Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

xouanitaki άσε τους ψυχολόγους, όλες εδώ μέσα πιστεύαμε οτι το μωράκι θα έρθει αμέσως. Η αναμονή είναι δύσκολη και καμιά μας απο εδώ δεν το περίμενε.

Πρέπει να αποδεχτούμε την όλη κατάσταση, κάποια πράγματα δεν μπορούμε να τα αλλάζουμε. Μην κάνετε χειρότερη την κατάσταση, το άνχος είναι ο μεγαλύτερος εχθρός. Αφήστε τα σημάδια και απολαύστε την ζωή, κάντε πράγματα που μετά θα είναι δύσκολο να τα κάνετε με το μωράκι σας !!! Υπάρχουν τόσα πράγματα που μπορούν να σας δώσουν χαρά που αργότερα θα είναι αργά για να τα απολαύσετε. Αυτή η κατάσταση εκτός των άλλων φέρνει και γρίνια στο σπίτι και δυστυχώς η γρίνια και οι καβγάδες δεν λύνουν το πρόβλημα.

κορίτσια δεν είμαι διαφορετική απο εσάς και ούτε θέλω λιγότερο απο εσάς να κρατήσω το παιδί μου στην αγκαλιά μου, να του δώσω όλα τα καλά του κόσμου μα πάνω απο όλα αγάπη, βρήτετα με τον εαυτό σας και αν αυτό είναι δύσκολο το να ζητήσεις βοήθεια απο έναν ιδικό δεν είναι καθόλου παράξενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σε ολες μας, Χρονια Πολλα γιορταζει η Παναγια μας σημερα,Ευχομαι σε ολες μας να μας δωσει το πολυποθητο βλασταρι μας!!!Σημερα το πρωι εκανα ενα τεστακι clearblue μηπως και δειξει τιποτα αλλα μπα...θελω βεβαια ακομα 5 μερουλες να μου ερθει.....ευχομαι πολλες ανακοινωσεις κοριτσιαααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

xronia mas polla gia xtes k mia megalh kalhmera!!!

anastasouli nwris gia test den nomizeis?5 merres nwritera????????perimene...k egw perimenw alla tha deiksei!!!

filakia

Χρονια σου Πολλα merykal!!!!!

Την προηγουμενη φορα ειχα κανει τεστ 3 ημερες νωριτερα και ειχε δειξει και 2 ημερες νωριτερα ειχα κανει χορικη και ηταν 18,47!Ειπα μηπως δειξει!!!Μαλλον ειναι νωρις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na rwthsw k kati allo?????ti ginete me thn thermokrasia?????apo pou prepei na metraw apo to stoma h apo masxalh?????giati exei diafora..apo masxalh eixa tis teleutaies merres 36.44 k apo to stoma 36.68 me pshfiako panta..twra??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας να ρωτήσω κάτι αύριο περιμένω περίοδο και με πονάνε η θηλές αλλά ποτέ δεν με πόναγαν όταν περίμενα περίοδο και έχω πονακια χαμηλά σαν την περίοδο ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

na rwthsw k kati allo?????ti ginete me thn thermokrasia?????apo pou prepei na metraw apo to stoma h apo masxalh?????giati exei diafora..apo masxalh eixa tis teleutaies merres 36.44 k apo to stoma 36.68 me pshfiako panta..twra??????????

χρόνια σου πολλά !!!!!! Και σύντομα μανούλα !!!!!!!!!

δεν ξέρω ποια είναι η διαφορά αλλά έχω ακούσει πως απο το στόμα είναι καλύτερα και πάντα πρωί πριν σηκωθείς απο το κρεβάτι.

Πότε θα κάνεις τεστάκι ;; έχασα μερικά επεισόδια λόγο διακοπών.

dreamgirl για της θηλές να σου πω την δική μου εμπειρία απο την 2η προηγουμένη περίοδο μου. Είχα ρωτήσει ακριβώς το ίδιο με εσένα, πρώτη φορά μου πόναγαν έτσι και εκτός των άλλων ήταν και κάπως περίεργες. Τα νέα τελικά δεν ήταν καλά γιατί μου είχε έρθει περίοδος. Αυτή ήταν η δική μου περίπτωση, τώρα σε εσένα τα νέα μπορεί και εύχομαι να μην είναι ίδια !!!

κορίτσια μακάρι και σε όλες τις υπόλοιπες φυσικά αυτός ο μήνας να είναι τυχερός !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά και με πονάει η κοιλιά μου άρα δεν έχω ελπίδες αλλά με πονάνε πολύ η θηλές :(

δεν το ξέρεις αυτό, εξάλλου τα συμπτώματα είναι ίδια. Να σκέφτεσαι θετικά!!

η ελπίδα παιθένει τελευταία !! :silly: :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω εχω κατι πονακια, οι θηλες με ενοχλουν λιγο, νυσταζω, ανακατευομαι....αλλα μαλλον θα μου ερθει δεν νομιζω να ειμαι...τι να πω εκτος αν γινει ενα θαυμα και σε 4 ημερες δεν μου ερθει για 8 μηνες...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΑΜΕ!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΕΣΜΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ...ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΩΟΡΥΞΙΑΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ....ΙΣΩΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΙΕΓΩ ΤΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ...ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΥΤΗΝ...ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΟΦΕΛΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ... :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalh sou epituxia basilakhs kai mhn apelpizese...an o giatros sou pei gia ekswswmatikh mhn fobhtheis allwste den uparxei kati na fobhtheis...uparxoun apeires kopeles edw mesa pou apekthsan paidaki me auth thn methodo...den uparxei logos anushxias...

koritsia kante kati na adeiasei h lista...egw aurio feugw diakopes sthn skiatho tha ta poume pali to sabbato...sas filw oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

kalh sou epituxia basilakhs kai mhn apelpizese...an o giatros sou pei gia ekswswmatikh mhn fobhtheis allwste den uparxei kati na fobhtheis...uparxoun apeires kopeles edw mesa pou apekthsan paidaki me auth thn methodo...den uparxei logos anushxias...

koritsia kante kati na adeiasei h lista...egw aurio feugw diakopes sthn skiatho tha ta poume pali to sabbato...sas filw oles

SEYXARISTV POLY...ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!!!!ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ Η ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα σήμερα περιμένω αλλά ακόμα τίποτα βεβαία με πονάει η κοιλιά πόνους περιόδου πάνε και έρχονται και με πονάνε η θηλές μου που ποτέ δεν με πόναγαν όταν περίμενα περίοδος… αλλά έχω και πάντα καθυστέρηση 3 μέρες και λόγω ζεστής τι να πω και δεν έχω αλλά συμπτώματα για να ελπίζω σε κάτι!!!! θα περιμένω… ότι και να είναι ας έρθει τι να πω πια ….. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΑΜΕ!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΕΣΜΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ...ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΩΟΡΥΞΙΑΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ....ΙΣΩΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΙΕΓΩ ΤΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ...ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΥΤΗΝ...ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΟΦΕΛΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ... :(:(:(:(:(:(

καλή επιτυχία !! έλα μην πέφτεις, να δεις όλα θα πάνε καλά :)

merykal καλά να περάσεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Καλημέρα και από μένα σήμερα περιμένω αλλά ακόμα τίποτα βεβαία με πονάει η κοιλιά πόνους περιόδου πάνε και έρχονται και με πονάνε η θηλές μου που ποτέ δεν με πόναγαν όταν περίμενα περίοδος… αλλά έχω και πάντα καθυστέρηση 3 μέρες και λόγω ζεστής τι να πω και δεν έχω αλλά συμπτώματα για να ελπίζω σε κάτι!!!! θα περιμένω… ότι και να είναι ας έρθει τι να πω πια ….. :(

Ρε κορίτσια λέτε να έχω καμιά ελπίδα η να μην ελπίζω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

dreamgirl έγραψε:

Ρε κορίτσια λέτε να έχω καμιά ελπίδα η να μην ελπίζω?[/quote:3lbk5mc3]

Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Σε ευχαριστω πολύ

έφαγα μια μπουγάτσα και ήπια και καφέ και έχω αναγούλες τώρα και σαν να καίγομαι το σώμα μου

ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΩΟΡΥΞΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ....ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΙΕΓΩ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΑΝ ΚΑΝΩ ΩΟΡΥΞΙΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

dreamgirl έγραψε:

ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΙΣΩΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΩΟΡΥΞΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ....ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΙΕΓΩ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΑΝ ΚΑΝΩ ΩΟΡΥΞΙΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ...[/quote:119hc9a7]

Μακάρι να είμαστε και εγώ το θέλω πολύ αλλά έχω και πόνους περιόδου τι σου λέει αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το νούμερο 2 λέω τώρα. Πήρα 150 πάνες 22€. Η 50άδα βγαίνει περίπου 6,80€ στο ίντερνετ. 
    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...