Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα και απο εμενα rose καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!!ολα να πανε καλα!!!καλα τα λες ολα θα γινουν με το να αγχωνομαστε δεν βγαινει τιποτα...χαλαρα και τα σπορακια μας ειναι κοντα!!!!!ερχονται!!!!!! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

basilakhs esu exeis proaisthima k auto einai kalooooo!!!

giotatzo sugxarhthria gia thn upomonh sou....egw den tha thn paleua ....euxomai omws na sai tooooosooooooooooooooo polu egkuoula!!!

rose25 kalh anarwsh k kaloooooo boliiiii

re koritsia na rwthsw kati????????den tha me brisete e????????? tis merrws ths periodou pws tis metrame????????dhl.metrame thn prwth mera pou blepoume aima san 1 mera???k pote stamatam??otan teleiwnoun k ta teleutaia kafe ugra????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βοήθεια......από την Τετάρτη (22 μέρα του κύκλου μου) έχω λίγο καφέ αιμα....συνεχιζεται και σήμερα. Κανονικά περιμένω περίοδο στις 30-31/8. Τι λετε να ειναι???? Δεν είναι βέβαια κάτι καινούργιο για εμένα, πολλές φορές λίγο πριν την περιοδό μου έχω τα ίδια συμπτώματα, απλά τώρα νιώθω και συχνά ζαλάδες.... :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera Merykal, upomenw akoma giati akoma na fanei, shmera vevaia pou einai tou Agiou Fanouriou skeftika mhpws kanw argotera ena test mhpws mou fanerwsei to mwraki mas!!!!!!

Oson aforaa thn erwthsh sou o giatros mou mou exei pei na metraw san prwth mera tou kyklou thn prwth mera pou vlepw aima an einai arga to vrady omws metraw san prwth thn epomenh, kai san telos auths otan stamatsei teleiws.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marykal περίιιπου την ίδια απορία είχα και εγώ. Γιατι τόσο καιρό, αν μου ερχόταν περίοδος 26 πχ. και μου τελείωνε 28, μέτραγα: 27(1η) 28 (2η) κλπ. και έτσι ήταν λάθος. Το σωστό είναι αυτο που λέει η giotatzo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια,

merykal απο την στιγμή που έρχεται αίμα έστω και λίγο ξεκινάει η περίοδος. σε κάποιες έρχεται σιγά σιγά και σε κάποιες γίνεται πλημμύρα...

τώρα όσο για την τελευταία μέρα πιστεύω πως αν για παράδειγμα τελειώνει σε κάποια την 5η μέρα αυτά τα καφέ είναι τα κατάλοιπα που έμειναν και φεύγουν. εγώ ας πούμε έχω 3 μέρες κανονική ροή και μετά 2 μέρες αυτά τα καφέ υγρά αλλά επαφές έχω μόνο αν καθαρίσω τελείως !!

Της γόνιμες μέρες σου ψάχνεις ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stefani έγραψε:

Κορίτσια βοήθεια......από την Τετάρτη (22 μέρα του κύκλου μου) έχω λίγο καφέ αιμα....συνεχιζεται και σήμερα. Κανονικά περιμένω περίοδο στις 30-31/8. Τι λετε να ειναι???? Δεν είναι βέβαια κάτι καινούργιο για εμένα, πολλές φορές λίγο πριν την περιοδό μου έχω τα ίδια συμπτώματα, απλά τώρα νιώθω και συχνά ζαλάδες.... :unsure::unsure:

αχ μακάρι βρε κορίτσι !!!

περίμενε ως 1 Σεπτέμβρη και κάνε ένα τεστ.

Καλή επιτυχία !!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑΙ ΜΕΡΥΚΑΛ ΤΟ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ...ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΛΕΝΤΙΑ ΑΝ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ!!!!

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΕΙΣ ΞΕΚΙΝΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ 14 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΞΕΚΕΙΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΣΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ

ΓΙΩΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΝΑ ΦΑΝΕΡΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΠΟΡΑΚΙΑ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo έγραψε:

Stefani kati mou leei oti 8a paxyneis :):):)

aaax makari, to thelw toso poly....

Einai i prwti fora pou thelw toso poly na paxinw.... :laugh: :laugh:

diokste tin makria tin atimi, tin kokkini, na min mou erthei, oust :angry: !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stefani έγραψε:

giotatzo έγραψε:

aaax makari, to thelw toso poly....

Einai i prwti fora pou thelw toso poly na paxinw.... :laugh: :laugh:

diokste tin makria tin atimi, tin kokkini, na min mou erthei, oust :angry: !!!!!!!!![/quote:2tngif1y]

ΘΑ ΠΑΧΥΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΛΕΣ ΑΜΗΝ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ!!! :P:P:P

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΩΡΕ ΚΙΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΧΥΝΩ ΠΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lew na to apofugw auto to tripaki...ara exw kathe 16 merres k h periodo mou krataei 7 merres...ara kala mou eipe o giatros gia 12h - 13h merra exw woriksia ton prohgoumeno mhna...k eipa oti einai arga...mia xara htan ..apla egw metrousa LATHOS

euxaristw pantws

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal αν ειναι να αγχώνεσαι πραγματικα πάρε test να ξεμπερδεύεις. Πάντως για να μετρησεις τις ημέρες για την ωορηξία, μετράς απο την 1η ημέρα της περιόδου, μην σε απασχολεί τόσο το ποια 'θεωρείται'΄η τελευταία. Επισης το ότι είναι η 14η ημέρα ειναι πολύ αυστηρό, μπορεί σε κάποιες να είναι η 12, η 18 ακόμα και η 10 ή η 20, οπότε βουρ στον πατσά που λενε καθημερινά...με ενα-δυο φωνήεντα αλλαγμένα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΩΟΡΥΞΙΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΕΠΕΙΔΕΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΩΑΡΙΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΒΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΡΑΞΙΑΣ ΩΡΙΜΑΣΑΝ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑΝ ΔΥΟ!!!!ΓΙΑΥΤΟ ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ!!! :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ... :laugh: :laugh: :laugh: ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΩ...

ΠΩ ΠΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ 2 ΜΩΡΑΚΙΩΝ ΤΕΛΕΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ Η DREAMGIRL????ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...