Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No 13


Recommended Posts

αχ κοριτσια και γω θελω να σας συναντησω... :( :(

θα κανετε συναντησεις και μετα τη γεννα με τα νινακια?

εχω απορια:απο νευρα πως πατε?και αλλη μια:ποτε λετε για βαφτιση?το εχει σκεφτει αυτο καμια???μακροπροθεσμη σκεψη αλλα εγω χαιρομαι πολυ με αυτη τη σκεψη!εμεις λεμε για Πασχα πρωτα ο Θεος!χριστουγεννα δεν προλαβαινουμε.

παω να ετοιμασω τη βαλιτσα μου και ερχομαιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

soupitsa έγραψε:

LabriniB έγραψε:

[/quote:3fb6qhs3]

Εννοείται ότι θέλουμε πολύ να σε γνωρίσουμε! Αν σε βολεύει νωρίτερα ή αργότερα και μπορούν και οι άλλες κοπέλες μπορούμε να το προσαρμόσουμε... Εγώ αύριο τελειώνω τα μαθήματα στις 2.[/quot

Περιμένω να ρθει ο σύζυγος από τη δουλειά να ρωτήσω τι ώρα περίπου θα σχολάσει αύριο (για να μπορέσει να κρατήσει το μπόμπιρα). Οπότε το αργότερο σε καμιά ωρίτσα θα σας πω... αλλιώς σίγουρα την επόμενη φορά που θα κανονίσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

kuo28 έγραψε:

Έχεις δίκαιο για τον αποστηρωτή. Και εγώ της Avent θα πάρω...

Αύριο, αν πούμε γύρω στις 5 στο μοναστηράκι, μπορείτε????[/quote:2kg93lsw]

μπορουμε μπορουμε..!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαα..Βασιλικη δε περιμενα αλλη απαντηση!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: δε πειραζει ρε ..εμεις θα πιουμε καφε στο μαιευτητριο με τα μωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

αχ κοριτσια και γω θελω να σας συναντησω... :( :(

θα κανετε συναντησεις και μετα τη γεννα με τα νινακια?

εχω απορια:απο νευρα πως πατε?και αλλη μια:ποτε λετε για βαφτιση?το εχει σκεφτει αυτο καμια???μακροπροθεσμη σκεψη αλλα εγω χαιρομαι πολυ με αυτη τη σκεψη!εμεις λεμε για Πασχα πρωτα ο Θεος!χριστουγεννα δεν προλαβαινουμε.

παω να ετοιμασω τη βαλιτσα μου και ερχομαιιι!!!!!

Of course my dear!!!εννοειται οτι θα πηγαινουμε για καφε μετα με τα μωρακια μας!Εμεις για βαπτιση δεν σκεφτομαστε απο τωρα!Δεν εγχωνομαι με το θεμα!Την Ελενα μου 2 ετων τη βαπτισαμε στο χωριο μας απεναντι απο το σπιτι μας σε ενα ξωκλησι στα 700 μετρα υψομετρο!(τελευταια φορα ειχε γινει εκει βαπτιση 70 -80 χρονια πριν!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

Κατρίνα μου καλή η Θάσος δε λέω αλλά επειδή την έχουμε στα πόδια μας ...δεν την εκτιμούμε ιδιαίτερα :huh:

άσε το καημενούλι μου,το τσουρούφλισα :ohmy:

που να έκανα και ηλιοθεραπεία δηλαδή :blink::blink:

εμείς διακοπές φέτος....ΓΙΟΚ...1ον λόγω εγκυμοσύνης και 2ον χτίζουμε σπίτι οπότε,αυτομάτως ακυρώνονται ΟΛΑ! :S

έχουμε χρόνια για διακοπές...

Εσείς που θα πάτε?

εφοσον πηρα το ΟΚ απο το γιατρο θα παω να αραξω στο εξοχικο!γιατι δε μου..καθεται καλα να παω σε Ξενοδοχειο με τη κοιλια τουρλα!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Οχι τιποτα αλλο δε θελω να κομπλαρω κοσμο!!!!! B)B)B)B)B)B) το εξοχικο μας ειναι εξω απο το Ναυπλιο 15 χιλιομετρα παραλιακο..(Ξηροπηγαδο Κυνουριας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Άρα 5 η ώρα στο μοναστηράκι (εκτός και αν θέλει η Λαμπρινή λίγο αργότερα). Kuo? Elpidaki? Επιβεβαίωση? Καμία άλλη συμμετοχή???

ho ho ho pick mee pick me!!!

http://http://www.youtube.com/watch?v=8GmuHYcdNOE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OK, μέσα κι εγώ. Ελπίζω να μην έχει τέτοια ζέστη μόνο γιατί... να δούμε ποια θα πρωτοκουβαλάνε οι περαστικοί :P Λαμπρινή, μακάρι να καταφέρεις να έρθεις! Το τηλέφωνο του Ελπιδακίου το έχει κάποια, σε περίπτωση που δεν έχει ίντερνετ εδώ;

Αναστασία, έχει έναν στα 80 κι έναν στα 120 ευρώ. Η διαφορά είναι ότι ο δεύτερος τα αποστειρώνει σε 24ωρους κύκλους, ό,τι κι αν σημαίνει αυτό :huh: Αν το έχω νιώσει λέει... Πλάκα κάνεις; Νιώθω λες και έχω φάει μια ολόκληρη πίτσα με έξτρα τυρί, που μου έχει κάτσει όλο στα μπούτια και στον κ... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατρινα μου τελεια!θα συναντηθουμε πρωτα ο Θεος οταν θα εχουμε τα νινακια μας και ερθουμε ε? εγω σκεφτομαι τη βαφτιση απο τωρα γιατι θελω να την κοινωναμε.και εμεις για ξωκκλησι σκεφτομαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nτορα μου με το καλοοοοοοο!!ολα θα γινουν!!!

κατερινα μου εμεις πηραμε αυτον:http://www.philips.se/c/avent-sterilisatorer/35526/cat/#filterState=MCC_STERILIZERS_SU_SE_CONSUMER%3Dtru

αυτος που ειναι στην πρωτη σειρα.

αλλα ακομα να μας ερθει!!!α ωραια!να μην νιωθω μονο εγω ετσι!!!χαχαχαχαχα!παρηγορια στην παθουσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινα μη γελας :blush: δεν μπορω να παρω τα ποδια μου :S

μεχρι τον πεμπτο ημουν μια χαρα, μεχρι και σε οικοδομες πηγαινα συνεχεια απο τη δουλεια!!! δεν περιμενα να βαρυνω ετσι.. :blush:

ζηλευω που θα πιειτε καφε αλλα δεν με παιρνει... με τιποτα!

kuo μην λες για πιτσα και μο εχει κολλησει στο μυαλο να παραγγειλω :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα. Δεν έχω χρόνο να σας διαβάσω-αλλάξατε και νούμερο :):P

Ήθελα απλά να δώσω ένα παρόν και να σας πω ότι μου λείπετε πολύ :( Ενδέχεται μεσοβδόμαδα να επιστρέψουμε οπότε θα σας ξαναβρώ. :):):):)

Στο μεταξύ, ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μωράκια σας επίσης.

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=34132&catid=3

ayrio θα εχει απεργια το μετρο!!! :(:(:(

Τι γκαντεμιά είναι αυτή :(:(:(

Εμένα δεν με επηρεάζει γιατί θα έρθω με τον ηλεκτρικό, αλλά μάλλον εσείς θα έχετε πρόβλημα :( Δεν μας θέλει τελικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...