Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ "ΜΑΓΑΖΑΚΙ"¨


Recommended Posts

καθε ανθρωπος εχει και κανει σχεδια , και ονειρα για τη ζωη του..

ετσι κι εγω, ενα απο τα πολλα ονειρα μου,ηταν να ανοιξω ενα μεζεδοπωλειο,επειδη λατρευω την μαγειρικη.

δεν μπορεσα,δεν τα καταφερα να πραγματοποιησω αυτο μου το ονειρο.

ετσι δημιουργησα το δικο μου blog-μαγαζακι..σημερα ανοιγω δειλα δειλα τις πορτες του,και σας περιμενω να μου πειτε την γνωμη σας,να δωσετε και τις δικες σας συνταγες και να γινουμε ενα ομορφο παρεακι.

Δεν το εχω ολοκληρωσει,γιατι θελει αρκετη δουλεια.

θα προσπαθω ομως καθε μερα να το γεμιζω με ομορφες και νοστιμες συνταγες,γιατι πανω απ'ολα εχω αγαπη και μερακι για την μαγειρικη...

τα φιλια μου!http://www.Nostimessyntagesthsgwgws.blogspot.com/!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε γωγο και νομιζα θα μας εφτιαχνες φαγητακια! χιχι εγω παντως αν ανοιξεις μεζεδοπωλειο θα το κανω στεκι-σπιτι μου!χαχαχα

θα σου στειλω συνταγες της χωρας μου!!

εντωμεταξυ τωρα ψαχνω συνταγη απλη για μοσχαρακι κατσαρολας!χαχαχαχα τυχαιο?δε νομιζω!

καλοριζικο το μαγαζακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ ρανια μου,να'σαι καλα.θα περιμενω εντυπωσεις :kiss::kiss:

που εισε βρε ραμονακι?σε ευχαριστω πολυ..φυσικα και να βαλεις συνταγες της χωρας σου...οσο για το μοσχαρακι κατσαρολας εχω να σου προτεινω... ;) περιμενω εντυπωσεις εεε??? αν και θελει δουλεια αρκετη ακομα... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι καλοριζικο σου ευχομαι.ειμαι σιγουρη οτι θα το κανεισ τελειο.εγω παντοσ θα ειμαι καλοσ πελατησ και θα φτιαξω αρκετεσ απο τισ συνταγεσ σου.ερωτηση.αν θελω μια συνταγουλα να ρωταω?η οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ έγραψε:

γωγακι καλοριζικο σου ευχομαι.ειμαι σιγουρη οτι θα το κανεισ τελειο.εγω παντοσ θα ειμαι καλοσ πελατησ και θα φτιαξω αρκετεσ απο τισ συνταγεσ σου.ερωτηση.αν θελω μια συνταγουλα να ρωταω?η οχι?

σε ευχαριστω πολυ,να εισαι καλα κοπελα μου!

φυσικα και να ρωτας ;):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

γωγακι μας τελεια, εισαι φοβερη θα με βοηθησεις πολυ,μολις σε αποθηκευσα στα αγαπημενα μου :kiss::kiss:

σε ευχαριστω πολυ ρεββεκακι μου,με το καλο το μωρακι σου...θα προσπαθησω να κανω οτι καλυτερο μπορω...γιατι ας μην ξεχναμε Ο ΕΡΩΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΡΩΤΑ... ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το μαγαζακι σου γωγουλινι μου!!!!!!!!!θα μας βοηθησεις πολυ,ειμαι σιγουροτατη!!!!!!!!!!!!!!χθες αγορασα καινουργια παγωτομηχανη και θελω να την εγκαινιασω αλλα δεν εχω καμια συνταγη για παγωτο εκτος απο την κλασικη με το morfat.μηπως εχεις κατι να μου προτεινεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

α δεις που στο τελος θα την κανουμε να ανοιξει κανονικο μαγαζακι...για να ταισει τις μανουλες του μαμυ! χαχαχα

Σωστή η Ραμόνα!!!!!! :woohoo: Γωγάκι καλορίζικο και καλές δουλειές.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

καλοριζικο το μαγαζακι σου γωγουλινι μου!!!!!!!!!θα μας βοηθησεις πολυ,ειμαι σιγουροτατη!!!!!!!!!!!!!!χθες αγορασα καινουργια παγωτομηχανη και θελω να την εγκαινιασω αλλα δεν εχω καμια συνταγη για παγωτο εκτος απο την κλασικη με το morfat.μηπως εχεις κατι να μου προτεινεις????? ice239803893849843.jpg

σε ευχαριστω πολυ κουκλα μου,να εισαι καλα...οτι θελεις... ;) εχω απλα ενα κεφαλι καζανι...γραφω γραφω γραφω...σε λιγο στο μαγαζακι θα σου εχω να δεις.... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

mama_xina έγραψε:

Σωστή η Ραμόνα!!!!!! :woohoo: Γωγάκι καλορίζικο και καλές δουλειές.. ;)[/quote:z2wtp8i3]

ναι οντως εχει δικιο το ραμονακι ;)Σε ευχαριστω πολυ λενα μου.Με το καλο οι κορουλες σου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

ευχαριστω πολυ γωγακι μου!!!θα περιμενω!!!!

προς το παρον εβαλα μια συνταγη..δεν ξερω αν σου αρεσει,παντως αυριο θα βαλω κι αλλες...μπορεις να γραφτεις,να αφηνεις τα σχολια σου και να μιλαμε ...εχω βαλει και chat.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Γωγω καλοριζικο!!εννοειτε οτι εγινα μελος!!γιατι μου ειναι τοοοοσο στενη η σελιδα που δεν μπορω να διαβασω το σχολιο μου???

ευχαριστω πολυ ανθουλα μου!μπες λιγο εκει το επεξεργαζομαστε..μπες .. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

σας ευχαριστω πολυ πολυ που γινατε μελη στο "μαγαζακι" μου,και περιμενω να βαλετε και τις δικες σας συνταγουλες με το ονομα σας διπλα απο την ονομασια καθε γλυκου η' φαγητου.

καθε μερα θα σας βαζω και απο κατι αλλο..

και παλι σας ευχαριστω... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγάκι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Μου αρέσει πολύ η μαγειρική και θα επισκέπτομαι συχνά το blog σου να είσαι σίγουρη για αυτό!!!!!

Εύχομαι κάποιο μέρα να ανοίξεις και το μαγαζάκι σου!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria12 έγραψε:

Γωγάκι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Μου αρέσει πολύ η μαγειρική και θα επισκέπτομαι συχνά το blog σου να είσαι σίγουρη για αυτό!!!!!

Εύχομαι κάποιο μέρα να ανοίξεις και το μαγαζάκι σου!

Σε φιλώ!

ευχαριστω πολυ μαρακι,να εισαι καλα,κι οτι επιθυμεις κοριτσακι μου.

ευπροσδεκτη στο μαγαζακι μου,και μιας και σου αρεσει η μαγειρικη να βαλεις και δικες σου συνταγες με το ονομα σου.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marielen έγραψε:

:) Καλορίζικο!!! καλώς ήρθες στην μαγειρομπλογκογειτονιά!! καλά μαγειρέματα!! Μόλις δήλωσα παρακολούθηση. Μιαμ μιαμ :)

σε ευχαριστω πολυ ελεν που εγινες μελος :kiss:

εαν εχεις κι εσυ δικες σου ωραιες νοστιμες και πρωτοτυπες συνταγες

μαγειρικης και ζαχαροπλαστικης,μπορεις να τις στειλεις,και να τις δημοσιευσουμε με το ονομα σου.. ;)

και παλι σε ευχαριστω πολυ κουκλα μου!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...