Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

PIPITSAZOUZOUNA δεν ξέρω πως αλλά ο κάθε άνθρωπος έχει το δικό του τρόπο, εγώ έχω βρει τον δικό μου..

πρέπει να συνεχίσουμε να ζούμε φυσιολογικά για να πραγματοποιήσουμε τα όνειρά μας όχι να φτάσουμε στο σημείο τα όνειρα να γίνονται εφιάλτες..

δεν είναι φυσιολογικό να ξυπνάς και να κοιμάσαι έχοντας μόνο αυτό στο μυαλό σου, ναι να κάνεις αυτά που πρέπει ( θεραπείες, εξετάσεις κ.ο.κ)αλλά να συνεχίσεις και να ζεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

PIPITSAZOUZOUNA δεν ξέρω πως αλλά ο κάθε άνθρωπος έχει το δικό του τρόπο, εγώ έχω βρει τον δικό μου..

πρέπει να συνεχίσουμε να ζούμε φυσιολογικά για να πραγματοποιήσουμε τα όνειρά μας όχι να φτάσουμε στο σημείο τα όνειρα να γίνονται εφιάλτες..

δεν είναι φυσιολογικό να ξυπνάς και να κοιμάσαι έχοντας μόνο αυτό στο μυαλό σου, ναι να κάνεις αυτά που πρέπει ( θεραπείες, εξετάσεις κ.ο.κ)αλλά να συνεχίσεις και να ζεις !!!!

Ναι Merentaki μου………………..

Δεν είναι καθόλου λογικό όμως………………… να λες……………….

«δε θα κουβαλήσω από το S/M»…………

«δε θα πλύνω τα χαλιά»…………..

«δεν θα κουβαλήσω τη λεκάνη με τη μπουγάδα»…………

«δεν θα πιω τη μπυρίτσα μου»…………..

«δε θα πιω 2ο καφεδάκι»…………..

«δεν θα κάνω τις δουλειές μου για να μην κουραστώ»………

«δεν…………..»

«δεν…………..»

«δεν……………….»

«δεν…………………»

γιατί εγώ εκεί έφτασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

PIPITSAZOUZOUNA δεν ξέρω πως αλλά ο κάθε άνθρωπος έχει το δικό του τρόπο, εγώ έχω βρει τον δικό μου..

πρέπει να συνεχίσουμε να ζούμε φυσιολογικά για να πραγματοποιήσουμε τα όνειρά μας όχι να φτάσουμε στο σημείο τα όνειρα να γίνονται εφιάλτες..

δεν είναι φυσιολογικό να ξυπνάς και να κοιμάσαι έχοντας μόνο αυτό στο μυαλό σου, ναι να κάνεις αυτά που πρέπει ( θεραπείες, εξετάσεις κ.ο.κ)αλλά να συνεχίσεις και να ζεις !!!!

ΧΙΛΙΑ ΔΙΚΙΑ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ...............ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΣΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta έγραψε:

συγνώμη αλλά δεν κατάλαβα τι ακριβώς θες να πεις, είμαι και λίγο ξανθιά....

ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΜΑΙ...ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΚΡΙΒΟΥΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΑΡΑ ΕΣΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!!!!ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΝΝΟΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

merenta έγραψε:

ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΜΑΙ...ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΚΡΙΒΟΥΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΑΡΑ ΕΣΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!!!!ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΝΝΟΩ[/quote:395ozva1]

οχι πουλί μου, το δεν κατάλαβα πήγαινε στην PIPITSAZOUZOUNA :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηνελοπη...και συνεχιζω...'δεν θα οδηγω...'δεν θα εκνευριζομαι με σαχλες γιατι εκνευριζετε και το...υποτιθεμενο...εμβρυο :blink: τρομαρα μου...'δεν θα παω για μπανιο,μητε για γιογκα μην μου..κουραστει!! :blink: 'ξαναμανα τρομαρα μου!!Ασε με....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

merenta έγραψε:

Ναι Merentaki μου………………..

Δεν είναι καθόλου λογικό όμως………………… να λες……………….

«δε θα κουβαλήσω από το S/M»…………

«δε θα πλύνω τα χαλιά»…………..

«δεν θα κουβαλήσω τη λεκάνη με τη μπουγάδα»…………

«δεν θα πιω τη μπυρίτσα μου»…………..

«δε θα πιω 2ο καφεδάκι»…………..

«δεν θα κάνω τις δουλειές μου για να μην κουραστώ»………

«δεν…………..»

«δεν…………..»

«δεν……………….»

«δεν…………………»

γιατί εγώ εκεί έφτασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:[/quote:1okge1wi]

Εγω παντα σκεφτομαι την κουμπαρα μου , οταν μου ερχονται τετοιες σκεψεις : προσπαθουσε τουλαχιστον 6 χρονια να συλλαβει, με βαβαρημενο ιστορικο ενδομητριωσης. εγχειρησεις και αλλεπαλληλες θεραπειες...ακομα και μια αποτυχημενη εξωσωματικη περασε....Οταν ,ομως τα καταφερε με τη δευτερη εξωσωματικη, και ηταν αγχωμενη για το αν θα πανε ολα καλα. ο γιατρος της , της ειπε:"Μαρια, αν ειναι να μεινει , θα μεινει, ξερει αυτο.Ηρεμησε και συνεχισε τη ζωη σου!!"Και πραγματικα, ολα πηγαν καλα κι αυριο βαφτιζει το γιο της!!!

Αυτο σκεφτομαι, αν ειναι να μεινει, θα μεινει, ακομα κι αν κουβαλησω απο το σουπερμαρκετ η κανω δουλειες η κουραστω η παω για μπανιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete?xathika ligo kai vlepw polles oi upopsifies manoules...eee??me to kalo euxomai se oles..

ti egine pali agxos??ti exoume pei?aa..mou fainetai efuga kai pesate...aaa

gia aneveite...gia pame!!merycal pou eisai?maraki ola kala?i olga?den mporw na diavasw oles autes tis selides eimai ptwma..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanaki έγραψε:

koritsakia mou ti kanete?xathika ligo kai vlepw polles oi upopsifies manoules...eee??me to kalo euxomai se oles..

ti egine pali agxos??ti exoume pei?aa..mou fainetai efuga kai pesate...aaa

gia aneveite...gia pame!!merycal pou eisai?maraki ola kala?i olga?den mporw na diavasw oles autes tis selides eimai ptwma..

Εγώ να πω την αλήθεια έχω ανέβη πραγματικά πολύ τώρα τελευταία κορίτσια :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia mou kai agorakia vevaiws vevaiws...

Molis hr8a apo ton doctor , mallon perimene na eimai pesmenh psyxologika alla ton dipsefsa :)

Mou egrapse ek neou xapia kai eneseis , mou edwse to programma Septemvriou (pote 8a xapakw8w, pote 8a tryph8w kai pote 8a paw gia uperhxo ) kai efyga.Eipame na kanoume diplh spermategxysh auth thn fora.

Kanw upomonh na er8ei o antroulhs mou thn Trith (gati leipei sto exwteriko) kai fygame na pame na kanoume ta mpania mas na hremhsoume.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo έγραψε:

Geia sas koritsakia mou kai agorakia vevaiws vevaiws...

Molis hr8a apo ton doctor , mallon perimene na eimai pesmenh psyxologika alla ton dipsefsa :)

Mou egrapse ek neou xapia kai eneseis , mou edwse to programma Septemvriou (pote 8a xapakw8w, pote 8a tryph8w kai pote 8a paw gia uperhxo ) kai efyga.Eipame na kanoume diplh spermategxysh auth thn fora.

Kanw upomonh na er8ei o antroulhs mou thn Trith (gati leipei sto exwteriko) kai fygame na pame na kanoume ta mpania mas na hremhsoume.

ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ!!!!ΚΙΕΓΩ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΕΡΝΑΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giotatzo έγραψε:

Geia sas koritsakia mou kai agorakia vevaiws vevaiws...

Molis hr8a apo ton doctor , mallon perimene na eimai pesmenh psyxologika alla ton dipsefsa :)

Mou egrapse ek neou xapia kai eneseis , mou edwse to programma Septemvriou (pote 8a xapakw8w, pote 8a tryph8w kai pote 8a paw gia uperhxo ) kai efyga.Eipame na kanoume diplh spermategxysh auth thn fora.

Kanw upomonh na er8ei o antroulhs mou thn Trith (gati leipei sto exwteriko) kai fygame na pame na kanoume ta mpania mas na hremhsoume.

ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ!!!!ΚΙΕΓΩ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΕΡΝΑΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΑΔΕΙΑ 3 ΗΜΕΡΩΝ ΠΟΥ ΤΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑ...ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΟΥΡΧΟΜΑΙ!!!!ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΑΔΕΙΑ 3 ΗΜΕΡΩΝ ΠΟΥ ΤΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑ...ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΟΥΡΧΟΜΑΙ!!!!ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ... :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Καλημέρα κούκλα μου δουλεύεις μαζί με τον άνδρα σου??????
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες και σήμερα η διάθεση μου είναι σουπερ παρόλο που δουλεύω :):):):):):):):) Η αλήθεια είναι θα θελα να είμαι σε καμία παράλια αλλά πιο πολύ Σαντορίνη από εκεί που είμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

κι εγω καλα ειμαι, παραδοξως βεβαια, αφου σημερα το πρωι ηρθε η περιοδος.. :dry: ΔΕΝ ΠΤΟΟΥΜΑΙ ΟΜΩΣ!!!

ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!

ΑΝΤΕ ΠΕΛΑΡΓΕ..!!!!

Υ.Γ. dreamgirl εισαι απο σαντορινη και λιωνεις στην αθηνα;;;;ντροπη!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

κι εγω καλα ειμαι, παραδοξως βεβαια, αφου σημερα το πρωι ηρθε η περιοδος.. :dry: ΔΕΝ ΠΤΟΟΥΜΑΙ ΟΜΩΣ!!!

ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!

ΑΝΤΕ ΠΕΛΑΡΓΕ..!!!!

Υ.Γ. dreamgirl εισαι απο σαντορινη και λιωνεις στην αθηνα;;;;ντροπη!!! ;)

KAHMENH MOY DREAMGIRL ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΦΟΥ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΔΕΙΑΖΕΙ Η ΑΘΗΝΑ ΕΣΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΚΕΙ????

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ!!!!ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΔΙΑΘΕΤΩ ΚΑΘΟΛΟΥ?????ΜΕΝΩ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ!!!! :dry::dry::dry:

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΙΕΓΩ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

Εχασα λιγο το ηθικο μου χθες, και φευγαν τα δακρυα βροχη...αναρωτιομουν αν αξιζω τετοιο πονο, αν τιμωρουμαι για κατι η αν απλα ειμαι ατυχη....δε βαριεσαι...

παει ο ΙΟΥΛΙΟΣ!!!!ελπιζω για σας να ηταν Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΗΝΑΣ!!! αλλιως, βουρ, για ΑΥΓΟΥΣΤΟ που'ναι παχειες οι μυγες!!(για να παχυνουμε κι εμεις ,βρε!! ;) )

και μια ερωτηση, αν μπορει να βοηθησει καποια..: σκεφτομαι να ακολουθησω το συστημα με τα τεστ ωορρηξιας...ειναι καποια μαρκα καλυτερη απο τις αλλες;;;μπορω να τα προμηθευτω απο το ιντερνετ σε καλυτερη τιμη;;; και για πρωτη φορα, που θα τα χρησιμοποιησω, πρεπει να ξεκινησω αμεσως μετα την περιοδο;;και τελος και σημαντικοτερο: εχουν επιτυχια;;;;

αυτα, και μην ξεχνιομαστε: ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ, ΚΑΡΠΕΡΟ, ΞΕΓΝΟΙΑΣΤΟ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ! :):):):)

ΑΝΤΕ ΠΕΛΑΡΓΕ, ΠΑΛΙ ΧΑΘΗΚΕΣ;;;;ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΩ GPS.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια.. έχω ξυπνήσει πριν μια ώρα να ταισω τον μπέμπη και δεν κλείνει το μάτι μου με τίποτα 😔😔 κανω ένα update για τους κολικούς μας! καταλαβαμε με τον άντρα μου ότι τελικά οταν δίνουμε το σιρόπι στον μπέμπη ειναι πιο ανήσυχος... είχαμε δυο βράδια οου δεν το δωσαμε επειδή κοιμόταν εκείνη την ωρα και κοιμήθηκε σαν πουλάκι...ουτε που ακούστηκε...συνεχισα και χθες το μεσημέρι και δεν το έδωσα πάλι και πάλι δεν εκλαψε καθόλου το μεσημέρι...το ιδιο και το βράδυ ξανά..βεβαια χθες έκλαψε κανένα τέταρτο αλλά ηρέμησε... κατάλαβα οτι χωρίς το σιρόπι ηρεμεί πιο εύκολα...και σκέφτομαι τωρα εγω... τόσο καιρό δηλαδή του έκανα κακο;😔😔😔 θα μιλήσω αύριο με την παιδίατρο να δω τι θα μου πει.. πάντως έχουμε 3 βραδιά κοιμηθήκαμε μια χαρά...η αλήθεια είναι ότι το χρειαζόμασταν..
    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...