Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Καλημέρα κούκλες.... Είμαι χαρούμενη σήμερα γιατί μας έφεραν το καινούριο κρεβάτι επιτέλους και υποπτεύομαι ότι έχω ακόμα ωορρηξία!! Δεν ξέρω αλλά έχω ένα προαίσθημα ότι θα είναι τυχερό αυτό το κρεβάτι και όπου να ναι θα με σβήσετε κι εμένα απο την λίστα... :D:P:lol:;)

Άντε να μεταφερθούμε όλες στα ποστ με τις εγκυούλες!! Φιλααακιααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κούκλες.... Είμαι χαρούμενη σήμερα γιατί μας έφεραν το καινούριο κρεβάτι επιτέλους και υποπτεύομαι ότι έχω ακόμα ωορρηξία!! Δεν ξέρω αλλά έχω ένα προαίσθημα ότι θα είναι τυχερό αυτό το κρεβάτι και όπου να ναι θα με σβήσετε κι εμένα απο την λίστα... :D:P:lol:;)

Άντε να μεταφερθούμε όλες στα ποστ με τις εγκυούλες!! Φιλααακιααααα....

Καλοριζικο το νεο σας κρεβατι και ευχομαι η επομενη σας αγορα να 'ναι μια κουνια!!!!!

ελπιζω να φυγουμε ολες αυτο το μηνα απο τη λιστα, δωσαμε αρκετα το παρον τρεις μηνες τωρα, ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΑΣ!!! ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι ακριβώς afrodite μου, είναι η σειρά μας τώρα... ;)

Δεν ξέρω αν τελικά θα μου κάτσει αυτό τον μήνα ή τον επόμενο αλλά νιώθω πολύ αισιόδοξη και ευτυχισμένη με τον αντρούλη μου που δεν με νοιάζει πότε θα γίνει, δεν έχω άγχος πια. Είμαι σίγουρη ότι θα συμβεί και σε μένα αλλά και σε όλες μας, όλα θα πάνε καλάαααα!!!

μοιράζω αισιοδοξία σήμερα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι ακριβώς afrodite μου, είναι η σειρά μας τώρα... ;)

Δεν ξέρω αν τελικά θα μου κάτσει αυτό τον μήνα ή τον επόμενο αλλά νιώθω πολύ αισιόδοξη και ευτυχισμένη με τον αντρούλη μου που δεν με νοιάζει πότε θα γίνει, δεν έχω άγχος πια. Είμαι σίγουρη ότι θα συμβεί και σε μένα αλλά και σε όλες μας, όλα θα πάνε καλάαααα!!!

μοιράζω αισιοδοξία σήμερα ε?

ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!Τη χρειαζομαι , την αισιοδοξια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει καιρό να γράψω εδώ αν και παρακολουθούσα τις κουβεντούλες σας. K εμείς μετά από μια παλίνδρομη εγκυμοσύνη την άνοιξη και αφού πήγαμε και το μήνα του μέλιτος μας επιστρέφουμε δυναμικά στις προσπάθειες:-) Ελπίζω σύντομα να μείνω έγκυος. Άρα merycal μου πρόσθεσε με στη λιστούλα και ελπίζω να μπω και να βγω αμέσως. Λέμε τώρα....Ανυπομονώ να γίνω μανούλα:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε, κορίτσια προσθέστε με κι εμένα στη λίστα σας , που είμαι καινούργια!!! Είμαι σίγουρη ότι είναι πολύ γουρλίδικη!!Άντε με το καλό ευχάριστα νέα σε όλες μας. Φιλάκια σε όλες :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια :wave:

Δεσποινα χαιρομαι που τα καταφερατε σε μικρο χρονικο διαστημα.με το καλοοοοο!!!!μακαρι ολες οι γυναικες που θελουν μωρακι να το αποκτουν γρηγορα χωρις κοπο αλλα δυστυχως για μερικες δεν ειναι εφικτο αυτο!ετσι ειναι τι να κανουμε ομως μονο υπομονη και πιστη να εχουμε.

ΧΟΑΝΙΤΑ σ'ευχαριστω πολυ!ποιος το ειπε καλε αυτο στον ανθρωπο ελεος.πως να θελει να την κανει την επεμβαση με αυτα που του λενε λογικο ειναι.δεν ειναι καθολου επικινδυνη η εχγειρηση,ειναι ρουτινας!ο αντρας μου μονο φοβο ειχε λογω οτι ειναι χειρουργειο για κανεναν αλλο λογο αλλα δοξα το Θεο πηγαν ολα καλα.δεν εχει κανενα προβλημα ισα ισα ολα πανε καλα ;):P αν θελεις σου συστηνω τον γιατρο που μας την εκανε να το πεις στην φιλη σου ειναι παρα πολυ καλος.αν ψαξει και στο google θα δει πολλες πληροφοριες για το θεμα και θα ξεαγχωθει βλεποντας οτι δεν ειναι ετσι οπως τους τα εχουν πει.αληθεια τι ηλικια εχει ο αντρας της?

afrodite να ζησετε και να ειστε γεροι.ευχομαι συντομα να ολοκληρωσετε την ευτυχια σας με το σπορακι σας :)

levou καλοριζικο το καινουργιο κρεβατι και καλο ξεπατωμα :D:D:y32b4: να δεις που θα ειναι τυχερο και το μικρουλι σας θα τρυπωσει για τα καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 μου θα της το μεταφέρω και νομίζω πως θα χαρεί πολύ. Αν θές να μου πείς το όνομα του γιατρού που πήγατε θα ήμουν πολύ ευγνώμων. Ο άντρας της φίλης μου είναι νομίζω 34 με 35.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ... κορίτσια αν περισσεύει μια ακόμη θέση προσθέστε και μένα στη λίστα.... :P θέλω και εγώ ένα σποράκιιιι... κια μιας που υπάρχει και μια γουρλού στη παρέα τώρα, ένα παραπάνω... Γειά σου love. Εύχομαι σε όσες είναι στη λίστα γρήγορα να μπούν στη λίστα με τις μαμάδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!εχει μια ηλιολουστη μερα σημερα και εχει ανεβει το ηθικο μου!!πρωτη φορα νιωθω πως ο Σεπτεμβριος ειναι ο τυχερος μου μηνας! :) μακαρι να ειναι για ΟΛΕΣ μας!!θελω ολα να πανε καλα, χωρις αλλες δυσκολιες...δεν ξερω πως ακουγεται αυτο, αλλα νομιζω πως ΑΞΙΖΟΥΜΕ ενα παιδακι με τον ευκολο τροπο!!!! :) λοιπον, σημερα το ποτηρι ειναι φουλ γεματο και ετσι θελω να μεινει, να μη χασω ουτε σταγονα αισιοδοξιας ;);););)

πολλα πολλα φιλια και αγκαλιτσες!!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ afrodite, εύχομαι το ποτήρι σου να είναι πάντα γεμάτο... :P την χρειαζόμαστε την αισιοδοξία.. Εδώ που είμαι εγώ ζεν έχει ήλιο :( αλλά στα δικά μου μάτια είναι σαν να έχει... παρόλο που νιώθω την ακατανόμαστη να έρχεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!!! pos pame apo esiodoksia???

egw paw me xilia afto to mina... re pedi m k gw me to septemvri exw ena kollima...... eine gurlis minas....ante afroditula...fourrrrrrr na meinume mazi egguoules

:) i8iko akmeotato p leei k ooooo.... ksexasa :) hahahaaha

eime stis gonimes k epese polly dulia... ta leme

filia se oles k kales sillipseis

:))))))

xxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμενα....εχω μια απορια...ενω ειναι πολυ νωρις για περιοδο κ πολυ αργα για ωορηξια εχω (19ημερα) πονους περιοδου, κ γενικα οταν κουραζομαι ενα βαρος χαμηλα στη κοιλια...τι μπορει να ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσθέστε με και εμένα στη λίστα κορίτσια! :YMHUG:

Ελπίζω ο Σεπτεμβριος να είναι τυχερος για όλες μας! Το προσπαθούμε και το θέλουμε όλες τόσο πολύ ... σιγουρα μας αξίζει! Καλή μας επιτυχία λοιπόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

Dreamgirl

17)Patata77

18)xouanitaki

19)stedim

20)pff

21)Stamymamy

nutella

22)Giotatzo

23)Afrodite

24)Voula25

Βασιλακης

25)Katia80

26)Speranza

27)Nefenoula

28)Μαιρη3

29)Zaira

ElenaKos

30)Levou

31)Barb

32)Tanya

33)Maraki 24

34)Evangelia V.

35)Stefani

36)Helena83

37)Csystalleni

38)Love_05

39)Xoanita

40)MaDi

koritsia parathreisate oti kathe fora pou feugei mia erxontai alles 4????????kante ligo to antitheto...thellw na markarw me kkokkino tis egkuoulesw....empros loipon..pame na kanoume thn lista kokkinh :P:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou ti kanete?? vlepw eiste foulllllllllllllll aisiodoxia!!! etsi vre koukles!!!! eipame o Septemvris 8a gemisei me sporakia!!!! k meta to 8emataki 8a to allaxoume se : ton ioulio,augousto,septemvrio giname oles manes!!!! (manes??kala to lew i paei alliws??) :D:D:D perasa na sas afisw ligi 8etiki energeia alla vlepw oti exete polu k etsi na sunexisete!!!!ta filia mou!!!! :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι κοριτσια μπραβο για την αισιοδοξια σας να δειτε που με τοση θετικη ενεργεια τα σπορακια σας θα ερθουν πολυ γρηγορα.ετσι να γινει η λιστα μας κατακοκκινη :y32b4:

ΧΟΑΝΙΤΑ θα σου στειλω π.μ.

elenakos να περνας να μας δινεις αυτην την ωραια αυρα που εχεις με το σπορακι σου για να εχουμε πιο πολυ αισιοδοξια :):) να ξεχειλιζει θελουμε :y32b4:

εμενα αρχιζει να πρηζεται το στηθος μου που σημαινει οτι σε λιγες μερες θα εχω ωορρηξια αλλα εμεις βεβαια δεν περιμενουμε αυτες τις μερες για να εχουμε επαφες του δινουμε και καταλαβαινει :D:D δεν με νοιαζει αν το σπορακι μου δεν πιασω εγω θα καλοπερασω :D:y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE MOU ETSI MPRAVO!! KSEREIS TI LENE E?? OTI OTAN TO AFHNEIS OLA XWRIS NA METRAS K NA PERIMENEIS TIS GONIMES TOTE EINAI POU MENEIS EGKUOS!!!VEVAIA UPARXOUN K OI PROGRAMMATISMOI OPWS EGW POU HMOUN ME TO HMEROLOGIO AGKALIA K ME ENA 8ERMOMETRO STO STOMA KA8E PRWI ALLA EGW HMOUN EIDIKH PERIPTWSH K ETSI EPREPE NA GINEI! ANTE H WRA GIA NA GINEIS MANOULA EFTASE KORITSARA MOU!!!ETSI DUNAMIKAAAAAAAAAAAAAA OLES!!!!!!!!

EXW ENA PROAISUHMA OTI AUTH TH FORA 8A KOKKINISEI H LISTA K ME TO PARAPANW KORITSIA MOU!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apo to stoma sou k stou theou ta auti..makari..egw den metrhsa tpt auto to mhna oute gonimes oute tpt..den kserw oute kan pote einai na mou rthei..kserw mono oti thn perimenw auth thn bdomada tpt allo...to mono pou exw einai ateleiwtaaa neuraaaaaaaa mexri pou skwtwnw antrwpo :twisted::evil::twisted::evil::twisted::evil::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

etsi 8a xoropidaw merycal mou an eisai k esu sporomana!!!!! [smilie=wav.gif]

ante gourlou mou na xaroumeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!! :D:D:D:D

de 8a sou er8ei de 8a sou er8ei!!! OUST vrwmoperiodo apo to koritsi mas!!Se 8 mines na ksanar8eis! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakos εγω ενα ξερω οτι το σπορι μου θα ερθει συντομα το νιωθω οποτε δεν αγχωνομαι απλα περιμενω.ελπιζω να μην διαψευτω :) απλα σκεφτομαι ωρες ωρες πως θα μαθω οτι ειμαι εγκυος,πως θα γινει δηλαδη,ανυπομονω...

οταν αυτο [smilie=sign17.gif] η αυτο [smilie=sign19.gif] βρει επιτελους τον δρομο εγω θα [smilie=blob1.gif] τρελαθωωωωωω :D:D:D:blink::blink: και θα πιαστουμε ολες και θα κανουμε [smilie=wav.gif] γιουπιιιιιιιι :D:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=)) teleio!!!!!!! ennoeitai oles 8a trela8oume apo ti xara!!!!! :ymparty::ymparty:

akrivws etsi eniw8a prin ena mina rose mou!!tuxaio??de nomizw... pisteua oso tipota oti eixa meinei egkuos k idou to apotelesma!!!! to spori mou megalwnei k ginetai emvruaki!!! \:D/ \:D/

min anusixeis gia to pws 8a to ma8eis!!einai aplo..8a sou kanei ekpliksi k as to perimeis!!! [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] 8a einai i omorfoteri stigmi tis zwis sou!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...