Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ,ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑΝ ΓΛΥΚΗΤΑΤΟ ΓΙΟΚΑ 2 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΕΡΕΣΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΤΕΣΤ,<ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ>....ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΑ ΓΙΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ....ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ.....ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑΓΕΝΝΗΣΩ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ...............................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!! Καλώς ήρθες στο mammy!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατ αρχας καλωσορισες και να χαιρεσαι το γιος σου.Επειτα να σου ευχηθω να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και μακροπροθεσμα ενα ακομα καλυτερο τοκετο ολα καλα να σου πανε και η διαφορα τους ηλικιακα ειναι πολυ καλη,οτι καλυτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα και απο μενα και καλως ηρθες στην παρεα μας

να χαιρεσαι το γιο σου και με το καλο το καινουργιο μελος της οικογενειας σου να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...