Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

Εχασα λιγο το ηθικο μου χθες, και φευγαν τα δακρυα βροχη...αναρωτιομουν αν αξιζω τετοιο πονο, αν τιμωρουμαι για κατι η αν απλα ειμαι ατυχη....δε βαριεσαι...

παει ο ΙΟΥΛΙΟΣ!!!!ελπιζω για σας να ηταν Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΗΝΑΣ!!! αλλιως, βουρ, για ΑΥΓΟΥΣΤΟ που'ναι παχειες οι μυγες!!(για να παχυνουμε κι εμεις ,βρε!! )

και μια ερωτηση, αν μπορει να βοηθησει καποια..: σκεφτομαι να ακολουθησω το συστημα με τα τεστ ωορρηξιας...ειναι καποια μαρκα καλυτερη απο τις αλλες;;;μπορω να τα προμηθευτω απο το ιντερνετ σε καλυτερη τιμη;;; και για πρωτη φορα, που θα τα χρησιμοποιησω, πρεπει να ξεκινησω αμεσως μετα την περιοδο;;και τελος και σημαντικοτερο: εχουν επιτυχια;;;;

αυτα, και μην ξεχνιομαστε: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ, ΚΑΡΠΕΡΟ, ΞΕΓΝΟΙΑΣΤΟ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ!

ΑΝΤΕ ΠΕΛΑΡΓΕ, ΠΑΛΙ ΧΑΘΗΚΕΣ;;;;ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ GPS....

γεια σου καλη μου αφροδιτη!!!!εγω θα σου πω για γα υπεροχα τεστ!!!!λοιπον αυτα που υπαρχουν στην αγορα εχουν πανω απο 35Ε και ειναι μονο 7 δυστυχωσ που σημαινει οτι θα σε βγαλουν 2-3 μηνεσ περιπου στο ιντερνετ εγω που εχω παρει ειναι παμφθηνα αλλα μπορει να μην τα λαβεις ακομη και αν τα παραγγειλεις γιατι δεν ειναι εγκεκριμενα απο τον εοφ και θα τα στειλουν πισω!!!!!!οποτε δεν ειναι σιγουρο γιατι τα πραγματα εχουν αγριεψει στα τελωνια και ο εοφ εβαλε πολυ σκληρα μετρα!!!αν εχεις κανενα γνωστο στο τμημα ελεγχου τοτε οκ!!!!αλλα ειναι ( κατα την γνωμη μου) μια διαδικασια τα τεστ πoυ δημιουργει εθισμο και διπλασιο αγχος!!!αυτο απο προσωπικη πειρα εδω και 7 μηνεσ που τα χρησιμοποιω ανελειπως!!!σε σενα μπορει να βοηθησουν ομωσ!!!τινα πω ααα!!! η διευθυνση ειναι saveontests exei ta panta apo test!!!!good luck!!! :laugh: B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

voola25 έγραψε:

γεια σου καλη μου αφροδιτη!!!!εγω θα σου πω για γα υπεροχα τεστ!!!!λοιπον αυτα που υπαρχουν στην αγορα εχουν πανω απο 35Ε και ειναι μονο 7 δυστυχωσ που σημαινει οτι θα σε βγαλουν 2-3 μηνεσ περιπου στο ιντερνετ εγω που εχω παρει ειναι παμφθηνα αλλα μπορει να μην τα λαβεις ακομη και αν τα παραγγειλεις γιατι δεν ειναι εγκεκριμενα απο τον εοφ και θα τα στειλουν πισω!!!!!!οποτε δεν ειναι σιγουρο γιατι τα πραγματα εχουν αγριεψει στα τελωνια και ο εοφ εβαλε πολυ σκληρα μετρα!!!αν εχεις κανενα γνωστο στο τμημα ελεγχου τοτε οκ!!!!αλλα ειναι ( κατα την γνωμη μου) μια διαδικασια τα τεστ πoυ δημιουργει εθισμο και διπλασιο αγχος!!!αυτο απο προσωπικη πειρα εδω και 7 μηνεσ που τα χρησιμοποιω ανελειπως!!!σε σενα μπορει να βοηθησουν ομωσ!!!τινα πω ααα!!! η διευθυνση ειναι saveontests exei ta panta apo test!!!!good luck!!! :laugh: B)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ voola25!!!!!επειδη, ομως , δεν εχω γνωστο στο τελεωνειο, μπορεις να μου πεις, καποια μαρκα που να μπορω να παραγγειλω χωρις προβλημα;;;και να ειναι εμπιστοσυνης;;;λες οτι ειναι εθιστικη διαδικασια και κυριως αγχωτικη..αυτο με προβληματιζει λιγο, γιατι κυριως ηθελα να με βοηθησει στην αποβολη του αγχους.πιστευα πως αν ηξερα ακριβως τις γονιμες μερες μου, δεν θα αναρωτιομουν αν το πετυχαμε αυτο το μηνα, τουλαχιστον θα στοχευαμε σωστα!!!περισσοτερο αγχος να μου λειπει!!!!!δεν ξερω...ειπα να το δοκιμασω κι αυτο... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα τικανετε?εχω μερες να φανω κ εχω χασει τα νεα σας.εγω μαλλον τελικα θα βγω απο την λιστα κ θα κανω δικη μου λιστα....μαλλον για χειμωνα ή η λιστα του αη βασιλη που λεγαμε κ τις προαλλες.την προυγουμενη εβδομαδα επαθα φαρυγγιτιδα κ συν ολα τα αλλα με επιασε μια απιστευτη ταχυκαρδια με αποτελεσμα ο ανδρας μου να με παει σηκωτη στο νοσοκομειο.για να μην τα πολυ λεω μου κανανε εξετασεις κ μου ειπαν να ψαχτω για θυροειδη.πηγα σε ενδοκρινολο κ μου βρηκε οτι εχω εκ γεννετης υπερθυροειδισμο.θα μου πειτε δεν το πηρα χαμπαρι τοσο καιρο? οχι γιατι κ τις δυο φορες που εμεινα εγκυος ολες οι εξετασεις ηταν καλες.ο γιατρος μου ειπε οτι μαλλον μετα την αποβολη που ειχα τον απριλιο ο οργανισμος τ'απαιξε κ επιδυνωθηκε τωρα η κατασταση.οποτε με λιγα λογια ο ιδιος μου απαγορευσε κατηγορηματικα να μεινω εγκυος μεχρι να τον ρυθμισουμε.μην σας πω παω για την νεα χρονια.σνιφφφφ!τωρα που θα ξεκινουσαμε ελευθερα μας βγηκε αυτο.δεν πειραζει ομως καθε εμποδιο σε καλο.μολις εχω τα αποτελεσματα θα επιμεληθω νεα λιστα.αρχιζω να σκεφτομαι τιτλο!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας στης υπόλοιπες κορίτσια θα έρθει ο πελαργός κάπου κοντά είναι και θα έρθει εγώ το πιστεύω είμαι πολύ αισιόδοξη :cheer::cheer::cheer::cheer: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :lol::lol::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Voola25,

Μην σε παίρνει από κάτω. Κάποια στιγμή οι προσπάθειές σου θα ανταμιφθούν. Εμείς προσπα΄θούσαμε 2 χρόνια με το τον άντρα μου και το Φλεβάρη έμεινα έγκυος αλλα δυστυχώς ήταν παλίδρομη. Τον Ιούλιο ΄2010 έμεινα ξανα έγκυος και εύχομαι αυτή τη φορά όλα να πάνε καλά. Αύτη τη φορά έμεινα έγκυος χρησιμοποιόντας τα τεστ ωρρηξίας clearblue. Σου εύχομαι καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Κοριτσια δεν ειναι στο χερι του, το παλιοπουλι θα ερθει και σε εμας...απλα πεσαμε σε στοκο και εχασε το δρομο!!χεχε

Εστί είναι όπως τα λες το παλιοπουλο που είναι αλλά θα έρθει και άμα θα έρθει δεν θα το αφήσουμε να φυγή εστί κάτι θα μας έχει φέρει και εμάς :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι σε όσες είναι διακοπές να περάσουν καλά και να μας έρθουν εγκυουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou afrodite!!!egw opws sou eipa parigila apo to saveontest alla uparxoun kai alles markes pou twra de mou erxontai!!oso gia ton ethismo kaito poso agxwtiko einai egw nomizw pws einai xeirotera na ksereis tis meres na prospatheis methodeumena kai na les giati de kathete???apo to na min ksereis!akoma kai otan ksereis oti h mera einai gonimh epivalete na kaneis sex kai ayto olo einai kapws!!!telika tipota den einai eykolo kai arketo!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voola25 έγραψε:

geia sou afrodite!!!egw opws sou eipa parigila apo to saveontest alla uparxoun kai alles markes pou twra de mou erxontai!!oso gia ton ethismo kaito poso agxwtiko einai egw nomizw pws einai xeirotera na ksereis tis meres na prospatheis methodeumena kai na les giati de kathete???apo to na min ksereis!akoma kai otan ksereis oti h mera einai gonimh epivalete na kaneis sex kai ayto olo einai kapws!!!telika tipota den einai eykolo kai arketo!!!!!

Γεια σου voola25!!!!τελικα πηρα απο το φαρμακειο τα κλιαρμπλου και τα πληρωσαμε μια περιουσια(54 ε!!!!!)-γαμη....κα που λενε!!τελος παντων, ειπα να το κανω κι αυτο, λεγοντας στον εαυτο μου, οτι αν θελει να ερθει, θα ερθει...

αλλα πραγματικα, δεν καταλαβαινω, γιατι να μην θελει;;;;που θα βρει καλυτερα;;;;

ΑΝΤΕ ΠΕΛΑΡΓΕ, ΜΗ ΧΑΖΕΥΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ..ΝΥΧΤΩΣΑΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ?ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΧΑΛΑΡΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΟΜΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω χρησιμοποιω τα hometest απο το internet και μεχρι στιγμης αποδειχθηκαν αξιοπιστα.Εχει πολυ καλες προσφορες μαζι με τεστ εγκυμοσυνης.Τα 20 ωορηξιας και 5 εγκυμοσυνης τα πηρα 19 ευρω.Νομιζω ειναι πολυ καλα απο το να παιρνω τα 7 τεστ 50 ευρω απο το φαρμακειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Κοριτσια εγω χρησιμοποιω τα hometest απο το internet και μεχρι στιγμης αποδειχθηκαν αξιοπιστα.Εχει πολυ καλες προσφορες μαζι με τεστ εγκυμοσυνης.Τα 20 ωορηξιας και 5 εγκυμοσυνης τα πηρα 19 ευρω.Νομιζω ειναι πολυ καλα απο το να παιρνω τα 7 τεστ 50 ευρω απο το φαρμακειο!!

Καλα εννοειται, οτι συμφερουν!!!!ε, πρωτη φορα ηταν, την πατησαμε....την επομενη φορα ιντερνετ !!!αν και θα προτιμουσα να μην υπαρξει επομενη φορα για καμια μας, τι λες anastasia32;;;;;

τρεξε τρεξε πελαργε, για να τους προφτασουμε, και να σε κερασουμε, μια μπυρα φιξ!!!!πατα λιγο το γκαζι, να φτασουμε, που χαζευεις τα αξιοθεατα!!!!!!ΑΝΤΕ, ΠΕΛΑΡΓΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

Καλα εννοειται, οτι συμφερουν!!!!ε, πρωτη φορα ηταν, την πατησαμε....την επομενη φορα ιντερνετ !!!αν και θα προτιμουσα να μην υπαρξει επομενη φορα για καμια μας, τι λες anastasia32;;;;;

τρεξε τρεξε πελαργε, για να τους προφτασουμε, και να σε κερασουμε, μια μπυρα φιξ!!!!πατα λιγο το γκαζι, να φτασουμε, που χαζευεις τα αξιοθεατα!!!!!!ΑΝΤΕ, ΠΕΛΑΡΓΕ!!!!!

Afrodite μου εννοειτε....ή αυτον τον μηνα ή τον αλλο η κοιλιτσα θα αρχισει να φουσκώνει!!!Το παλιοπουλι θα το πιασουμε απο το τσουλουφι στο κεφαλι, θα ρουφιξει 3-4 μπυρωνια και θα ερθει τρέχοντας!! :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και από μένα θα έρθει ο πελαργός το είπαμε δεν θα πάει πουθενά εδώ θα έρθει σε μας που τον περιμένουμε όλες παρά πολύ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaaaaaaaaaa me ksxasate????????????????????????egw omws oxi ...mauta k mauta k me ta trexamata den mporesa...zhtaw omws tapeinh sugxwresh :blush::blush:

pipitsazouzouna kala ekanes k to psakses k etsi prepei na kanoume oles tha deis pws tha erthei grhgora

joanaki eimai kala esu????

dreamgirl o dikos mou pelargos einai o mprosta mprosta k exei mesa ena mwraki sketh TRELLA :laugh: :laugh:

k se oles tis alles files GEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

na mhn ta polulogo emena h trellh mou mou hrthe k mou teleiwse kiolas....sfaxtika me ton antroulh mou alla epeidh agapiomaste eimaste mia xara...perasame mia krish...k twra agapiomaste perissotero

tha sas epanaferw thn lista..exoume allous 2 mhnes k tha ta kataferoume..tha deite pws oi anakoinwseis tha erxontai broxh

LOIPON PARTE THN LISTA K ENHMERWSTE GIA TYXON LATHOI

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

19)xouanitaki

20)stedim

21)pff

22)Stamymamy

nutella

23)Giotatzo

24)Afrodite

25)Voula25

26)Βασιλακης

27)Katia80

28)Speranza

29)Nefenoula

30)Μαιρη3

thn samantha den thn exw gia na thn bgallw alla den peirazei!!!k epishs na shmeiwsw k kati teleutaio eimai o arithmos 4 k auto to mhna mpainw ston 4o mhna prospatheiwn.....tuxaio????????den nomizw :P:P

filakia :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merykal έγραψε:

aaaaaaaaaaaaaaaaa me ksxasate????????????????????????egw omws oxi ...mauta k mauta k me ta trexamata den mporesa...zhtaw omws tapeinh sugxwresh :blush::blush:

pipitsazouzouna kala ekanes k to psakses k etsi prepei na kanoume oles tha deis pws tha erthei grhgora

joanaki eimai kala esu????

dreamgirl o dikos mou pelargos einai o mprosta mprosta k exei mesa ena mwraki sketh TRELLA :laugh: :laugh:

k se oles tis alles files GEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

na mhn ta polulogo emena h trellh mou mou hrthe k mou teleiwse kiolas....sfaxtika me ton antroulh mou alla epeidh agapiomaste eimaste mia xara...perasame mia krish...k twra agapiomaste perissotero

tha sas epanaferw thn lista..exoume allous 2 mhnes k tha ta kataferoume..tha deite pws oi anakoinwseis tha erxontai broxh

LOIPON PARTE THN LISTA K ENHMERWSTE GIA TYXON LATHOI

1)Anastasia32

2)Maria12

3)Pipitsazouzouna

4)Merykal

Lollipop

5)Lora-ex BOUBOU 1305

6)Afrodith

7)Sisi2007

8)Andria

9)Olga**

10)Tinkybel

11)Kimon

12)Rose 25

13)Joanaki

14)Χρύσα82

15)Merenta

16)Mariaz

17)Dreamgirl

18)Patata77

19)xouanitaki

20)stedim

21)pff

22)Stamymamy

nutella

23)Giotatzo

24)Afrodite

25)Voula25

26)Βασιλακης

27)Katia80

28)Speranza

29)Nefenoula

30)Μαιρη3

thn samantha den thn exw gia na thn bgallw alla den peirazei!!!k epishs na shmeiwsw k kati teleutaio eimai o arithmos 4 k auto to mhna mpainw ston 4o mhna prospatheiwn.....tuxaio????????den nomizw :P:P

filakia :kiss::kiss::kiss::kiss:

Αχ μακάρι κούκλα μου στο εύχομαι άντε και σε μας να βγούμε από την λίστα σύντομα για όλες μας και εγώ είμαι και το νούμερο στην λίστα το 17 και 17 περιμένω την μη το πω μακάρι να μην μου έρθει και να βγω από την λίστα :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πάλι αγναντεύω εκει πανω....στο νουμερο 1!!Λετε να ανακοινώσω πρωτη και μετα ολες απο πισω μου?ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗΣ ΓΥΡΙΣΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ!!!ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΥ ΞΕΦΥΓΑ ΛΙΓΟ...ΣΤΙΣ 8 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙΕΓΩ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ...ΑΣ ΠΟΥΜΕ 9 ΜΗΝΕΣ???!!! :laugh: :laugh: :laugh: ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου σήμερα έχω τα γενέθλια μου και κερνάω όλες της κοπέλες του mammyland τούρτα άντε ελπίζω να μου χαρίσει ο θεός και σε μένα ένα σποράκι

ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια μου σήμερα έχω τα γενέθλια μου και κερνάω όλες της κοπέλες του mammyland τούρτα άντε ελπίζω να μου χαρίσει ο θεός και σε μένα ένα σποράκι

ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ

happy_birthday_cake.jpg

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!ΑΝΤΕ ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΒΗΣΕ ΤΑ ΚΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΥΧΗ!!!!ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΥΧΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...