Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No 13


Recommended Posts

Αυριο ειναι η μεγαλη μερα...της φωτογραφησης! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Και η Ελλη, η φωτογραφος, φαινεται πολυ ενθουσιωδης και παθιασμενη με τη δουλεια της! Κοριτσια, εχω τοση αγωνια! Ανυπομονω τοοοοοοοσο πολυ!(Σαν το χαζοχαρουμενο κανω... :blush: )

Ευτυχως επεισα και τον αντρα μου να συμμετεχει,(δεν ειναι και πολυ του θεαθηναι!) Τελικα δεν ηταν και τοσο δυσκολο οσο το φανταζομουν ;) ειχα κατεβασει τοσα πολλα επιχειρηματα για να του πω σε περιπτωση αρνησης, αλλα τελικα δεν χρειαστηκε τιποτα! Οσο για το Γιωργο, ειναι μεσα στην καλη χαρα! Ε, τι στο καλο, μια γυναικα μεσα σε 3 (προσεχως) αντρες, αλοιμονο να της χαλανε και χατηρι! Βασιλισσα η Αννουλα! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κατρινα έγραψε:

ΘΕΜΑ: ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ 2010?

ειδα αυτο..για ανατρεξτε στη πρωτη σελιδα..ΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ 2010?

ααχχχ συγκινηθηκα μωλεε!!

Πως παμε στην 1η σελιδα? Που τη βρισκουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχετε λαβει μερος στο διαγωνισμο για τα μπανακια Flexibath?

Εγω ναι, φαινεται εχω ρεντα!!! :laugh: :laugh: :laugh: (εχω κερδισει και ενα μενταγιον εγκυμοσυνης, ο αντρας μου με κατηγορει οτι εχω βαλει μεσο!) Αν κερδισω και το μπανακι, ε, τι να πω, παω να παιξω και τζοκερ! (Ωραια ιδεα, Αγγελικουλα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Kατερινακι μπηκα για λιγο, δεν το διαβασα ομως ολο...ωραιες αναμνησεις και μαμαδοσυζητησεις, τι συγκηνητικο...Αυτα ειναι!!!

Και μολις γεννησουμε με το καλο, θα εχουμε αναλυτικο ''ημερολογιο'' απο τα μωρουλινια μας! Εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες! Όλες καλά? Εμείς εδώ έχουμε μία ζέστη άλλο πράγμα, μάλλον θα βρέξει πάλι το απόγευμα!!!

Κατρίνα μου σε ευχαριστώ για τις ευχές!!! Καλά θα περάσουμε να είσαι σίγουρη!! ;);););) Να κάνουμε και λίγο εξάσκηση (γιατί τόσο καιρό ξεχάσαμε πως γίνεται) :P:P για να είμαστε καλά προετοιμασμένοι τον Οκτώβριο!! :woohoo: :woohoo:

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou glika molis mpika spitaki kai eimai ptwma :dry:

apo tis 7 exw ksipnisei kai apo tis 8 girnaw stous dromous eutixos vrika ena teleio forema gia to gamo apo 69 to pira 14 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: apisteuto???? kai omws ;)

to thema einai oti mou peftei mia xara kai de fainomai kai sa to mpogo :P

tha sas valw foto apo ti mera tou gamou, prwta o theos :)

apo tin elpida mas eixame kana neo?????? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα σε ποιο γαμο θα πας? Καλα, τι φοβερη εκπτωση ειχε το φουστανι, ειναι σωστες οι τιμες που μας γραφεις? :ohmy: Περιμενουμε φωτο, ε? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

geia sas koritsakia mou glika molis mpika spitaki kai eimai ptwma :dry:

apo tis 7 exw ksipnisei kai apo tis 8 girnaw stous dromous eutixos vrika ena teleio forema gia to gamo apo 69 to pira 14 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: apisteuto???? kai omws ;)

to thema einai oti mou peftei mia xara kai de fainomai kai sa to mpogo :P

tha sas valw foto apo ti mera tou gamou, prwta o theos :)

apo tin elpida mas eixame kana neo?????? :dry:

MHN KOYRAZESAI!!καλα τι εκπτωση ειναι αυτη; :blink: ,φαντασου δλδ τι κερδος εχουν! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai gw koufathika :ohmy: alla de me xalase katholou :P

pantreuetai mia ksaderfi tou antra mou stis 23

elega apoklietai na vrw forema alla telika oxi apla vrika alla itan kai super i timi :woohoo: :woohoo: :woohoo:

kala me ti fotografisi polu tixeri exw psisei kai ton diko mou edw kai kairo na kanoume ennow na mou kanei autos :P kala tou lew einai dinaton na mi me fotografizeis :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα τέλειο το φόρεμα, πάρα πολύ κομψό!! και πολύ καλή τιμή!! με γειά σου!!! Θέλουμε φωτό και μεσένα μέσα!!! :kiss::kiss:

Άσχετο... έχουμε τις ίδιες κρεμάστρες!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλες τι κάνετε? πως περνάτε?

εγώ τώρα τελείωσα με τις δουλίτσες μπήκανα πω ένα γεια, για να μην πάρω απουσία :P και πάω να κοιμηθώ λιγό!!!

το πρώι που πήγα σούπερ μάρκετ στις 8! είχε 28 βαθμούς!!!! γι αυτό έχω κλειδωθεί στο σπίτι και αράααααααααααζω!

το βραδάκι έχουμε πάλι γάμο...άντε να δούμε τί θα βάλω πάλι :S

Αγγελικούλα με γεια το φόρεμα, καλοφόρετο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!!!!!!

πως ειστε κοριτσακια μου??εγω εχθες τρελαθηκα στους πονους..σημερα εχω μικροσυσπασουλες αλλα παλευονται!σε λιγακι θα παμε στη παραλια.

Κατρινακι τι καλα!θα συνατηθουμε με τα νινακια μας πρωτα ο Θεος οταν ερθουμε εμεις Ελλαδα.

Αννουλα πολυ τυχη!!!χαχαχαχα!!παντα ετσι να εισαι τυχερη στη ζωη σου!α!καλη επιτυχια στο μπανιερακι!

Αγγελικουλα πολυ ομορφο-κομψο το φορεματακι.καθολου δεν χανει στην κρεμαστρα!ειναι απιθανο!!!μεγεια και καλοφορετο!θα περιμενουμε φωτο και φορεμενο.

Γιελιζ μου ακομα εδω εισαι?δεν ξεκινησες για τον αντρουλη σου?ωχ μη μου πεις οτι παλι εμφανιστηκε το αλτσχαιμερ......σημερα δεν ειναι να ταξιδεψεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα τελειο το φουστανακι και πολυ κομψο! Α,και δεν χανει στην κρεμαστρα, χανει που δεν ειναι φορεμενο πανω σου! ;) Και εγω συγκινηθηκα με αυτο που εβαλες!

Αναστασια μου πως πας εσυ? Συσπασουλες και πονους ε? Αυτο ειναι καλο σημαδι, κοντευεις!!! Καλο μπανακι και να προσεχεις...Καλες οι παραλιες στη Σουηδια??? :huh: Σαν της Ελλαδας μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άσε ρε Αναστασία,εκεί που έλεγα ότι φέτος δεν έχουμε κανένα γάμο, ξεφυτρώνουν σαν μανιτάρια!!!

Βρε Ντόρα ποιο ερκουλ??? έναν ανεμιστήρα έχουμε κι αυτόν δεν τον ανήγω γιατί μου κόβει την ανάσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια!Καταφέρνω και σας γράφω μετά από ένα αρκετά κουραστικό πρωινό.Λείπει η μανούλα σήμερα και περιμένω τον αντρούλη μου σε κανα δυο ώρες.Ευτυχώς κοιμήθηκε και το ζουζουνάκι μου.

Ελπιδάκι μου,ελπίζω να έφτασες ή να φτάνεις με το καλό στον προορισμό σου.Μη στεναχωριέσαι κοπέλα μου.Σε τεστάρει το μπουμπουκάκι σου,όλα καλά θα είναι,θα το δεις.

Αγγελικούλα,τέλειο το φόρεμα!Πολύ σικ,ότι πρέπει για την περίσταση.

Ζηλεύω αφάνταστα όταν ακούω για θάλασσα.Μου λείπειειειειει!

Τι ωραία που κάνετε συναντήσεις.Σίγουρα θα ήθελα κι εγώ να σας γνωρίσω από κοντά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα το διάβασα και ανατρίχιασα ολόκληρη!! Πολύ καλό!!

Αναστασία μου εσύ πρέπει να γεννήσεις επιγόντως!!! Το Αλτσχάιμερ σου άρχισε να χειροτερεύει!!! :P:P τη Δευτέρα πρωί πρωί θα φύγω... γιατί το Σ/Κ έχει πολύ δουλειά ο αντρούλης μου και λείπει όλη μέρα και δεν θα τον δώ καθόλου..ενώ μεσοβδόμαδα είναι πιο χαλαρά έρχεται και το μεσημέρι 3-4 ώρες στο σπίτι και το βράδυ γυρνάει πιο νωρίς και είναι και πιο ξεκούραστος όταν γυρνάει ;););)

Καλά να περάσεις στη παραλία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλα σας ειχα πει οτι ειχα πετθχει την Βερονικα μεσα πριν μια βδομαδα...

δειτε εδω...http://www.mammyland.com/index.php?opti ... tstart=510

πολυ στεναχωρεθηκα.... :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou euxaristw polu :kiss::kiss::kiss:

thekla mou kai meis mono anemistira ton opoio den anigw giati pathenw auto pou les, asta exw asthma apo paidaki :dry:

to ac de to antexw merikes fores katholou, na lipothimisw mou rxete :blink:

anastasia mou pou pas kale gia mpanio??? an pate se limni mi mou to peis giati pragmatika tha skasw apo ti zilia mou :blush:

latreuw tis limnes me tis prasinades giro giro sketo oneiro :)

annoula alitheia se ti diagwnismo kerdises ti fotografisi????

pantos edw kseroume poia tha parei to mpanaki :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...