Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΟΥΛΙΟ ή ΑΥΓΟΥΣΤΟ ή ΣΕΜΠΤΕΜΒΡΙΟ εγώ θα γίνω ΜΑΝΑ!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

dreamgirl έγραψε:

merenta έγραψε:

Κοριτσάκι συγγνώμη αλλά μην σκέπτεσαι έτσι ότι δεν θα είσαι εγκυουλα ως το Σεπτέμβρη σταματά να το λες και να πιστεύεις ότι θα είσαι να σκεπτεσαι θετικά άντε δεν πρέπει να είμαστε έτσι γιατί δεν θα έρθει ο πελαργός να σου χτυπήσει την πόρτα και θα φυγή ο πελαργός θέλει χαρούμενα πρόσωπα για να τον υποδεχτούν …… με τα μούτρα κάτω έτσι τον διώχνουμε για να βλέπω ηθικό ακμαιότατο :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[/quote:1flui6th]

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η DREAMGIRL ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ!!!ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΑΣ!!!!...ΑΧ ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!Πως είμαστε σήμερα όλα καλά εγώ πάντως έχω κέφια πολλά σήμερα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!Πως είμαστε σήμερα όλα καλά εγώ πάντως έχω κέφια πολλά σήμερα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΘΕΛΩ ΟΛΕΣ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΟΚ.ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΕΧΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΔΕΙΑ Η ΔΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasia78 έγραψε:

Γειά σας κορίτσια!!!

Είμαι η Βάσια καινούργιο μέλος της παρέας σας. Στις 20 Ιουλίου είχα θετικό τεστ και είμαι πανευτυχής. Προσπαθούσαμε πάρα πολύ καιρό και έχουμε τρλαθεί από τη χρά μας. Ευχόμαστε όλα να πάνε καλά. Το πρώτο μου ραντεβού με το γιατρό ειναι στις 3 Αυγούστου.

Καλή Επιτυχία και σας κορίτσια και εύχομαι το καλοκαίρι του 2010 να είναι σουπερ, φέρνοντας πολλά μωράκια..........

Για σου βασια στο εύχομαι τι να πω χάρηκα παρά πολύ να σου πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος την εγκυμοσύνης σου και καθόλου άγχος όλα καλά μπράβοοοοοοοοοο σου άντε και σε μας έρχεται το νιώθω :woohoo: :ohmy: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

ναι παιδια κ γω το νιωθω πως ειμαι ηδη εγκυος η θα γινει πολυ γρηγορα κ σας το λεω σε πολυ ηρεμη κ καθαρη φαση!!!χωρις εμμονες κ υστεριες!!δεν εχω συμπτωματα κανενα σημαδι παρα μονο αυτο που αισθανομαι!!! :kiss::kiss: μας ευχομαι συντομα κοιλιτσες τουμπανα!!!! :silly:

μαιρη3 Έτσι κούκλα μου καλά τα λες μας το εύχομαι άντε :lol: :lol: :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

dreamgirl έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΘΕΛΩ ΟΛΕΣ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΟΚ.ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ 3 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΕΧΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΔΕΙΑ Η ΔΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!! :blink::blink::blink:[/quote:1yyxegec]Όχι να μην κλαις δεν κανείς καθόλου καλό Δεν κατάλαβα είστε στην ιδία δουλειά μαζί? Εγώ τι να πω που δουλεύω σε τουριστικό γραφείο και έχω να πάρω άδεια πολλά χρονιά για να θυμηθώ κάτσε ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι77 έγραψε:

μακαρι μακαρι μακαρι κοπιτσακια μου.εμεις στον αντωνη ο γιατρος μου ειπε να ερχομαστε σε επαφη μερα παρα μερα και μετα για 20 με 30 λεπτα τα ποδια ψηλα.ο κυκλος μου τελειως ασταθεις.εφτανα τις 42 μερες.καποια στιγμη εφυγα 3 μερες με τη δουλεια μου εκπαιδευτικο ταξιδι.εφυγα με λιγο αιματακι και με τη σκεψη οτι μεχρι να γυρισω θα εχει ερθει.ελα ομως που ο καλος θεουλης ειχε αλλα σχεδια και δεν ηρθε.στον γιωργο,εκανα το τεστ με μια μερα καθυστερηση και βγηκε αρνητικο.η περιοδος ομως δεν ερχοταν και εκανα και δευτερο που βγηκε αχνο θετικο.πηρα το γιατρο μου και μου ειπε οτι αυτα τα τεστ μπορει μονο να σε βγαλει οτι δεν εισαι εγκυος και να εισαι.απλα η ορμονη να μην ειναι ανεβασμενη για να την ανιχνευση.αλλα να σε βγαλει εγκυος και να μην εισαι,δεν γινετε.δεν θελω να το βαζετε κατω και πιαστε δουλειαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!
Κούκλα μου :woohoo: να είναι πάντα καλά ο κούκλος σου σε ευχαριστούμε πολύ για της ευχές αλλά το βλέπω έρχεται και σε μας σου λέω :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλά................. του 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρίς να θέλω να σας απογοητεύσω…………………..

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Αποχωρώ από το εν λόγω topic!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;););););););););););););)

Θα με βρείτε στο δικό μου καλέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Χωρίς να θέλω να σας απογοητεύσω…………………..

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Αποχωρώ από το εν λόγω topic!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;););););););););););););)

Θα με βρείτε στο δικό μου καλέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quot

ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ????ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ???ΕΓΩ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΚΙΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σε ολες σας! χρειάζομαι λίγη βοήθεια.. στις 6 του μήνα, μου ήρθε κανονικά περίοδος όπως το περίμενα.. συνήθως, διαρκεί 6 με 7 ημέρες.. αυτή τη φορά κράτησε 3.. και τότε είδα κάποια καφέ υγρά που δεν είχα ξαναδεί.. ο αντρας μου κ εγώ χρησιμοποιούαμε προφυλάξεις αλλά είχαμε ενα μικρούλι ατυχηματακι πριν την περιοδο μου.. εχω συνεχως αναγουλες και ποναω αρκετα στη μεση... να μην αναφερω την φαγουρα χαμηλα.. Λέτε?? το κακο ειναι πως ο αντρας μου ειχε ενα ατυχημα με το μηχανακι και για 6 μηνες απο τωρα, πρεπει να τρεχουμε σε αλλους γιατρους!! παντως θελω πολυ ενα παιδακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIWRGOSMARIANNA έγραψε:

γειά σε ολες σας! χρειάζομαι λίγη βοήθεια.. στις 6 του μήνα, μου ήρθε κανονικά περίοδος όπως το περίμενα.. συνήθως, διαρκεί 6 με 7 ημέρες.. αυτή τη φορά κράτησε 3.. και τότε είδα κάποια καφέ υγρά που δεν είχα ξαναδεί.. ο αντρας μου κ εγώ χρησιμοποιούαμε προφυλάξεις αλλά είχαμε ενα μικρούλι ατυχηματακι πριν την περιοδο μου.. εχω συνεχως αναγουλες και ποναω αρκετα στη μεση... να μην αναφερω την φαγουρα χαμηλα.. Λέτε?? το κακο ειναι πως ο αντρας μου ειχε ενα ατυχημα με το μηχανακι και για 6 μηνες απο τωρα, πρεπει να τρεχουμε σε αλλους γιατρους!! παντως θελω πολυ ενα παιδακι..

ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΕΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasia78 έγραψε:

Γειά σας κορίτσια!!!

Είμαι η Βάσια καινούργιο μέλος της παρέας σας. Στις 20 Ιουλίου είχα θετικό τεστ και είμαι πανευτυχής. Προσπαθούσαμε πάρα πολύ καιρό και έχουμε τρλαθεί από τη χρά μας. Ευχόμαστε όλα να πάνε καλά. Το πρώτο μου ραντεβού με το γιατρό ειναι στις 3 Αυγούστου.

Καλή Επιτυχία και σας κορίτσια και εύχομαι το καλοκαίρι του 2010 να είναι σουπερ, φέρνοντας πολλά μωράκια..........

Καλως ηρθες Βασια!!!Σου ευχομαι μια υπεροχη και τελεια εγκυμοσυνη και κυριως ενα υγιεστατο και ομορφο μωρο!!!Ελπιζω να'σαι γουρλου, και το καλοκαιρακι να γινει πολυ..καρπερο!! Ολα θα πανε καλα, μην αγχωνεσαι καθολου!!!! :):)

ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ έγραψε:

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

[/quote:2fqakc02]

Κουκλίτσα μου………………

Επειδή η Ποπίτσα (εγώ είμαι αυτή καλέ!!!!!!!!!!!!) δεν επαναπαύθηκε………… «δεν έκατσε στ΄αυγά της» που λένε………… και το έψαξε με άλλο γιατρό πάλι το θέμα ορμονών……………………..

Προς το παρόν αφήνουμε την Εξωσωματική λιγάκι στην άκρη!!!!!!!!!!!! Πρέπει να κάνω εκ νέου 2 εξετάσεις πολύ συγκεκριμένες και μάλλον θεραπεία με χαπάκι........ και μόλις ρυθμίσουμε την ορμονίτσα μας………. ίσως μας επισκεφθεί γρήγορα το bebe!!!!!!!!!! Και γλιτώσουμε τα περαιτέρω!!!!!!!!!

Εμείς προσπαθούμε………… να σου πω………… περίπου 21 μήνες!!!!!!!!!!! Οι εξετάσεις αρχίσανε στον 1 ½ χρόνο……………

Για σένα νομίζω, μικρή μου, είναι πάρα πολύ νωρίς ν΄αγχώνεσαι!!!!!!!!!

Κι ως «παθούσα»……….. προτού κάνεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ………….. ψάξε τις ορμόνες σου!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ΄ευχαριστώ πολύ γλυκειά μου "ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ"!!!!!!!!!!!!!!

Δεν το ήξερα αυτό με τις πολυκυστικές.......................

Αισιοδοξία κι όλα θα πάνε τέλεια μικρή μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βασικά........... το έψαξα γιατί μ΄ έτρωγε...............

Εάν είχα αρκεστεί στα λόγια της Γυναικολόγου.....................

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Να΄ναι καλά η Ενδοκρινολόγος που "μου άνοιξε τα μάτια!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοριτσάκια μου...........

21 μήνες τώρα.............................

Ομολογώ πως δεν ξέρω να μην το σκέφτεσαι................

Απλώς ζεις και συνυπάρχεις με τη σκέψη αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Εγώ κοριτσάκια μου...........

21 μήνες τώρα.............................

Ομολογώ πως δεν ξέρω να μην το σκέφτεσαι................

Απλώς ζεις και συνυπάρχεις με τη σκέψη αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΟ :dry::dry::dry: ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΠΕΙΡΕ ΚΟΝΤΑ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ!!!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ ΤΟΣΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...