Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Andria μου καλωσορισες! Μπραβο γεμισατε μπαταριες και επιστρεψατε δυναμικα ε! Ευχομαι να πανε ολα καλα, μην ανησυχεις, μια χαρα θα βγουν οι εξετασεις σας και με το καλο να προχωρησετε στην τοποθετηση! Να μας ενημερωνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ioannitsa mou, perasame kala mou aresan poli ta nisia pou pigame alla to ploio itan XALIA...Xilies fores na pigaina me aeroplano..Ennoeite 8a sas enimerwnw :)...Ouuuufffff na er8ei i Paraskevi na paw na dwsw aima na teliwnoume...Na pairnoun siga-siga ta pragmata tin seira tous k agxw8ika pali!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

Dreamgirl

17)Patata77

18)xouanitaki

19)stedim

20)pff

21)Stamymamy

nutella

22)Giotatzo

23)Afrodite

24)Voula25

25)Βασιλακης

26)Katia80

27)Speranza

28)Nefenoula

29)Μαιρη3

30)Zaira

31)ElenaKos

32)Levou

33)Barb

34)Tanya

elana kos den thellei na bazeis mono sthn lista thellei k na diagrafeis tis egkuoules!!!!

andria kalws orises k kalh epituxia kalh mou!!!

kalhmeraaaaaa k apo mena

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ!!!!

ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΩΟΡΥΞΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΑΛΑΜΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΑΣ ΜΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ :P:P:P ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΩΤΕΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ...Η ΑΝΑΜΟΝΗ... :S:S:S ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ????ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΛΠΟ ΑΣ ΤΟ ΠΡΟΩΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..Τώρα ανακάλυψα αυτή την λίστα :laugh:

Λοιπόν κάποιες με ξέρετε αλλά ας συστηθώ..Είμαι η Μαρία 25 χρονών και τον Οκτώβρη παντρεύομαι. ΄΄Ημουν έγκυος και το Φλεβάρη που μας πέρασε γέννησα πρόωρα 22 εβδομ. με αποτέλεσμα να χάσω το κοριτσάκι μου :(

Ανεπάρκεια τραχήλου!

Τεσπα...από Οκτώβρη με το καλό μετά το γάμο αρχίζουμε τις προσπάθειες..

Χωράω κι εγώ στη λίστα σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια..Τώρα ανακάλυψα αυτή την λίστα :laugh:

Λοιπόν κάποιες με ξέρετε αλλά ας συστηθώ..Είμαι η Μαρία 25 χρονών και τον Οκτώβρη παντρεύομαι. ΄΄Ημουν έγκυος και το Φλεβάρη που μας πέρασε γέννησα πρόωρα 22 εβδομ. με αποτέλεσμα να χάσω το κοριτσάκι μου :(

Ανεπάρκεια τραχήλου!

Τεσπα...από Οκτώβρη με το καλό μετά το γάμο αρχίζουμε τις προσπάθειες..

Χωράω κι εγώ στη λίστα σας???

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΟΥ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΟΥ :(:(:( ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΠΩΔΥΝΟ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλάκης σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου, ήταν και είναι επώδυνο αλλά δεν γυρνά πίσω ο χρόνος.Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου κι εύχομαι κι για σένα σύντομα ένα μωράκι.

Γειτόνισσα έρχομαι στο γάμο να μου έρθεις με φουσκωμένη κοιλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panagia mou maraki mou makari!!!!!!!! Den antexw allo...Ir8a apo tis diakopes k eimai 4ixologika pio xeirotera apoti efiga..Den paw kala...Eimai sta pro8ira kata8li4is pistevw!!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια μου μην ακούω τέτοια! Πώς θα πάνε όλα καλά όταν είσαι με τέτοια ψυχολογία??? Πώς θα λειτουργήσει σωστά ο οργανισμός σου. Να σκέφτεσαι θετικά και να πεισμώσεις, τίποτα άλλο. Να είσαι χαλαρή και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν με τον άντρα σου, να βγαίνετε για να ξεχνιέσαι να μην έχεις συνέχεια κολλήμένο το μυαλό σου εκεί. Μόνο έτσι θα πάνε όλα καλά...Άντε ρίξε ένα χαμόγελο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANTRIA KAΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΟΣΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. :laugh: :laugh: :laugh:ΑΝΤΕ ΟΛΕΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΑΣ!!!

ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

DEAMGIRL ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ??????

ΠΩΣ ΠΑΣ???ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΤΟΥΣ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!! :kiss::kiss::kiss:

Καλά πάω ευχαριστώ πολύ τώρα είμαι σε άλω ποστ αλλά δεν πολύ μπαίνω όχι ακόμα δεν έχω εμετούς :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σκέφτεστε πολύ θετικά αυτό έκανα εγώ και τώρα είμαι έγκυος και όταν κάνετε σεξ να το κάνετε για απόλαυση και όχι για μωρό έτσι θα έρθει αυτό έκανα και εγώ πάντα θετικά B)B)B)B)B)B)

Εγώ σας δεινό την δική μου θετική ενεργεία :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας.Ειμαι καινούρια εδω.Αν εχω ήδη γεννήσει θέλω να σας δώσω κι εγώ δύο συμβούλες,αν μου επιτρέπετε.Πρώτον,αυτό που λένε όλοι:όχι άγχος.Εγώ παντρεύτηκα Σεπτέμβρη κ αρχίσαμε αμέσως προσπάθειες.Εμένα το μυαλό μου κολημμένο εκεί,κ φυσικά τίποτα.ήμουν σίγουρη ότι είχα πρόβλημα.κ αποφάσισα κιόλας ότι πρεπει να υιοθετήσω παιδάκι!τόσο σύντομα!!!Κ το Γεννάρη μαθαίνω πώς είμαι εγκυος!Αφού είχε ξεκολήσει από εκεί το μυαλό μου.

Κ κάτι ακόμη αλλά μην γελάσετε!Ο άντρας μου(μην φανταστείτε ότι είναι μεγάλος ή με "αρχαίες" απόψεις κ πιστεύω) κάθε φορά που ερχόμασταν σε επαφή τον τελευταίο μήνα δεν με άφηνε να σηκωθω από το κρεβάτι για μιση ώρα τουλαχιστον.Εγώ να θέλω να κάνω μπάνιο,αυτός τίποτα.Κ έμεινα έγκυος!Λέτε να έτυχε?Ετοιμος ήταν να με βάζει να κάνω κατακόρυφο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ευαγγελία, εγώ δεν έχω ιδέα πως είναι, διότι δεν έχω υπάρξει ποτέ έγκυος, φαντάζομαι όμως πως όταν μια γυναίκα βρίσκεται σε αυτή την κατάσταση, αναπτύσσει δικές της δυνάμεις και άμυνες στον πόνο και τον φόβο, γιατί δεν μπορεί να κάνει και διαφορετικά. Είναι μια αποστολή που πρέπει να την ολοκληρώσει, άσε που όλες λένε πως αφού γεννήσουν, ξεχνάνε όλους τους πόνους.

Αχ κορίτσια, να μην έρθει η κατηρημένηηηηηηηηηηηηηη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια..Τώρα ανακάλυψα αυτή την λίστα :laugh:

Λοιπόν κάποιες με ξέρετε αλλά ας συστηθώ..Είμαι η Μαρία 25 χρονών και τον Οκτώβρη παντρεύομαι. ΄΄Ημουν έγκυος και το Φλεβάρη που μας πέρασε γέννησα πρόωρα 22 εβδομ. με αποτέλεσμα να χάσω το κοριτσάκι μου :(

Ανεπάρκεια τραχήλου!

Τεσπα...από Οκτώβρη με το καλό μετά το γάμο αρχίζουμε τις προσπάθειες..

Χωράω κι εγώ στη λίστα σας???

maraki 24 λυπαμαι πολυ για το κοριτσακι που εχασες, δε μπορω ουτε να φανταστω τι περασες!!!ευχομαι καθε καλοτυχια στο γαμο σου, και να αποκτησεις ενα υγιεστατο μωρακι!! καλως ηρθες στη λιστα μας!!εγω νομιζω πως ειναι γουρλιδικη και περιμενω το σεπτεμβρη να αδειασει :):) !!!! ηδη εχει ξεκινησει ο πελαργος και τα κοριτσια αποχωρουν!!σιγα σιγα θα ερθει κι η σειρα μας!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγγνωμη κοριτσια, αλλα θελω να πω κατι.... :)

προσπαθω 5 μηνες τωρα να κανω παιδακι με ΟΛΟΥΣ τους τροπους : με επαφη καθε 2 μερες, με τεστ ωορρηξιας, με βιταμινες για ενεργεια, με τα ποδια ψηλα, με ξεκουραση στο κρεβατι μετα, και με ορεξη για τον αντρα μου κι οχι μονο για αναπαραγωγη...!!προφανως, για να ειμαι στη λιστα, δεν εχω μεινει εγκυος ακομα...κανω κατι λαθος;;;;; :unsure::unsure::unsure:

στην αρχη δεν ειχα αγχος, και παλι δεν εμεινα εγκυος

στην πορεια ειχα αγχος, και παλι δεν εμεινα εγκυος

τωρα αρχιζω και "μουδιαζω", γινομαι λιγο αναισθητη, και σκεφτομαι οτι ειτε ερθει το μωρο μου ειτε οχι, εγω θα ζησω... :huh:

αλλα, πραγματικα αναρωτιεμαι : ειναι κατι που δεν εχω κανει, η το κανω λαθος;;;; :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ ΚΑΜΟΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...ΜΑΣ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ...

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΗ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΝΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ...ΕΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ...ΕΞΑΛΟΥ ΕΙΝΑΙ 9 ΤΕΛΕΙΟΙ ΜΗΝΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΙΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕΡΑΣ ΠΟΙΟΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ?? :P:P;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...