Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Καλημέρα και τώρα είπα να γράψω μια καλημέρα όχι εδώ είμαι αλλά σε άλλο ποστ τώρα αλλά δεν πολύ μπαίνω ελπίζω όλες να είστε καλά ……….. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

merykal μην μπαίνεις σε αυτή την διαδικασία να μετράς, με το που τελειώνει η περίοδος όρμα ορέ!!!!!!!! γιούργια !!!!!!!!!!!

τώρα αν θες να ξέρεις ακριβώς για να είσαι και ποιο σίγουρη πάρε ένα τεστ όπως είπε η άλλη κοπέλα.

dreamgirl τι κάνεις ; πως είναι το μωράκι ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

merykal μην μπαίνεις σε αυτή την διαδικασία να μετράς, με το που τελειώνει η περίοδος όρμα ορέ!!!!!!!! γιούργια !!!!!!!!!!!

τώρα αν θες να ξέρεις ακριβώς για να είσαι και ποιο σίγουρη πάρε ένα τεστ όπως είπε η άλλη κοπέλα.

dreamgirl τι κάνεις ; πως είναι το μωράκι ;;;

Καλά είναι την άλλη πέμπτη θα πάω να με δει ξανά ο γιατρός με τον προγεννητικό που έκανα και μου φαίνεται αιώνας :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΣ ΑΚΟΜΑ?

ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΉ ΣΤΙΓΜΗ

Όχι ακόμα δεν το άκουσα αλλά με αγχώνουν η εξέτασης για τον προγεννητικό που έκανα πως θα είναι αν είναι όλα καλά :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το άλλο δεν στο είπα είναι και η κουνιάδα μου έγκυος και θα είμαστε τον ίδιο μηνά άσε η πεθερά μου έχει τρελαθεί μου είπε θα είμαι πολύτεκνη γιαγιά :cheer:B) :woohoo: :lol: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Το άλλο δεν στο είπα είναι και η κουνιάδα μου έγκυος και θα είμαστε τον ίδιο μηνά άσε η πεθερά μου έχει τρελαθεί μου είπε θα είμαι πολύτεκνη γιαγιά :cheer:B) :woohoo: :lol: :silly:

η δικιά μου κουνιάδα είναι πολύ μεγάάάάλη για να ήμαστε μαζί έγκυες :laugh: :laugh: :P :silly:

κακίες.... :S:blush::P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Το άλλο δεν στο είπα είναι και η κουνιάδα μου έγκυος και θα είμαστε τον ίδιο μηνά άσε η πεθερά μου έχει τρελαθεί μου είπε θα είμαι πολύτεκνη γιαγιά :cheer:B) :woohoo: :lol: :silly:

αντε μπραβο συγχαρητηρια!!!!!θα εχεις καποιον να φουσκωνεισ παρεα!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaa k apo mena!!!

dreamgirl ola kala tha einai me tis eksetaseis tha deis!!!egw ekana progenetiko perusi bebaia autos pou tha kaneis esu exoun perissotera pragmata alla mhn agxwnese katholou!!!

merantaki den ksanametraw..barethika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo τι να πω ; δεν θέλω να ξαναλέω τα ίδια, τα ίδια που ακούω και εγώ κάθε φορά που γίνεται, καταλαβαίνεις τι θέλω να πω...

απλά λυπάμαι πολύ και σου εύχομαι την επόμενη φορά να σταθείς τυχερή :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ElenaKos έγραψε:

merentoula sou ir8e esena telika?

giotatzo makari kopela mou o Septemvris na einai pio tuxeros!sto euxomai!!!opws se oles fusika!!upomoni ligo akoma koritsia mou!!8a ere8oun ta mwra mas pou allou 8a pane! :P

ήρθε Ελενα, ήρθε η ρουφιάνα :angry:

πότε θα κάνεις χοριακή ; να μας ενημερώσεις ε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :):):)

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΛΕΙΠΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ :S:S

ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΜΩΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ :angry::angry::angry::angry:

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ........

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ :blink::blink:

Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΝΤΟΙΝΓΚ ΝΤΟΙΝΚΓ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΟΛΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΓΡΑΦΩ ΣΥΧΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια,εγω ουτε αυγουστο θα γινω μαμα,μου ηρθαν πριν λιγο :( οποτε παμε για σεπτεμβριο!! ;) ευχομαι καλη επιτυχια στα κοριτσια που περιμενουν ακομα να ΜΗΝ ερθει κ να εχουν ενα μπεμπαρο,2,3..... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μην σας βλέπω έτσι για να σας βλέπω να σκέφτεστε θετικά ένα παράδειγμα η κουνιάδα μου ούτε είχε πάει ποτέ στον γιατρό και με πολυκυστικες ωοθήκες τώρα είναι έγκυος … βεβαία δεν ξερώ αν θα έχει πρόβλημα στην εγκυμοσύνη της αυτό με ρώταγε αν θα έχει πρόβλημα και αν θα γέννηση φυσιολογικά!!! αλλά να που είναι έγκυος γιατί δεν το είχε στο μυαλό της καθόλου έτσι να κάνετε μην το έχετε συνεχεία στο μυαλό και θα έρθει και σε σας…

Ο θεός είναι μεγάλος ……. Εγώ το εύχομαι σε όλες σας σύντομα εγκυουλες…..

:woohoo: :silly: :lol::cheer:B):) :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ :(:(:( ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ :laugh: :laugh: :laugh:

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕΡΥΚΑΛ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΤΕ ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΘΕΟ...ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ...

ΕΓΩ ΜΕΤΡΑΩ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ...ΑΧ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΣ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ...ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΛΟΓΩ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΗΣ ΙΔΕΑΣ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΝΩ!!!!! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι να εισαι πολυ εγκυος..... :woohoo: και εγω ειχα πονακια αλλα δεν ηταν περιοδου μου ειπε ο γιατρος απλα μεγαλωνει η μητρα και εμενα μου ποναγαν η θηλες και ελεγα τωρα θα μου ερθουν αλλα τελικα δεν μου ηρθαν ελπιζω να εισαι εγκυουλα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια! Εβαλα ψαρακι στο φουρνο και μεχρι να γινει ειπα να μπω να δω τι μου κανετε! Να κανω και μια βολτα απο το τυχερο μου τοπικ που ευχομαι να φανει τυχερο και σε πολλες πολλες αλλες! Τελικα ηρθε η ακατονομαστη ε? Ξουτ απο δω, ευχομαι οσες περιμενουν να μην ερθει και σε οσα κοριτσακια ηρθε να συνεχισουν προσπαθειες, που θα παει, θα εξαφανιστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΤΟΣΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΤΟΥΣΑ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ 8 ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!!!!!ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ!!!!!ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!κοριτσακι μου σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου η ημερα της παναγιτσας μας,να ειναι και η δικη σου ημερα.στις 8 σεπτεμβρη ο μικρουλης μου γιωργακης κλεινει τα δυο του χρονια.η γεννα του ηταν λιγο επεισοδιακη οποτε οπως καταλαβενεις πιστευω πολλυ στην συγκεκρημενη ημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΑΧ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΤΟΣΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΤΟΥΣΑ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ 8 ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!!!!!ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ!!!!!ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αυτό με το κουμπί καλό μου φαίνεται.. :P

γιατί όμως να μην το πατούσες και να έμενες απλά εγκυος αντί να το χρησιμοποιείς για να τις μέρες ;

ποιο βολικό δεν ακούγετε ; :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • λες να επηρεάζει και η d3;  γιατί δεν την έδινα στάνταρ ώρα... υο σιρόπι αυτό το έδινα για τους κολικούς ναι! θα μιλήσω με την γιατρό εννοείται! μπορεί απλά να μεγαλώνει ο μπέμπης και να ηρεμεί κιόλας... ποιος ξερει;🤷
    • Ααα πήγατε σπίτι σας; Ωραία τώρα θα μπείτε σε μια σειρά θα έχετε την ησυχία σας Θα τακτοποιηθείτε σιγά σιγά 😊 ευτυχώς ήταν καλή στο ταξίδι δεν σε κούρασε τέλεια καλό καφέ να τον απολαύσεις με την μπέμπα η πόδια θηλασμού βόλεψε ; Ο μαρσιπος μπαίνει εύκολα.; Θηλάζεις ταυτόχρονα ενώ την έχεις μέσα στο μαρσιπο ; 
    • Οχι βρε κορίτσι μου τι κακό του έκανες του μωρού μην σκέφτεσαι έτσι ίσως του έφεραν μια υπερένταση το σιρόπι..  το σιρόπι αυτό το δίνεις για τους κολικούς; εγώ κάπου είχα διαβάσει δεν θυμάμαι τώρα και αν ισχύει πως καλό είναι την d3 να την δίνουμε πρωί γιατί μπορεί να δημιουργεί υπερένταση στο μωρό και να μην κοιμάται μπορεί κάτι αντίστοιχο να έχει γίνει και σε εσάς  τουλάχιστον το βρήκες ότι ενοχλεί και θα το διορθώσεις και όλα καλά..  δεν μπορούμε να ξέρουμε τώρα τι μπορεί να ενοχλεί στα παιδάκια μας οπότε κάνουμε δοκιμές και βλέπουμε πως πάει.. μίλησε και με γιατρό να δεις τι θα σου πει..
    • Κάναμε αυχενική όπου ψιλό φάνηκε αλλά είχα ήδη κάνει την εξέταση NYPT όπου φαίνεται και το φύλο. Έτσι το είχα μάθει και για το πρώτο μου μωράκι.  κορίτσια έχετε καφέ υγρά; Σήμερα είδα ελάχιστα στο εσώρουχο και σοκαριστικά 🥹 αλλά σε ελάχιστη ποσότητα ίσα ίσα 😫
    • Κ έμενα έτσι ήταν ο τράχηλος μου όταν με κοιταξε η γυναικολόγος. Κανε περπάτημα ναι πιο πολλά βαθιά καθισματα ασκήσεις πιο πολλά κοντά στο πάτωμα θα σου ελεγα εγώ αντί μπάλα κ επαφές ναι!!    ειμαστε καλά σήμερα κατέβηκε το γάλα κ με πονάει κ το στήθος μου αλλά θα τους πω να την θηλάσω κ μετά να το αδειάσω με το θήλαστρο επειδή το μωρό ελάχιστα το θηλάζω για να μην το κουράζω κανένα 10λεπτο από κάθε στήθος… 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...