Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Κοριτσια καλημερα! Τι μου κανετε?

maraki24 καλωσορισες! Λυπαμαι γι αυτο που περασες, παρε δυναμεις και προχωρα και θα ερθει το σπορακι γλυκια μου!

Αφροδιτουλα δεν κανεις κατι λαθος, θα ερθει οταν ερθει η ωρα του, αυτο νομιζω, θα ερθει η στιγμη, εγω προσπαθουσα και το μηνα που δεν περιμενα καθολου - να φανταστεις δεν ειπα στα κοριτσια καν να με βαλουν στη λιστα γιατι ηταν απιθανο να συμβει - συνεβηκε!

Ευαγγελια μου με το καλο να μας ανακοινωσεις κι εσυ τα ευχαριστα. Οσο για το φοβο της γεννας, εγω χτες και προχθες το σκεφτομουν και εκλαιγα... Ντρεπομαι που το λεω ειδικα οταν κοριτσια οπως η ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ εχουν περασει χειρουργειο, ενεσεις και ειναι τοσο δυνατες... Τρεμω στην ιδεα και μονο... Τελος παντων, μη σας προσθετω κι αυτο το αγχος, ειναι κατι που πρεπει να διαχειριστω ομως...

Λοιπον περιμενουμε τα ευχαριστα!

Η μερεντουλα τι κανει? Εκανε χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια κι ευχαριστω για τη συμπαρασταση, ειδικα απο εσενα ΒΑΣΙΛΑΚΗ που ξερω πως εχεις παλεψει τοσο πολυ και δεν το βαζεις κατω!!

nutella μου , καταλαβαινω το φοβο σου, κι εγω ειμαι πολυ φοβιτσιαρα με τον πονο, σκεψου ομως, οτι τοσοι ανθρωποι εκεινη την ωρα θα φροντισουν ωστε μαμα και μωρο να ταλαιπωρηθουν οσο γινεται λιγοτερο, δεν θα σ'αφησουν να κοιλοπονας!!!!!και νομιζω , με ολο το θαρρος, πως αν σε προβληματιζει αρκετα, να το συζητησεις με το γιατρο σου, και να μη νιωσεις ντροπη.. ;) ΟΛΕΣ μας φοβομαστε, ειναι ανθρωπινο..

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια και για τις ευχές σας..

Νουτέλα μου να μην σε τρομάζει η διαδικασία του τοκετού, ούτε ο πόνος μόνο να πάνε όλα καλά..Οι γυναίκες έχουμε απίστευτη δύναμη και πίστεψε με όταν πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά δεν θα θυμάσαι τίποτα. Εγώ όταν γέννησα, έστω και πρόωρα πονούσα αλλά μετά ήμουν καλά. Βέβαια εγώ θυμάμαι με πίκρα τη διαδικασία αλλά επειδή δεν είχα καλά αποτελέσματα. Για αυτό σου λεω απόλαυσε κάθε στιγμη κι όλα τα άλλα θα έρθουν και δεν θα πιστεύεις πόση δύναμη κρυβεις μέσα σου.

Αφροδίτη μου δεν κάνεις τίποτα λάθος απλά χαλάρωσε και κάνε ότιδηποτε άλλο να ξεχαστείς, συνέχισε να απολαμβάνεις ότι κάνεις με τον αντρούλη σου κι θα έρθει το μωράκι, στο εύχομαι ολόψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια..σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια και για τις ευχές σας..

Νουτέλα μου να μην σε τρομάζει η διαδικασία του τοκετού, ούτε ο πόνος μόνο να πάνε όλα καλά..Οι γυναίκες έχουμε απίστευτη δύναμη και πίστεψε με όταν πάρεις το μωράκι σου αγκαλιά δεν θα θυμάσαι τίποτα. Εγώ όταν γέννησα, έστω και πρόωρα πονούσα αλλά μετά ήμουν καλά. Βέβαια εγώ θυμάμαι με πίκρα τη διαδικασία αλλά επειδή δεν είχα καλά αποτελέσματα. Για αυτό σου λεω απόλαυσε κάθε στιγμη κι όλα τα άλλα θα έρθουν και δεν θα πιστεύεις πόση δύναμη κρυβεις μέσα σου.

Αφροδίτη μου δεν κάνεις τίποτα λάθος απλά χαλάρωσε και κάνε ότιδηποτε άλλο να ξεχαστείς, συνέχισε να απολαμβάνεις ότι κάνεις με τον αντρούλη σου κι θα έρθει το μωράκι, στο εύχομαι ολόψυχα!

:):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια εχετε παρατηρησει οτι καθε φορα που βγαινει μια κοπελα απ την λιστα μπαινοθν αλλες τοσες????πρεπει να γινετε το αντιθετο δεν νομιζετε?..τεσπα :P:P

εγω χτες με τον αντρουλη μου ειχαμε μια συντομη συζητηση....φοβαμαι πως εχουμε αρχισει να ψαχνουμε αφορμες κ αιτιες γιατι μπηκαμε στον 5ο μηνα κ ακομη τπτ..και εμεις αναρωτιομαστε τι κανουμε λαθος..ο αντρας μου λεει οτι φταιει το αγχος μου κ οτι το σκεφτομαι πολυ...ειναι αληθεια... ομως οχι παντα...αλλωτε το σκεφτομαι εντονα κ αλλωτε παλι καθολου...καποιες στιγμες λεω δεν θα τα καταφερω κ καποιες αλλες εχω μια τεραστια σιγουρια..ο αντρας μου λεει να το αποβαλλω και να μην το σκεφτομαι καθολου κ οταν ειναι να ερθει θα ερθει σαν εκπληξη..ομως δεν μπορω να το βγαλω τελειως αλλωστε δεν πιστευω στην τοση χαλαροτητα..γιατι ειμαι σιγουρη πως ολες ειχαν αγχος κ παλι εμειναν εγκυος...

σας κουρασα ομως κ συγνωμη!!!

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

Dreamgirl

17)Patata77

18)xouanitaki

19)stedim

20)pff

21)Stamymamy

nutella

22)Giotatzo

23)Afrodite

24)Voula25

25)Βασιλακης

26)Katia80

27)Speranza

28)Nefenoula

29)Μαιρη3

30)Zaira

31)ElenaKos

32)Levou

33)Barb

34)Tanya

35)Maraki 24

36)Evangelia F.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal καλημερα!!! εχεις δικιο, η λιστα μεγαλωνει αντι να μικραινει, αλλα νομιζω οτι αυτο συμβαινει επειδη τη θεωρουμε γουρλιδικη ;);) !!

το θεματακι με το αγχος το αντιμετωπιζουμε ολες, σε διαφορετικο βαθμο ισως...μπορει να κανει κακο, μπορει και οχι....βεβαια,πολλες γυναικες εμειναν εγκυες, αν και ηταν αγχωμενες, αρα, δεν ειναι και καταστροφικο!!!!!απο την αλλη, μπερδευουμε την εντονη επιθυμια και τη λαχταρα για παιδι με αγχος!!!!δεν ξερω, αλλα για παραδειγμα, οταν πρωτοερωτευομαστε και συνεχεια σκεφτομαστε τον αλλο και αναρωτιομαστε αν μας θελει κι αυτος, κι αν του αρεσουμε( θυμαστε που το στομαχι μας σφιγγεται οταν μας πλησιαζει....κτλ) ειναι αγχος;;;;;νομιζω οτι ειναι μια εντονη επιθυμια που ανεβαζει την αδρεναλινη, αλλα δε μας ριχνει και στα αντικαταθλιπτικα!!!!!σορυ, μονολογω, αλλα φοβαμαι πως χρησιμοποιουμε το "αγχος " για να δικαιολογησουμε τα παντα!!!!ε, και στην τελικη, ανθρωποι ειμαστε, δεν ειμαστε και μηχανες!!!!τοσα συναισθηματα, μας βγαινουν, δεν κρυβονται.... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX BRE ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΙΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ... :S:S:S ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΦΟΒΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 8 ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ [ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΣ ] ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!!!! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

AX BRE ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΙΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ... :S:S:S ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΦΟΒΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 8 ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ [ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΣ ] ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ...ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!!!! :blink::blink::blink:

Δεσποινα, θελει μεγαλη ψυχη να δινεις στον αλλο κουραγιο οταν εσυ ο ιδιος φοβασαι και ανησυχεις.... :unsure: εγω σε θαυμαζω για την υπομονη και την πιστη σου και προσπαθω να σου μοιασω , γιατι απελπιζομαι γρηγορα.. :( αλλα, τωρα θελω να σου πω να εχεις οση περισσοτερη υπομονη μπορεις, γιατι τελειωνουν τα βασανα σου!!!!!λενε, οτι πριν την αυγη, ο ουρανος ειναι πιο σκοτεινος απο ποτε...δεν ειναι τυχαιο που αγωνιας, αλλα να'χεις πιστη γιατι λιγες μερουλες σε χωριζουν απο τα πολυποθητα νεα!!!! ;););););) κι εγω , μεσα απο την καρδια μου, ευχομαι να ειναι το παιδακι σου που ριζωνει στην κοιλιτσα σου!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX AΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ!!!!ΚΙΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΩΣΩ ΓΙΑΤΙ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ...ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΕ ΑΙΩΝΕΣ!!! ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BASILAKH sto euxomai to mwraki sou na einai hdh mesa sou k esu na skas apo tin agwnia sou tzampa!! :D :D 8a perasoun oi meres auto to mina oi perissoteres apo emas perimenoume na perasoun...otan omws 8a mas er8oun 8elw na pisteuw oi 8etikes xoriakes tote ouououou....8a ta exoume ksexasei ola! :) mi xanoume ti pisti mas koritsia mou! oles 8a ta kataferoume!! pisti k aisiodoksi loipon!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodith poso dikio exeis gia ta sunaisthimata... :) :)

basilakhs suntoma kalh mou tha se diagrapsw apo thn lista...tha gineis manoula!!!

re koritsia k kati allo...h merentoula pou einai????????eixame kana neo??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ!!!! ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΙΚΕΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale giati den mas eipe tpt k mas afhse me thn agwnia?????aaaaa tha thn malwsw...kalh egkumosunh merentoulitsa mas k prosoxh twra

anteeeeeeeeee feugoume mia mia!!!!TELEIAAAAAAAAAAAA

:laugh: :laugh: :laugh: :silly: :P;):cheer:B):lol: :woohoo:

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

Merenta

15)Mariaz

Dreamgirl

16)Patata77

17)xouanitaki

18)stedim

19)pff

20)Stamymamy

nutella

21)Giotatzo

22)Afrodite

23)Voula25

24)Βασιλακης

25)Katia80

26)Speranza

27)Nefenoula

28)Μαιρη3

29)Zaira

30)ElenaKos

31)Levou

32)Barb

33)Tanya

34)Maraki 24

35)Evangelia F.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια την εκανα την βλακια μου...... :(:(:(:(:(

μπερδεψα την μερεντα με την νουτελα.... και απο οτι βλεπω τωρα δεν υπαρχει κανενα καλο νεο ακομα για την κοπελα....

χιλια συγνωμη μερεντουλα αν το δεις!!!!

μακαρι να εχω πεσει μεσα,μακαρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηδέν μηδέν, και η περίοδος άφαντη.

ναι ναι ξέρω την επόμενη φορά, έτσι δεν λέμε πάντα ;;

ουφ αμάν άντε πάλι απο την αρχή !!!

εγώ σας είπα να κάνουμε ένα καινούργιο ποστ Σεπτέμβριο Οκτώβριο ή Νοέμβριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

μηδέν μηδέν, και η περίοδος άφαντη.

ναι ναι ξέρω την επόμενη φορά, έτσι δεν λέμε πάντα ;;

ουφ αμάν άντε πάλι απο την αρχή !!!

εγώ σας είπα να κάνουμε ένα καινούργιο ποστ Σεπτέμβριο Οκτώβριο ή Νοέμβριο..

ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ...

ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ??ΕΝΝΟΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα, σε βγαλαμε εγκυουλα!!τυχαιο;;;δε νομιζω!!!!!αντε, να μην ερθει η ακατανομαστη!!αλλωστε, τι νουτελλα τι μερεντα.... ;);) !!

θα αδειασει η λιστα, που θα παει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

μερεντουλα, σε βγαλαμε εγκυουλα!!τυχαιο;;;δε νομιζω!!!!!αντε, να μην ερθει η ακατανομαστη!!αλλωστε, τι νουτελλα τι μερεντα.... ;);) !!

θα αδειασει η λιστα, που θα παει!!!!!!

ΑΧ ΝΑΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...