Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Σε ολες μας θα ερθει κοριτσια...αλλες κοπελες ειναι τυχερες κα ερχεται αμεσως το μπεμπακι, αλλες πρεπει να παιδευτούν...εεε τι να κανουμε ειμαστε στις δευτερες....αλλα θα ερθει οταν πρεπει! :kiss:

Χθες ειχα ωορρηξία και σήμερα.....ρωτησα τον γιατρο και μου ειπε δεν πειραζει η αντιβιωση ειναι ελαφρια!Εκανα κι εγω πονηράδες :blush: και ποιος ξερει :P ισως γλιτώσουμε την σπερματέγχυση!!!!

Αγιε Φανουριε κανε το θαυμα σου και φανέρωσε μου σε μενα και σε ολες τις κοπελες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλησπέρα!!

Τελευταία περίοδο είχα στις 10.07.10 και στις 25.08.10 μετά από 3 θετικά τεστ εγκυμοσύνης, έκανα χοριακή με τιμές 2690.4!

Ωορρηξία είχα στις 06.08.10!

Τη Δευτέρα στις 06.09 έχω ραντεβού για να ακούσω την καρδιά του...

Είμαι πολύ αγχωμένη όμως γιατί διάβασα αυτό :

Κατά τον υπερηχογραφικό έλεγχο διαπιστώνουμε την ηλικία του εμβρύου σε συνάρτηση με την ημερολογιακή του ηλικία. Σε περίπτωση που αυτές οι δύο ηλικίες συμφωνούν μειώνετε η πιθανότητα αποβολής.

Σε εμένα δεν συνάδουν αυτά τα δύο!!

Ή κάνω λάθος??Έχω αγχωθεί απίστευτα πάντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lilian61 έγραψε:

Κορίτσια καλησπέρα!!

Τελευταία περίοδο είχα στις 10.07.10 και στις 25.08.10 μετά από 3 θετικά τεστ εγκυμοσύνης, έκανα χοριακή με τιμές 2690.4!

Ωορρηξία είχα στις 06.08.10!

Τη Δευτέρα στις 06.09 έχω ραντεβού για να ακούσω την καρδιά του...

Είμαι πολύ αγχωμένη όμως γιατί διάβασα αυτό :

Κατά τον υπερηχογραφικό έλεγχο διαπιστώνουμε την ηλικία του εμβρύου σε συνάρτηση με την ημερολογιακή του ηλικία. Σε περίπτωση που αυτές οι δύο ηλικίες συμφωνούν μειώνετε η πιθανότητα αποβολής.

Σε εμένα δεν συνάδουν αυτά τα δύο!!

Ή κάνω λάθος??Έχω αγχωθεί απίστευτα πάντως

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσακια!!! :kiss:

lilian που το ξερεις οτι δεν συναδουν οι ημερομηνιες απο την στιγμη που δεν εχεις κανει υπερηχο για να δειτε τι ημερομηνια θα σας βγαλει;

Συνηθως ποσων ημερων κυκλο εχεις και πως εισαι σιγουρη για την ωορρηξια; Το παρακολουθουσατε υπερηχογραφικα,εκανες τεστ;

Δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι προκαταβολικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Σε ολες μας θα ερθει κοριτσια...αλλες κοπελες ειναι τυχερες κα ερχεται αμεσως το μπεμπακι, αλλες πρεπει να παιδευτούν...εεε τι να κανουμε ειμαστε στις δευτερες....αλλα θα ερθει οταν πρεπει! :kiss:

Χθες ειχα ωορρηξία και σήμερα.....ρωτησα τον γιατρο και μου ειπε δεν πειραζει η αντιβιωση ειναι ελαφρια!Εκανα κι εγω πονηράδες :blush: και ποιος ξερει :P ισως γλιτώσουμε την σπερματέγχυση!!!!

Αγιε Φανουριε κανε το θαυμα σου και φανέρωσε μου σε μενα και σε ολες τις κοπελες! :)

ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΛΟΓΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗΣ :lol::lol::lol: ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!

ΑΧ ΝΑΙ ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΕ ΦΑΝΕΡΩΣΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΠΟΡΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

Dreamgirl

17)Patata77

18)xouanitaki

19)stedim

20)pff

21)Stamymamy

nutella

22)Giotatzo

23)Afrodite

24)Voula25

25)Βασιλακης

26)Katia80

27)Speranza

28)Nefenoula

29)Μαιρη3

30)Zaira

ElenaKos

31)Levou

32)Barb

33)Tanya

34)Maraki 24

35)Evangelia V.

36)Stefani

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakos ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ ΝΑ 'ΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον, αυτο το μηνα, και μη γελασετε, εχω ΣΧΕΔΙΟ!!!

1) θα βρω τις γονιμες μερες με τεστ

2)θα περικυκλωσω τον στοχο με απανωτες επαφες, 1 και 2 και 3 φορες τις 2 γονιμες μερες

3)να παιξω λοττο η τζοκερ η να παρω λαχειο

....και να δω τι απο τα δυο θα μου κατσει....!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

Λοιπον, αυτο το μηνα, και μη γελασετε, εχω ΣΧΕΔΙΟ!!!

1) θα βρω τις γονιμες μερες με τεστ

2)θα περικυκλωσω τον στοχο με απανωτες επαφες, 1 και 2 και 3 φορες τις 2 γονιμες μερες

3)να παιξω λοττο η τζοκερ η να παρω λαχειο

....και να δω τι απο τα δυο θα μου κατσει....!!! ;););)

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ!!!!!! :P:P:P

ΜΠΡΑΒΟ Η ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ !!!ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

afrodite έγραψε:

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ!!!!!! :P:P:P

ΜΠΡΑΒΟ Η ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ !!!ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:l7hvf7m6]

παντως τον αυγουστο δεν επιασε, αν και χρησιμοποιησα τεστακι....γι'αυτο σου λεω, ειναι να σε θελει!!!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ενκανα τον προηγουμενο μηνα τεστ και δεν επιασε....ειναι να σου κατσει απλα....παιζει ρολο η ψυχολογια και τον δυο,η ωρα η αποχη.....κι αλλα πολλαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΔΗΛΑΔΗ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΩΟΡΥΞΙΑ??

εδειξε ωορρηξια :) και εμεις βαλαμε τα δυνατα μας, αλλα και παλι τζιφος :(:( !!!

ηρθε η ακατανομαστη :angry: και φτου κι απ'την αρχη!!!!!ειναι τυχη τελικα, γι'αυτο λεω να παιξω και κανενα λοττο, και βλεπουμε ....

αααα εκανα μεν το τεστ ωορρηξιας, ολο το μηνα ομως ειχαμε "δραση", μη νομιζεις οτι ξεχνιομαστε..!!!! ;)

αναστασια μου, σιγουρα παιζουν πολλα που οχι μονο δεν τα ξερουμε εμεις, αλλα κανενας δεν ξερει!!!φαντασου οτι ενα ζευγαρι που ειναι ολα 100% φυσιολογικα εχει σε καθε επαφη 20% πιθανοτητα να συλλαβει, το υπολοιπο 80 αφορα παραγοντες αγνωστους!!!!!!!!δεν σπαω το κεφαλακι μου..

αλλα αυτο με το λοττο, το σκεφτομαι σοβαρα...στο λαικο λαχειο, σου λεει, ενας στους 3 κερδιζει!!!!και για να κανεις μωρο, πρεπει να εχεις τα ποδια πανω, τον Ερμη σε ορθη πορεια, τον Αγιο Φανουριο προστατη σου να σε φωτισει και μπαρμπα στην Κορωνη :P !!!!!πιο ευκολο μου φαινεται να ανεβω στο εβερεστ!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρώτα από όλα συγχαρητήρια στην Εlenakos για τα χαρμόσυνα νέα της.

Όλα να σου πάνε κατ΄ ευχήν και μ' ένα γερό μωρό σε 8 μήνες....

Ό,τι καλύτερο και για τους τρεις σας!!! :P:P:P

merykal.....εγώ γιατί δεν είμαι σε αυτή τη λίστα. Είμαι σε μια άλλη αλλά δεν είναι η ίδια.....Ενώστε τις λίστες, σας παρακαλώ, για να ξέρουμε που ακριβώς βρισκόμαστε......

Αφροδίτη....κάθε επιτυχία σου εύχομαι και όλα να σου έρθουν αυτό το μήνα όπως το επιθυμείς....

Εγώ περιμένω σε 3 μέρες να αδιαθετήσω......(δεν έχω κάνει τπτ αυτό το μήνα οπότε δεν περιμένω....) οπότε φεύγει σιγά σιγά και αυτός ο μήνας......

Καλή δύναμη και καλό κουράγιο σε όλες μας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

Dreamgirl

17)Patata77

18)xouanitaki

19)stedim

20)pff

21)Stamymamy

nutella

22)Giotatzo

23)Afrodite

24)Voula25

25)Βασιλακης

26)Katia80

27)Speranza

28)Nefenoula

29)Μαιρη3

30)Zaira

ElenaKos

31)Levou

32)Barb

33)Tanya

34)Maraki 24

35)Evangelia V.

36)Stefani

37)Tanya soorry kopela mou..pou k pou xanomai giauto sas rwtaw k sas!!! :kiss::kiss:

kala koritsia to na erthei telika einai pio duskolo apo oti to fantazomoun...paizoun polla rollp..egw gonimes k mh #(afhste pou den tis koitaw auto ton mhna)erxomai kathe mera se epafh kai 2 kai 3 fores h mera para mera...bebaia den eida akomh fws sto tounel..alla pou tha paei tha to dw!!! :silly: :woohoo: :lol::cheer:

thellw na ginw mana epitelous!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal....σε ευχαριστώ που με έβαλες και μένα στη λίστα....αν και τώρα έχω την εντύπωση ότι με είδα 2 φορές...; :unsure::unsure:

Σου εύχομαι το καλύτερο και γρήγορα και εσύ να γίνεις μανούλα...Όλες μας κάποια στιγμή εύχομαι να γίνουμε μανούλες.....Το αξίζουμε....

Φιλάκια πολλά πολλά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya mou s'euxaristw polu koritsi mou!!!afou mpikes k esu se auti ti lista sigoura 8a vgeis grigora!!einai tuxeri!!!

merycal mou auto to thelw na ginw maaaaannaaaaaaaa!!!to eixa pei apeires fores mexri pou kapoios vare8ike na me akouei k mou esteile to sporaki mou!!!xaxa!! me toso sexaki... triduma 8a kaneis sigoura!!!!:P etsi peisma na exeis k 8a er8ei apo ekei pou de to perimeneis!! :) :) ante 8a sviseis k esu to onomataki sou auto to mina!!! :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariiiiiiiiiiiii tanyaaaaa kathomai k egw kai se akouw...kale na me bohthate eipa oxi na mou bazete perissoterh douleiaaa.....den mporw k na kourazomai twra h gunaika giati prospathw gia bebe :silly: :blink::blink::blink: xxxaxaxxaxaxaxa

axxxxxxxx elenaki apo to stoma sou k stou theou to auti...makari na bgw apo thn lista thn tuxerh...to aksizw afou egw to skefthka :blush::P:P:P:blink: :silly:

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

Dreamgirl

17)Patata77

18)xouanitaki

19)stedim

20)pff

21)Stamymamy

nutella

22)Giotatzo

23)Afrodite

24)Voula25

25)Βασιλακης

26)Katia80

27)Speranza

28)Nefenoula

29)Μαιρη3

30)Zaira

ElenaKos

31)Levou

32)Barb

33)Tanya

34)Maraki 24

35)Evangelia V.

36)Stefani

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Καλημερα κοριτσια.!

Καλα εχω ριξει πολυ γελιο με την afrodite που λεει για Ερμη σε ευθεια πορεια,μπαρμπα στην Κορωνη καιτετοιακαι με την merykal που παραπονιεται οτι την κουραζουμε...!!

Να΄στε καλα ρε κοριτσια..!

Σας ειπα...θελω ΚΙ εγω να γινω μανααααααα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sou rxomaiiiiiiiiiii elenaki k egw k alles 36!!!

k twra arxizw ta parakalia!!

1)se parakalw theoulh mou!!!

2)ela k se mena pelarge....se perimenw!!

3)ermh pou eisai anadromos k olo to sumpan mazi gia euthigrammisthte...thellw mwraki!!!

oufffff teleiwsa...autaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΑΣ !!!!Η ΕΛΕΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΕΑ!!!!ΕΛΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΝΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΑΚΑΡΙ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΗΝ ΒΡΩΜΟΠΕΡΙΟΔΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΑΣ !!!!Η ΕΛΕΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΕΑ!!!!ΕΛΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΝΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΑΚΑΡΙ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΗΝ ΒΡΩΜΟΠΕΡΙΟΔΟ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!! :P:P:P

Αντε ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, κοντος ψαλμος αλληλουια!!!!φτανει κι η τεταρτη, κι ολα θα πανε καλα!!!!μακαρι να'χεις μια μεγαλη μεγαλη χοριακη κι ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!! κι οσο προχωραει ο σεπτεμβρης, να ανακοινωνουμε μια μια τις εγκυμοσυνες μας ;);););) !!!

εγω θα'μαι τελευταια, γιατι περιμενω 30/9...

merykal, δεν ξερω ποτε περιμενεις, αλλα σιγουρα θα'σαι μεσα!!!!τοσο γουρλιδικη ηταν η λιστα σου!!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη merykal μου πρώτα το είπα και μετά το είδα!!!!

Προσπάθησε εσύ για μωράκι.....και δε θα σε κουράζουμε εμείς....

Προσπάθησε και για μένα.....γιατί εγώ....τον τελευταίο καιρό έχω ξεχάσει το sex όχι να περιμένω και παιδί..

Ας όψεται η καταραμένη δουλειά του άντρα μου που του παίρνει όλη την ενέργεια......

Εlenakos....μακάρι να αποκτήσεις παρεούλα στην εγκυμοσύνη αλλά και αν....δεν, κοίταξε να την απολαύσεις και να προσέχεις.Να μην κάνεις απολύτως τπτ. Ευκαιρία να σε υπηρετήσουν λίγο και οι άλλοι..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλάκια σε όλες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi akribws afrodite...etsi na lete eseis k egw tha bgw apo thn lista mou!!!den kserw pote perimenw periodo den me endiaferei twra na metrhsw..thellw na nai ekplhksh otan tha diapistwsw thn kathusterhsh!!!

kalh mou tanya h epithumia sou prostagh...tha to kanw k gia sena!!tha lew mia gia to sporaki mou k mia gia thn filh mou thn tanya..xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • κορίτσια στη β επιπέδου σας είχαν δώσει ένα κουτί με δώρα; αν ναι... είχε μέσα μια πιπίλα της Philips σε εσας;
    • Αντε ωραία μπράβο αφού έχει προσαρμοστεί και η μικρή σου τέλεια  ελα είσαι σε καλό δρόμο αφού έπιασε μπιμπερό θα το κόψει το στήθος μπράβο που μπόρεσες και το έκανες σταδιακά τον αποθηλασμο δεν είναι εύκολο !  και εγώ με αγελαδινό είχα ξεκινήσει μετά το γύρισα σε κατσικίσιο  ευτυχώς είμαι καλύτερα με τον θηλασμό έχω σταματήσει να πονάω λίγο με ενοχλεί πλέον δύο βδομάδες μας πήρε να ηρεμήσω και άρχισα από εχτές και είμαι καλύτερα δαγκώνει που και που αλλά όχι όλη την ώρα  Αύριο θα πάω να πάρω την ευχή το καθυστέρησα μια βδομάδα αλλά δεν πειράζει κάλιο αργά παρά ποτέ 😅
    • τι καλααα! καλή απόλαυση να έχεις! εύχομαι να πανε όλα τέλεια απο εδω και στο εξής! να μπεις σε μια σειρά με τη μπουμπού σου και μια χαρά!
    • λες να επηρεάζει και η d3;  γιατί δεν την έδινα στάνταρ ώρα... υο σιρόπι αυτό το έδινα για τους κολικούς ναι! θα μιλήσω με την γιατρό εννοείται! μπορεί απλά να μεγαλώνει ο μπέμπης και να ηρεμεί κιόλας... ποιος ξερει;🤷
    • Ααα πήγατε σπίτι σας; Ωραία τώρα θα μπείτε σε μια σειρά θα έχετε την ησυχία σας Θα τακτοποιηθείτε σιγά σιγά 😊 ευτυχώς ήταν καλή στο ταξίδι δεν σε κούρασε τέλεια καλό καφέ να τον απολαύσεις με την μπέμπα η πόδια θηλασμού βόλεψε ; Ο μαρσιπος μπαίνει εύκολα.; Θηλάζεις ταυτόχρονα ενώ την έχεις μέσα στο μαρσιπο ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...