαι αν πηγαίνω σε καθαρές θάλασσες και αλλάζω μαγιο κατευθείαν αλλά μετά από κάποια δυσάρεστα νέα από μια γνωστή μου από μόλυνση απ' την θάλασσα... το σκέφτομαι πολύ.

Ναι ρε γαμώτο δεν δίνουν dvd δεν ξέρω γιατί μόνο μια 3d φωτογραφία μου βγάλανε και πολλές απ' τις ασπρόμαυρες βέβαια.

30 την έχεις εσύ την β' επιπέδου τελικά ε; Να δεις για πότε θα περάσουν οι μέρες! Άντε με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσουδια τι κανετε???ολη μερα προσπαθουσα να μπω και ηταν πεσμενο το μαμμυ αλλα ο επιμενων νικα... :P:P:P:P

κατερινα περαστικουλια σας...ελπιζω να το περασες ανωδυνα γιατι αν κρινω απο τον δικο μου πιο πολυ αρρωσταινω εγω οταν εχει κατι παρα εκεινος... :blink::blink::blink::blink::blink:

κοριτσια εχω να κανω πολλες ερωτησεις και θελω βοηθεια..

1)τι πρεπει να προσεξω στην αγορα για το στρωμα του κρεβατιου του μπεμπη?

2)μπουκαλια να παρω?γυαλινα η πλαστικα?τα κανονικα η αυτα που ειναι σαν λυγισμενα?

3)για τις θηλες και τις πιπιλες καουτσουκ η σιλικονη?

4)τελικα η σφηνα χρειαζεται?

5)μαξιλαρι?

6)πειτε τι να μην ξεχασω και πρεπει οπωσδηποτε να εχω???? :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

ζαληστικατε ναι???ναι το εχω αυτο το ταλεντο και ο αλεξης το ιδιο λεει αλλα τι να κανω που αγχωνομαι???πρωτη φορα το κανω.... :blink::blink::blink::blink::blink: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Κι εγώ δεν μπορούσα να μπω στο μαμμυ ολη μέρα.

Μariakrhth κι εγώ έτσι αωγχώνομαι. Πολύ χρήσιμα αυτά που ρωτάς. Ας μας απαντήσουν οι έμπειρες μανούλες γιατί κι εγώ δεν ξέρω. Το μόνο που ξέρω είναι ότι μπουκάλια (μπιμπερό) πρέπει να πάρουμε αρχικά γυάλινα και κανονικά και λυγισμένα. Τα λυγισμένα είναι για τους κολοικούς νομίζω ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia!!!!!maraki se blepw na perneis apo ola.....de theleis na tou lipsi tipota tou kanakari sou....mpoukalia opsdipote gialina gia thn apostirosi....egw peira plastika otan arxisan na bastane apo mona tous to mpoukali giati fobomoun me ta gialina kai einai kai baria...pipiles einai thema kai toy mwrou...egw eixa tis kaoutsouk giati einai pio konta sto byzi kai epidei thilaza kai edina taytoxrona kai mpoukali gia na to mathei kai na mhn exw problima sthn poria ida oti protimousan thn kaoutsouk...maksilaraki sthn arxi den bazoume pio meta...oso gia to sfinaki sto proto to eixa parei giati fobomoun alla kai mia koubertoula na diplwseis otan einai sto plai na thn baleis sthn plati tou ...to idio einai....ase pou oi gnomes diistante sto an tha prepei na koimate anaskela h sto plai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι με το αγχος που εχω να ειναι ολα στην διαθεση μου κι αχρειαστα ναναι βλεπω τα μισα να μην τα χρειαζομαι αλλα δεν βαριεσαι χαλαλι του του σπορου μου..μονο καλα να ειναι αυτος και ας ειναι η αποθηκη γεματη με δευτεροντα πραγματα ...σας ειπα πως την τριτη εχω ψωνια εεε?????και φυσικα ραντεβου με τον μπεμπη μου εε??που βλεπω να εχει γινει ολοκληρος αντρας πια...ρε κοριτσια πως αλλαζουν ετσι μηνα με τον μηνα???σε καθε υπερηχο ειναι και διαφορετικος σαν χθες θυμαμαι την μαυρη κουκιδιτσα που ειδα πριν πεντε μηνες.... :cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...