Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

rose25 έγραψε:

dreamgirl :kiss::kiss:

ναι βρε κοριτσια χαλαρωστε μην κοιτατε συμπτωματα και να δειτε που θα ειστε ηρεμες και ολα θα κυλανε καλα.εγω πλεον απολαμβανω πιο πολυ την ελευθερια μου γιατι επιτελους καταλαβα οτι οταν θα ερθει το μωρο θα τρεχω τοσο πολυ που θα μου λειπουν αυτες οι μερες και δεν θα μπορω να τις ξαναεχω.αν και μετα το τρεξιμο θα ειναι πιο γλυκο αλλα δεν παυει να ειναι τρεξιμο :P

:woohoo: ερχονται τα ζουζουνια καποιον πελαργο πηρε το ματι μου :laugh: υπαρχει φωλια κοριτσιααααα τρεξτε να πιασετε το δικο σας :P :laugh:

Οπως λεμε σφιγγοφωλιαααααααααα? :woohoo: Που ειναι να παμε να τα τσακωσουμε? :laugh: Κι εμεις κανουμε πολλες αγκαλιτσες :blush: κι ας μην ειναι οι γονιμες....ακουστηκε πως μια γυναικα μπορει να εχει και 2 φορες ωορηξια το μηνα και να μην το παρει χαμπαρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι κορίτσια μου, έτσι είναι, πολλές φορές έχουμε και 2η ωορρηξία, εντελώς «ασυμπτωματική» όμως…. γι΄ αυτό και δεν το καταλαβαίνουμε….. οπότε…. «γιούρια»…. που λέει και η κολλητή μου!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw exw na pw...pws to kathe mera einai ligo katapiestiko thewrw...ton prwto mhna pou ksekinhsa prospatheies kaname kathe mera pera apo 3 oxi omws sunexomenes mes sto mhna...alla ta apotelesmata htan 000000...opote einai na rthei tha rthei....egw den metrhsa pote einai na mou rthei periodos auto ton mhna..den thellw na kserw!!!!!!!alla re koritsia emena pou mou kathusterhse h owriksia tha mou kathusterhsei k i periodos???einai sigouro auto??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίταξε να δεις.....

Οι γιατροί λένε, η ωορρηξία είναι 14 μέρες ακριβώς πριν την περίοδο.........

Τον τελευταίο λόγο τον έχουνε πάντα οι ορμόνες.......

Αυτές ευθύνονται για όλα......

Πόνους.... καθυστερήσεις..... ανακρίβεια στο διάστημα μεταξύ ωορρηξίας & περιόδου.......

Άλλα ντ΄ άλλων δλδ..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

100% auto??????h mhpws einai to pio sunhthismeno na einai 14 merres meta????o giatros mou eipe oti tha eixa woriksia kuriakh deutera opote mou eipe bourrr olh thn bdomada alla otan tou pa ligo pio arga einai mou leei ''eides ti kanei o uperhxos???''alla mexri ekeinh thn stigmh den to xa skeftei oti tha mou kathusterhsei k h trellh....opote fantazese to agxos??????tha rthei den tha rthei...eimai den eimai.....aaaxxxxx eleosssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενδοκρινολόγος & Γυναικολόγος συμφώνησαν αμφότεροι!!! Σε αυτό που σου λέω για την ωορρηξία!!!

Τώρα... τί γίνεται στην πραγματικότητα με τον οργανισμό μας....

"ΑΒΥΣΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΤΩΝ..... ΟΡΜΟΝΩΝ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και από μένα εχθές είχα πόνους περιόδου και σήμερα δεν έχω εχθές πέρασα σούπερ το βραδύ τα έδωσα όλα στο κρεβάτι λέτε κάτι να έγινε ως της 17 που περιμένω βεβαία με καθυστέρηση πάντα 3 η μέρες για να δούμε μακάρι ρε κορίτσια μακάρι :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

makari dreamgirl...pote den ksereis....mhn metras k tha erthei..to mono pou prepei na leme einai..k egw mporw...nai ....tha ginw mana....

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου μακάρι γιατί εγώ θα θέλω γίνω μάνα

:) :) :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 14 ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ 3 ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΑΡΑ ΕΣΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΙΝΩ 150 ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!!!!

DREAMGIRL ΜΗΝ ΠΡΟΕΞΟΦΛΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 14 ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ 3 ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΑΡΑ ΕΣΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΙΝΩ 150 ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!!!!

DREAMGIRL ΜΗΝ ΠΡΟΕΞΟΦΛΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!! :silly: :silly:

Σε ευχαριστώ πολύ Βασιλάκης αλλά ξερώ εγώ τι να πω θα προσπαθώ ακόμα αν όχι κάθε μέρα μέρα παρά μέρα μπας και πετύχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

Σε ευχαριστώ πολύ Βασιλάκης αλλά ξερώ εγώ τι να πω θα προσπαθώ ακόμα αν όχι κάθε μέρα μέρα παρά μέρα μπας και πετύχει[/quote:1zzljarl]

ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΔΥΝΑΜΩΣΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw pali exw tsimphmata olh mera alla den to skeftomai....siga kathe mhna ta idia..olo exw auto ..ekeino..to allo...ante mwre...barethika.....olo sumptamata k m@@@@@@es...sorry re koritsia mou alla einai kourastiko wres wres....den ta gennaei to muallo mou ola ayta ...ta niwthw ....alla isws epeidh parathrw polu ton eauto mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

egw pali exw tsimphmata olh mera alla den to skeftomai....siga kathe mhna ta idia..olo exw auto ..ekeino..to allo...ante mwre...barethika.....olo sumptamata k m@@@@@@es...sorry re koritsia mou alla einai kourastiko wres wres....den ta gennaei to muallo mou ola ayta ...ta niwthw ....alla isws epeidh parathrw polu ton eauto mou

καλά τα λες και μακάρι να διαβάσουν και τα υπόλοιπα κορίτσια και να θυμούνται τα λόγια σου. όλα αυτά τα συμπτώματα που νομίζουμε οτι τα έχουμε πρώτη φορά απλά δεν διαφέρουν απο τις υπόλοιπες περιόδους μας απλά καθόμαστε και παρατηρούμε κάθε πόνο κάθε τσίμπημα κάθε τι που πριν απλά δεν το έδινες σημασία γιατί δεν είχες στο μυαλό σου την εγκυμοσύνη. Οκ δεν λέω κάποια φορά θα τύχει να έχεις ένα διαφορετικό πόνο απο κάθε άλλη προηγουμένη φορά και η καρδούλα να φτερουγίσει χαρούμενα οτι ΄΄ναι κάτι γίνεται εκεί μέσα στην κοιλίτσα΄΄ και έρχεται μετά η απογοήτευση.

Πιστεύω πως αν σταματήσουμε να σκεφτόμαστε όλα αυτά τότε όλα θα είναι πολύ καλύτερα, Θα το ξαναπώ και αν χρειαστεί θα το ξαναπώ.

ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΣΥΜΆΔΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΏΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ!!

Κορίτσια πραγματικά έχω βρει το δικό μου κουμπί, το έχω πατήσει και είμαι πάρα πολύ καλά, το εννοώ !!! δεν μετράω μέρες, δεν ψάχνω μέρες οωρηξίας (είπα θα πάρω τεστ δεν το έκανα ) αυτή την στιγμή που γράφω δεν ξέρω καν πότε θα έχω περίοδο. Κάνω πράγματα που μου αρέσουν και μόνο, είμαι σε μια φάση τραλαλί τραλαλό. Πραγματικά η μόνη στιγμή που το σκέφτομαι είναι αυτή που είμαι εδώ και είμαι εδώ μόνο και μόνο γιατί μου αρέσει η παρέα σας και θέλω να μαθαίνω νέα σας. Έχει ένα μήνα σχεδόν που έχω βρει την υγειά μου και όλα αυτά γιατί έχω συμφιλιωθεί με το θέμα και ξέρω οτι είναι πολυυυυυ νωρίς για δάκρυα..... ιδικά και όταν δεν υπάρχει πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΜΟΥ???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΑ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟΒΑΛΩ!

ΑΛΛΛΑ..............ΤΖΙΦΟΣ!ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΜΕ ΝΥΧΙΑ Κ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 27 ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΜΩΣ...Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 25 ΗΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΝΑ ΑΔΙΘΕΤΗΣΩ ΑΠΟ 23 ΕΩΣ ΚΑΙ 28 ΗΜΕΡΕΣ!!ΟΥΦ!!!!!!!ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ 3 ΜΕΡΕΣ 37 37,2 37,3 ΑΛΛΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΤΙ ΛΕΤΕ???Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ?ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΥΣ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ-ΔΕ ΜΕΤΡΑΩ ΑΛΛΑ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki έγραψε:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΜΟΥ???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΑ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟΒΑΛΩ!

ΑΛΛΛΑ..............ΤΖΙΦΟΣ!ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΜΕ ΝΥΧΙΑ Κ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 27 ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΜΩΣ...Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 25 ΗΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΝΑ ΑΔΙΘΕΤΗΣΩ ΑΠΟ 23 ΕΩΣ ΚΑΙ 28 ΗΜΕΡΕΣ!!ΟΥΦ!!!!!!!ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΩ 3 ΜΕΡΕΣ 37 37,2 37,3 ΑΛΛΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΤΙ ΛΕΤΕ???Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ?ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΥΣ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ-ΔΕ ΜΕΤΡΑΩ ΑΛΛΑ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ!

Μακάρι κοπέλα μου στο εύχομαι να είσαι εγκυουλααααααααααααααα

Και η παναγίτσα μας να έκανε το θαύμα της και σε μας και σε όλες

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΑ Ε???

ΜΑΚΑΡΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΟΜΩΣ?ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΟΥ ΑΕΡΑ,ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΠΟΥ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙΝΗ?ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗ ΜΕΤΡΑΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki έγραψε:

KAI ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΑ Ε???

ΜΑΚΑΡΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΟΜΩΣ?ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΟΥ ΑΕΡΑ,ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΠΟΥ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙΝΗ?ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗ ΜΕΤΡΑΩ

Εγώ περιμένω 17 αλλά πάντα με καθυστέρηση και τώρα έχω πονάκια περιόδου γιατί ????

Να σου πω για την θερμοκρασία δεν ξέρω καλά να σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΖΙ ΤΟ ΓΡΑΨΑΜΕ!!!!!!!!ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΤΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΣΟΥ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΟΛΥ ΤΟΥ ΜΗΝΑ!ΣΥΝΗΘΩΣ ΛΕΝΕ ΔΕΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ,ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 36,2 ΟΠΟΤΕ ΤΟ 36,8 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Το νούμερο 2 λέω τώρα. Πήρα 150 πάνες 22€. Η 50άδα βγαίνει περίπου 6,80€ στο ίντερνετ. 
    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...