Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

dreamgirl έγραψε:

Καλημέρα και από μένα κούκλες καλά χθες πέρασα υπέροχα τον έβαλα κάτω και δεν τον άφηνα…. Να σας ρωτήσω κάτι αν έχετε το ίδιο όταν τελειώνει και μετά δεν πας στην τουαλέτα και κοιμάσαι γιατί αυτό μου είπε ο γιατρός την άλλη μέρα γιατί όταν πας τουαλέτα φεύγουν πολλά υγρά!!! Αυτό έπαθα σήμερα αυτό τη σημαίνει ότι φεύγει το σπέρμα τέλειος η κάποια υγρά μονό να ξέρετε βοήθεια γιατί αυτό έπαθα σήμερα :(

Καλημερα dreamgirl.Καλα εκανες και δεν σηκωθηκες μετα την επαφη.Το σπερμα θελει 15 με 20 λεπτα συνηθως για να ρευστοποιηθει και να ξεκινησει την διαδρομη του για τις σαλπιγγες.Μη στεναχωριεσαι οτι ηταν να παει μεχρι εκει πηγε.Λογικο ειναι μετα το υπολοιπο να πρεπει να βγει απο μεσα σου.Το ιδιο παθαινω κι εγω την αλλη ημερα οπως και ολες μας!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

anastasia32 έγραψε:

dreamgirl έγραψε:

Καλημερα dreamgirl.Καλα εκανες και δεν σηκωθηκες μετα την επαφη.Το σπερμα θελει 15 με 20 λεπτα συνηθως για να ρευστοποιηθει και να ξεκινησει την διαδρομη του για τις σαλπιγγες.Μη στεναχωριεσαι οτι ηταν να παει μεχρι εκει πηγε.Λογικο ειναι μετα το υπολοιπο να πρεπει να βγει απο μεσα σου.Το ιδιο παθαινω κι εγω την αλλη ημερα οπως και ολες μας!! ;)[/quote:ffb311nw]Σε ευχαριστώ πολύ γιατί να σου πω ανησύχησα λίγο και λέω τι έγινε εδώ πέρα αλλά οκ αφού έγινε θα ελπίζω και πάντα θετικά μακάρι να είναι δώρο γενεθλίων αυτό το σποράκι …. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl ειναι λογικο να φευγουν,εμενα κ την επομενη μερα φευγουν λιγα!!εμενα μου ηρθε η περιοδος χτες οποτε παω δυναμικα για αυγουστο τωρα!!!! :silly: ε ε ε ε ε ερχονται τα ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Καλημέρα και από μένα κούκλες καλά χθες πέρασα υπέροχα τον έβαλα κάτω και δεν τον άφηνα…. Να σας ρωτήσω κάτι αν έχετε το ίδιο όταν τελειώνει και μετά δεν πας στην τουαλέτα και κοιμάσαι γιατί αυτό μου είπε ο γιατρός την άλλη μέρα γιατί όταν πας τουαλέτα φεύγουν πολλά υγρά!!! Αυτό έπαθα σήμερα αυτό τη σημαίνει ότι φεύγει το σπέρμα τέλειος η κάποια υγρά μονό να ξέρετε βοήθεια γιατί αυτό έπαθα σήμερα :(

KAΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ !!! ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΝΗΣΥΧΕΊ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!!!! :P:P:P ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

dreamgirl ειναι λογικο να φευγουν,εμενα κ την επομενη μερα φευγουν λιγα!!εμενα μου ηρθε η περιοδος χτες οποτε παω δυναμικα για αυγουστο τωρα!!!! :silly: ε ε ε ε ε ερχονται τα ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σε ευχαριστώ πολύ καλά λες έρχονται τα μωρά μας :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

dreamgirl έγραψε:

KAΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ !!! ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΝΗΣΥΧΕΊ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!!!! :P:P:P ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote:1xs6fv6f]Το ελπίζω να βρουν το σωστό δρόμο και να έρθει ρε κορίτσια μου να έρθει το θέλω παρά πολύ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άμα γίνει αυτό το θαύμα στην ζωή μου θα πετάξω από χαρά θα τρελαθώ παρά πολύ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ζουζουνες!!!

Εχω μερες να σας διαβασω κ ντρεπομαι πολυ γι αυτο :blush: φτου μου!!!!!!

ΜERYKAL την ωρα που με πηρες τηλ μιλουσα με τον γιατρο κ δεν εβαλα καρτα για να σε παρω :(:( .Παντως ολα καλα! Και ο υπερηχος και οι εξετασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΕΙ ΚΙΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΤΡΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ!!!!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ . Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ Η ΜΕΘΑΥΡΙΟ????ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ... :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaa k apo menaaaa!

lollipop ok den peirazei...alla whats up exw k egw!!auto hthela na mathw pws ola phgan kala...k pws eisai kala...tha ta poume k apo konta omws!!

dreamgirl...auto einai fusiologiko me to sperma oti einai na taksidepsei tha paei ekei pou prepei..ta alla prepei na bgoun...

basilakhs den katalaba thn erwthsh sou...ti poia mera einai?apo thn mera pou ksekina to aimataki auth einai k h prwth mera

egw opws sas eipa..phga xtes sto giatro..mou eipe pws olaaaa einai uperoxa..den uparxei kanena problhma..eimai polu gonimh k mantepste ti alo ematha pou einai fobero....eimai PARTHENA .....nai opws ta akoute eimai PARTHENA...k ontws re paidia me rwthse an eixa aima thn prwth mou fora k rgw den eixa pote...mou eipe pws auto sumbainei mia fora sto toso k oti o umainas mou einai elastikos k den spaei...kserete pote tha spasei??????otan gennhsw...tha mou thn parei to paidaki mou!!!den einai teleio auto??????????k as gurhsoume ston alhthino kosmo twra....mou eipe na ksekinhsw na to psaxnw peretero an den ginei tpt mexri ton oktwmbrio me kana spermodiagramma k tetoia...pantws mou eimai apo thn kuriakh k gia olh thn bdomada na xw olumpiakes epidoseis sto sex..opote....xiixiiixixiix

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

...pantws mou eimai apo thn kuriakh k gia olh thn bdomada na xw olumpiakes epidoseis sto sex..opote....xiixiiixixiix

filakia

Παμε λοιπον...αλμα εις υψος, αλμα επι κοντο, αλμα τριπλουν :woohoo: :silly: :laugh: εμενα τελειωσαν τα αθληματα... για να δουμε θα παρουμε κυπελο στο τελος?Θα μαθουμε σε 15 ημερες!!! ;)

15 ημερεςςςςςςςς? :ohmy: Καλε ποτε θα περασουν? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

kalhmeraaa k apo menaaaa!

lollipop ok den peirazei...alla whats up exw k egw!!auto hthela na mathw pws ola phgan kala...k pws eisai kala...tha ta poume k apo konta omws!!

dreamgirl...auto einai fusiologiko me to sperma oti einai na taksidepsei tha paei ekei pou prepei..ta alla prepei na bgoun...

basilakhs den katalaba thn erwthsh sou...ti poia mera einai?apo thn mera pou ksekina to aimataki auth einai k h prwth mera

egw opws sas eipa..phga xtes sto giatro..mou eipe pws olaaaa einai uperoxa..den uparxei kanena problhma..eimai polu gonimh k mantepste ti alo ematha pou einai fobero....eimai PARTHENA .....nai opws ta akoute eimai PARTHENA...k ontws re paidia me rwthse an eixa aima thn prwth mou fora k rgw den eixa pote...mou eipe pws auto sumbainei mia fora sto toso k oti o umainas mou einai elastikos k den spaei...kserete pote tha spasei??????otan gennhsw...tha mou thn parei to paidaki mou!!!den einai teleio auto??????????k as gurhsoume ston alhthino kosmo twra....mou eipe na ksekinhsw na to psaxnw peretero an den ginei tpt mexri ton oktwmbrio me kana spermodiagramma k tetoia...pantws mou eimai apo thn kuriakh k gia olh thn bdomada na xw olumpiakes epidoseis sto sex..opote....xiixiiixixiix

filakia

ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΧΑΠΙΑ ΩΟΡΥΞΙΑΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ...ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΩ 1 ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ... :dry::dry::dry: ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΣΩΣΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΑΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

merykal έγραψε:

ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΧΑΠΙΑ ΩΟΡΥΞΙΑΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ...ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΑΩ 1 ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ... :dry::dry::dry: ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΣΩΣΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΑΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ... :(:(:([/quote:1u73vh2f]

Επειδη τα παιρνω κι εγω αυτα τα χαπια, με του που βλεπω την μια ημερα αιματακι την δευτερη τα παιρνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

kalhmeraaa k apo menaaaa!

lollipop ok den peirazei...alla whats up exw k egw!!auto hthela na mathw pws ola phgan kala...k pws eisai kala...tha ta poume k apo konta omws!!

dreamgirl...auto einai fusiologiko me to sperma oti einai na taksidepsei tha paei ekei pou prepei..ta alla prepei na bgoun...

basilakhs den katalaba thn erwthsh sou...ti poia mera einai?apo thn mera pou ksekina to aimataki auth einai k h prwth mera

egw opws sas eipa..phga xtes sto giatro..mou eipe pws olaaaa einai uperoxa..den uparxei kanena problhma..eimai polu gonimh k mantepste ti alo ematha pou einai fobero....eimai PARTHENA .....nai opws ta akoute eimai PARTHENA...k ontws re paidia me rwthse an eixa aima thn prwth mou fora k rgw den eixa pote...mou eipe pws auto sumbainei mia fora sto toso k oti o umainas mou einai elastikos k den spaei...kserete pote tha spasei??????otan gennhsw...tha mou thn parei to paidaki mou!!!den einai teleio auto??????????k as gurhsoume ston alhthino kosmo twra....mou eipe na ksekinhsw na to psaxnw peretero an den ginei tpt mexri ton oktwmbrio me kana spermodiagramma k tetoia...pantws mou eimai apo thn kuriakh k gia olh thn bdomada na xw olumpiakes epidoseis sto sex..opote....xiixiiixixiix

filakia

Κούκλα μου σε ευχαριστώ ελπίζω να ταξίδεψαν για τα καλά εκεί που πρέπει

Άντε για σένα δεν το έχω ξανά ακούσει αυτό ότι είσαι παρθένα μπράβο ώμος το παιδάκι σου θα είναι το τυχερό καλό αυτό κουκλα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είναι να αδιαθετήσω στης 17 ελπίζω πως όχι η παναγίτσα μας να μου κάνει αυτό το θαύμα που θέλω τόσο πολύ θα συνεχίσω έως μέχρι και της 17 θα κάνουμε ζουζουνιες άντε να έρθει έλα σε περιμένουμε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα μου ρθε η περιοδος τις προαλλες :( αλλα σε κανα 5ημερο που τελειωνω θα ξεκινησω κ γω ολυμπιακους αγωνες ;) χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!δωστε του κοριτσια κ φτανουμε!!! ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια !!

merykal παρθένα λοιπών... :huh:

είναι απίστευτο !! :silly:

zaira καλώς ήρθες στην παρεούλα και σύντομα μαμα

Αφεντικόόό πρόσθεσε μια ακόμη στην λίστα μας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal, μετα τη χουανα την παρθενα, εισαι η πρωτη που γνωριζω που θα γεννησει παρθενα!!!!τα συγχαρητηρια μου!!!!! :):):)

εγω ειμαι διακοπες, και δεν πολυμπαινω, ελπιζω να προλαβω τα νεα σας!! αυτα που πειμενουμε...!!! :laugh:

ΑΝΤΕ ΠΕΛΑΡΓΕ, ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!ΜΗ ΧΑΖΟΛΟΓΑΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...