Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ElenaKos έγραψε:

ante vre Dreamgirl mou na eisai esu k na mas steileis ligi mwroudoskoni mpas k auto to mina ta kataferame...Makari na deis tripsifio terastio noumero!!!!!perimenw nea sou!!

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου άντε και σε σας σύντομα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΩΡΑ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΕΕΕ!!! ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!! :) :laugh: ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοπελα μου τα καταφερες!!!!! :) :) :):)

να εχεις 9 υπεροχους μηνες!!!!!!

αντε σε βγαζουμε απο την λιστα :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

κοριτσια εκανα την χοριακη ειναι 115,65 θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟ!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΜΩΡΑΚΙ!!! :):)

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΜΑΜΙ!!

ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΚΑΛΕ!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8a sta pw k apo edw!!!sugxaritiria Dreamgirl mou!!!!!Na exeis mia uperoxi egkumosuni k ena gero mwraki!!!! ANEME sas euxomais na exete to epi8umito apotelesma stis 30 Augoustou!!pisteuw oti k i Panagitsa mas k i Agia mas Eirini Xrusovalantw 8a sas steiloun to mwraki sas auti ti fora!!Mia mera argotera 8a ma8w k egw an eimai egkuos..to etaksa sti Panagitsa mas..elpizw gia olous-oles mas autos o minas na gemisei me egkumosunes k xaroumena gegonota!!!KALH EPITUXIA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλινη έγραψε:

μπραβο κοπελα μου τα καταφερες!!!!! :) :) :):)

να εχεις 9 υπεροχους μηνες!!!!!!

αντε σε βγαζουμε απο την λιστα :laugh: :laugh: :laugh:

σε ευχαριστω πολυ κουκλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εδώ είναι οι τιμές αναλυτικότατες !!!!

και η πηγή http://www.woman-on-top.gr/?p=485 ;)

Μέρες από την τελευταία περίοδο Μέρες από την σύλληψη Τί συμβαίνει Β-χοριακή

26 12 0-50

27 13 25-100

28 14 50-100

29 15 100-200

30 16 200-400

31 17 400-1000

32 18 1050-2800

33 19 1440-3760

34 20 1940-4980

35 21 2580-6530

36 22 3400-8450

37 23 4420-10810

38 24 Εμφανίζεται ο αμνιακός σάκκος 5680-13660

dreamgirl είδες ;; όλα πήγαν καλά !!

να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη σου εύχομαι !! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΛΙΓΟΣΤΕΥΕΙ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕΜΑΣ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ!!!!!ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙΣΕΜΑΣ ΠΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΛΙΓΟΣΤΕΥΕΙ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕΜΑΣ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ!!!!!ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙΣΕΜΑΣ ΠΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ....

σε ευχαριστω πολυπηγα στον γιατρο και μου εκανε Κολπικό υπέρηχο και το ιδα ένα φασολάκι είναι 17 Απριλίου θα γεννήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσι μου.με το καλο σου ευχομαι και με ενα γερο μωρακι.αυτους τους 3 πρωτους μηνες προσεχε λιγο.να ξεκουραζεσε και οχι βαρη και ολα θα πανε καλα.μην φοβασε τιποτα.σε περιμενει μια πολλη ομορφη περιοδος.κοιτα να την απολαυσεις και να κοιμασε.σε περιμενουν ξενυχτια .............και υπομονη να κανει ο αντρας σου γιατι οι ορμονες σου θα κανουν σκαμανεβασματα και η διαθεση σου θα ειναι μια ασπρο μια μαυρο. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι77 έγραψε:

μπραβο κοριτσι μου.με το καλο σου ευχομαι και με ενα γερο μωρακι.αυτους τους 3 πρωτους μηνες προσεχε λιγο.να ξεκουραζεσε και οχι βαρη και ολα θα πανε καλα.μην φοβασε τιποτα.σε περιμενει μια πολλη ομορφη περιοδος.κοιτα να την απολαυσεις και να κοιμασε.σε περιμενουν ξενυχτια .............και υπομονη να κανει ο αντρας σου γιατι οι ορμονες σου θα κανουν σκαμανεβασματα και η διαθεση σου θα ειναι μια ασπρο μια μαυρο. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

σε ευχαριστω πολυπηγα στον γιατρο και μου εκανε Κολπικό υπέρηχο και το ιδα ένα φασολάκι είναι 17 Απριλίου θα γεννήσω[/quote:1e5gfysc]

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΊΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΟΥΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΣΟΥ...ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ?? ΝΟΜΙΖΩ ΑΚΟΥΓΕΤΕ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ?ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ... :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGV BRE KORITSIA ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΕΥΧΗΘΕΊΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ :) ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ......ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKOLETA09 έγραψε:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ :) ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ......ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!! :cheer:

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΛΙΓΟ...ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΠΙΖΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΜΗΝΑ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ... :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΣ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ, ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ :woohoo: (ΣΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΓΩ ) ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΣ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΗ (ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΑΛΑΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKOLETA09 έγραψε:

ΚΟΙΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΣ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ, ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ :woohoo: (ΣΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΓΩ ) ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΣ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΗ (ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΑΛΑΡΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΩΡΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΔΩ ΟΥΤΕ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ...ΑΧ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΛΑ ΣΕ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BRE KORITSIA ΟΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΥΚΛΟ 29 ΜΕΡΕΣ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΟΝΙΜΗ????ΑΧ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΕΣΚΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΠΑΛΙ... :S:S:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ? :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • στο αβ τις είχε προσφορά 5.99 την πενηνταδα...να κοιτας και στα σουπερ μάρκετ... όταν βγάζουν προσφορές 50% συμφέρει γιατί δεν έχεις μεταφορικά!
    • Τι σιροπάκι δίνετε κορίτσι μου??
    • Όλες δύσκολη καθημερινότητα αλλά εσύ το τερμάτησες χαχαχα Με το καλό η γάμο βάφτιση σας!! Επίσης καλή αρχή να έχετε στην νέα πόλη και καλορίζικο και ευλογημένο το σπιτάκι σας να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!! ΚΙ εμένα ακόμα μόνος δεν περπατάει αλλά αυτή την βδομάδα στάθηκε μόνος του για κάποιες στιγμές χωρίς να προχωράει..να δείτε πλάκα που προσπαθεί να παίξει με την μεγάλη και την φωνάζει λέει το όνομα της ❤️τα κάνω πάνω μου εγώ χαχαχχα
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου και από εδώ!!  Αα!! Αιγοκερακι και ο δικός σου ε;; Πως είναι σα παιδί; Ήρεμο; Ήσυχο..; Στη κοιλιά πως ήταν..; Να ξέρουμε να προσδοκούμε..😂😂 Σ' ευχαριστώ πολύ!! Λες να είναι λόγο πρωτότοκου; Ο γιατρός μου στην αρχή μετά την αυχενική ήταν πολύ cool και όλα μια χαρά παρά τις πιθανότητες.. έτυχε ενοιωθα κάτι ταχυπαλμιες τότε και ξεκίνησα να μετράω μόνη μου όταν τα ενοιωθα.. εκεί είδα ότι είχα μόνιμα αυξημένη πίεση, του το είπα και μου είπε να μετράω κάθε πρωί βράδυ.. ετσι ήμουν και εγώ 13-14 με 8, μετά από 2 εβδομάδες (16η) που βλέπαμε ότι δεν πέφτει μου έδωσε salospir των 80 γιατί είχαμε και φόβο με το αιματωμα (σκέψου η αιματολογος δεν μου έδινε αν και με τέτοιες πιθανότητες κανονικά θα μου έδινε είπε αλλά το αιματωμα μας συγκρατούσε).. ε εκεί βελτιώθηκε δραματικά.. συνήθως έχω 11 με 6 ή 12 με 7.. καμία φορά και 10 με 5 που είναι το φυσιολογικό μου.. τώρα μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί θα ήθελα να αποφύγω τη καισαρική.. οψομεθα! Ας γεννηθεί υγιέστατο το μωράκι και όλα τα άλλα..! Καλά μη περιμένεις σε αυτή τη κοινωνία να ενδιαφερθεί πλέον ο κόσμος.. πολύ λίγοι είναι αυτοί.. είναι σχεδόν όλοι τόσο απορροφημένοι στα πρόβλημα τους που δεν σηκώνουν κεφάλι να κοιτάξουν το συνάνθρωπο τους.. πόσο μάλλον να κάνουν κάτι για κάποιον άλλον.. και το χειρότερο είναι ότι το βλέπεις πολύ πιο έντονα και στα νέα παιδιά .. Στο χέρι μας είναι να μεγαλώσουμε τη νέα γενιά τώρα πιο ευαισθητοποιημένη.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...