Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Καλημέρα κούκλες!

Εγώ μετά από τόοοοοσον καιρό άκαρπων προσπαθειών, έχω μάθει να αναγνωρίζω ποιά είναι τα συμπτώματα της ακατανόμαστης και έτσι ήδη 4-5 μέρες πριν εμφανιστεί, το έχω ήδη πάρει απόφαση... Για μένα η δύσκολη περίοδος είναι καμιά 10αριά μέρες πριν (τώρα δηλαδή) που δεν ξέρω τι έχει γίνει... Αλλά πλέον δεν πολυελπίζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια και αγορια!Speranza νομιζω κι εγω ενα απο τα ιδια..πλεον εχουμε γινει exper να καταλαβαινουμε ποτε θα μας ερθει...απλα καμια φορα δεν θελουμε να το πιστεψουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

levou έγραψε:

κι εγω την παταω ετσι καθε φορα, γιατι εχω ακουσει οτι τα συμπτωματα περιοδου και εγκυμοσυνης ειναι σχεδον τα ιδια, οποτε μεχρι τελευταια στιγμη ελπιζω, και στο τελος ο αντρας μου μαζευει τα κομματια μου... :(

θελω αυτο το μηνα να ειναι διαφορετικα, να μη με νοιαζει τοσο πολυ, θελω να ειμαι αισιοδοξη ακομα κι αν μου ερθει περιοδος, θελω να ζω την καθε μερα με χαρα κι οχι με αγωνια, και κυριως με την ΣΙΓΟΥΡΙΑ οτι αν δεν ειναι αυτο το μηνα, θα ειναι τον επομενο, φτανει να ειμαστε καλα κι αγαπημενοι...!!! :cheer: νομιζω πως πρεπει να μαθω αυτο το μαθημα της ταπεινωσης πρωτα, για να ευλογηθω με ενα παιδι... ;)[/quote:3l36o6we]

Νομίζω καλύτερα δεν θα μπορούσε να το έχει θέσει κανείς άλλος! Έχεις απόλυτο δίκιο, κι εγώ μετά την τελευταία φορά που έβαλα τα κλάματα όταν αδιαθέτησα και είδα πόσο κακό κάνει σε μένα αλλά κυρίως στον άντρα μου είπα θα είμαι ψύχραιμη....

Στην τελική πιστεύω ότι αυτές οι ψυχούλες μας επιλέγουν όταν αυτές είναι έτοιμες. Υπομονή λοιπόν και όταν είναι να έρθει θα έρθει γιατί τότε θα πρέπει.

Και όπως προδιαθέτει και ο τίτλος του post με θετική σκέψη πρέπει να το βιώνουμε όλο αυτό (και το πρίν και το μετά).

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια είστε μια νότα αισιοδοξίας και δύναμης! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ .ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΔΥΟ ΤΕΛΕΙΑ ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΧΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ 10 ΧΙΛΙΟΣΤΑ!!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ!!!!ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΙΑ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕ ΔΥΔΥΜΑ!!!!!!7 ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΛΥ...!!!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ElenaKos έγραψε:

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ .ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΔΥΟ ΤΕΛΕΙΑ ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΧΥ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ 10 ΧΙΛΙΟΣΤΑ!!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ!!!!ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΙΑ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕ ΔΥΔΥΜΑ!!!!!!7 ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΛΥ...!!!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

MPAVO VRE DESPOINAKI MOU!!!!POLU XARHKA!!ANTE MH XANEIS XRONO KORITSI MOU...VIASE TON AN XREIASTEI TON ANTRA SOU!!!XAXAXAXAXA!! :P :p 8A MEINEIS SIGOURA!!DIDUMOMANOULA SE VLEPW...K AN OXI K TA DUO TO DUO ENA 8A TO TSAKWSEIS SIGOURA!!!OSO GIA THN ANAMONH DUSKOLO KOMMATI ALLA XALALI MWRE AN EINAI NA FOUSKWSOUME!!! GOOD LUCK!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA TWRA EIDA TH SUZHTHSH SAS PARAPANW K H8ELA NA SAS PW KAPOIA PRAGMATA..EGW MEXRI K POU EMEINA EGKUOS PRWTH FORA DEN EIXA AGXOS K OUTE TO UPOLOGIZA,ELEGA OTI AN TUXH NA ER8EI KALWS,DE ME PHRAN K TA XRONIA!OTAN OMWS HR8E APO MONO TOU TO DEKEMVRIO APO TO POU8ENA K TELIKA TO FEBROUARIO TO EXASA EKEI TRELA8HKA..H8ELA APEGNWSMENA NA KSANAMEINW EGKUOS OMWS DUSTUXWS ANAKALUPSA META APO POLLES EKSETASEIS OTI GIA MENA H APOKTHSH ENOS MWROU 8A PREPEI OPWSDHPOTE NA EINAI PROGRAMMATISMENH DIOTI TA PERI8WRIA STENEPSAN SE SHMEIO POU ISWS K NA MH KATAFERW NA APOKTHSW TO MWRAKI MOU ME "DIKO MOU WARIO".GI'AUTO AUTOS O MHNAS GIA MENA EINAI O TOSO POLU SHMANTIKOS..EPEITA APO 7 MHNES XWRIS WARIA PISTEUW H PANAGITSA NA MOU ESTEILE TO 8AUMATAKI MOU. DE KSERW AN UPARKSEI ALLH FORA POU 8A KANW WARIO K AN KANW AN EINAI KALO.. H ALH8EIA EINAI OTI APO TIS 10 FORES EPAFHS ME TON ANTRA MOU TIS 4 8A TIS APOLAUSW OLES OI ALLES EINAI DUSTUXWS MHXANIKES GIA EMENA..OXI GIATI DEN NIW8W KALA MAZI TOU ALLA GIATI TA EXW VALEI ME TON EAUTO MOU FTANWNTAS SE SHMEIO NA MH XAIROMAI SXEDON TIPOTA STH ZWH MOU. MAKARI NA MHN EISTE H ER8ETE K ESEIS SE AUTH TH FASH..OMWS KAPOIA PRAGMATA GINONTAI XWRIS NA MAS RWTHSOUN K ETSI TO AGXOS H STENAXWREIA K H APOGOHTEUSH KARADWKOUN KA8E STIGMH... PRAGMATIKA EUXOMAI MESA APO TH KARDIA MOU OLES NA GINOUME MANOULES..TO POTE OMWS KANEIS DE TO KSEREI..ELPIZW OMWS SUNTOMA!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια και καλώς τα νέα κορίτσια.

Δεσποινα καλή επιτυχία !!

καλή επιτυχία σε όλες μας και εύχομαι ο Σεπτέμβριος να είναι ο τελευταίος και τυχερός μήνας και να μη χρειαστεί να ανοίξουμε καινούργιο θέμα για τους υπόλοιπους 3 μήνες.

ElenaKos λυπάμαι κοπέλα μου για την απώλεια και εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να είναι όλα έτσι όπως τα θες !!

Αναστασία το Σεπτέμβριο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Έ ρε τί έχει να γίνει...... θα πάρουν φωτιά τα στρώματα !! ;):P:P

Να σας πω και τα νέα μου, δεν ξέρω ακόμα με σιγουριά αλλά έχω καθυστέρηση.

Όχι δεν έχω κάνει τεστ εγκυμοσύνης και ούτε θα κάνω, θα περιμένω ως και την Δευτέρα χαλαρά - χαλαρά και αν δεν εμφανιστεί ως τότε θα πάρω τα ποδαράκια μου και θα πάω στην μικροβιολόγο μου να κάνω την χοριακή μου. Αν μου έρθει καλός, αν δεν μου έρθει...... όρε γλέντια !!!! χαμός θα γίνει :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.πως ειστε?εγω ειμαι μια χαρα ειδικα τωρα που εχω αδεια απο βδομαδα,επιτελους να ξεκουραστω...

ElenaKos ειλικρινα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μεινεις εγκυουλα.τα λογια σου με αγγιξαν πολυ σε καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις!εμενα εχει ο αντρας μου το προβλημα αλλα νιωθω σαν να ειμαι εγω η αιτια που δεν εχουμε ακομα το μωρακι μας.ολα για καποιο λογο γινονται το πιστευω πολυ αυτο γι αυτο να μην στεναχωριεσαι!εχουμε χασει και εμεις πολυ καιρο που θα μπορουσαμε να ειχαμε το μωρακι μας τωρα αλλα τι να κανουμε ο καιρος περναει χωρις να το καταλαβαινουμε.τωρα βρηκαμε την αιτια και ελπιζω μετα την θεραπεια να πανε ολα καλα.ο Θεος μαζι σας σε οτι και αν κανετε και να δεις που συντομα θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα :) ολες μας συντομα θα εχουμε τα σπορακια μας ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

merentoula λες να εχεις το σπορακι σου? :woohoo: :woohoo: ποσες μερες καθυστερησης εχεις?

κανονικά θα έπρεπε να μου έρθει χτες αλλά δόξα το Θεό ακόμα τίποτα.

'Ίσως όμως να είναι κάτι άλλο, κάποιο κρύωμα :blink: ( με τέτοια ζέστη ;)

ίσως τα παγωμένα νερά... για αυτό και θα περιμένω ως την Δευτέρα.

Θα δείξει.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα να πας την Δευτερα για χοριακη και να ειναι στα υψηηηηηη :laugh: σε κολλησε η ανταγωνιστρια σου μου φαινεται :P θα γεμισουμε μερεντακια και νουτελακια :laugh: :laugh: μιαμ μια για φαγωμα θα ειναι μετα τα μωρουλια σας :lol::)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι rose25, ευχαριστώ !!!

η μερέντα και η νουτέλα δεν είναι νόστιμη μόνο πάνω στο ψωμί.....

άντε τώρα που έχεις και άδεια βρες καινούργιους τρόπους...

καλή επιτυχία !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια?που αλλου ειναι νοστιμη? :P:lol:

θα τους βρω τους αλλους τροπους αλλα δυστηχως δεν μπορουμε αμεσα γιατι αυριο μπαινει νοσοκομειο για επεμβαση κιρσοκηλης οποτε μετα την επεμβαση βουυυρρρρ στο ψητο :laugh: απο Οκτωμβριο και μετα θα ελπιζουμε εμεις γι αυτο κανονιστε ανανεωστε το ποστ και ας ειμαι και μονη μου δεν εχω προβλημα :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helllllllloooooooooo k apo mena...gurhsa alla oxi me kala nea...sabbato thn perimena sabbato hrthe h hlithia.. :dry: oute gia plaka na kathusterhsh.. :( k ekana sex k tis merres pou mou eipe o giatros :(:(:( ...exw 2 mhnes k meta ksekiname eksetaseis allou tupou :( ..ti na pw?????exw pesei psuxologika :dry: ....agxos k blakeies alles den agxwthikan???pws emeinan egkuos dhl??????ai sto kalo....egw giati????den mporoume???ola auta me basanizoun... :huh: wres wres niwthw ton eauto mou na skuliazei ap to kako tou :angry: otan blepei mwrakia k meta pali stenaxwria.....BARETHIKA....kata ta alla ola kala apo mena ..wraia k h skiathos :P

dreamgirl mouuuuuuuuuuuuu mprabo koritsaki...sugxarhthria...mia kalh egkumosunh na xeis!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

merentoula exeis sporaki kalh mou!!!!

ela na sas dwsw k thn lista na prosthesw 2 k na aferesw mia...giati meiwneste arga????????ela pio grhgora thellw!!!k as ginei to thauma pleaseeeeeeeeeeeeeeee

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

Dreamgirl

17)Patata77

18)xouanitaki

19)stedim

20)pff

21)Stamymamy

nutella

22)Giotatzo

23)Afrodite

24)Voula25

25)Βασιλακης

26)Katia80

27)Speranza

28)Nefenoula

29)Μαιρη3

30)Zaira

31)ElenaKos

32)Levou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι να 'χεις το παιδακι σου στην κοιλιτσα σου και σε 9 μηνες να ειναι στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!!! :):)

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!να μας κρατας ενημερες, γιατι κι εμεις σαν δικο μας το νιωθουμε, το σπορακι σου!!!!αντε να αδειαζει η λιστα!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

καλησπέρα κορίτσια και καλώς τα νέα κορίτσια.

Δεσποινα καλή επιτυχία !!

καλή επιτυχία σε όλες μας και εύχομαι ο Σεπτέμβριος να είναι ο τελευταίος και τυχερός μήνας και να μη χρειαστεί να ανοίξουμε καινούργιο θέμα για τους υπόλοιπους 3 μήνες.

ElenaKos λυπάμαι κοπέλα μου για την απώλεια και εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να είναι όλα έτσι όπως τα θες !!

Αναστασία το Σεπτέμβριο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Έ ρε τί έχει να γίνει...... θα πάρουν φωτιά τα στρώματα !! ;):P:P

Να σας πω και τα νέα μου, δεν ξέρω ακόμα με σιγουριά αλλά έχω καθυστέρηση.

Όχι δεν έχω κάνει τεστ εγκυμοσύνης και ούτε θα κάνω, θα περιμένω ως και την Δευτέρα χαλαρά - χαλαρά και αν δεν εμφανιστεί ως τότε θα πάρω τα ποδαράκια μου και θα πάω στην μικροβιολόγο μου να κάνω την χοριακή μου. Αν μου έρθει καλός, αν δεν μου έρθει...... όρε γλέντια !!!! χαμός θα γίνει :woohoo:

Εγω πάντως οταν ημουν μικρη μονο μερεντα ετρωγα!! :laugh: :P

Λοιπον μερεντουλα ευχομαι κοριτσι μου μεσα απο τα βάθη της καρδιας μου αυτη η καθυστερηση να ειναι για πολλοοοοοοουυυυυυςςςςςςςς μηνες.!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sai kala koritsaki mou..k se esas euxomai na ekswmalun8oun ola ta provlimata k to mwraki sas na er8ei amesws!!!:)na mi talaipwrei8eitai allo k i panagitsa na sas steilei to aggeloudi sas!!! xalali lew o xamenos xronos arkei na ginoume manoules k meta ola t'alla 8a einai parel8on! euxomai se oles mas na kanoume grigora terasties koilitses!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal κρίμα ρε γαμ@το !! να σου πω, δεν είσαι η μόνη που σχολιάζεις... :P

Εγώ καμιά φορά δεν θέλω ούτε να βλέπω μωράκια.

Έλα που θα πάει θα χαρούμε και εμείς !!!! :)

Ακόμα δεν εμφανίστηκε η τρελή και να μην τολμήσει :angry::angry: γιατί θα έχει μεγάλους μπελάδες. Ακόμα προσπαθώ να είμαι χαλαρή γιατί δεν θέλω να απογοητευτώ, δεν ξέρεις ποτέ..

θα χαρώ μόνο αν δω την χοριακή και αν δεν είναι τώρα θα είναι κάποια άλλη φορά.

Κορίτσια ευχαριστώ όλες σας για της ευχές σας, μακάρι να ακουστούν !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

Dreamgirl

17)Patata77

18)xouanitaki

19)stedim

20)pff

21)Stamymamy

nutella

22)Giotatzo

23)Afrodite

24)Voula25

25)Βασιλακης

26)Katia80

27)Speranza

28)Nefenoula

29)Μαιρη3

30)Zaira

31)ElenaKos

32)Levou

einai tuxaio???eimai sti lista to n.31 k xoriaki 8a kanw stis 31 augoustou!!lete na einai tuxero!!ax! panagitsa mou makari!!mi me allaksete noumero sas parakalw.. :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκρρρρρρρ!!!! Ήρθε η άτιμη πρωί πρωί, όχι τίποτα άλλο αλλά την περνάω και παααααρα πολύ άσχημα :angry: !! Δεν ξέρω αν παίζει κανένα ρόλο αλλά από τον Ιούνιο που ξεκινήσαμε να κάνουμε ελεύθερα έχει γίνει πολύ σταθερός ο κύκλος μου. Μερικές φορές πιστεύω ότι το κάνει για να μου σπάσει τα νεύρα, να μου αφαιρέσει την παραμικρή ελπίδα καθυστέρησης!!

Τεσπά σας ευχαριστώ πολύ βρε κοριτσάκια που με βάλατε κι εμένα στην λίστα, νομίζω ότι είναι ήδη τυχερή λίστα αφου ξεκινήσαμε να σβήνουμε ονόματα.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! Τι κανουμε? Βγηκε αλλη μια απο τη λιστα, ετσι σας θελω! Τωρα περιμενουμε κι απο τα υπολοιπα κοριτσια. Υπομονη, ηρθα να ριξω λιγη μπεμπεδοσκονη, χαλαρα, χαρειτε τις διακοπουλες γιατι ερχονται "ζορικες" μερες, εγω δεν την παλευω με τις αναγουλες :( Ολα ειναι για καλο ομως, σας παρακολουθω και ελπιζω τα κοριτσια που περιμενουν χοριακη και τεστ να μας ανακοινωσουν ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalimera sas!!! Kalws sas vrika :woohoo: ..Ir8ame k pali douleia!!! :( ... Ti mou kanete? Egw Paraskevi meta pou epistre4ame apo to ta3idi mas pigame ston ginaikologo..Den xasame mera :dry:..3ekiname pali e3etaseis k mallon pame gia alli topo8etisi auto ton mina analoga me ta apotelesmata pou 8a paroume gia tis ormonikes mou analiseis k gia ta antiswmata tou spermatos tou andra mou!! Axxx na vgoune oles kales k na kanoume tin topo8etisi mas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • στο αβ τις είχε προσφορά 5.99 την πενηνταδα...να κοιτας και στα σουπερ μάρκετ... όταν βγάζουν προσφορές 50% συμφέρει γιατί δεν έχεις μεταφορικά!
    • Τι σιροπάκι δίνετε κορίτσι μου??
    • Όλες δύσκολη καθημερινότητα αλλά εσύ το τερμάτησες χαχαχα Με το καλό η γάμο βάφτιση σας!! Επίσης καλή αρχή να έχετε στην νέα πόλη και καλορίζικο και ευλογημένο το σπιτάκι σας να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!! ΚΙ εμένα ακόμα μόνος δεν περπατάει αλλά αυτή την βδομάδα στάθηκε μόνος του για κάποιες στιγμές χωρίς να προχωράει..να δείτε πλάκα που προσπαθεί να παίξει με την μεγάλη και την φωνάζει λέει το όνομα της ❤️τα κάνω πάνω μου εγώ χαχαχχα
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου και από εδώ!!  Αα!! Αιγοκερακι και ο δικός σου ε;; Πως είναι σα παιδί; Ήρεμο; Ήσυχο..; Στη κοιλιά πως ήταν..; Να ξέρουμε να προσδοκούμε..😂😂 Σ' ευχαριστώ πολύ!! Λες να είναι λόγο πρωτότοκου; Ο γιατρός μου στην αρχή μετά την αυχενική ήταν πολύ cool και όλα μια χαρά παρά τις πιθανότητες.. έτυχε ενοιωθα κάτι ταχυπαλμιες τότε και ξεκίνησα να μετράω μόνη μου όταν τα ενοιωθα.. εκεί είδα ότι είχα μόνιμα αυξημένη πίεση, του το είπα και μου είπε να μετράω κάθε πρωί βράδυ.. ετσι ήμουν και εγώ 13-14 με 8, μετά από 2 εβδομάδες (16η) που βλέπαμε ότι δεν πέφτει μου έδωσε salospir των 80 γιατί είχαμε και φόβο με το αιματωμα (σκέψου η αιματολογος δεν μου έδινε αν και με τέτοιες πιθανότητες κανονικά θα μου έδινε είπε αλλά το αιματωμα μας συγκρατούσε).. ε εκεί βελτιώθηκε δραματικά.. συνήθως έχω 11 με 6 ή 12 με 7.. καμία φορά και 10 με 5 που είναι το φυσιολογικό μου.. τώρα μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί θα ήθελα να αποφύγω τη καισαρική.. οψομεθα! Ας γεννηθεί υγιέστατο το μωράκι και όλα τα άλλα..! Καλά μη περιμένεις σε αυτή τη κοινωνία να ενδιαφερθεί πλέον ο κόσμος.. πολύ λίγοι είναι αυτοί.. είναι σχεδόν όλοι τόσο απορροφημένοι στα πρόβλημα τους που δεν σηκώνουν κεφάλι να κοιτάξουν το συνάνθρωπο τους.. πόσο μάλλον να κάνουν κάτι για κάποιον άλλον.. και το χειρότερο είναι ότι το βλέπεις πολύ πιο έντονα και στα νέα παιδιά .. Στο χέρι μας είναι να μεγαλώσουμε τη νέα γενιά τώρα πιο ευαισθητοποιημένη.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...