Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

NIKOLETA09 έγραψε:

ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!!! ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ!!

Έτσι να πάει πολύ μακριά παρά πολύ μακριά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω κοριτσια οταν ειχα αγχος και το σκεφτομουν συνεχεια οοολα τα συμπτωματα ειχα.καθε μηνα εβλεπα διαφορετικα να μου συμβαινουν και ελεγα ειμαι εγκυος!καθε φορα λοιπον η απογοητευση μου ηταν η ιδια και ισως μερικες φορες και πιο μεγαλη.ετρεχα συνεχεια για χοριακες και τεστ τσαμπα ωσπου την τελευταια φορα που πηγα για χοριακη ορκιστικα στον αντρα μου οτι δεν θα ξανακανω τιποτα αν δεν εχω πρωτα καθυστερηση.ναι ναι καλα ακουσατε δεν ειχα καν καθυστερηση ακομα και ετρεχα να δω αν ειμαι εγκυος γιατι δεν αντεχα απο το αγχος μου :blink: ημουν τοσο σιγουρη οτι ημουν εγκυος και εφαγα μια "σφαλιαρα" και ηρεμησα.

το ξερω οτι σας απογοητευω αλλα καλυτερα να μην ελπιζετε και να σας ερθει παρα να ειστε σιγουρες και να μην ειστε εγκυος.ηρεμηστε,χαλαρωστε μην το σκεφτεστε και θα ερθει!ευχομαι να εχει ερθει ηδη δηλαδη ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl εγω σου προτεινω να τρεξεις πλεον για τεστ η χοριακουλα.αυτο με τις φλεβες στο στηθος,ειναι εγκυμοσινη κοριτσι μου.ενεργοποιοητε η προλακτηνη δηλαδη το γαλατακι για το μωρακι σου.ηταν το πρωτο συμπτωμα που ειχα και στις δυο εγκυμοσινες μου,ειχε γεμισει τι στηθος μου φλεβες.αντε και περιμενουμε γρηγορα νεα σου.μακαρι εγκυουλα να εισαι και η παναγιτσα μας να το εκανε το θαυμα της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. :laugh: :laugh: ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΛΙΓΗ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ (ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΝΩ :(:blush: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕ Η ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΗ

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ (ΚΡΥΦΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ)ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ''ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΤΙΜΗ'' (ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ) ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΑΜΕΣΩΝ ΓΚΑΣΤΡΙΑ (ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ)Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ .

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΩ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΑΝΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ..........ΟΛΑ ΜΑΥΡΑ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΙΑ…….. :(:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα την χοριακη και θα είναι έτοιμη 3 η ώρα άντε βγάλτε από την λίστα και μένα τώρα ελπίζω να μου πάνε όλα καλά και σε όλες σας να πάμε όλα καλά :) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!! :laugh: ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΣΤΕΙΛΕ ΜΑΣ ΘΕΤΙΚΗ ΑΥΡΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKOLETA09 έγραψε:

ΝΑΙ ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!! :laugh: ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΣΤΕΙΛΕ ΜΑΣ ΘΕΤΙΚΗ ΑΥΡΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!!!! :laugh:

Ποσό πρέπει να είναι η χοριακη ξέρετε ρε κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ :dry: .

Οι παρακάτω τιμές β χοριακής για ανίχνευση της συγκεκριμένης ορμόνης και διάγνωση εγκυμοσύνης

3η εβδομάδα 5,8-71,2

4η εβδομάδα 9,5-750

5η εβδομάδα 217-7138

6η εβδομάδα 158-31795

7η εβδομάδα 3697-163563

8η εβδομάδα 32065-149571

9η εβδομάδα 63803-151410

10η εβδομάδα 46509-186977

12η εβδομάδα 27832-210612

14η εβδομάδα 13950-62530

15η εβδομάδα 12039-70971

16η εβδομάδα 9040-56451

17η εβδομάδα 8175-55868

18η εβδομάδα 8099-58176

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKOLETA09 έγραψε:

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ :dry: .

Οι παρακάτω τιμές β χοριακής για ανίχνευση της συγκεκριμένης ορμόνης και διάγνωση εγκυμοσύνης

3η εβδομάδα 5,8-71,2

4η εβδομάδα 9,5-750

5η εβδομάδα 217-7138

6η εβδομάδα 158-31795

7η εβδομάδα 3697-163563

8η εβδομάδα 32065-149571

9η εβδομάδα 63803-151410

10η εβδομάδα 46509-186977

12η εβδομάδα 27832-210612

14η εβδομάδα 13950-62530

15η εβδομάδα 12039-70971

16η εβδομάδα 9040-56451

17η εβδομάδα 8175-55868

18η εβδομάδα 8099-58176

Σε ευχαριστώ πολύ να σε ρωτήσω στην 3 μέρα καθυστέρησης θα δείξει λες

:side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

NIKOLETA09 έγραψε:

Σε ευχαριστώ πολύ να σε ρωτήσω στην 3 μέρα καθυστέρησης θα δείξει λες

:side:[/quote:3ow4zzxm]

Πανω απο 5 ειναι εγκυμοσυνη!!Σημερα τα ρωτησα στο μικροβιολογικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλήμερα και απο μένα κορίτσια!!!!! σήμερα είμαι στη 26 μέρα περιόδου με κύκλο 27-28 ημερών.. ελπίζω αυτό το μήνα να είμαι πιο τυχερή... συμπτώματά πέρα απο πονοκέφαλο και πονάκια χαμηλά στη κοιλιά δεν εχω...για να δούμε... εύχομαι σε όλες μας η περίοδος να μας ξεχάσει!!!!και σε όσες τις ξέχασε..... συγχαρητήριά!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIKOLETA09 έγραψε:

ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!

Σε ευαχριστω πολυ θα παω 3 η ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

NIKOLETA09 έγραψε:

Σε ευαχριστω πολυ θα παω 3 η ωρα[/quote:1ilq19co]

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!ΑΧ ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΑΙΡΝΩ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ!!!!ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΙΕΓΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ...ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΤΗΣ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΠΟΤΕ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!!!! :silly: :silly: :silly: ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DREAMGIRL PLEASE ΣΤΕΙΛΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ!!!!ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕΜΑΣ....ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ... :dry::dry::dry: ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΘΑ ΛΑΛΗΣΩ ΠΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ !!!!

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ, ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΝΑ ΜΙΛΑΟ ΣΤΟ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ 3 ΚΑΙ ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΝΟ 7 .

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 30/8 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ 4Η ΜΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑ ΔΟΤΗ .15/8 ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ 1Η ΚΑΙ 16/8 ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ . ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΠΛΗ ! ΟΤΙ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ! ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΖΗΤΑΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ , ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΦΗΝΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ !

ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ ΑΓΙΑ ΜΟΥ, ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΓΙΑ ΜΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΑΣ !

ΣΤΗΛΕ ΜΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΟΥΜΕ !

ΕΥΧΗΘΗΤΕ ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ,

ΑΝΕΜΟΣ-ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΩΔΥΝΗ ?ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΚΙΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥΚΥΣΤΗΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΥΠΕΡΔΙΩΓΚΩΣΗ ΤΩΝ ΩΟΘΗΚΩΝ ΜΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Κορίτσια καλημέρα έκανα το τεστ και είναι θετικό έκανα το Clearblue+plus

Πάω για χοριακη

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΗΗΗΗΗΡΙΑ!!!!!!!!!! :):):):):):):)

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΟΛΟ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!!!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ!!!ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • στο αβ τις είχε προσφορά 5.99 την πενηνταδα...να κοιτας και στα σουπερ μάρκετ... όταν βγάζουν προσφορές 50% συμφέρει γιατί δεν έχεις μεταφορικά!
    • Τι σιροπάκι δίνετε κορίτσι μου??
    • Όλες δύσκολη καθημερινότητα αλλά εσύ το τερμάτησες χαχαχα Με το καλό η γάμο βάφτιση σας!! Επίσης καλή αρχή να έχετε στην νέα πόλη και καλορίζικο και ευλογημένο το σπιτάκι σας να είστε πάντα ευτυχισμένοι και χαρούμενοι!! ΚΙ εμένα ακόμα μόνος δεν περπατάει αλλά αυτή την βδομάδα στάθηκε μόνος του για κάποιες στιγμές χωρίς να προχωράει..να δείτε πλάκα που προσπαθεί να παίξει με την μεγάλη και την φωνάζει λέει το όνομα της ❤️τα κάνω πάνω μου εγώ χαχαχχα
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου και από εδώ!!  Αα!! Αιγοκερακι και ο δικός σου ε;; Πως είναι σα παιδί; Ήρεμο; Ήσυχο..; Στη κοιλιά πως ήταν..; Να ξέρουμε να προσδοκούμε..😂😂 Σ' ευχαριστώ πολύ!! Λες να είναι λόγο πρωτότοκου; Ο γιατρός μου στην αρχή μετά την αυχενική ήταν πολύ cool και όλα μια χαρά παρά τις πιθανότητες.. έτυχε ενοιωθα κάτι ταχυπαλμιες τότε και ξεκίνησα να μετράω μόνη μου όταν τα ενοιωθα.. εκεί είδα ότι είχα μόνιμα αυξημένη πίεση, του το είπα και μου είπε να μετράω κάθε πρωί βράδυ.. ετσι ήμουν και εγώ 13-14 με 8, μετά από 2 εβδομάδες (16η) που βλέπαμε ότι δεν πέφτει μου έδωσε salospir των 80 γιατί είχαμε και φόβο με το αιματωμα (σκέψου η αιματολογος δεν μου έδινε αν και με τέτοιες πιθανότητες κανονικά θα μου έδινε είπε αλλά το αιματωμα μας συγκρατούσε).. ε εκεί βελτιώθηκε δραματικά.. συνήθως έχω 11 με 6 ή 12 με 7.. καμία φορά και 10 με 5 που είναι το φυσιολογικό μου.. τώρα μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί θα ήθελα να αποφύγω τη καισαρική.. οψομεθα! Ας γεννηθεί υγιέστατο το μωράκι και όλα τα άλλα..! Καλά μη περιμένεις σε αυτή τη κοινωνία να ενδιαφερθεί πλέον ο κόσμος.. πολύ λίγοι είναι αυτοί.. είναι σχεδόν όλοι τόσο απορροφημένοι στα πρόβλημα τους που δεν σηκώνουν κεφάλι να κοιτάξουν το συνάνθρωπο τους.. πόσο μάλλον να κάνουν κάτι για κάποιον άλλον.. και το χειρότερο είναι ότι το βλέπεις πολύ πιο έντονα και στα νέα παιδιά .. Στο χέρι μας είναι να μεγαλώσουμε τη νέα γενιά τώρα πιο ευαισθητοποιημένη.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...