Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

Καλημέρα!

Χρόνια σου πολλά dreamgirl κ σύντομα μανούλα!

Εγώ διατηρώ δυστυχώς τη θέση μου στη λίστα αφού ήρθε χθες αυτή που δεν έπρεπε να έρθει... Πάμε για Αύγουστο δυναμικά λοιπόν!

Φιλιά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

stedim έγραψε:

Καλημέρα!

Χρόνια σου πολλά dreamgirl κ σύντομα μανούλα!

Εγώ διατηρώ δυστυχώς τη θέση μου στη λίστα αφού ήρθε χθες αυτή που δεν έπρεπε να έρθει... Πάμε για Αύγουστο δυναμικά λοιπόν!

Φιλιά! :kiss:

σε ευχαριτσω πολυ ετσι τον αυγουστο δυναμικα κουκλα μου :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΒΛΕΠΩ!!!ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΕΦΤΑΣΕ!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
Έτσι το είπαμε όλες με ένα σποράκι δεν θέλω να πέφτουμε για να σηκωθούμε όλες :cheer::unsure:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια μου σήμερα έχω τα γενέθλια μου και κερνάω όλες της κοπέλες του mammyland τούρτα άντε ελπίζω να μου χαρίσει ο θεός και σε μένα ένα σποράκι

ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ

happy_birthday_cake.jpg

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

dreamgirl έγραψε:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! :kiss::kiss::kiss:[/quote:3qul10fn]

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα το μεσημερι εκανα τεστακι ωορηξιας και εδειξε 2 γραμμούλες :woohoo:

Λετε βρε κοριτσια να γλιτωσουμε την σπερματεγχυση τον Σεπτέμβριο? :blink:

Αχ στειλτε μου θετικη ενεργειααααααααα :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Τωρα το μεσημερι εκανα τεστακι ωορηξιας και εδειξε 2 γραμμούλες :woohoo:

Λετε βρε κοριτσια να γλιτωσουμε την σπερματεγχυση τον Σεπτέμβριο? :blink:

Αχ στειλτε μου θετικη ενεργειααααααααα :silly: :woohoo:

Εγώ σου στέλνω την θετική μου σκέψη και ελπίζω σύντομα μανούλα :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Τωρα το μεσημερι εκανα τεστακι ωορηξιας και εδειξε 2 γραμμούλες :woohoo:

Λετε βρε κοριτσια να γλιτωσουμε την σπερματεγχυση τον Σεπτέμβριο? :blink:

Αχ στειλτε μου θετικη ενεργειααααααααα :silly: :woohoo:

ολη τη νεραιδοσκονη απο τη φωτο μου σε σενα γλυκια μου!!και σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν! :kiss:

dreamgirl χρονια πολλααα!μ'ενα μωρακι συντομα! :)

μπορει να μην γραφω συχνα αλλα σας παρακολουθω κοριτσακια..αλλωστε δεν εχω και πολλα να γραψω, ακομα περιμενω περιοδο :(:(:( και μ'εχει παρει απο κατω.. :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Τωρα το μεσημερι εκανα τεστακι ωορηξιας και εδειξε 2 γραμμούλες :woohoo:

Λετε βρε κοριτσια να γλιτωσουμε την σπερματεγχυση τον Σεπτέμβριο? :blink:

Αχ στειλτε μου θετικη ενεργειααααααααα :silly: :woohoo:

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΚΙΕΓΩ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ :laugh: :laugh: :laugh: ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katia80 έγραψε:

anastasia32 έγραψε:

ολη τη νεραιδοσκονη απο τη φωτο μου σε σενα γλυκια μου!!και σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν! :kiss:

dreamgirl χρονια πολλααα!μ'ενα μωρακι συντομα! :)

μπορει να μην γραφω συχνα αλλα σας παρακολουθω κοριτσακια..αλλωστε δεν εχω και πολλα να γραψω, ακομα περιμενω περιοδο :(:(:( και μ'εχει παρει απο κατω.. :unsure:[/quote:35z0pdln]

ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΙΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΟΥΜΕ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βασιλακη μακαρι να ηταν τοσο απλο.. :(

περιμενω περιοδο μετα απο τεχνητη εμμηνοπαυση με ενεσεις για την ενδομητριωση..

εκανα λαπαροσκοπηση.για πρωτη φορα μετα απο 1,5 χρονο παρακαλαω να ερθει αυτη η μ@^&^%##νη η περιοδος :S

και μετα εχω μελλον.. :dry:

αντε τουλαχιστον να μεινετε εγκυες ολες εσεις να παρω κουραγιο κι ας μεινω τελευταια εγω!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katia80 έγραψε:

αχ βασιλακη μακαρι να ηταν τοσο απλο.. :(

περιμενω περιοδο μετα απο τεχνητη εμμηνοπαυση με ενεσεις για την ενδομητριωση..

εκανα λαπαροσκοπηση.για πρωτη φορα μετα απο 1,5 χρονο παρακαλαω να ερθει αυτη η μ@^&^%##νη η περιοδος :S

και μετα εχω μελλον.. :dry:

αντε τουλαχιστον να μεινετε εγκυες ολες εσεις να παρω κουραγιο κι ας μεινω τελευταια εγω!!! :cheer:[/quo

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΙΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΛΑΜΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΓΙΑ ΠΟΛΥΚΥΣΤΗΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ...ΚΙΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ 2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΝΟ...ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως την ιδια αγωνια εχουμε δηλαδη!!! :laugh:

κι εγω το ιδιο,παμε για αλλα γιατι μαλλον οι σαλπιγγες ειναι χαλια..

περιμενω να κανω σαλπιγγογραφια και θα δουμε!

μακαρι ολα να μας πανε καλα! :)

χθες ειχα μια κριση με κλαματα κτλ,με πηρε απο κατω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katia80 έγραψε:

anastasia32 έγραψε:

ολη τη νεραιδοσκονη απο τη φωτο μου σε σενα γλυκια μου!!και σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν! :kiss:

dreamgirl χρονια πολλααα!μ'ενα μωρακι συντομα! :)

μπορει να μην γραφω συχνα αλλα σας παρακολουθω κοριτσακια..αλλωστε δεν εχω και πολλα να γραψω, ακομα περιμενω περιοδο :(:(:( και μ'εχει παρει απο κατω.. :unsure:[/quote:264qud8j]

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΡΑΠΕΖΙ!!!!!!!!!!ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ,ΖΩΗΡΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...........ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ FEELING ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΠΩΣ...ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ...ΜΕΛΑΓΧΟΛΩ!ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΕΚΕΙ ΛΕΩ ΜΠΑΑΑΑ!

ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ32 ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ(ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ)Ο ΜΗΝΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!

ΑΥΤΑ...........ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΕΛΑΓΧΟΛΩ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΜΠΑΝΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katia80 έγραψε:

ακριβως την ιδια αγωνια εχουμε δηλαδη!!! :laugh:

κι εγω το ιδιο,παμε για αλλα γιατι μαλλον οι σαλπιγγες ειναι χαλια..

περιμενω να κανω σαλπιγγογραφια και θα δουμε!

μακαρι ολα να μας πανε καλα! :)

χθες ειχα μια κριση με κλαματα κτλ,με πηρε απο κατω :(

ΚΙΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗΤΗ ΩΟΡΗΞΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΧΕΙΡΩΤΕΡΑ...ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ...ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΕΞΑΛΟΥ ΣΤΟ 2010 ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΕΙΡΕΣ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΙΣΩΣ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΓΙΕΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ... :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις απολυτο δικιο..ετσι ειναι..

αλλωστε το μονο που με παρηγορει ειναι οτι ολα ειναι ορμονικα και θα περασουν και το οτι δεν ειμαι μονη μου σ'αυτον τον αγωνα :blink:

ειμαστε τοσες εδω μεσα (δυστυχως)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

basilakhs k katia80 sas euxomai olaaaaaaaaa na sas pane kala k na ginete suntoma manoules!!!

dreamgirl xronia polla k apo emena k suntoma na sou rthei to mwraki

egw giwrtazw mazi me thn panagitsa...lete na thellhsei na mou kanei kana dwro na me fouskwsei h koilitsa mou?????????makari

shmera exw rantebou se ena giatro sthn thessalonikh....gnwstos ths filhs mou ths kollhths h opoia einai egkuos,exw akousei ta kalutera gia auton,einai k genetisths....tha paw na me dei na mou pei k autos thn gnwmh tou...mono mhn me brisei euxomai!!!xixiixix

filakia k tha sas exw aurio ta nea mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

basilakhs k katia80 sas euxomai olaaaaaaaaa na sas pane kala k na ginete suntoma manoules!!!

dreamgirl xronia polla k apo emena k suntoma na sou rthei to mwraki

egw giwrtazw mazi me thn panagitsa...lete na thellhsei na mou kanei kana dwro na me fouskwsei h koilitsa mou?????????makari

shmera exw rantebou se ena giatro sthn thessalonikh....gnwstos ths filhs mou ths kollhths h opoia einai egkuos,exw akousei ta kalutera gia auton,einai k genetisths....tha paw na me dei na mou pei k autos thn gnwmh tou...mono mhn me brisei euxomai!!!xixiixix

filakia k tha sas exw aurio ta nea mou

Καλή επιτυχία με το γιατρό κούκλα!!!!!!!!!!!

Να μας πεις!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι να σε βοηθήσει η Χάρη της Παναγιάς μας!!!!!!!!!!!!!!

Στο εύχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

basilakhs k katia80 sas euxomai olaaaaaaaaa na sas pane kala k na ginete suntoma manoules!!!

dreamgirl xronia polla k apo emena k suntoma na sou rthei to mwraki

egw giwrtazw mazi me thn panagitsa...lete na thellhsei na mou kanei kana dwro na me fouskwsei h koilitsa mou?????????makari

shmera exw rantebou se ena giatro sthn thessalonikh....gnwstos ths filhs mou ths kollhths h opoia einai egkuos,exw akousei ta kalutera gia auton,einai k genetisths....tha paw na me dei na mou pei k autos thn gnwmh tou...mono mhn me brisei euxomai!!!xixiixix

filakia k tha sas exw aurio ta nea mou

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΘΑ ΔΕΙΣ!!!!ΚΙΕΓΩ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΛΕΣ ΝΑΧΩ ΚΙΕΓΩ ΚΑΝΑ ΔΩΡΑΚΙ???? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari basilakhs makari....tha nai to pio omorfo thauma!!!tha sas afhsw twra gia na etoimastw...kserete twra....mpanio....peripoihsh....kalopismos..k na ntuthw giati tha rthoun na me paroun k tha eimai me tis pitzames h trellh!!!filakia kouklitses mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κούκλες καλά χθες πέρασα υπέροχα τον έβαλα κάτω και δεν τον άφηνα…. Να σας ρωτήσω κάτι αν έχετε το ίδιο όταν τελειώνει και μετά δεν πας στην τουαλέτα και κοιμάσαι γιατί αυτό μου είπε ο γιατρός την άλλη μέρα γιατί όταν πας τουαλέτα φεύγουν πολλά υγρά!!! Αυτό έπαθα σήμερα αυτό τη σημαίνει ότι φεύγει το σπέρμα τέλειος η κάποια υγρά μονό να ξέρετε βοήθεια γιατί αυτό έπαθα σήμερα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...