Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

δυστηχως εγω δεν θα ακολουθησω την elenakos γιατι μου ηρθε σημερα με πολυ πονο χθες.οποτε κοριτσια καντε κατι δεν ανηκω πια σε αυτο το ποστ,που να παω? :( :silly: Οκτωμβριο η Νοεμβριο η Δεκεμβριο εγω θα γινω μανα και το πιστευωωωω :woohoo: ελπιζω να μην με ακολουθησει καμια σας ολες να πατε με την elenakos γρηγορααα :lol: καλη επιτυχια στις υπολοιπες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

merykal έγραψε:

sou rxomaiiiiiiiiiii elenaki k egw k alles 36!!!

k twra arxizw ta parakalia!!

1)se parakalw theoulh mou!!!

2)ela k se mena pelarge....se perimenw!!

3)ermh pou eisai anadromos k olo to sumpan mazi gia euthigrammisthte...thellw mwraki!!!

oufffff teleiwsa...autaaaaaaaaaa

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: exw liwsei sta gelia!!! :laugh: :laugh: ax vre Merycal!!se paw!! me oli mou ti xara k oi 36 euprosdektes!!! :P xwros uparxei aperioristos gia oles!!

tanya mou k emena kourasmenos gurnouse apo ti polu douleia alla otan xreiazotan ton viaza kiolas k epairne mpros!! :silly: :laugh: akouse me..k egw pou k pou variomoun alla o skopos einai ieros k de ta paratame!;) enas minas argotera den einai polu..opote twra ksekina k ola 8a pane teleiaaaaaa!!!

ΒΑΣΙΛΑΚΗ Makari kopela mou na exeis oso pio megali xoriaki ginetai!!! :woohoo: 8a xarw para polu!!!! ante k min agxwnesai..skepsou 8etika entaksei??? ;)

afrodite teleutaia k kaluteri lene!!!8a ginei k esena to 8auma sou k se perimenw k esena!!!

rose25 koritsara mou o septemvris de teleiwnei me mia periodo!molis teleiwsei i periodos ksekinane ta kala!!edw na meineis k 8a se diwksei i Merycal me ti magiki-tuxeri tis listoula 8es de 8es sto telos tou mina!!! :silly: :laugh: ti k an ma8eis oti eisai egkuos arxes Oktwmvri??Se emena 8a er8eis k esu de ti glitwneis!!! :lol::lol: to exeis sigoura sou lewwwwwwww!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb mou k esu 8a er8eis ennoeitai gia na mi xalasei to proksenio!!!afou to ksekinisame oles edw prepei na to sunexisoume k stis manoules maiou!! auto to tickeraki mou 8a to ederna an mporousa!to profil mou den anoigei gia na to allaksw k na valw to spori mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται elenakos μου οτι μετα την περιοδο αρχιζουν τα καλα ;) θα γινει χαμος λεμεεεε :laugh: :laugh: και ας μην πιασω το σπορι δεν με νοιαζει εμεις να περασουμε καλα θελουμε και οποτε θελησει ο Θεος θα μας το στειλει.να σαι καλα κοπελα μου ετσι να μην μας ξεχνας να μπαινεις να μας δινεις την μπεμπεδοσκονη σου :P και εμεις σαν καλες φιλες που ειμαστε θα ερθουμε να σε βρουμε :)

το νινακι σου πως ειναι?ποτε θα ακουσετε καρδουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi mpravo giati nomiza oti epeses ligali psuxologika k de prepei..

emena edw einai i pareoula mou k ama den fugete oles apo edw k ege edw 8a eimai!parte osi mwroudoskoni 8elete!sas ti stelnw me polu agapi!!:P

to mikrouli mou einai a8oruvo..den exw katalavei akoma egkumosuni..ti Triti 8a pame na doume sakoulaki k se 2 evdomadoules gia kardoula..twra eimai 4 evdomadwn k 2 imerwn einai polu sporaki to sporaki mou!!xaxa!! exw agxos mwre gia na pane ola kala..eixa ligo aimataki simera..ekana geniki enw o giatros mou eipe ksapla.eutuxws den einai anusixitiko alla 8elei ksekourasi!Ante na ta apoktisete k eseis auta ta agxh suntoma!! einai polu pio omorga apo auta tis anamonis tis vrwmoperiodou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ψυχολογικα δεν πεφτω ειμαι μια χαρα χαρουμενη :P

αχου μωρε ειναι πολυ σπορος ο σπορος σας :laugh: αντε με το καλο να δειτε την Τριτη το σακουλακι σας.καταλαβαινω οτι εχεις αγχος για να πανε ολα καλα εδω το σκεφτομαι εγω απο τωρα που ακομα δεν εχω μεινει εγκυος φαντασου :blink: α θα σε μαλωσω ομως γιατι καλε κουραζεσε?ξαπλα σε παρακαλω και να προσεχεις μην κουραζεις το νινακι σου θελει την μαμα του να ειναι καλα για να ειναι και αυτο :)

μακαρι να γινει συντομα αλλα αγχος για την αναμονη της περιοδου δεν εχω πια γιατι ηξερα οτι δεν υπηρχε πιθανοτητα να ειμαι εγκυος.ομως απο εδω και περα που ξερω οτι εχουμε ελπιδες δεν ξερω αν θα με πιασει παλι κανενα αγχος αλλα δεν νομιζω γιατι το εχουμε παρει αποφαση θα κανουμε τρελλιτσες χωρις πιεσεις και οποτε ερθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααααααααα!

Merykal....θα περιμένω.....να μου ανακοινώσεις τα χαρμόσυνα νέα της εγκυμοσύνης σου...αλλά και της δικιάς μου! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Θα ήταν πάρα πολύ ωραίο να γίνει κάτι τέτοιο.....

Elenakos...ο άντρας μου είναι πολύ ζόρικος σε κάτι τέτοια....Καταρχήν και να ήθελε να κάνει κάτι, δεν μπορεί....Μια που πέφτει στο κρεβάτι και μια που κοιμήθηκε....Όσες φορές....ξεκίνησα μόνη μου την προσπάθεια....πήρε για λίγο μπρος....αλλά μετά έμεινα με την όρεξη....

Είναι και ψυχολογικό, εγώ πιστεύω, γιατί από τότε που άλλαξε πόστο, όλο μέσα στα νεύρα και στην ένταση είναι. Δεν ξέρω μέχρι πότε θα είναι έτσι....αλλά δεν παλεύεται....και προς το παρόν δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Μέχρι....να τον παρατήσω και να πάω με άλλον...... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::blush::blush::blush:

Ακόμα και ο Θεός (Παναγίτσα μου συγχώρεσέ με!) συνωμοτεί στο να μην υπάρξουν οι προϋποθέσεις να κάνω παιδιά....Δεν εξηγείται αλλιώς...

Θα σας αφήσω...για να πάω να σιδερώσω..

Πολλά φιλάκια σε όλες και όλους και καλή ξεκούραση στις εγκυούλες μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya έγραψε:

Καλημέραααααααααααααααα!

Merykal....θα περιμένω.....να μου ανακοινώσεις τα χαρμόσυνα νέα της εγκυμοσύνης σου...αλλά και της δικιάς μου! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Θα ήταν πάρα πολύ ωραίο να γίνει κάτι τέτοιο.....

Elenakos...ο άντρας μου είναι πολύ ζόρικος σε κάτι τέτοια....Καταρχήν και να ήθελε να κάνει κάτι, δεν μπορεί....Μια που πέφτει στο κρεβάτι και μια που κοιμήθηκε....Όσες φορές....ξεκίνησα μόνη μου την προσπάθεια....πήρε για λίγο μπρος....αλλά μετά έμεινα με την όρεξη....

Είναι και ψυχολογικό, εγώ πιστεύω, γιατί από τότε που άλλαξε πόστο, όλο μέσα στα νεύρα και στην ένταση είναι. Δεν ξέρω μέχρι πότε θα είναι έτσι....αλλά δεν παλεύεται....και προς το παρόν δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο. Μέχρι....να τον παρατήσω και να πάω με άλλον...... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::blush::blush::blush:

Ακόμα και ο Θεός (Παναγίτσα μου συγχώρεσέ με!) συνωμοτεί στο να μην υπάρξουν οι προϋποθέσεις να κάνω παιδιά....Δεν εξηγείται αλλιώς...

Θα σας αφήσω...για να πάω να σιδερώσω..

Πολλά φιλάκια σε όλες και όλους και καλή ξεκούραση στις εγκυούλες μας......

tanya μου, προσωπικα δεν πιστευω οτι ο Θεος συνομωτει ουτε για να κανεις, ουτε για να μην κανεις παιδακι!!!οχι οτι δεν πιστευω στο Θεο, ισα-ισα επειδη πιστευω, προσπαθω να τον αφησω απ'εξω, γιατι νευριαζω καμια φορα που δεν ακουει τις προσευχες μου!!! :angry: παντως, αν νομιζεις οτι ειναι τοσο αραιες οι επαφες σας που μειωνουν τις πιθανοτητες για μωρακι ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ με τον αντρουλη σου!!!! :ohmy::ohmy:

νομιζω οτι μολις καταλαβει ποσο σημαντικο ειναι για σενα, και κυριως για τη ψυχολογια σου, θα ΘΕΛΕΙ να βρεθει μια λυση....οι αγγλοι λενε και κατι εξυπνο μες στη βλακεια τους : where there is a will, there is a way ( οταν υπαρχει θεληση, υπαρχει και τροπος!!!!!)

καλησπερουδια κι απο μενα και πολλα πολλα φιλακια στις εγκυουλες!!( εε και σ'αυτες που θα γινουν απο μερα σε μερα ;););) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIAAAAAAAAAAAA

EIMAI NEO MELOS AN KAI SAS DIAVAZW EDW K MERES......

EISTE H PARHGORIA M K SYNTROFIA TIS MERES KAI NYXTES POY EIMAI MONH KAI SKEFTOMAI EIMAI EGGYOS H OXI????????????

EFXOMAI SE OSES PERIMENOYN NA MHN TOYS ER8EI, NA MHN PATHSEI,SE OSES EINAI FRESKES MANOULES KALO ENNIAMHNO K SE MAS ANTE ME TO KALO SYNTOMA!!

(AFTO TO MHNA) :)

APLA GIA NA GNWRISTUME LIGO: EIME 27 ETWN K EDW K 7 MHNES ME TON ARRAVONIASTIKO M EXUME ELEF8ERES EPAFES GIA TO PROTO MAS PEDAKI ALLA MATAIA :( ME KYKLO 28-29 MERWN, POLIKISTIKES, ORMONIKES DIATARAXES, XAMILO SWMATIKO VAROSKSEKINHSA K GW XWRIS TH VOI8EIA APO GIATRO. EPIKENTRO8IKA STI 12-16 MERA AFOU IKSERA OTI EINE OI GONIMES VASI TOU GYNEKOL.

DOKIMASAME TA PANTA,PROKIMENOU NA KANUME TO MWRAKI P ONEIREVOME.

EFTASA SE SHMEIO APELPISIAS, KATA8LIPSIS, KLAIW K POLLES FORES TO LOUKI TO PERNAW MONH M AFOU O KALOS M LEEI OTI EXW PA8EI PSIXWSH.

XARH SE SAS PRIN 2 VDOMADES PIRA DYNAMH K EIPA AFTO TO MHNA 8A ORGANO8W KAI 8A MEINW EGGYOS. ME POLLES APO SAS PERASA TA IDIA K GIAFTO SAS KATALAVENW.SE KAPIES APO SAS OTAN DIAVAZA EKLEGA GIATI GINOMUN 1 ME SAS.

H DIKH M PERIPTOSH: TELEFTEA PERIODOS 12.8. ME EPAFES MERA PARAMERA APO THN 12h-16h mera, tin 17h ksipnisa me frikto pono sti koilia k apo kei k epeita ponakia,priksimo sti8us,ponos stis 8iles k skouroxromia, ponos sti mesi k sti plati, syxnoouria, ponokefalous k.a.

twra ti m lete den eine simptwmata? ELPIZW :huh: PERIMENW PERIODO K GW OPOS THN VASILAKHS 8.9.010 MERA THS PANAGIAS K PROSEFXOME NA MHN ER8EI.

SHMERA 26 MERA K EIXA LIGO ROZ K META TPT AKOMA. EPISHS APO KTES LIGA YGRA K ZALADES. EXW 1 PROES8IMA K EFXOME POLYYYYYYYYY NA EIMAI. ANAMENW K GW OPOS TH VASILAKHS. APO PONO SINEXIZW LIGA PONAKIA POY K POY STH KOILIA K STH MESH. KORITSIA ALH8EIA KLEW K PARHGORIEME ME TA SYMPTWMATA.

DE KSERW TH NA KANW. NIW8W POLY MONH M..... FOVAME NA KANW TEST K NA VGEI PALI ARNHTIKO

DE MPORO NA KOIMH8WWWWWWWWWWWWWWWWWW EINE KAPIA MESA. ME TRWEI H AGWNIA K APO THN ANAMONH TRELA8IKA.

SOSSSSSSSSS!!!!!EINAI EGKYMOSYNH H H HLI8IA KOKKINH K IR8E K AFTO TO MHNA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELENA83 έγραψε:

GEIA SAS KORITSIAAAAAAAAAAAA

EIMAI NEO MELOS AN KAI SAS DIAVAZW EDW K MERES......

EISTE H PARHGORIA M K SYNTROFIA TIS MERES KAI NYXTES POY EIMAI MONH KAI SKEFTOMAI EIMAI EGGYOS H OXI????????????

EFXOMAI SE OSES PERIMENOYN NA MHN TOYS ER8EI, NA MHN PATHSEI,SE OSES EINAI FRESKES MANOULES KALO ENNIAMHNO K SE MAS ANTE ME TO KALO SYNTOMA!!

(AFTO TO MHNA) :)

APLA GIA NA GNWRISTUME LIGO: EIME 27 ETWN K EDW K 7 MHNES ME TON ARRAVONIASTIKO M EXUME ELEF8ERES EPAFES GIA TO PROTO MAS PEDAKI ALLA MATAIA :( ME KYKLO 28-29 MERWN, POLIKISTIKES, ORMONIKES DIATARAXES, XAMILO SWMATIKO VAROSKSEKINHSA K GW XWRIS TH VOI8EIA APO GIATRO. EPIKENTRO8IKA STI 12-16 MERA AFOU IKSERA OTI EINE OI GONIMES VASI TOU GYNEKOL.

DOKIMASAME TA PANTA,PROKIMENOU NA KANUME TO MWRAKI P ONEIREVOME.

EFTASA SE SHMEIO APELPISIAS, KATA8LIPSIS, KLAIW K POLLES FORES TO LOUKI TO PERNAW MONH M AFOU O KALOS M LEEI OTI EXW PA8EI PSIXWSH.

XARH SE SAS PRIN 2 VDOMADES PIRA DYNAMH K EIPA AFTO TO MHNA 8A ORGANO8W KAI 8A MEINW EGGYOS. ME POLLES APO SAS PERASA TA IDIA K GIAFTO SAS KATALAVENW.SE KAPIES APO SAS OTAN DIAVAZA EKLEGA GIATI GINOMUN 1 ME SAS.

H DIKH M PERIPTOSH: TELEFTEA PERIODOS 12.8. ME EPAFES MERA PARAMERA APO THN 12h-16h mera, tin 17h ksipnisa me frikto pono sti koilia k apo kei k epeita ponakia,priksimo sti8us,ponos stis 8iles k skouroxromia, ponos sti mesi k sti plati, syxnoouria, ponokefalous k.a.

twra ti m lete den eine simptwmata? ELPIZW :huh: PERIMENW PERIODO K GW OPOS THN VASILAKHS 8.9.010 MERA THS PANAGIAS K PROSEFXOME NA MHN ER8EI.

SHMERA 26 MERA K EIXA LIGO ROZ K META TPT AKOMA. EPISHS APO KTES LIGA YGRA K ZALADES. EXW 1 PROES8IMA K EFXOME POLYYYYYYYYY NA EIMAI. ANAMENW K GW OPOS TH VASILAKHS. APO PONO SINEXIZW LIGA PONAKIA POY K POY STH KOILIA K STH MESH. KORITSIA ALH8EIA KLEW K PARHGORIEME ME TA SYMPTWMATA.

DE KSERW TH NA KANW. NIW8W POLY MONH M..... FOVAME NA KANW TEST K NA VGEI PALI ARNHTIKO

DE MPORO NA KOIMH8WWWWWWWWWWWWWWWWWW EINE KAPIA MESA. ME TRWEI H AGWNIA K APO THN ANAMONH TRELA8IKA.

SOSSSSSSSSS!!!!!EINAI EGKYMOSYNH H H HLI8IA KOKKINH K IR8E K AFTO TO MHNA

μακάρι να είσαι!με συγκίνησες όπως τα λες!να κανεις τεστ.με το να μην κανεις δεν αλλάζεις κατι!μακαρι να είναι συμπτωματα εγκυμοσύνης όλα αυτα!περιμένω να διαβασω τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!ΗΕΛΕΝΑ83 ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΑΣ!!!ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ 1 ΜΕΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΗΕΛΕΝΑΣ ΕΧΩ ΚΙΕΓΩ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΜΙΚΡΟΖΑΛΑΔΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΚΙΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA APOTELESMA XORIAKHS 4.

DLD TPT MALLON. 8A PAW AVRIO STO GIATRO OMWS GIATI YPOFERW APO FRIKTUS PONOYS K DE MPORO OYTE XAPIA NA PARW :( PANTWS APO AIMA SXEDON TPT. KYRIOS EXW ROZ EKKRISEIS K PONOYS STO STH8OS, KAI PONOI STH MHTRA

H MIKROVIOLOGOS GIA TO 4 XORIAKH MOY EIPE TA EKSHS:

A) EKSOMHTRIA KYHSH

B)VIASTIKA NA KANW XORIAKH

G) ORMONIKH DIATARAXH

AX DE KSERW TI NA PISTEPSW!!!!! KLAIW MIA APO TON PONO KAI MIA APO TO APOTELESMA

AX PANAGITSA TOYLAXISTON NA AKSIZEI TO KOPO AFTO POY PERNW/

H KOYMPARA MOY ANAKOINWSE X8ES THN EGKYMOSYNH THS ME 65,5 XORIAKH

EIXAME TA IDIA SYMPTOMATA MONO POY EKEINH DEN EIXE AGXOS...ASXOLIOTANE ME DIAFORA POY KSEXNAGE!!!

YPOMONH BASILAKHS KAI 8ETIKH SKEPSH...OLA 8A PANE KALA

PERIMENW NEA SOY

EFXARISTW KORITSIA GIA THN SYMPARASTASH

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELENA MHΠΩΣ ΒΙΑΣΤΗΚΕΣ ΑΦΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΣΤΙΣ 12 ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ ΙΣΩΣ ΑΝΕΒΕΙ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

καλως ηρθες ελενα83 και ευχομαι γρηγορα να φυγεις για το τοπικ με τις εγκυουλες!!! :) σημερα το πρωι ειδα το μηνυμα σου, και στεναχωρηθηκα :( που ησουν μονη σου μες στη νυχτα...κι εγω ειχα αυπνιες, κι ειναι κριμα που δεν καθησα λιγο στον υπολογιστη, ετσι, για να πω μια κουβεντα, μη νομιζεις πως ξερω και πολλα για να συμβουλεψω!!!!σε νιωθω ομως, και ηθελα να το ξερεις..και νομιζω, δηλαδη, πως ολα τα κοριτσια εδω σε καταλαβαινουν, γι'αυτο ολες μας βρισκουμε καταφυγιο στο μαμι.. :)

τωρα, για το νουμερο της χοριακης δεν ξερω , αν ειναι τοσο μικρο για να το αποκλεισεις η αρκετα μεγαλο για να ελπιζεις...οπως και να'χει,ο οργανισμος σου ξερει καλυτερα κι απο τους γιατρους τι πρεπει να κανει, γι'αυτο μη μου αγχωνεσαι....ευχομαι να ειναι μια πολυ πολυ αρχη εγκυμοσυνης που θα εξελιχθει ομαλα για εννια μηνες και να'ναι το μωρακι σου!!!!! :cheer::cheer::cheer: μη στεναχωριεσαι, προσεχε τον εαυτο σου οπωσδηποτε και ο,τι θες ρωτησε μας...εγω μαλλον δεν θα ξερω να απαντησω, αλλα ειμαι σιγουρη οτι καποια θα βρεθει να σε διαφωτισει!!!!!

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ λιγο ακομα και θα μαθουμε για το σπορακι σου!!!!σε σκεφτομαι και σου ευχομαι μια μεγαλη χοριακη!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ!!!!ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΑΣ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, έχω να μπω κάτι μέρες.

Ελπίζω να είστε όλες σας καλά!!

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ καλή επιτυχία !! να είναι όλα έτσι όπως τα θες !!

γιατί τόση βιασύνη HELENA83 ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!ΟΛΕΣ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΙΣ 8/9 ΜΕ ΚΥΚΛΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΤΑ 28 ΜΕΡΕΣ!ΕΩ ΛΙΓΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙΙΙΙΙΙΙ!!! :huh: ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ!!!!ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΙ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA PAEI K AFTOS O MHNAS.....

BASILAKHS: STIS 8 PERIMENA, ME8AVRIO, APLA ME TO SIMADI POY EIDA PSES PSILOAGXO8IKA K GIAFTO PIGA SIMERA GIA XORIAKH

MERENTA: DE VIASTIKA APLA EPREPE AFOY EIDA SIMADI. EKSALLOY 2 MERES PRIN IMOYNA

THN TETARTH 8 TU MINA PAW GIA ALLES ANALYSEIS ORMONIKES K 1 DEFTERI XORIAKH KALOY KAKOY OPOS LEEI K O GIATROS. META STENH PARAKOLOY8ISH ANA EVDOMADA LEEI.

TO 8EMA EINE OTI EPAPSA NA ELPIZW AFU TO AIMA REEI AF8ONO APO TO MESIMERI KAI ME PONUS AFORITUS. PALI EKSOMHTRIA MALLON.

DE TO KRIVO OTI IMUN SIGURH AFTI TH FORA AFU PESAME STIS TELEIES IMEROMHNIES K ME WORHKSIA....

O KYKLOS M APO STA8EROS 28-29 MERES PIGE STIS 26 :(

PTOU K APO THN ARXH PALH.

VASILAKHS EIMAI SIGOYRH OTI EISAI....SE SKEFTOMAI K ELPIZW AVRIO NA MAS PEI TA EFXARISTA

AFRODITULA.....SYNI8ISA THN AYPNIA :) EINAI K AFTH MIA PARHGORIA..

ANTE ME TO MHNA AFTO OLES MAMADES

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELENA83 καλως ηρθες στο μαμμυ και επισημα πλεον εφοσον μας παρακολουθουσες αλλα δεν ησουν μελος :)

γιατι τοσο αγχος δεν καταλαβαινω..εμεις που προσπαθουμε 3 χρονια δηλαδη τι να πουμε?για να πω την αληθεια και εγω ειχα τρελο αγχος αλλα οχι απο την αρχη αλλα με το που περασε ενας χρονος και δεν ειχα μεινει αγχωθηκα.αν και κακο εκανα στον ευατο μου γιατι ολο συμπτωματα εβλεπα και ολο εγκυος ημουν καθε μηνα!τι τεστ εχω κανει τι χοριακες αμεσως ετρεχα και ας μην ειχα καθυστερηση φαντασου.προσπαθησε να ηρεμησεις και να απολαμβανεις την καθε στιγμη με τον συντροφο σου και αν περασει ενας χρονος και δεν εχεις μεινει ακομα(που το απευχομαι)ξεκινηστε εξετασεις.αν και ειμαι σιγουρη οτι θα σας προλαβει το μωρακι σας και δεν θα σας αφησει να κανετε εξετασεις ;)

υπομονη επιμονη και πιστη να εχεις και θα ερθει και ο σπορος σας..το ευχομαι ολοψυχα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ΗΕΛΕΝΑ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ... :(:(:( ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

HELENA83 καλως ηρθες στο μαμμυ και επισημα πλεον εφοσον μας παρακολουθουσες αλλα δεν ησουν μελος :)

γιατι τοσο αγχος δεν καταλαβαινω..εμεις που προσπαθουμε 3 χρονια δηλαδη τι να πουμε?......

3 χρόνια ; μπράβο στην υπομονή σας!!!!!!!!

Βρε κορίτσια δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο άγχος, να περάσει χρόνος το καταλαβαίνω αλλά με 4,7 μήνες...

Εξάλλου μην ξεχνάτε οτι το καλό αργεί.... ;):)

Να είστε δυνατές και να μην αφήνετε το άγχος να σας καταβάλει. Δυστυχώς όλοι περνάμε δοκιμασίες και αποτυχίες, το κεφάλι ψηλά κορίτσια οι μήνες δεν τελειώνουν !!!!

Εγώ αυτό το μήνα κάνω παύση. Είμαι ήδη στις γόνιμες μέρες αλλά δεν θα έρθω καθόλου σε επαφή. Θέλω να χαλαρώσω(κι άλλο; :silly: ) να κάνω οτι θέλω χωρίς να μετράω και να σκέφτομαι αν είμαι ή όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELENA83 έγραψε:

KORITSIA PAEI K AFTOS O MHNAS.....

BASILAKHS: STIS 8 PERIMENA, ME8AVRIO, APLA ME TO SIMADI POY EIDA PSES PSILOAGXO8IKA K GIAFTO PIGA SIMERA GIA XORIAKH

MERENTA: DE VIASTIKA APLA EPREPE AFOY EIDA SIMADI. EKSALLOY 2 MERES PRIN IMOYNA

THN TETARTH 8 TU MINA PAW GIA ALLES ANALYSEIS ORMONIKES K 1 DEFTERI XORIAKH KALOY KAKOY OPOS LEEI K O GIATROS. META STENH PARAKOLOY8ISH ANA EVDOMADA LEEI.

TO 8EMA EINE OTI EPAPSA NA ELPIZW AFU TO AIMA REEI AF8ONO APO TO MESIMERI KAI ME PONUS AFORITUS. PALI EKSOMHTRIA MALLON.

DE TO KRIVO OTI IMUN SIGURH AFTI TH FORA AFU PESAME STIS TELEIES IMEROMHNIES K ME WORHKSIA....

O KYKLOS M APO STA8EROS 28-29 MERES PIGE STIS 26 :(

PTOU K APO THN ARXH PALH.

VASILAKHS EIMAI SIGOYRH OTI EISAI....SE SKEFTOMAI K ELPIZW AVRIO NA MAS PEI TA EFXARISTA

AFRODITULA.....SYNI8ISA THN AYPNIA :) EINAI K AFTH MIA PARHGORIA..

ANTE ME TO MHNA AFTO OLES MAMADES

HELENA είχες κανει τεστ και ηταν θετικο?τι εννοεις "πριν 2 μερες ήμουν?"εγκυος εννοεις?να σου πω κατι κ μην με παρεξηγησεις.εγώ είχα μια αποτυχημένη εγκυμοσύνη.Μετά το 1ο μου παιδάκι έμεινα έγκυος αλλά λίγο πριν πάω για τον πρώτο υπέρηχο είδα αίμα κ απέβαλλα.Μίλησα με τον γιατρό,πήγα με είδε κ το συμπέρασμα?Αποβολή λόγω υποθυρεοειδισμου.Απέκτησα θυροειδη στην 1η εγκυμοσύνη,έπαιρνα χάπια αλλά με το που γέννησα τα σταμάτησα για ένα χρόνο κ παραπάνω.κ αυτό είχε ως αποτέλεσμα να προσπαθώ να μείνω έγκυος κ να μην τα καταφέρνω(σχεδον 6αμηνο)κ φυσικά οταν έμεινα απέβαλλα.Αλλά αν δεν απέβαλλα το μωρό θα γεννιόταν με προβλήματα.Εγώ δεν θέλω να σε τρομάξω,ούτε γιατρός είμαι αλλά μια εξέταση για θυροειδη δεν είναι τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoyla ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΤΣΙ ΧΑΛΑΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ!!!!

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΙΠΟΤΑ...ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ... ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΝΑΜΟΝΗ...ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα πήγατε σπίτι σας; Ωραία τώρα θα μπείτε σε μια σειρά θα έχετε την ησυχία σας Θα τακτοποιηθείτε σιγά σιγά 😊 ευτυχώς ήταν καλή στο ταξίδι δεν σε κούρασε τέλεια καλό καφέ να τον απολαύσεις με την μπέμπα η πόδια θηλασμού βόλεψε ; Ο μαρσιπος μπαίνει εύκολα.; Θηλάζεις ταυτόχρονα ενώ την έχεις μέσα στο μαρσιπο ; 
    • Οχι βρε κορίτσι μου τι κακό του έκανες του μωρού μην σκέφτεσαι έτσι ίσως του έφεραν μια υπερένταση το σιρόπι..  το σιρόπι αυτό το δίνεις για τους κολικούς; εγώ κάπου είχα διαβάσει δεν θυμάμαι τώρα και αν ισχύει πως καλό είναι την d3 να την δίνουμε πρωί γιατί μπορεί να δημιουργεί υπερένταση στο μωρό και να μην κοιμάται μπορεί κάτι αντίστοιχο να έχει γίνει και σε εσάς  τουλάχιστον το βρήκες ότι ενοχλεί και θα το διορθώσεις και όλα καλά..  δεν μπορούμε να ξέρουμε τώρα τι μπορεί να ενοχλεί στα παιδάκια μας οπότε κάνουμε δοκιμές και βλέπουμε πως πάει.. μίλησε και με γιατρό να δεις τι θα σου πει..
    • Κάναμε αυχενική όπου ψιλό φάνηκε αλλά είχα ήδη κάνει την εξέταση NYPT όπου φαίνεται και το φύλο. Έτσι το είχα μάθει και για το πρώτο μου μωράκι.  κορίτσια έχετε καφέ υγρά; Σήμερα είδα ελάχιστα στο εσώρουχο και σοκαριστικά 🥹 αλλά σε ελάχιστη ποσότητα ίσα ίσα 😫
    • Κ έμενα έτσι ήταν ο τράχηλος μου όταν με κοιταξε η γυναικολόγος. Κανε περπάτημα ναι πιο πολλά βαθιά καθισματα ασκήσεις πιο πολλά κοντά στο πάτωμα θα σου ελεγα εγώ αντί μπάλα κ επαφές ναι!!    ειμαστε καλά σήμερα κατέβηκε το γάλα κ με πονάει κ το στήθος μου αλλά θα τους πω να την θηλάσω κ μετά να το αδειάσω με το θήλαστρο επειδή το μωρό ελάχιστα το θηλάζω για να μην το κουράζω κανένα 10λεπτο από κάθε στήθος… 
    • Αχ κορίτσι μου τι όμορφα, το κάνω εικόνα!! Καλώς ήρθατε σπιτάκι σας, καλή νέα αρχή ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...