Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

xouanitaki έγραψε:

ΜΑΖΙ ΤΟ ΓΡΑΨΑΜΕ!!!!!!!!ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΣΟΥ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΟΛΥ ΤΟΥ ΜΗΝΑ!ΣΥΝΗΘΩΣ ΛΕΝΕ ΔΕΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ,ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 36,2 ΟΠΟΤΕ ΤΟ 36,8 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΟ!

Μακάρι αλλά καμία φορά λέω ότι συνεχεία βρίσκω συμπτώματα να σήμερα που γύριζα από την δουλεία ένιωσα τάση για εμετό αναγούλα και λέω λες!!! αλλά μετά είπα θα είναι η ζεστή για αυτό σου λέω πάντα ψάχνω να βρω ένα σύμπτωμα να βρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΕΝ ΞΕΡΩ...........ΜΙΑ ΠΟΝΑΩ ΜΙΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΜΕ ΔΕΚΑΤΑ Η ΟΧΙ!!!!!!!

Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ!

ΑΣΧΕΤΟ....ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ?

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΝΤΙΝΗ Η' ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΟΝΤΙΝΗ ΜΕΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ...ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ!ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΑΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ Η MERYKAL!!!!!!!

ΦΙΛΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki έγραψε:

ΔΕΝ ΞΕΡΩ...........ΜΙΑ ΠΟΝΑΩ ΜΙΑ ΦΕΥΓΕΙ ΜΙΑ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΜΕ ΔΕΚΑΤΑ Η ΟΧΙ!!!!!!!

Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ!

ΑΣΧΕΤΟ....ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ?

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΝΤΙΝΗ Η' ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΟΝΤΙΝΗ ΜΕΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ...ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΙΓΟΥΡΑ!ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΑΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ Η MERYKAL!!!!!!!

ΦΙΛΑΑΑΑΑ

Ε ναι έλα μου ντε θα έρθει και σε μας και εγώ έχω πονάκια ποτέ έρχονται και ποτέ φεύγουν

Πάντα να σκαφτόμαστε θετικά και θα έρθει το νιώθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DREAMGIRL ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΤΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΣΤΕ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΕΣ...ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki έγραψε:

DREAMGIRL ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΤΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΣΤΕ!ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΕΣ...ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑ

Το ξέρω έχεις δίκιο το θέλω παρά πολύ κοπέλα μου οπός και εσύ και όλες μας εδώ μέσα

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!!!!!!!!!

:sill :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: y:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

xouanitaki έγραψε:

Το ξέρω έχεις δίκιο το θέλω παρά πολύ κοπέλα μου οπός και εσύ και όλες μας εδώ μέσα

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!!!!!!!!!

:sill :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: y:[/quote:1jmnyxfr]

xouanitaki Σου έστειλα ένα πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι anastasia32 σφυγγοφωλια υπαρχει :woohoo: :woohoo: :woohoo: σε ολες φερνει τα μωρακια μας θα το δειτε μεχρι το 2010 θα ειμαστε εγκυουλες :woohoo:

κοριτσια ειναι ιδια τα συμπτωματα με της περιοδου οπως λενε ολες οποτε μην δινετε σημασια σε τιποτα.ετσι εκανα και εγω καθε μηνα ολο και ενοχλησεις ειχα ολο και προτογνωρα πραγματα και ελεγα ειμαι εγκυος σιγουρα δεν ειχα αλλο μηνα αυτα τα πραγματα...και ομως ολα τα εβλεπα γιατι ηθελα τοσο πολυ να ειμαι τωρα το καταλαβαινω που δεν δινω σημασια σε τιποτα.ετσι κυλανε και οι μερες ηρεμα και οταν πλησιαζει να ερθει απλα την περιμενω :) βεβαια αυτο γινετε τωρα που ξερω οτι δεν εχω πολλες πιθανοτητες να μεινω οταν γινει η επεμβαση ομως και μετα δεν ξερω αν θα ξαναμπω στο τρυπακι του αγχους.γιατι μετα θα εχω πιο πολλες ελπιδες για μωρο και μακαρι να μην αγχωθω παλι δεν αντεχω :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki sou eteila mnm...sou ekana k aithsh....katw katw leei apodoxh...

kalhmeraaa k apo mena egw metrhsa xtes eixa 36.4 shmera to prwi 36.68....twra ti einai auto???????skatoules e???????

pantws xouanitaki egw polu pisteuw pti eisai egkuoula!!!ola kleinoun kata ekei!!!

entometaksu poia kserei apo oneira?????xtes eida oti etrwga pswmi k eblepa kai kati ntomates katakokkines(to kokkino einai grhgoro)alla to pswmi??????k shmera eida thn kolhth mou pou einai egkuos na exei gennhsei k kratouse to mwro ths k oti meta etrwga mantolato me amugdalo....ti einai auta????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

xouanitaki έγραψε:

Μακάρι αλλά καμία φορά λέω ότι συνεχεία βρίσκω συμπτώματα να σήμερα που γύριζα από την δουλεία ένιωσα τάση για εμετό αναγούλα και λέω λες!!! αλλά μετά είπα θα είναι η ζεστή για αυτό σου λέω πάντα ψάχνω να βρω ένα σύμπτωμα να βρω[/quote:2oqfi8l3]

Νομιζω οτι η ζεστη παιζει ρολο στις ανακατωσουρες μας.... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια !! καλή επιτυχία σας εύχομαι και τα συμπτώματα να βγουν αληθινά !!!

merykal

το μωρό ξέρω οτι είναι βάρος το κόκκινο όπως είπες κάτι γρήγορο τώρα για το ψωμί δεν ξέρω αλλά για δες εδώ http://www.oneirokriths-oneira.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki έγραψε:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΜΟΥ???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΑ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟΒΑΛΩ!

ΑΛΛΛΑ..............ΤΖΙΦΟΣ!ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΜΕ ΝΥΧΙΑ Κ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 27 ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΜΩΣ...Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 25 ΗΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΝΑ ΑΔΙΘΕΤΗΣΩ ΑΠΟ 23 ΕΩΣ ΚΑΙ 28 ΗΜΕΡΕΣ!!ΟΥΦ!!!!!!!ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ 3 ΜΕΡΕΣ 37 37,2 37,3 ΑΛΛΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΤΙ ΛΕΤΕ???Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ?ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΥΣ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ-ΔΕ ΜΕΤΡΑΩ ΑΛΛΑ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ!

Μου μυριζει νινακι!!! :woohoo: Μακαρι να εισαι μικρη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΙΔΕΑΣ ΜΑΣ!!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝΕ ΤΑ ΣΚΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΩΑΡΙΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΙΔΕΑΣ ΜΑΣ!!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝΕ ΤΑ ΣΚΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΩΑΡΙΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ... :blink::blink::blink:

Καλημέρα κοπέλα μου και εγώ έχω πονακια σαν της περιόδου ότι βρέξει ας κατεβάσει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

Καλημέρα κοπέλα μου και εγώ έχω πονακια σαν της περιόδου ότι βρέξει ας κατεβάσει :)[/quote:25za3xif]

AKΡΙΒΩΣ ΟΧΟΥ ΠΙΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!!ΕΣΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ?ΕΓΩ ΦΟΥΛ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!!! B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

xouanitaki έγραψε:

Μου μυριζει νινακι!!! :woohoo: Μακαρι να εισαι μικρη μου!![/quote:1whxukal]

ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ!!!!ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΟΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ!!!!ΘΑ ΚΑΝΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!! ξεχασα να σας πω οτι σήμερα αν δεν το γνωρίζετε περνάει η γη απο τις περσίδες. Σήμερα ξεχάστε τα όλα και καθίστε στην βεράντα σας να απολαύσετε το θέαμα !! μετά τα μεσάνυχτα το θέαμα θα είναι ακόμα ποιο ορατό !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟ...

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΓΙΑ 8ή ΣΥΝΕΧΗ ΦΟΡΑ ΑΔΙΕΘΕΤΗΣΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ..........ΤΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ,ΤΙ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ...ΤΙ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑΤΑ...ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ!

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!

ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΛΟΙΟΝ...ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟ...

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΓΙΑ 8ή ΣΥΝΕΧΗ ΦΟΡΑ ΑΔΙΕΘΕΤΗΣΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ..........ΤΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ,ΤΙ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ...ΤΙ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑΤΑ...ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ!

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!

ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΛΟΙΟΝ...ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκι μου δεν πειράζει μην σε παίρνει από κάτω
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟ...

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΓΙΑ 8ή ΣΥΝΕΧΗ ΦΟΡΑ ΑΔΙΕΘΕΤΗΣΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ..........ΤΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ,ΤΙ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ...ΤΙ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑΤΑ...ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ!

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!

ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΛΟΙΟΝ...ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

Θα ερθει γλυκια μου, οπως κι εγω επλιζω και τοσα κοριτσια εδω μεσα....δεν μπορει....ολες δικαιουμαστε τουλαχιστον ενα μωρακι! :) Εμενα αν μου ερθει θα ειναι η.... :blink: δεν θυμαμαι πια φορα εχουν περασει τοσες πολλες αλλα δεν το βαζω κατω!!!!οπως κι εσυ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟ...

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...ΓΙΑ 8ή ΣΥΝΕΧΗ ΦΟΡΑ ΑΔΙΕΘΕΤΗΣΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ..........ΤΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ,ΤΙ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ...ΤΙ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑΤΑ...ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ!

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!

ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΛΟΙΟΝ...ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΗΓΑΊΝΑΜΕ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ!!!!

ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΡΕΛΕΣ ΑΠΛΑ ΤΑ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ!!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το νούμερο 2 λέω τώρα. Πήρα 150 πάνες 22€. Η 50άδα βγαίνει περίπου 6,80€ στο ίντερνετ. 
    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...