Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια έχω μία απορία... Το πρωί που πήγα τουαλέτα παρατήρησα κάτι καφέ υγράκια στο σκούπισμα, είχα αδιαθετήσει στις 22/9 και ο κύκλος μου είναι 30 ημερών περίπου. Υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευση τόσο νωρίς μετά από 1 εβδομάδα επαφών ή πιο πιθανό είναι να κάνω αργοπορημένη ωορρηξία???

Βασιλάκης ελπίζω σήμερα να μας φέρεις ευχάριστες ειδησούλες, πήγα για ύπνο χθες βράδυ και σε σκεφτόμουν! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

levou έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια έχω μία απορία... Το πρωί που πήγα τουαλέτα παρατήρησα κάτι καφέ υγράκια στο σκούπισμα, είχα αδιαθετήσει στις 22/9 και ο κύκλος μου είναι 30 ημερών περίπου. Υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευση τόσο νωρίς μετά από 1 εβδομάδα επαφών ή πιο πιθανό είναι να κάνω αργοπορημένη ωορρηξία???

Βασιλάκης ελπίζω σήμερα να μας φέρεις ευχάριστες ειδησούλες, πήγα για ύπνο χθες βράδυ και σε σκεφτόμουν! :):)

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Η ΕΜΦΥΤΕΦΣΗ ΓΙΝΕΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΛΗΨΗ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΕΓΩ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΩΡΟ ΘΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ...ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ...ΑΧ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΑΓΧΟΣ... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και με γειά το φόρουμ ωραίο φαίνεται! ΒΑΣΙΛΆΚΗΣ τι έγινε κοπέλα μου? το έχουμε το σποράκι???? Μ'εχει φάει η αγωνία...

Εγω τελικά κατα 99% έχω ωορρηξία οπότε έχω βάλει κάτω τον αντρούλη μου και αναστενάζουν οι σουμιέδες... χιχι! :oops::lol::lol::D

Τουλάχιστον περνάμε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΑΛΛΑΞΑ ΟΝΟΜΑ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ 1033!!!! ΕΙΜΑΙ ΤΗΝ 5Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΑΚΙΑ ΒΓΑΛΤΕ ΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΑΣ ΛΙΣΤΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ !!!ΑΧ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια που οι συζητήσεις τους μου έχουν κρατήσει συντροφιά πολλές ημέρες.

Τί να σας πω, και γω είμαι μια από τις αγχωμένες που θέλω να μείνω έγκυος και κάθε μήνα τρώω την ίδια απογοήτευση!!!!!!!Προσπαθούμε ένα χρόνο αλλά με διακοπές κάποιων μηνών στο ενδιάμεσο λόγω προβλημάτων υγείας. Δεν πίστευα ποτέ ότι είναι τόσο δύσκολη και ψυχοφθόρα διαδικασία το να προσπαθείς να μείνεις έγκυος, αν το ξερα δεν υπήρχε περίπτωση να το ξεκινήσω!!!!!! Βλέπω ότι σιγά σιγά και ο άντρας μου αρχίζει να ανησυχεί και δε ξέρω τι να κάνω, άσε που δε θέλω να συζητήσω το θέμα αυτό με κανέναν άλλο γιατι θα αγχωθώ παραπάνω και είναι το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα. Έχω και το άλλο πρόβλημα από τότε που αρχίσαμε να έχουμε ελεύθερες επαφές με τον άντρα μου παθαίνουμε όλη την ώρα μυκητιάσεις, συμβαίνει και σε άλλες αυτό;;;; Νομίζω ότι είμαστε οι μοναδικοι που το παθαινουμε :cry::cry: με αποκορύφωμα το καλοκαίρι που είπαμε επιτέλους θα πάμε διακοπές και θα ηρεμήσουμε από όλους και από όλα και παθαίνουμε μια γερή ουρολοίμωξη, με τον άντρα μου να παίρνει δύο μήνες αντιβίωση και ο γιατρός μας είπε επαφές ελεύθερες ΣΤΟΠ, τι να πω βραβείο γκαντεμιας :cry: !!!! Αχ!!! βρε κορίτσια δώστε μου λίγο κουράγιο την καημένη γιατί είναι στιγμές που μου έρχεται να κλαίω και να μη θέλω να σταματήσω, έχω χάσει το ενδιαφέρον μου για όλα......HELP!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OΡΙΤΣΑΚΙΑ ΒΓΑΛΤΕ ΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΑΣ ΛΙΣΤΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ !!!ΑΧ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!

Δεσποινακι, οταν το διαβασα, μου ηρθαν δακρυα στα ματια!!!!!ΜΠΡΑΒΟ κοπελα μου!!ποσο χαρηκα, δεν φανταζεσαι!!!!πραγματικα ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ και να εχεις το μωρο σου στην αγκαλιτσα σου σε οχτω μηνες!!!!χαρηκα, σαν να'σουν οικογενεια μου!!!ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και με το καλο το μωρακι σου!!μακαρι να φερεις και σ'ολες μας γουρι!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ!!!! τα κατάφερα να μπώ επιτέλους στο φόρουμ και τι ευχάριστα νέα είναι αυτά που διαβάζω?!!! Βασιλάκης,,, ή μάλλον Δέσποινα κοπελάρα μου συγχαρητήριαααααα!!!! Αχ χάρηκα πάρα πολύ που έχεις το σποράκι σου, καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου και όλα καλά να πάνε!!! Το είχα το προαισθημα μου για σένα να σου πώ την αλήθεια.. :D

άντε με το καλό σε 8 μήνες να κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!! Ματς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επ τι κανετε?τι διαβαζω η βασιλακης ειναι εγκυος?μπραβοοοο πολλα συγχαρητηριααα...μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις με ενα γερο σπορακι :) ετσι να φευγει μια μια απο την λιστα γιατι φευγει και ο Σεπτεμβρης :D φυσηξτε εγκυουλες να κολλησουμε ολες :lol:

love_05 δεν εισαι η μονη και εμεις ειχαμε ενα σωρο ατυχιες.εκει που τελειωνε η θεραπεια για ουρολοιμωξη και λεμε οκ ξεκιναμε παλι προσπαθειες εκει ερχοταν και αλλη ουρολοιμωξη :blink: ολο και κατι θα τυχαινε και χαναμε τους μηνες ετσι αλλα πιστευω πολυ οτι ολα για καποιο λογο γινονται γι αυτο δεν με παιρνει απο κατω.προσπαθησε να ηρεμησεις εσυ πρωτα απο ολα και να μην αγχωσεις τον αντρα σου αλλο γιατι μετα θα υπαρχει προβλημα!ετσι και εγω στην αρχη ειχα τρελαθει με αυτο το θεμα που εφτασα σε σημειο να αγχωσω τον αντρα μου και μετα ξερεις παει το πουλακι πεταξε :D γι αυτο σου λεω χαλαρωσε και θα ερθει το σπορακι σας.αληθεια ποσο καιρο προσπαθειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΟΣΟ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΤΕ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΗΣΑΣΤΑΝ ΦΟΒΕΡΟ ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!ΕΟΙΜΑΣΤΗΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΗ ΤΥΧΕΡΗ ΜΩΡΟΥΔΟΣΚΟΝΗ!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθούμε ένα χρόνο αλλά βάλε κάτι ουρολουμώξεις, κάτι ιώσεις, και κάτι άλλα ο πραγματικός χρόνος είναι σχεδόν έξι μήνες, αλλά επειδή το σκεφτόμασταν καιρό πριν με έχει καταβάλλει. Τέλος πάντων όπως λες και συ όλα για κάποιο λόγω γίνονται, το πιστεύω και γω απόλυτα. Σε ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση . Κάνω αρκετές προσπάθειες για να χαλαρώσω μπορώ να πω ότι τώρα είμαι καλύτερα από τις αρχές. Και να φανταστείς ότι είμαι ένας άνθρωπος που σπάνια αγχώνεται. Προσπαθείτε και σεις; Εύχομαι όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις προσπαθουμε 3 χρονια απο τοτε που παντρευτηκαμε δηλαδη.τον πρωτο χρονο δεν ειχα καθολου αγχος δεν ηξερα ουτε καν ποτε κανω ωορρηξια.απλα ειχαμε επαφες και οποτε ερχοταν αλλα δυστυχως δεν ηρθε.ε μετα απο τον ενα χρονο ξεκινησαμε εξετασεις!μας καθυστερησαν οι λαθος διαγνωσεις και χασαμε πολυτιμο χρονο αλλα παλι δεν πειραζει ειπαμε για καποιο λογο γινονται ολα.οποτε εχουμε φτασει εδω που ειμαστε τωρα..βρεθηκε κιρσοκηλη στον αντρα μου και χειρουργηθηκε τον Αυγουστο,τωρα απο εδω και περα αρχιζουμε να εχουμε πραγματικες ελπιδες για να ερθει το μωρακι μας.οποτε ας πουμε οτι απο τωρα ξεκιναμε κανονικα να προσπαθουμε!αρα ουτε ενας μηνας δεν εχει περασει :P:D απλα προσπαθουμε να εχουμε επαφες καθε 2 μερες και ελπιζουμε συντομα να ερθει το σπορακι μας.καλη μας επιτυχια λοιπον!ολες θα γινουμε μαννουλες να εισαι σιγουρη γι αυτο και να μην χανεις ποτε την πιστη σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ LOVE ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΕΝΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΤΣΟΥΠ ΘΑ ΣΟΥ ΞΕΤΡΥΠΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!! ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΡΜΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝΕΣΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ ΤΡΟΠΟΥ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΒΑΛΑΝ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα μου αν θες κατι τοσο πολυ δεν το βαζεις ποτε κατω οσα χρονια και να περασουν,ετσι πιστευω εγω τουλαχιστον.εχω κανει πολλα ονειρα τοσα χρονια και ξερω-πιστευω οτι θα πραγματοποιηθουν συντομα ο Θεουλης με ακουει και ειναι διπλα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΣΧΕΔΟΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ROSE ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΑΔΙΣΑ ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΦΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΠΡΩΤΟΑΝΙΧΝΕΥΣΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΚΙΕΤΣΙ ΣΕ 7 ΜΟΛΙΣ ΜΗΝΕΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΟΡΜΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ...ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ βρε κορίτσια, είστε πολύ γλυκές και μου δίνει δύναμη η θετική σας σκέψη.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ25 με το καλό το μωράκι, να έχεις μία όμορφη και υγιή εγκυμοσύνη. rose25 άντε με το καλό οι προσπάθειες και εύχομαι όλα να πάνε καλά, να έχεις σύντομα στην κοιλίτσα σου τον καρπό του έρωτά σας. Χαίρομαι πολύ που έγινα και γω μέλος στο forum.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!! tora katafera na mpw!!

pos eiste ola kala????

pies den perimenun aftes tis meres???

SYGXARHTHRIA DESPOINA (VASILAKIS) POLY XARHKA!!!

ANTE KAI STA DIKA MAS

yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) de mporo na fantastw poso xarumeni eise!!! mpravo Despoinaki

ax ti kala!!!! gia pes ti kanei to sporaki??????? goutsou goutsou

8elw k gwwwwwwwww nini

ELENHF: imoun k to apevale to endomitrio....molis p prolava na siniditopoihsw pos emeina eggyos

de peirazei omos,, dinamika afto to mina kai eime esiodoksi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Δεσποινακι ολα ευχομαι να πανε καλα.

Δεν περιμενω την ακατανομαστη, την αχώνευτη στις 17/9 :x Απο χθες αρχισα να εχω πονακια και τραβηγματα πισω στη μεση.....αλλα ειπαμε αυτα ειναι και συμπτωματα περιοδου και δεν μπορουμε να βγαλουμε ακρη!Ελπιζω ο Αγιος Φανουριος να εκανε το θαυματακι του!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axa ax eutuxws ta katafera na mpw epitelous

geia sas k apo mena!!!

basilakhs eides kalh mou pou sou pa oti eisai egkuos...?????ola ta kserw egw OLAAAAA

PARTE THN LISTA MA S K AS KALWSORISOUME THN HELENA...

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

Dreamgirl

17)Patata77

18)xouanitaki

19)stedim

20)pff

21)Stamymamy

nutella

22)Giotatzo

23)Afrodite

24)Voula25

Βασιλακης

25)Katia80

26)Speranza

27)Nefenoula

28)Μαιρη3

29)Zaira

ElenaKos

30)Levou

31)Barb

32)Tanya

33)Maraki 24

34)Evangelia V.

35)Stefani

36)Helena

ela na meiwnomaste...k egw thellw na bgw apo thn lista

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!καλημερα στις εγκυουλες μας, και σ'εμας, που θα γινουμε συντομα(χιχιχιχιχι) ;););) !!!!χθες ειχα πολυ ομορφα νεα, πρωτα εμαθα για την εγκυμοσυνη της Δεσποινας και μετα μιας φιλης μου!!!ειναι ωραιο να ειναι οι ανθρωποι χαρουμενοι :D:D:D:D και ειδικα με τετοια φανταστικα νεα!!!!εμεις, με τον αντρουλη μου, εχουμε επετειο γαμου σημερα!!!!κλεινουμε 6 χρονια που μου φαινεται οτι περασαν σαν νερο.....εκτος απο τους τελευταιους 6 μηνες που εμοιαζαν με αιωνα!!!!λοιπον, ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΙΣ!!!!! :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

από afrodite » Σάβ Σεπ 11, 2010 10:28 am

Καλημερα κοριτσια!!!καλημερα στις εγκυουλες μας, και σ'εμας, που θα γινουμε συντομα(χιχιχιχιχι) ;) ;) ;) !!!!χθες ειχα πολυ ομορφα νεα, πρωτα εμαθα για την εγκυμοσυνη της Δεσποινας και μετα μιας φιλης μου!!!ειναι ωραιο να ειναι οι ανθρωποι χαρουμενοι :D :D :D :D και ειδικα με τετοια φανταστικα νεα!!!!εμεις, με τον αντρουλη μου, εχουμε επετειο γαμου σημερα!!!!κλεινουμε 6 χρονια που μου φαινεται οτι περασαν σαν νερο.....εκτος απο τους τελευταιους 6 μηνες που εμοιαζαν με αιωνα!!!!λοιπον, ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΙΣ!!!!! :!: :!: :!: :!:

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΓΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια. rose25 εύχομαι να έχεις γρήγορα ένα σποράκι. Διάβασα για το πρόβλημα που είχατε τελικά με τον άντρα σου. Το ίδιο ακριβώς έχει και μια πολύ καλή μου φίλη με τον άντρα της αλλά εκείνος απο τότε που έμαθε ότι ο ίδιος έχει το πρόβλημα ένω το ήθελε πάρα πολύ να κάνουν μωράκι έχει απογοητευτεί και το έχει αφήσει. Του έχουν πεί ότι αν κάνει αυτή τη εγχείρηση υπάρχει μια σπάνια πιθανότητα να μην έχει στήση ξανά και η φιλή μου έχει στεναχωρεθεί πολύ με αυτήν την εξέλιξη. Ο δικός σου άντρας πως το πήρε? Είναι όντως επικύνδινη αυτή η εγχείρηση? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...