Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

merykal αυτο το αρθρο που μας ειπες για το σπερμα ειναι πολυ σωστό...τουλαχιστον από όσο το εχω ψαξει κι εγώ από φίλους & γνωστούς γιατρούς -γιατί τυχαίνει να έχω αρκετούς- οι περισσοτεροι συστήνουν 1 φορά την ημέρα ακόμα και 2 στις γόνιμες ημέρες. Πάντα το φρέσκο ειναι το καλύτερο δε λέμε, όπως φρέσκο ψωμί, ψάρι κλπ,κλπ....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Καλησπέρα κοριτσια και αγορια!!!!Αυτο το μηνα λοιπον δεν θα κανω τιποτα.Ουτε τεστ ωορηξιας, ουτε θερμοκρασιες, :woohoo: ουτε τεστ εγκυμοσυνης.....απλα θα κανω τρελιτσες και αν ερθει παλι παμε για σπερματεγχυση!!Κοινος θα κανω την παπια !!! :blink: ή την κότα? :huh:

Καλη επιτυχια σε ολες μας !!!! :kiss: :woohoo:

μηπως μπορειτε να μου εξηγησετε αυτη τη μεθοδο των ...πουλερικων;;;

κι εγω διαβασα το αρθρο για το σπερμα, αλλα, βρε κοριτσια, καθε μερα;;;!! :ohmy: λιγο κουραστικο δε γινεται;;; :blush: δεν ειναι οτι ειμαι τεμπελα η δε μ'αρεσει, αλλα μου φαινεται πως το βαριεσαι γρηγορα... ;) εσεις τι λετε;; :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι πως αν έχεις φαντασία με τον αντρούλη σου δεν βαριέσαι καθόλου!! ;)

Δες το σαν ευκαιρία να ανανεωθείτε, να παίξετε και να χαρείτε ο ένας τον άλλον.... :P

Εγώ πάντως τα γουστάρω πολύ αυτά τα παιχνιδάκια και τις εκπλήξεις που κάνουμε ο ένας στον άλλο!!

Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμ... ευτυχώς υπάρχει μεγάλη ποικιλία.... :huh:

και τι εννοώ, την μια μέρα κάνεις την πάπια ( βλέπε σταση πάπιας, προσοχή Πεκίνου)

την άλλη μέρα κάνεις την στάση του σκύλου ( βλέπε στάση σκύλου )

την άλλη μέρα ή αν έχετε όρεξη την ίδια, κάνεις εσύ την κοκκινοσκουφίτσα και ο καλό σου τον κακό λύκο, όχι τον κυνηγό γιατί δεν πετυχαίνει.. (βλέπε κάμα σούτρα στο Κ για κοκκινοσκουφίτσα )

την επομένη κάνεις την στάση του υδραυλικού, πολύ απλή κορίτσια, χρειάζεστε μόνο ένα κατσαβίδι το οποίο θα έχει ο καλό σας, όχι στην κολοτσέπη αλλά στο αφτί. Προσοχή στο μάτι.. :blink:

μια άλλη πολύ καλή είναι και αυτή με την Ζοζεφίνα και τον Ναπολέων. Ο Ναπολέων(ο σύζυγος) θα αφήνει ερωτικά και πάνω απο όλα πρόστυχα στιχάκια κριμένα στο σπίτι, η Ζοζεφίνα( η σύζυγος, βέβαια οι ρολοι μπορούν να αντιστραφούν αλλά δεν το προτείνω, χμ,,)τα βρίσκει κάνει την ζόρικη αλλά στο τέλος κάθετε...

ε.. με τα λίγα τα πολλά έχει στερέψει ο άνθρωπος έχουν περάσει και οι γόνιμες μέρες φτάνουμε στο επιθυμητό μας στόχο. Ά !! ΚΑΛΉ ΕΠΙΤΥΧΊΑ.

Αυτά.-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia kai agoria geia sas kai apo menaaaaaaaaaaaaa

Kainourgies kalwshr8ate ante na paliwsoume oles syntomaaaaaaaaaaaaa kai an oxi Septemvrh 8a anoiksoume neo post - Oktovrh- Noembrh- Dekemvrh egw 8a ginw manaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Egw perimenw akoma , auton ton mhna o giatros eipe na hremhsoume kai na pame gia thn 2h spermategxysh pali ton Septemvrh ( Oktwvrh sthn ousia mias kai mou erxonatai stis 22 ka8e mhna), akoma den exoun er8ei omws gia ton Augousto kai den exw kamia enoxlhsh tespa perimenoume kai eidwmnen

Filakiaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo kalh epituxia kalh mou....na sou pane ooolllaaaaaaaa kalaaaaaa!!!

merenta na sai kala gelasa polu..alla to sex thellei fantasia k emeis auto kanoume!!!

oso gia to kathe mera oooxxxiiii den einai kourastiko...isa isa einai polu wraio..k oxi oxi den einai katholou bareto..emeis to kanoume sxedon kath mera..oxi gia thn teknopoihsh apokleistika alla giati eimaste trelliarhdes..k palabiarhdes...aaaaxxxxxx wraia einai!!!xixixixix

ante shmera katharhsa kiolas..tha ginei POLEMOSSSSS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

giotatzo kalh epituxia kalh mou....na sou pane ooolllaaaaaaaa kalaaaaaa!!!

merenta na sai kala gelasa polu..alla to sex thellei fantasia k emeis auto kanoume!!!

oso gia to kathe mera oooxxxiiii den einai kourastiko...isa isa einai polu wraio..k oxi oxi den einai katholou bareto..emeis to kanoume sxedon kath mera..oxi gia thn teknopoihsh apokleistika alla giati eimaste trelliarhdes..k palabiarhdes...aaaaxxxxxx wraia einai!!!xixixixix

ante shmera katharhsa kiolas..tha ginei POLEMOSSSSS

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΩΡΑΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΣΤΩ!!!!ΕΡΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ!!!!ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ ΛΙΣΤΑ ΣΑΣ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΤΟΣΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

merykal έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΩΡΑΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΧΡΕΙΑΣΤΩ!!!!ΕΡΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ!!!!ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ ΛΙΣΤΑ ΣΑΣ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΤΟΣΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΡΑ!!!![/quote:2ksaworz]

merykal ...καλο βολι!!!!!τι να πω, εγω ειμαι μαλλον πιο τεμπελα ;);) !!!!

ΒΑΣΙΛΑΚΗ αντε, με το καλο νε σε σβησουμε, να παρουμε σειρα κι αλλες!!!

και merenta, δεν παιζεσαι!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: μπραβο κοριτσι μου!!!σου βγαζω το καπελο!!!!

και πολλες πολλες ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kALHMERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAIDIA DEN 8ELW NA EN8OUSIAZOMAI ALLA AKOMA AFANTH H AKATANOMASTH, ISWS EINAI KAI APO TA MPANIA KIOLAS DEN XERW...

MERENTOULA MOU EGW EIMAI MAZI SOU OPWS KAI ME THN MERYKAL EPISHS, O ERWTAS EINAI APOLAUSH DEN EINAI VARETOS KAI AN DEN KANEIS ERWTA ME AUTON POU AGAPAS MONO KAI MONO GIA NA TEKNOPOIHSEIS TOTE EINAI TO KATI ALLO

P.S OLES OI SEXOULIARES EDW MAZEYTIKAME :woohoo: :laugh: :woohoo: :laugh: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Η ΤΡΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ??ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ????ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΚΡΑΤΙΕΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΕΣΤ ΕΓΩ ΕΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΝΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

giotatzo kalh epituxia kalh mou....na sou pane ooolllaaaaaaaa kalaaaaaa!!!

merenta na sai kala gelasa polu..alla to sex thellei fantasia k emeis auto kanoume!!!

oso gia to kathe mera oooxxxiiii den einai kourastiko...isa isa einai polu wraio..k oxi oxi den einai katholou bareto..emeis to kanoume sxedon kath mera..oxi gia thn teknopoihsh apokleistika alla giati eimaste trelliarhdes..k palabiarhdes...aaaaxxxxxx wraia einai!!!xixixixix

ante shmera katharhsa kiolas..tha ginei POLEMOSSSSS

χαχαχαχαχα είμαι και στο γραφείο και γελάω μόνη μου. Σαν τον Ροζ Πάνθηρα με τον Πίτερ Σέλερς που του έκανε επίθεση ο Κινέζος απο παντού. Θα περιμένω να γυρίσει απο το γραφείο και θα αποκτήσει ενδιαφέρον το βράδυ μας! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Basilakhs kratiemai kai den kanw test , giati otan prospa8eis (oxi usterika apla kaneis eleu8era) gia 2 xronia kai den erxetai to mwraki , kaneis mia spermategxysh apotyxhmenh, fovasai na en8ousiasteis, na pistepseis oti o 8eoulhs sou epifylasei mia toso wraia kai anapantexh ekplhksh. Den xerw pws kratiemai ,oses fores exw parei test sto parel8on apogohteutika kai thn epomenh hr8e h akatanomasth.

Teleutaia periodos mou htan 22 Iouliou .

p.s Domenica polemooooooooooooooooooooooooooooooooossssssssssssssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo έγραψε:

Basilakhs kratiemai kai den kanw test , giati otan prospa8eis (oxi usterika apla kaneis eleu8era) gia 2 xronia kai den erxetai to mwraki , kaneis mia spermategxysh apotyxhmenh, fovasai na en8ousiasteis, na pistepseis oti o 8eoulhs sou epifylasei mia toso wraia kai anapantexh ekplhksh. Den xerw pws kratiemai ,oses fores exw parei test sto parel8on apogohteutika kai thn epomenh hr8e h akatanomasth.

Teleutaia periodos mou htan 22 Iouliou .

p.s Domenica polemooooooooooooooooooooooooooooooooossssssssssssssssssssss

ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΧΙΛΙΑ ΔΙΚΙΑ ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΕΡΝΑΩ ΕΓΩ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΣΧΕΔΟΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΑΡΝΟΥΝΤΑΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως έγραψα και πριν, απο κεκτημένη ταχύτητα και μόνο στο τέλος, θα έχουμε καθηστέριση και θα περιμένουμε αμαν και πως να μας έρθει περίοδος, να τελειώσει για να ξεκινήσουμε προσπάθειες και πάλι......

Θα εθιστούμε στο σεξ στο τέλος. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια :)

απο δικές μου εμπειρίες θα έλεγα πως καλύτερα είναι αφού περάσουν 5-7 μέρες καθυστέρησης τότε ναι να γίνεται το τεστ. Ψυχοφθόρο δεν λέω... αλλά αυτό κατάλαβα τουλάχιστον εγώ. Η μικροβιολόγος μου ( χρόνια τώρα ) όταν πήγα να κάνω την πρώτη φορά χοριακή ( δεν είχα καθυστέρηση )με έστειλε σπίτι λέγοντας μου δεν πρόκειτε να σου κάνω αν δεν περάσουν 10 μέρες :blink: Σαν να ήξερε κάτι... μου είχε έρθει περίοδος την ίδια μέρα.

Αυτή την φορά πήγα με 4 μέρες καθυστέρηση, δεν θα την κάνεις μου λέει, όχι εγώ θα την κάνω... και τελικά τίποτα.

Τώρα που το ξανασκέφτομαι μήπως είναι γκαντέμο :huh::P

giotatzo που χάθηκες βρε κορίτσι ;; σε σκεφτόμουν !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Edw eimai glukia mou, xereis twra kalokairi mia mpanaki mia voltoula den empaina kai polu.

Symfwnw me thn apopsh sou kai etsi prattw kai egw, vevaia twra exw 5 meres stadar ka8usterhsh alla den xerw...

Lupamai pou den egine kati me sena auo ton mhna alla den ptooumaste etsi????????

Filakiaaaaaaaa pollaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo αν ήμουν αυτή την στιγμή στην θέση σου θα το άφηνα και θα έκανα την Δευτέρα. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσιαα.γυρισα και εγω!εκανε την επεμβαση ο αντρας μου και τωρα αναρρωνει,απο το σ/κ και μετα ξεκιναμε προσπαθειες :woohoo: :woohoo: χαιρομαι παρα πολυ που πηγαν ολα καλα και πραγματικα εχω αρχισει να ελπιζω πιο πολυ τωρα.μακαρι συντομα να σας ανακοινωσω τα ευχαριστα.χαλαρα ομως δεν αγχωνομαι και οποτε ερθει!

να καλωσορισω και τα νεα μας κοριτσια και να ευχηθω σε ολες σας πολυ γρηγορα τα σπορακια σας να σας επισκεφτουν ;) ηρεμια κοριτσια μην αγχωνεστε ολα θα γινουν οποτε το θελησει ο Θεος οχι εμεις!ας απολαμβανουμε την ζωη μας καθε λεπτο...μην χαραμιζουμε τον χρονο μας στο αγχος και σε ανουσια πραγματα και ολα θα γινουν θα το δειτε.καλη μας επιτυχια :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...